Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

VID EDS nodokļu grāmatiņa

 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Sveiki!
Gribu izņemt nodokļu grāmatiņu no savas darbavietas, lai to iesniegtu citā darba vietā. Caur VID EDS uztaisīju iesniegumu izņemt grāmatiņu no pirmā darba devēja. Iesniegtajos dokumentos ir teikts, ka mans iesniegums ir akceptēts, bet EDS joprojām rāda, ka grāmatiņa ir pie mana pirmā darba devēja. Kā samainīt ienākumu gūšanas vietu EDS?
21.11.2023 20:15 |
 
Reitings 7
Reģ: 21.11.2023
Man vispār šķiet, ka nav nepieciešams izņemt no pirmās. Pietiek tikai iesniegt jaunajā darba vietā, norādot konkrētu datumu, no kura vēlaties. Savukārt no pirmās tad izņemsies automātiski.
21.11.2023 21:15 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
cortes @ 21.11.2023 21:15
Man vispār šķiet, ka nav nepieciešams izņemt no pirmās. Pietiek tikai iesniegt jaunajā darba vietā, norādot konkrētu datumu, no kura vēlaties. Savukārt no pirmās tad izņemsies automātiski.

Pirms dažām dienām saskāros ar to, ka vajadzēja iesniegt jaunajā darba vietā grāmatiņu, bet šāds variants nenostrādāja, ko man pateica arī VID. Ir jāizņem no pirmās darba vietas, tad tikai jāsniedz otrajā.
Autor, zvani uz VID, tur tev palīdzēs.
22.11.2023 09:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits