Tikai draugi?

 
Reitings 32
Reģ: 23.11.2023
Esmu pamanījis jo vecāki mēs paliekam jo mazāk pretējie dzimumi vēlās draugu būšanu vienam ar otru.
Piemēram tīņu gados gajām laukā, bariņā bijām gan čaļi gan meitenes viss bij kārtibā, 20 - 25 arī vēl nav problēmu ja meiča vienkārši draudzējās ar kādu kursa biedru vai darba kolēģi, bet noskatos 25 un uz augšu jau pamazām sākās tās šķirošanas - ja kadreiz neizveidosies ar to cilvēku kautkas nopietns, tad jāpartrauc kontakts. un 30+ vispar "kapi" Sievietei vajag tagad un tūlīt jau kopdzīvi un kāzas pēc iespējas ātrāk un ja pasaki ka to nevēlies tad viss, skarbi vārdi, bloķis, un 3 lāsti un atlikušo dzīvi.
Es laikam esmu pavisam vecmodīgs bet man liekas normāli ja vīrietis un sieviete iepazīstas vismaz pirmos pāris mēnešus vienkārši ir tās "čomu" attiecības, nevis uzreiz randiņš un no sievietes izjautāšana vai būs labs turpmāko bērnu tēvs.
Un jums ir vīrieši vienkārši draugi?
26.11.2023 20:32 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
Džinga @ 27.11.2023 11:23

Kā teiši tas attiecas uz šo diskusiju? ?

Dzertu nebūtu jāmeklē simpiskas draudzības 😁
27.11.2023 14:00 |
 
10 gadi
Reitings 2756
Reģ: 29.01.2009
Man ir bijuši vairāki vīrieši, protams, izteikti studiju gados, ar ko nav ar viņiem bijušas nekādas romantiskas attiecības, bet esam diezgan daudz kopā tusējuši.
Par draugu varu saukt vienu vienīgu, lai cik dīvaini nebūtu, mana bijušā vīra vienu no labākajiem draugiem. Varu ar viņu viskautko izrunāt, zvanīt rakstīt jebkurā diennakts laikā. Sirdslietas gan nē.
Tiesa, visu šo laiku viņš ir precējies, ar vienu sievieti, kura arī man ir kļuvusi par vienu no labākajām draudzenēm, ar viņu gan varu parunāt par vīriešiem un tā.
Tāpēc nemāku spriest, kā būtu, ja vīrietis - draugs būtu single. Iespējams, tad gan izvairītos.
Par autora tēmu, teikšu kā ir, es nesteidzos nekādās attiecībās, bet gumijas stiepēji un kaut kādi, kas paši nezina ko grib reāli besī.
Steigtie ar bērnu sarūpēšanu, jā, nav laba lieta, bet autors tiešām tāds dumiņš, ka nesaprot, ka sievietei pēc 30, ja bērnu nav, tad bioloģiskais pulkstenis lielā gadījumā skan ļoti skaļi?
27.11.2023 15:11 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
sievietei pēc 30, ja bērnu nav, tad bioloģiskais pulkstenis lielā gadījumā skan ļoti skaļi?

Var draudzēties ar vientuļajām mātēm vai precētajām, jo autoram neko vairāk nevajag. Bet sievietes ar pulksteni meklē sev vīru.
27.11.2023 15:59 |
 
Reitings 885
Reģ: 19.08.2023
Manuprāt, jau ap tiem 25 ir grūti iepazīt sava dzimuma draugus, kur nu vēl pretējā dzimuma. Kad ir skola,studijas vieglāk iepazīties ar jauniem cilvēkiem un vairāk laika draudzēties. Pēc tam jau esi ierauts ikdienas pienākumos un darbā. Personīgi nevarētu kolēģus sākt uzskatīt par draugiem un kurš katrs satiktais cilvēks nevar kļūt tev par draugu.
27.11.2023 16:01 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Vispār, varbūt būtu laiks novērtēt sieviešu atklātību.
Sāc tikties un viņa godīgi pasaka - vecīt, man neinteresē čomošanās gada garumā, tad randiņošana vēl gads, tad dzīvot kopā vēl gads, tad bildinājums, tad jākrāj piķis kāzām. Un attopies 40 gados baltā kleitā, bet pulkstenis jau pārstāj tikšķēt. Un jaunais vīrs aizdodas pie citas, kurai vēl ir laiks čomoties.
27.11.2023 16:29 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
Pelnrukšķīte @ 27.11.2023 16:29
Vispār, varbūt būtu laiks novērtēt sieviešu atklātību.
Sāc tikties un viņa godīgi pasaka - vecīt, man neinteresē čomošanās gada garumā, tad randiņošana vēl gads, tad dzīvot kopā vēl gads, tad bildinājums, tad jākrāj piķis kāzām. Un attopies 40 gados baltā kleitā, bet pulkstenis jau pārstāj tikšķēt. Un jaunais vīrs aizdodas pie citas, kurai vēl ir laiks čomoties.

Ko tik pesimistiski?
Mūsdienās stāsta, ka cilvēki nenoveco tik strauji, kā padomju paaudze. 40 gadi īstais laiks pirmdzimtajam 😁
27.11.2023 16:33 |
 
Reitings 2740
Reģ: 05.09.2023
Es gribēju piepacelt tēmu. Šodien novēroju ko interesantu kolēģu ietvaros. Domāju foruma džekiem būs kur izpaust viedokli, es no malas tā īsti netiku gudra.
Kā jau teju visos darbos ir tāds pārītis, kurš viens ap otru tā kā lakstojas. Nu un mums arī darbā, vīrietis uz saviem 40, ir draudzene, bērns kopīgs. Un meitene uz saviem 30, taisās precēties, cik padzirdēju no citiem. Čalojas kopā, parunā. Nu var jaust ka pastiprināti viens otram pievērš uzmanību. Esmu dzirdējusi ka ir termins par work wife, bet ēst viens otram negatavo un uz darbu viens otru ar neved. Aizdomājos šodien redzot kārtējo sasmaidīšanos, kāds šiem viens no otra labums?
29.11.2023 22:15 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Es ticu draudzībai starp vīrieti un sievieti. Pašai ir draugi-vīrieši, ar kuriem draudzējos apmēram 10 gadus. Lai gan pāris reizes visu šo gadu laikā ir bijuši mājieni, ka grib ko vairāk, tomēr esam saglabājuši attiecības tikai draudzības līmenī (no viņu puses nav vairs jūtu). Tā arī ir māka - pārvarēt un izkopt draudzību.
30.11.2023 00:16 |
 
Reitings 2740
Reģ: 05.09.2023
TimeToDream @ 30.11.2023 00:16
Es ticu draudzībai starp vīrieti un sievieti. Pašai ir draugi-vīrieši, ar kuriem draudzējos apmēram 10 gadus. Lai gan pāris reizes visu šo gadu laikā ir bijuši mājieni, ka grib ko vairāk, tomēr esam saglabājuši attiecības tikai draudzības līmenī (no viņu puses nav vairs jūtu). Tā arī ir māka - pārvarēt un izkopt draudzību.

Nevar jau īsti zināt vai nav. Varbūt vienkārši notušē to sajūtu, bet pie izdevīga brīža atsauksies tavam aicinājumam.
30.11.2023 00:21 |
 
Reitings 14
Reģ: 23.11.2023
Es vispār esmu šokā, ka cilvēki pēc apmēram 25 ir ar kaudzi draugiem. Kur jūs viņus raujat? 😅 Saprotu skolas laikā un studiju laikā, bet kad esi pieaudzis, darbs un visādas rūpes, kur var atrast kaudzi draugu?
30.11.2023 14:09 |
 
Reitings 508
Reģ: 22.11.2023
Zzanda @ 30.11.2023 14:09
Es vispār esmu šokā, ka cilvēki pēc apmēram 25 ir ar kaudzi draugiem. Kur jūs viņus raujat? ? Saprotu skolas laikā un studiju laikā, bet kad esi pieaudzis, darbs un visādas rūpes, kur var atrast kaudzi draugu?

Man personīgi smieklīgi liekas teikt "man ir ļoti daudz draugu". Neuztveru tādus cilvēkus nopietni. Draugi nav tie, ar kuriem uz ielas sasveicinies un nekad citādi nesazinies vai tie, ar kuriem tikai iedzer, patusē. Draugi ir kas vairāk.
30.11.2023 14:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits