Jaunie projekti

 
Reitings 403
Reģ: 26.07.2023
Labrīt.
Pēdējā laikā sanāk bieži sekot līdzi notikumiem nekustamo īpašumu tirgū. Skatos piedāvājumus jaunajos projektos. Kāpēc tur dzīvokļi lielākoties ir tik sasodīti mazi? “Virtuve” ir stūrītis, maksimums divi skumji plīts riņķīši… trīsistabu dzīvoklis ar 62 m2 platību…
Varbūt vairs nav modē uzturēties un gatavot mājās? Varbūt tur plānots dzīvot vienatnē, bez ģimenes?
Vai jūs būtu gatavi upurēt platību apmaiņā pret citām ērtībām, piem., liftu, svaigu kāpņutelpu un lielākoties adekvātiem kaimiņiem? Un varbūt kāds var pēc pieredzes ieteikt jauno projektu ar adekvātu dzīvokļa kvadratūru, par kuru nebūtu jāatdod akna un pirmdzimtais?
Paldies par viedokļiem.
15.11.2023 07:18 |
 
Moderators
Reitings 3718
Reģ: 13.11.2016
Jauno projektu kvalitāte ir dažāda. Muļķīgi pieminēt tikai tos, kuriem ir vispārzināmas kvalitātes problēmas.
16.11.2023 08:25 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
dietiskais.cukurs @ 15.11.2023 22:00

Daļēji piekrītu par kvalitāti, bet, pirms sauc pircējus par idiotiem, labāk pastāsti, kādas ir alternatīvas, ja māja Pierīgā neder un lauki vēl jo vairāk. Tu iesaki padomju blokmājas? Vai pirmskara mājas? Jeb arī īrēt?

Pirmskara mājas, Staļina laika mājas. Pirmskara būs vairāk kvadrātmetri un plašākas. Tās mājas ir pamatīgas un lielākoties pietiek ar salīdzinoši nelieliem ieguldījumiem vizuālā sakopšanai. Nav jāsiltina.
Bet katrs jau izvēlās kas sirdij tuvāk. Tikai jāmin, ka šajās mājās normāli dzīvokļi ātri tiek pārdoti. Piemēram, kaimiņš īrēja daudzus gadus un tikko to dzīvokli nopirka. Dzīvoklis nemaz nenonāca tirgū.
16.11.2023 11:04 |
 
Reitings 403
Reģ: 26.07.2023
Pelnrukšķīte @ 16.11.2023 11:04

Pirmskara mājas, Staļina laika mājas. Pirmskara būs vairāk kvadrātmetri un plašākas. Tās mājas ir pamatīgas un lielākoties pietiek ar salīdzinoši nelieliem ieguldījumiem vizuālā sakopšanai. Nav jāsiltina.
Bet katrs jau izvēlās kas sirdij tuvāk. Tikai jāmin, ka šajās mājās normāli dzīvokļi ātri tiek pārdoti. Piemēram, kaimiņš īrēja daudzus gadus un tikko to dzīvokli nopirka. Dzīvoklis nemaz nenonāca tirgū.

Paldies par ieteikumu, bet interesējos galvenokārt par jaunajiem projektiem, jo obligāti vajag liftu un stāvvietu. Tādu piedāvājumu vecajās mājās ir gaužām maz. Man ir viens bērns un drīzumā būs otrs, negribu lauzt muguru, lai ietaupītu $$$. Jauna mugura man izmaksās dārgāk 😀
16.11.2023 11:11 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
dietiskais.cukurs @ 16.11.2023 11:11

Paldies par ieteikumu, bet interesējos galvenokārt par jaunajiem projektiem, jo obligāti vajag liftu un stāvvietu. Tādu piedāvājumu vecajās mājās ir gaužām maz. Man ir viens bērns un drīzumā būs otrs, negribu lauzt muguru, lai ietaupītu $$$. Jauna mugura man izmaksās dārgāk ?

Tas, protams, cits stāsts :)
16.11.2023 11:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits