Sekss vienreiz mēnesī. Ko darīt?

 
Reitings 9
Reģ: 12.11.2023
Iepazīstoties ar meiteni viss bija ok, bet pēc bērnu piedzimšanas visa uzmanība tikai viņiem. Esam kopā gadus 13, bērniem 7 un 3. Sekss labi ja reizi mēnesī un visu laiku atrunājas. Visu laiku atrunājas ar kautko, tad kad to lietu atrisinu ko teica tāpat nekas nemainās. Šķirties?
12.11.2023 21:09 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Tu, savukārt, padomā kā savējai pateikt par tām 200 partnerēm.

Atkal tu par to? Tev laikam tas dzīvo visu laiku galvā, nomierinies tak, savādāk man vēl sāks rasties aizdomas, ka gribētu būt tajā skaitā iekšā, ka katrā diskusijā to piemini. Zini kā, varbūt jūties atstumta :D
13.11.2023 17:48 |
 
Reitings 72
Reģ: 13.11.2023
GhostGG @ 13.11.2023 17:04

Un ko tu ieteiktu darīt? Būtībā vīrietim ir jārūpejas par ģimeni (finansiāli), tad vēl jādara liela daļa mājas darbu (ok, pēc dzemdībām, kādu laiku ir ok), un tad vēl jādanco sievai apārt kā klaunam, lai viņa viņu gribētu. Ja tu būtu vīrietis, tu tiešām vēlētos uzturēties tādās attiecībās? Viņam, tagad būtu jāpavada atlikušais mūžs, kurā viņš jūtas negribēts? Kādreiz ieliec arī sevi vīrieša vietā pirms runā. Trakākais jau tajā visa ir tas, ka bieži šādas lietas notiek, tad kad ir dabūti sīkie - būtībā vīrietis savu uzdevumu ir izpldijis un "sveiki Gauja". Sorry, bet tas nav ok. Es pilnībā varu iedomāties kā vīrieši šādās situācijās jūtās un kāpēc viņi jūtās "apkrāpti", ja pirms tam viss ir bijis seksuālajā dzīvē ļoti labi.

Vispirms ieteiktu ieslēgt nedaudz paškritikas un paskatīties no malas. Saprotu, ka visi esat perfekti, bet nu ja godīgi...reāli perfekcija nepastāv. Te izklausās, ka sieviete nedara neko un visu nabaga vīrs. Sieva sēž un kāju kustina un vīrs tikai ap viņu.
Ja mēs tik sliktas, tad kapēc nedzīvojat vieni, bet visu laiku meklējaties? Te jau arī pirmā doma- šķirties. Jums bez sievietēm dzīvot būtu grūtāk, kā mums bez vīriešiem. To saprot visi.
Sievietes arī jūtas apbižotas, ticiet. Mums arī jau sen pretī nestāv tie prinči, kas pirms padsmit gadiem. Neviens vairs neved tik naski randiņos, nebučo rokas un nedavina ziedus. Negaida mēnesi līdz nākošajai tikšanās reizei, kad varēs pabūt kopā, bet čīkst sieviešu forumā, ka sieviete nedod gana bieži.
Ticiet man, sievietes arī ir vīlušās un gana apkāstas, ka tagad dabuj telefonā sēdošus veču, kas pirms 15 gadiem nebija. Plikas pļeškas, resnus vēderus, izpirstas apenes un kas tik vēl nav dzirdēts...utml.
Netēlojat cietējus. Piedzemdējušas bērnus, iznēsājušas, izbarojušas, naktis negulētas, strijas, matkritis, dārziņi, slimošanas, puņķi, klepi. Kad precās ( saprotu, ka te arī tas nav izdarīts, līdz ar to tāpēc tik viegli ir ar šķiršanos mētāties, jo nekas jau nav jādala. Pacel mici un aiziet pie citas.) neviens neparakstās uz visu šo, bet dzīvē tā notiek. Tā ir un tad vairs nav. Tad paliek vieglāk. Un tāpēc ir tik maz to, kas paliek kopā, jo vieglāk ir gauzties, nekā domāt risinājumu.
Atradīs jaunu stirniņu, bet pēc gadiem būs tajā pašā mežā. Nekas jau nemainīsies.
13.11.2023 17:46 |
 
Reitings 2758
Reģ: 05.09.2023
Autor, vispār šitās lietas forums neatrisinās nekādā veidā. Jāiet runāt un jāprasa kas par lietu. Un ja izmaiņu nav, tad pieņem vai arī nepieņem un ej.
13.11.2023 17:45 |
 
Reitings 2758
Reģ: 05.09.2023
akul12 @ 13.11.2023 17:22

Lielāka katastrofa, ja vecim stāv uz 6, bet sievietei sākas 40 gadnieču hormonu vētras.
Tad vecās tantes lec virsū tādiem, kā mūsu izbijušais foruma aldis un citiem jauniešiem, vai kā daiktu gribas..

Katrs jau atrod to ko dzīvē gribas. 🤷🏻‍♀️
Un tikpat labi tai sievai no hormonu izmaiņām grūtniecības dēļ vairs nav apetīte uz to. Kā lai viņa tam vīram šito izskaidro, ja ar "es negribu" nepietiek? Protams, meklē visādus ieganstus, kas ir it kā ticamāki, jo izmaiņas sievietē neko nenozīmē, caurums jau tāpat ir un jādod arī, gribi vai nē.
13.11.2023 17:42 |
 
Reitings 2758
Reģ: 05.09.2023
GhostGG @ 13.11.2023 17:19

Nu tāpēc jau es saku, pieņem manu ieteikumu par tikumības jostu. Varēsi arī par sav vīru iesmiet

Tu, savukārt, padomā kā savējai pateikt par tām 200 partnerēm. 😁
13.11.2023 17:42 |
 
Reitings 9084
Reģ: 19.09.2023
Zinu vienu pāri ar 1x mēnesī. Tas bija jau pirms bērniem, tā ka bērnkopība šeit nav.. Vīrs cenšas, palīdz ar bērniem, tiešām palīdz daudz, sporto, nav resns neglītenis. Normāls vīrietis. Sievai vnk negriboties biežāk un visiem tā esot. Tā arī sanāk, ka tās īpašās reizes ir SPA, utt. Katra reize ir "jāizspiež". Ja godīgi, brīnos ka viņš vēl nelaiž pa kreisi, bet ir tik pacietīgs.
13.11.2023 17:31 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
SarmaD @ 13.11.2023 17:17

Es tik iesmeju par večiem, kuriem neredzēt caurumu ir katastrofa. ?

Lielāka katastrofa, ja vecim stāv uz 6, bet sievietei sākas 40 gadnieču hormonu vētras.
Tad vecās tantes lec virsū tādiem, kā mūsu izbijušais foruma aldis un citiem jauniešiem, vai kā daiktu gribas..
13.11.2023 17:22 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Es tik iesmeju par večiem, kuriem neredzēt caurumu ir katastrofa.

Nu tāpēc jau es saku, pieņem manu ieteikumu par tikumības jostu. Varēsi arī par sav vīru iesmiet
13.11.2023 17:19 |
 
Reitings 2758
Reģ: 05.09.2023
GhostGG @ 13.11.2023 17:16

Tad nevajag būt divkosei, kas tev, starpcitu, ļoti lieliski padodas un runāt muļķības par pasaules galiem, ja nevar seksot, šīs diskusijas attiecīgajā kontekstā ;)

Es tik iesmeju par večiem, kuriem neredzēt caurumu ir katastrofa. 😁
13.11.2023 17:17 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Es vel esmu griboša un dzīves nenonīkusi, lai negribētu seksot.

Tad nevajag būt divkosei, kas tev, starpcitu, ļoti lieliski padodas un runāt muļķības par pasaules galiem, ja nevar seksot, šīs diskusijas attiecīgajā kontekstā ;)
13.11.2023 17:16 |
 
10 gadi
Reitings 2507
Reģ: 29.01.2009
Tiešām, kādēļ vienmēr šādos gadījumos tiek vainots vīrietis? Manuprāt, tas ir vairāk kā skaidrs, ka šeit, tāpat kā lielākājā daļā gadījumu, sieviete, tiklīdz ir piedzemdējusi bērnus un līdz ar to piepildījusi vienīgo savas dzīves jēgu, tā vīrietis viņai vairs nav vajadzīgs. Viņš vajadzīgs vienīgi, lai parūpētos par bērniem, bet ne kā citādi. Nu, vai tad tā nav? Un vīrietis var censties cik grib, tas nemainīs pilnīgi neko.
Tā kā, jā, es tēmas autoram ieteiktu vai nu šķirties vai atrast mīļāko, jo sievai tāpat būs vienalga.
13.11.2023 17:16 |
 
Reitings 2758
Reģ: 05.09.2023
GhostGG @ 13.11.2023 17:09

Tiešām? Domā tavam vīram tā nav viena no galvenajām dzīves sastāvdaļām? Ok, aizej viņam šodien pasaki, ka sekss vairs nebūs un paskatīsimies pēc cik ilga laika jums tā laulība sāks šķobīties.. Mēs pat te forumā varētu spēlēt bingo - katrs liktu uz konkrētu mēnesi :D :D

Es vel esmu griboša un dzīves nenonīkusi, lai negribētu seksot. 😁
13.11.2023 17:14 |
 
Reitings 7412
Reģ: 16.02.2021
Es arī esmu šeit vīrieša pusē. Nedot seksu ir apčakarējiens, es atvainojos. Sekss normālās attiecībās ir tas, ko Tu vari dabūt no viena konkrēta cilvēka. Kur tad lai tas vīrietis liekas, ja viņam vienīgais cilvēks to liedz? Ja jau iet pie citas nav opcija, bet nu sorry, dzīvot bez veselam cilvēkam arī īsti nav opcija. Te jau vīrietis teica, ka sadzīves likstas novērš, bet sieva joprojām distancējas. Ja vīrietis prasa sievai iemeslus, novērš visas sievietes nosauktās problēmas un viņa vienalga ietur atsalumu, tad tam nabaga vīrietim ir sasietas rokas. 100% sieva melo par iemesliem, bērnu gultas un istabas nav pie vainas; jo ar seksu, kad bērni guļ vai nav mājās, var nodarboties gandrīz jebkur, īpaši jau 4 istabu dzīvoklī. Ja sievietei jautā iemeslus un viņa konkrēti melo un nav atklāta, tad kāpēc vīrietim jāzīlē vēl? Sievietei arī pašai pie savas seksualitātes jāstrādā un jāsaka godīgi problēmas, nevis jāizdomā jaunas, lai to vīrieti uz kādu laiku atšūtu; kamēr viņš viņas nosaukto izdomāto problēmu atrisina un atkal rodas nākamā. Kāda jēga melot par iemsliem nenodarboties ar seksu, pati jau vien taisa to atsalumu attiecībās un nav atklāta un iedzen otru pusi stūrī. Nevar vīrietim atņemt sevi kā sievu, piedzimstot bērniem un 3 gadi mazākajam ir gana daudz, lai jau sāktu atgūt savu seksualitāti, ja kaut kas nav pa īstam labi un nomàc, tad vīram tas jāpasaka, nevis jānodarbina ar no gaisa izrautiem darbiņiem viņam.
13.11.2023 17:12 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Jebaķ, pasaules katastrofa, nav kur daiktu iebāzt, laikam dzīvei gals

Tiešām? Domā tavam vīram tā nav viena no galvenajām dzīves sastāvdaļām? Ok, aizej viņam šodien pasaki, ka sekss vairs nebūs un paskatīsimies pēc cik ilga laika jums tā laulība sāks šķobīties.. Mēs pat te forumā varētu spēlēt bingo - katrs liktu uz konkrētu mēnesi :D :D
13.11.2023 17:09 |
 
Reitings 2758
Reģ: 05.09.2023
Jebaķ, pasaules katastrofa, nav kur daiktu iebāzt, laikam dzīvei gals. 😅
13.11.2023 17:06 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Zini, ja sieviete izpildītu savu "pienākumu" un iedotu vīram, tad tādu pienākuma seksu, neviens vecis otrreiz vairs neprasītu. Tā, ka jums būtu jāsaprot ko jūs dabūsiet, ja tas būtu jādara tikai pienākuma pēc.

Un ko tu ieteiktu darīt? Būtībā vīrietim ir jārūpejas par ģimeni (finansiāli), tad vēl jādara liela daļa mājas darbu (ok, pēc dzemdībām, kādu laiku ir ok), un tad vēl jādanco sievai apārt kā klaunam, lai viņa viņu gribētu. Ja tu būtu vīrietis, tu tiešām vēlētos uzturēties tādās attiecībās? Viņam, tagad būtu jāpavada atlikušais mūžs, kurā viņš jūtas negribēts? Kādreiz ieliec arī sevi vīrieša vietā pirms runā. Trakākais jau tajā visa ir tas, ka bieži šādas lietas notiek, tad kad ir dabūti sīkie - būtībā vīrietis savu uzdevumu ir izpldijis un "sveiki Gauja". Sorry, bet tas nav ok. Es pilnībā varu iedomāties kā vīrieši šādās situācijās jūtās un kāpēc viņi jūtās "apkrāpti", ja pirms tam viss ir bijis seksuālajā dzīvē ļoti labi.
13.11.2023 17:04 |
 
Reitings 72
Reģ: 13.11.2023
Man arī gribētos zināt medaļas otru pusi. Tik perfekts, tik perfekts, ka sieva izvairās no tuvības. Kaut kas jau tur nav.
13.11.2023 16:59 |
 
Reitings 2758
Reģ: 05.09.2023
Aldis1992 @ 13.11.2023 15:58
Mājās visu izdaru. Ar bērniem visu izdaru, pabaroju, saģērbju, aizvedu kur vajag, uzņemos atbildību. Kaut ar salauzto roku ar visu tieku galā?. Liekais svars protams ir, bet viņa jau arī vairs nav nekāda modele pēc 2 bērniem ?. Man tas netraucē. Varbūt vienkārši mātes instinkts pārāk spēcīgs, ja bērnu dēļ visu izdara bet mīļotais paliek ēnā? Pagaidām liekas, ka viņai vienkārši izdevīgi ar mani dzīvot un viss. Zin, ka ar bērniem visu tikšu galā kā vajag, naudas pietiek, visas sadzīves klapatas arī māku novērst. Kautkā tā....

Nu tad šķiries no sievas un meklē citu stirniņu.
13.11.2023 16:57 |
 
Reitings 72
Reģ: 13.11.2023
Aldis1992 @ 13.11.2023 16:01
Sevi kopju. Matus uz bārdu dzenu regulāri, duša katru vakaru. Intīmajās attiecībās neko neuzspiežu. Un retajās reizēs kad tas notiek liekas, ka ir apmierināta. Arī neizskatās ka tēlotu.

Protams, ka izskatās, ka netēlo. Tā tam jābūt, ka tev izskatās.
Tu domā, ka sievietei, kam pietiek ar seksu reizi mēnesī, ļimst kājas mometā kā vīrs, kuru negribas visu pārējo mēnesi, pieskaras?
13.11.2023 16:55 |
 
Reitings 174
Reģ: 09.08.2023
Aldis1992 @ 13.11.2023 15:58
Mājās visu izdaru. Ar bērniem visu izdaru, pabaroju, saģērbju, aizvedu kur vajag, uzņemos atbildību. Kaut ar salauzto roku ar visu tieku galā?. Liekais svars protams ir, bet viņa jau arī vairs nav nekāda modele pēc 2 bērniem ?. Man tas netraucē. Varbūt vienkārši mātes instinkts pārāk spēcīgs, ja bērnu dēļ visu izdara bet mīļotais paliek ēnā? Pagaidām liekas, ka viņai vienkārši izdevīgi ar mani dzīvot un viss. Zin, ka ar bērniem visu tikšu galā kā vajag, naudas pietiek, visas sadzīves klapatas arī māku novērst. Kautkā tā....

Ideālais vīrs. Gribētu dzirdēt sievietes versiju.
13.11.2023 16:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits