Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tēma

 
Reitings 508
Reģ: 22.11.2023
Šobrīd nav interesantu tēmu forumā, nu vismaz priekš manis, tāpēc nolēmu izveidot tēmu, kas man šķiet interesanta.
Drīz jau gada noslēgums. Kā jums pagāja šis gads? Ko jaunu iemācījāties šajā gadā, ko ieguvāt? Vai izdevās piepildīt visus mērķus, kurus vēlējies paveikt šajā gadā? Vai šajā gadā notika lielas pārmaiņas jūsu dzīvē? Un kā plānojat pavadīt gada pēdējo mēnesi un kā svinēsiet Ziemassvētkus?😊
25.11.2023 01:50 |
 
Reitings 2796
Reģ: 05.09.2023
Gads noritējis dažādu piedzīvojumu zīmē. Gan patīkamu, gan ne tik patīkamu. Tomēr visi kaut ko ir devuši un mācijuši. Visvairāk esmu priecīga par to, ka šis gads iemācījis caur saviem piedzīvojumiem būt pateicīgai par to, kas man jau ir, nevis dzīties vienīgi pēc tā, kā vel man nav.
Svētki ģimenes lokā, eglīte jau mājās, tagad tikai jācer uz biezu sniegu svētkos.
25.11.2023 07:37 |
 
Reitings 706
Reģ: 04.05.2015
Man bija ļoti parasts gads. Diezgan neinteresants pat. Nekādi diži notikumi vai pārmaiņas arī nebija. Vienīgais pozitīvais - pavasarī smuki notievēju.
Pēdējo mēnesi pavadīšu besoties par to, kā man riebjas ziema un sniegs, jau tagad besos, nu tā ka tiešām ienīstu šo gadalaiku. Man tās ir vienas vienīgas neērtības un nevaru ar prieku darīt pat savus hobijus. Ziemassvētkus arī nesvinu un ceru, ka būs jāstrādā, vismaz samaksa dubultā, viens labums. Jaunogadu mēdzu pasvinēt radu lokā, bet šogad arī varbūt būs jāstrādā, kaut kā vienalga arī.
25.11.2023 15:06 |
 
Reitings 15
Reģ: 25.11.2023
Kopš 2020. gada laiks kaut kā ātri skrien, nav nekādas svētku noskaņas, viss drūms, naids apkārt. Pirms tam likās viss pozitīvāk. Bet šogad dabūju savu sapņu figūru un rūpējos par to
26.11.2023 22:37 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Šis gads ļoti interesants, piedzīvots viss kaut kas. Gan labas lietas, gan sliktas. Bet atšķirās mana dzīve ar to, ka beidzot jūtu, ka esmu uz pareizā ceļa dzīvē. Iepriekš kaut kā peldēju pa straumi, nezināju ko vēlos darīt uz kuru pusi iet, ar ko nodarboties. Pa šo gadu esmu vairāk pati sevi iepazinusi, nostiprinājusi kādus talantus, sapratusi savu aicinājumu un vismaz zinu uz kuru pusi prasās.
Ziema un aukstums man kā vienmēr nepatīk, bet cenšos vismaz mākslīgi priecāties, jo nevaru arī visu laiku depresijā pati sevi dzīt. Ārā pa dienu ir gaišs, sniegs kokos tomēr ir skaists un kaut kāda romantika tajā visā ir. Esmu pieņēmusi sev jaunu ticību, ka jāmēģina priecāties un visā atrast skaistumu. Tas dzīvi uzlabo pamatīgi un pati sevi nepiesārņoju ar negatīvām domām.
Ziemassvētku plāni vēl nav izdomāti, bet dāvanas gan jau meklēju. Man arī šogad pirmo gadu nebūs dārgas dāvanas nevienam. Mēģinu nogriezt savu šopaholismu un mūžīgo vēlmi visus pārdāvināt. Tā vietā meklēju ģimenei un draugiem tiešām foršas, labas un noderīgas lietas. Kaut ko atbilstošu un ne dārgu. Piemēram draudzenei atradu extra skaistu vāzi second hand veikalā.
Tā apmēram 😇
27.11.2023 00:14 |
 
Reitings 706
Reģ: 04.05.2015
Malibu Steisija @ 27.11.2023 00:14
Šis gads ļoti interesants, piedzīvots viss kaut kas. Gan labas lietas, gan sliktas. Bet atšķirās mana dzīve ar to, ka beidzot jūtu, ka esmu uz pareizā ceļa dzīvē. Iepriekš kaut kā peldēju pa straumi, nezināju ko vēlos darīt uz kuru pusi iet, ar ko nodarboties. Pa šo gadu esmu vairāk pati sevi iepazinusi, nostiprinājusi kādus talantus, sapratusi savu aicinājumu un vismaz zinu uz kuru pusi prasās.
Ziema un aukstums man kā vienmēr nepatīk, bet cenšos vismaz mākslīgi priecāties, jo nevaru arī visu laiku depresijā pati sevi dzīt. Ārā pa dienu ir gaišs, sniegs kokos tomēr ir skaists un kaut kāda romantika tajā visā ir. Esmu pieņēmusi sev jaunu ticību, ka jāmēģina priecāties un visā atrast skaistumu. Tas dzīvi uzlabo pamatīgi un pati sevi nepiesārņoju ar negatīvām domām.
Ziemassvētku plāni vēl nav izdomāti, bet dāvanas gan jau meklēju. Man arī šogad pirmo gadu nebūs dārgas dāvanas nevienam. Mēģinu nogriezt savu šopaholismu un mūžīgo vēlmi visus pārdāvināt. Tā vietā meklēju ģimenei un draugiem tiešām foršas, labas un noderīgas lietas. Kaut ko atbilstošu un ne dārgu. Piemēram draudzenei atradu extra skaistu vāzi second hand veikalā.
Tā apmēram ?

par ziemu un aukstumu - iepriekšējos gadus arī ar sakostiem zobiem pieņēmu to, dažreiz pat itkā tos smukos kokus fočēju. Bet šogad, nu nevaru, tik ļoti riebjas. 🙄 tie darba dienu rīti, kad ar pārsalušiem pirkstiem jākasa mašīnai stikls, jau vnk dēļ tā vien riebjas. Brīvdienas pat besī, jo reāli man nav ko darīt mājās, visi hobiji man ir ārpus mājas, un šobrīd nekas no tiem nav patīkams, un pat iespējams.
27.11.2023 05:00 |
 
Reitings 706
Reģ: 04.05.2015
Pārdomājot par pērno gadu, vispār bija līdzīgi gan ziemā ,kad darbā slimoja kolēģi vai viņu bērni un bija grūti salikt maiņas, un atceros, ka teicu, lai man tik dod daudz, jo brīvdienās tāpat galīgi nav ko darīt.
27.11.2023 05:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits