Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Amati administrācijā

 
Reitings 3
Reģ: 21.11.2023
Sveiki!
Vēlētos izveidot tēmu par darba vietām dažādu uzņēmumu administrācijā. Šobrīd meklēju darbu un domāju, ka varētu būt interesanti palasīt citu pieredzi - kur iet/neiet utt. Var, protams, arī par darbu ražošanas nodaļās.
Piemēram. Redzu, ka ik palaikam parādās vakances Dardedze hologrāfija SIA. Piemēram, projektu vadītāja asistents. Bet šī vakance ir jau vairākkārt likta un skatos, ka arī citas adminiatrācijas darbinieku amati ir vakanti. Domāju, vai tiešām uzņēmums tik strauji paplašinās un darbiniekus vajag vēl un vēl vai arī vienkārši tur ir neizturami apstākļi un darbinieki visu laiku rotē.
Būtu interesanti palasīt, kāda ir jūsu pieredze vispār darba tirgū, minot kādus konkrētus uzņēmumus. Tiem, kas meklē darbu, varētu būt noderīgi.
Paldies!
21.11.2023 00:53 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Jā, piekrītu, ka šāda informācija (ka bieži meklē) mani darītu bažīgu, bet zinot cik grūti ir atrast piemērotu darbinieku, es nosūtītu cv un, ja aicinātu, aizietu arī uz interviju.
Jo, zinot, cik jaunieši ir neizlēmīgi un cik ātri maina darbus, ne vienmēr vaina ir pašā darba vietā.
Es zinu lielus un krutus uzņēmumus, kuri bieži liek sludinājumus, jo neturas cilvēki - slodze par lielu/alga par mazu attiecīgajai slodzei/mistiskas prasības no vadības/nejauki kolēģi, bet zinu arī gadījumus, kur jaunietis pēc 3 dienām pasaka, ka viņam par grūtu, vai noslēdz līgumu, bet uz pirmo darba dienu nemaz neierodas. Tad nav variantu - jāmeklē jauns.
21.11.2023 10:06 |
 
Reitings 3
Reģ: 21.11.2023
Jā, protams. Uz interviju ir vērts aiziet jebkurā gadījumā. Kaut vai pieredzes gūšanai vai apzināt situāciju darba tirgū.
Nepamēģināsi - neuzzināsi.
Paldies par viedokli! 👍
21.11.2023 10:42 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Zinu uzņēmumu, kur bieži tiek meklēti darbinieki, jo daudzi, kuri sāk strādāt, saprot, ka tomēr nevēlas tādu darbu, kaut arī nekā traki grūta nav, vadība un kolēģi arī ir ok. Paklausoties stāstus par to, kādi darbinieki reizēm tur strādā un ar kādiem tarakāniem, paliek žēl vadības.
Vēl divās iestādēs darbinieki ātri aiziet prom, jo alga neatbilst darba pienākumiem, kā arī kolektīvs un vadība nav profesionāli.
Uzņēmumu nosaukumus nesaukšu, bet vienmēr var aiziet uz interviju un tad redzēsi, kas un kā, pati sapratīsi, vai tev tas der.
21.11.2023 15:32 |
 
Reitings 380
Reģ: 03.08.2022
Tak atver sūdzības.lv un palasi, es tādam kantorim pat laiku netērētu un cv nesūtītu.
21.11.2023 15:42 |
 
Reitings 461
Reģ: 08.10.2023
Inna86 @ 21.11.2023 15:42
Tak atver sūdzības.lv un palasi, es tādam kantorim pat laiku netērētu un cv nesūtītu.

Kā reiz šis taisnības meklētājs nāk no sūdzības.lv , tur ir identisks lietotājs ar šādu vārdu taisnības meklētājs.
21.11.2023 18:05 |
 
Reitings 5
Reģ: 20.11.2023
Mans onkulis strādāja administratīvajā daļā un katru dienu dzēra
21.11.2023 18:46 |
 
Reitings 3
Reģ: 21.11.2023
Neza000 @ 21.11.2023 18:05

Kā reiz šis taisnības meklētājs nāk no sūdzības.lv , tur ir identisks lietotājs ar šādu vārdu taisnības meklētājs.

Nezinu, par ko runājiet, bet iečekošu minēto mājaslapu. Paldies!
21.11.2023 19:29 |
 
Reitings 163
Reģ: 26.08.2015
Kāda tur alga? Varbūt maksā tik maz, ka neviens negrib iet? Administrācija ir ļoti plaša joma, atalgojuma un pienākumu amplitūda arī ļoti plaša. Visas ministrijas arī paiet zem administrācijas.
22.11.2023 14:00 |
 
Reitings 6
Reģ: 13.06.2023
TimeToDream @ 21.11.2023 15:32
Zinu uzņēmumu, kur bieži tiek meklēti darbinieki, jo daudzi, kuri sāk strādāt, saprot, ka tomēr nevēlas tādu darbu, kaut arī nekā traki grūta nav, vadība un kolēģi arī ir ok. Paklausoties stāstus par to, kādi darbinieki reizēm tur strādā un ar kādiem tarakāniem, paliek žēl vadības.
Vēl divās iestādēs darbinieki ātri aiziet prom, jo alga neatbilst darba pienākumiem, kā arī kolektīvs un vadība nav profesionāli.
Uzņēmumu nosaukumus nesaukšu, bet vienmēr var aiziet uz interviju un tad redzēsi, kas un kā, pati sapratīsi, vai tev tas der.

Vadība var visādus stāstiņus stāsīt...
24.11.2023 15:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits