Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Cik bieži mazgājat rokas?

 
Reitings 764
Reģ: 11.02.2023
Tikko FB uzgāju video, kur meitene pārliecinās vai vīrietis pēc wc mazgā rokas, ielīdu komentāros un bija dažādi viedokli. Viena mazgā rokas pēc wc tikai publiskā vietā, mājās nē, cits mazgā rokas kad pieskaries ledusskapja rokturim, jo zin, ka kāds ar netīrām pirms tam pieskāries. Tad kā ir ar jums? Mazgājat pēc tualetes apmeklējuma? Pirms ēšnanas? Ēst gatavojot?
21.11.2023 20:09 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3740
Reģ: 31.10.2010
Vienmēr pirms ēdiena gatavošanas un ēšanas, vienmēr pēc tualetes apmeklējuma un katru reizi, kad no āra atgriežos mājās. Tā esmu audzināta. Ar sterilitāti apsēstie germaphobi, kuri histēriski mazgā rokas pēc pieskaršanās bezmaz katrai lietai, ir tāda pati nevēlama galējība kā tie, kuri rokas nemazgā nemaz.
21.11.2023 20:29 |
 
Reitings 5
Reģ: 20.11.2023
Katru reizi pēc tualetes, katru reizi pēc atnākšanas mājās. Katru reizi ja pieskaros grīdai
21.11.2023 20:33 |
 
Reitings 706
Reģ: 04.05.2015
Pēc tualetes apmeklējuma, pēc kaķu kastītes tīrīšanas, pēc veikaliem vai citām sabiedriskām vietām un pirms ēst gatavošanas.
21.11.2023 20:35 |
 
Reitings 733
Reģ: 29.05.2023
Hmmm - pirms ēšanas, ēst gatavošanas, atnākot mājās, pēc tualetes apmeklējuma, pirms kosmētikas noņemšanas vai vispār sejas mazgāšanas, pirms krēma uzklāšanas, ja pirms tam esmu aiztikusi matus vai ko citu darījusi.
21.11.2023 20:39 |
 
Patīk
Reitings 2690
Reģ: 08.05.2022
. Bērnībā/jauniešu gados cīnījos ar OCD. Man bija pārlieku liela tīrība, atceros bija gadi 11(?), varēju mazgāt rokas kaut 50x dienā, viss kam pieskāros likās netīrs, man rokas bija tik sausas, ka pilnīgi plaisāja un asiņoja. Drausmīgi.
Par laimi, šis murgs ir sen beidzies, bet nu tīrīga esmu tā pat palikusi, tikai ne tik slimīgi. Mazgāju rokas pēc tualetes apmeklējuma, ēst gatavojot mazgāju vairākas reizes, ja pieskaros jēlai gaļai, olām, u.c. Mazgāju tad kad esmu ieziedusi eļļu matos un pēc tam vēlos uzlikt sejas krēmu. Pārnākot mājās. Mazgāju pēc mājas kārtošanas, skapja tīrīšanas, vai vnk pēc grīdas slaucīšanas un mazgāšanas. Tas tā pirmais kas nāk pratā.
21.11.2023 20:39 |
 
Reitings 7
Reģ: 21.11.2023
Pēc tualetes apmeklējuma, ienākot mājās, pirms ēšanas/gatavošanas, pirms lēcu ielikšanas/izņemšanas.
21.11.2023 21:06 |
 
10 gadi
Reitings 2656
Reģ: 29.01.2009
Pēc tualetes obligāti. Pirms ēst gatavošanas, tāpat ja procesa laikā netīras. Pēc ēšanas arī, ja ēdiens ņemts ar rokām (sviestmaizes un taml).
Pēc pārnākšanas mājās.
Pirms kosmētiskajām procedūrām, īpaši, lai krēmos neievazā netīrumus.
Nu un kad vienkārši netīras, taukainas vai sasvīdušas.
22.11.2023 01:10 |
 
Reitings 163
Reģ: 26.08.2015
Katru reizi pēc tualetes. Ejot ārā, cenšos nepieskarties rokturim vai pieskaros ar piedurkni, elkoni. Šis sevišķi svarīgi publiskajās tualetēs. Ja tā nedara, viss darbs vējā.
22.11.2023 13:52 |
 
Reitings 10
Reģ: 06.01.2024
Es vienmēr mazgu rokas pēc tualetes un pirms ēšanas. Tas ir svarīgi, lai paliktu tīrām un novērstu slimības. Gan mājās, gan ārpus tām, rokas mazgāju vienmēr.
08.01.2024 08:31 |
 
10 gadi
Reitings 2016
Reģ: 29.01.2009
Laikam šajā ziņā esmu dīvaina, jo mazgāju rokas pat skolas laikā, kad draudzenei vnk aizgāju līdzi uz WC un stāvēju sakrustotām rokām, nekam nepieskāros. Tiklīdz pieskaros kādam priekšmetam, kuram ir pieskārušies citi cilvēki - mazgāju rokas. Ja tas nav iespējams uzreiz, tad piedomāju, lai nepieskartos sejai. Regulāri tīru telefonu ar spirtu, nekad to nelikšu gultā, vai uz spilvena. Taču tajā pašā laikā sava kaķa pieri gan sabučoju :D
08.01.2024 10:52 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Mazgāju rokas visu laiku, kad liekas, ka netīras. Pēc tualetes apmeklējuma (loģiski), gatavojot ēst vairākas reizes, pirms ēšanas, pēc suņiem, kaķiem, kad atnāku mājās vienmēr rokas nomazgāju. Ja uz rokām kaut kas tiek, kaut vai pēc desmaizes vai galdu noslaukot. Kad ar rokām aiztieku kaut ko, kas netīrs - grīda, nauda, utml. Pēc tam kad māju tīru ar visādiem līdzekļiem.
Ārā pasaulē ne vienmēr ir iespēja rokas nomazgāt, nēsāju līdzi dezinfekcijas līdzekli. Pēc braukšanas sabiedriskajā vienmēr rokas dezinficēju, pirms ēšanas kaut kur.
08.01.2024 15:36 |
 
Reitings 1199
Reģ: 27.09.2023
Mazgāju: atnākot mājās, pirms gatavošanas/ēšanas, pēc tualetes, pēc miskastes maisa maiņas, grīdas mazgāšanas, uzkopšanas, dažreiz pirms trauku mazgāšanas. Mājās esot - diezgan bieži, par daudz. Vīrietis tikmēr var mazgāt 1x dienā un nevaru viņu pārmācīt. Zobus tīra, dušā iet utt. Bet tās rokas.. Vienmēr palūdzu pirms mīlēšanās nomazgāt, ja nav bijis nesen dušā.
Bet man ir savas galējības - ciest nevaru, kad, piemēram, uzliek somu uz tīras gultasveļas. Somu, kas iepriekš stāvējusi koridorā uz grīdas. Vai nomaina miskasti, pēc tam ar pirkstiem apgrābsta pats savu seju. Vēl trakāk - aiziet ēst riekstiņus. Vē.
08.01.2024 21:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits