Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā izrunāties ar māti?

 
Reitings 2
Reģ: 14.11.2023
Sveiki, esmu skolniece, kurai grūti iet skolā, koncentrēšanās un pārdomu dēļ. Ļoti vēlos izrunāties ar savu mammu un pastāstīt visu kā jūtos! Es vēlos aiziet kaut kur ar viņu divatā, lai ir privātuma sajūta un varam parunāt... kur jūs ieteiktu man viņu aizvest/uzaicināt un ko darīt visu vakaru?
14.11.2023 02:22 |
 
Reitings 14327
Reģ: 29.08.2022
erugele @ 14.11.2023 02:22
Sveiki, esmu skolniece, kurai grūti iet skolā, koncentrēšanās un pārdomu dēļ. Ļoti vēlos izrunāties ar savu mammu un pastāstīt visu kā jūtos! Es vēlos aiziet kaut kur ar viņu divatā, lai ir privātuma sajūta un varam parunāt... kur jūs ieteiktu man viņu aizvest/uzaicināt un ko darīt visu vakaru?

Domāju, ka tādas lietas būtu grūti apspriest ārpus mājas. Kafejnīcās/restorānos bieži vien ir trokšnaini + liekas ausis riņķī. Otrkārt, šī šķiet diezgan personīga problēma un šķiet, ka saruna var kļūt emocionāla.
Domāju, ka labāk ko tādu risināt mājās. Nopērc kādu kūciņu, cepumus vai pagatavo ko garšīgu un pasaki mammai, ka gribi ar viņu izrunāties.
Ja ļoti gribas un ir garīgais, pēc problēmas pārspriešanas var aiziet ar mammu kaut kur.
14.11.2023 09:03 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Es aizbrauktu uz mežu vai gar jūru, pastaigāties. Ja sakarst saruna, vismaz var izbļauties bez svešām ausīm :)
14.11.2023 09:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits