Lūgums draugam.

 
Reitings 234
Reģ: 12.11.2023
Čau!
Ar draugu esam attiecībās 5 mēnešus. Jau nedēļu dzīvojam kopā. Viņš tāpat katru vakaru brauca pie manis pēc darba, tāpēc nolēmām, ka lai nav jābraukā, sāksim dzīvot kopā.
Viss ir kārtībā, bet.. Vakar es viņam iedevu sarakstu ar produktiem, kas jānopērk. Sarakstā bija paketes. Viņš ieraudzīja, ka sarakstā ir paketes un sāka teikt, cik tas ir pretīgi, ko par viņu padomās čomi, ka viņš pērk paketes, viņš to nedarīšot, netaisoties sevi apkaunot, ka man esot kājas, lai es pati tās aizietu nopirkt. Pamatīgi viņš uzvilkās par tādu sīkumu un pirmo reizi kliedza uz manis pa visu attiecību laiku. Saprotu, ka nesen bija tēma par paketēm, bet es neesmu trollis, viņš patiešām atteicās tās iegādāties. Iepriekšējās attiecībās draugs mierīgi varēja uz veikalu aiziet nopirkt man paketes, tāpēc man šķita, ka tas ir pilnīgi normāls lūgums. Tagad domāju, vai tiešām esmu izvēlējusies īsto vīrieti, kurš šādi reaģē. Saprotu, ka dīvaini spriest par cilvēku pēc tā, ka viņš atteicās nopirkt paketes, bet tiešām kaut kā nepatīkami man kļuva. Vai tomēr man nevajadzēja lūgt viņam to darīt un tas ir normāli, ka viņš atteicās? Šķiet es par daudz overthinkoju par šo. 😄
12.11.2023 20:05 |
 
Reitings 1409
Reģ: 19.05.2016
infantīla reakcija. izdari secinājumus.
13.11.2023 03:35 |
 
Reitings 706
Reģ: 04.05.2015
Godīgi sakot, es savējam neesmu nekad prasījusi un arī neprasīšu, lai nopērk man tamponus (paketes nelietoju), neērti būtu prasīt, kauns. Katra dara kā grib, ja prasa, un vīrs pērk, lai jau. Veikalā es neskatītos ar šķību aci uz vīrieti ar tādu pirkumu.
Bet nu ja sāk bļaut par tādu jautājumu un vēl par misenē redzēto, tas galīgi nav ok.
13.11.2023 04:25 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
Mariciņa @ 12.11.2023 20:05
Čau!
Ar draugu esam attiecībās 5 mēnešus. Jau nedēļu dzīvojam kopā. Viņš tāpat katru vakaru brauca pie manis pēc darba, tāpēc nolēmām, ka lai nav jābraukā, sāksim dzīvot kopā.
Viss ir kārtībā, bet.. Vakar es viņam iedevu sarakstu ar produktiem, kas jānopērk. Sarakstā bija paketes. Viņš ieraudzīja, ka sarakstā ir paketes un sāka teikt, cik tas ir pretīgi, ko par viņu padomās čomi, ka viņš pērk paketes, viņš to nedarīšot, netaisoties sevi apkaunot, ka man esot kājas, lai es pati tās aizietu nopirkt. Pamatīgi viņš uzvilkās par tādu sīkumu un pirmo reizi kliedza uz manis pa visu attiecību laiku. Saprotu, ka nesen bija tēma par paketēm, bet es neesmu trollis, viņš patiešām atteicās tās iegādāties. Iepriekšējās attiecībās draugs mierīgi varēja uz veikalu aiziet nopirkt man paketes, tāpēc man šķita, ka tas ir pilnīgi normāls lūgums. Tagad domāju, vai tiešām esmu izvēlējusies īsto vīrieti, kurš šādi reaģē. Saprotu, ka dīvaini spriest par cilvēku pēc tā, ka viņš atteicās nopirkt paketes, bet tiešām kaut kā nepatīkami man kļuva. Vai tomēr man nevajadzēja lūgt viņam to darīt un tas ir normāli, ka viņš atteicās? Šķiet es par daudz overthinkoju par šo. ?

Pasūti no rimi e-veikala vai maximas (barbora.lv) būs bez problēmām šādi gadījumi un piegāde ir lēta.
13.11.2023 05:09 |
 
Reitings 885
Reģ: 19.08.2023
Ditinaaa @ 13.11.2023 00:40

es nosaucu vārdu nejau uzvārdu , ko jūs brūkat man virsū ? ??‍♀️??‍♀️ es nepazemoju nevienu te .
es viņam aizsūtīju skrīnus un man nav jāprasa jums atļauja kā man izturēties pret manu tuvu draugu . tas , ka jūs nemākat ar vīriešiem draudzēties , nenozīmē , ka tāda draudzība nepastāv .

Tu vēl esi pusaudze? Vienkārši tik bērnišķīga tā reakcija,rakstīšana un sūdzēšanās.Riktīgi "atsit" atpakaļ uz vidusskolas laiku, kad meitenes līda, bojāja citu attiecības, taisīja drāmas ar kaut kādiem screenshotiem.
Vai arī esi neapmierināta, ka Mariciņas draugs tevi atstāja, kā rezerves variantu? Tāpēc centies tagad sev "tuvam draugam" bojāt attiecības un viņa jaunā sieviete tev tik ļoti riebjas,ka pilnīgi viņa ir tukša vieta.
13.11.2023 06:06 |
 
Patīk
Reitings 2068
Reģ: 22.05.2019
Ditinaaa @ 13.11.2023 01:19
jūs sakat man nejaukties viņu attiecības , bet ko pašas lienat un mācat man ko darīt un ko nē ? es pati varu izlemt , nevienai te viedokli neprasīju . :)

Komentēt anonīmā forumā nezinamu cilvēku attiecības nav tieša jaukšanās viņu attiecībās,bet tu gan jaucies tajās.
Ko tu centies panākt ar to skrīnu sūtīšanu?
Meitene te taču nenolika un neapsaukāja savu puisi,bet rakstīja par neizpratni saistībā ar viņa rīcību.
13.11.2023 07:25 |
 
Patīk
Reitings 1753
Reģ: 24.05.2019
Es ļoti ceru, ka šodien autore to Linardu neielaidīs savā dzīvoklī. Tiiik daudz red flags.
13.11.2023 07:42 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
Bērnudārzs, autores vecis maza bērna prātā 😁
Paketes vai lubrikants+ gurķis, vienalga nopirkšu jebkurā laikā.
13.11.2023 07:46 |
 
Reitings 234
Reģ: 12.11.2023
Ditinaaa @ 12.11.2023 23:56
jebal , Marik . es pēc stulbā vārda "Mariciņa" atpazinu , ka tā esi tu , jo tevi daži tā sauc un arī pēc tā , ka šodien laukos satikos ar Linardu un viņš man pastāstīja par jūsu strīdu . un tu esi tādu huiņu uzrakstījusi i-netā publiskā forumā par Linardu , ahujec . ok , uzkliedza , jo negribēja tās paketes pirkt , uzreiz par to jāsūdzas visai pasaulei ? jebal . pastāstīšu čista Linardam visu un aizsūtīšu skrīnus tlt .??‍♀️??‍♀️??‍♀️

Es arī varētu te nosaukt tavu īsto vārdu, bet nenolaidīšos līdz tavam līmenim, tāpēc saukšu tevi par Ditu.
No rīta pamostoties biju šokā, jo whatsapp man bija ziņas no drauga, ka es esot slimiķe, debīla, idiote, ka man vajag uz psiheni, ka esmu bezsmadzeņu aita, jo nesu mūsu strīdus ārpus attiecībām un pazemojot viņu publiksi, ko par viņu čomi padomāšot, kad uzzināšot tādu sviestu.
Sākšu ar to, ka es nekur neminēju nekādu privātu informāciju par viņu, tātad publiska pazemošana nenotika. Ja tu te nebūtu parādījusies un nosaukusi mūsu vārdus, tad neviens foruma lietotājs nezinātu, par kādu puisi tēmā tiek rakstīts, tātad tu, tuvā draudzene, viņu publiski pazemoji, ne es. Un par to, ka viņš apvaino mani tajā, ka esmu iznesusi strīdu ārpus attiecībām, viņš arī iznesa to ārpus attiecībām, kad izstāstīja tev, tātad esam kviti.
Neuzskatu, ka man būtu jāpacieš, ka draugs uz manis brutāli kliedz viena lūguma dēļ un apvaino mani, ka esmu cūka, jo izlietotās paketes metu tualetē atkritumu grozā viņam redzamā vietā, lai gan paketes es ietinu, tāpat viņam esot pretīgi to redzēt. Vari tad nodot savam sirdsmīļajam draugam, ka pēc viņa vārdiem viņš manā dzīvoklī var nerādīties. Un varbūt pat labi, ka tu visu izstāstīji viņam, vismaz atvērās man acis ar kādu pretīgu tipu es esmu attiecībās. 😉
13.11.2023 07:55 |
 
Reitings 14342
Reģ: 29.08.2022
Nu gan te cirks pa brīvu bijis 😂
Kā var ienākt prātā nosaukt visu iesaistīto vārdus, ja atpazīsti pēc diskusijas kādu? Neviens normāls cilvēks tā nedara. Un arī nesūta nevienam nekādus skrīnus. Tā manas klasesbiedrenes pamatskolā darīja, ne pieaugušā vecumā. Mariciņa, visticamākais, nāca pēc padoma un ieteikuma, bet tikai kkāda Dita drāmu uzcepa 😅
Godīgi sakot, es bēgtu no tāda džeka, kam kauns pirkt paketes un kauns, ka viņa sievietei ir mēnešreizes. Bet pāķu draudzenei gan nav kauna stāstīt par tādu situāciju 🤦🏼‍♀️ Gan jau Ditiņa ielīda džekam vēl dirsā un teica, ka tas nav normāli un viņa nekad neliktu pirkt paketes 😁
Mariciņai tiešām iesaku pārdomāt šīs attiecības, 5 mēneši nav daudz, nav jau daudz ko zaudēt. Citādi ar tādu Linardu un Ditu būs visu mūžu jāuztraucas par to, ko dari. Nedod Dievs paspruks kāds purkšķis vai atrauga, vai dabūsi kādu rotinieku ar vemšanu un caureju, visa pāķuleja no Linarda un Ditas uzzinās kāda Linardam pilsētā draudzene neaudzināta, pretīga cūka.
13.11.2023 07:59 |
 
Reitings 234
Reģ: 12.11.2023
Sebii @ 13.11.2023 07:59
Nu gan te cirks pa brīvu bijis ?
Kā var ienākt prātā nosaukt visu iesaistīto vārdus, ja atpazīsti pēc diskusijas kādu? Neviens normāls cilvēks tā nedara. Un arī nesūta nevienam nekādus skrīnus. Tā manas klasesbiedrenes pamatskolā darīja, ne pieaugušā vecumā. Mariciņa, visticamākais, nāca pēc padoma un ieteikuma, bet tikai kkāda Dita drāmu uzcepa ?
Godīgi sakot, es bēgtu no tāda džeka, kam kauns pirkt paketes un kauns, ka viņa sievietei ir mēnešreizes. Bet pāķu draudzenei gan nav kauna stāstīt par tādu situāciju ??‍♀️ Gan jau Ditiņa ielīda džekam vēl dirsā un teica, ka tas nav normāli un viņa nekad neliktu pirkt paketes ?
Mariciņai tiešām iesaku pārdomāt šīs attiecības, 5 mēneši nav daudz, nav jau daudz ko zaudēt. Citādi ar tādu Linardu un Ditu būs visu mūžu jāuztraucas par to, ko dari. Nedod Dievs paspruks kāds purkšķis vai atrauga, vai dabūsi kādu rotinieku ar vemšanu un caureju, visa pāķuleja no Linarda un Ditas uzzinās kāda Linardam pilsētā draudzene neaudzināta, pretīga cūka.

Sāpīgi tas viss, bet vienlaicīgi arī ļoti pretīgi. Varbūt tāpat ir labāk, ka jau pēc nedēļas kopdzīves viņš parādīja savu patieso dabu, nevis tas būtu noticis pēc gada. Vēl apsaukā mani pretīgos vārdos kā mazs bērns.
Un izskatās, ka Dita vēlas viņu, ja jau tik izmisīgi centās izjaukt visu. Tad iesaku viņai mēnešreižu laikā izolēties, lai izpatiktu viņam.
13.11.2023 08:04 |
 
Reitings 116
Reģ: 10.06.2022
un ko viņš nepareizu pateica ? Tu esi slima idiote , ja forumā stāsti jūsu strīdus un sūdzies par viņu . viņš to pastāstīja tikai man tuvam cilvēkam , nevis gāja bļaustīties pa visu forumu un čīkstēt par savu dzīvi kā tu to dari . izaudz , meitēn . 0% iespēja , ka tu sev atradīsi džeku , jo neviens negribēs būt ar tàdu pamuļķi , kura par katru nieku iet sūdzēties forumā , lol 🤦🏼‍♀️ :D
un šīs Mariciņas draugs ir mans tuvs bērnības draugs , nevis gribu nocelt , tāpēc atslābstiet un beidzat baumot un cept tēmas par mani🤦🏼‍♀️
13.11.2023 08:23 |
 
Reitings 116
Reģ: 10.06.2022
jebkurš adekvāts cilvēks pastāstītu savam tuvam draugam , kad viņu kāds pazemo .
13.11.2023 08:24 |
 
Patīk
Reitings 1753
Reģ: 24.05.2019
Ditinaaa @ 13.11.2023 08:23
un ko viņš nepareizu pateica ? Tu esi slima idiote , ja forumā stāsti jūsu strīdus un sūdzies par viņu . viņš to pastāstīja tikai man tuvam cilvēkam , nevis gāja bļaustīties pa visu forumu un čīkstēt par savu dzīvi kā tu to dari . izaudz , meitēn . 0% iespēja , ka tu sev atradīsi džeku , jo neviens negribēs būt ar tàdu pamuļķi , kura par katru nieku iet sūdzēties forumā , lol ??‍♀️ :D
un šīs Mariciņas draugs ir mans tuvs bērnības draugs , nevis gribu nocelt , tāpēc atslābstiet un beidzat baumot un cept tēmas par mani??‍♀️

Tu pati esi slima idiote 🤦‍♀️ jebkurš, kurš to Linardu pazīst un izlasīs šo diskusiju, sapratīs, par kuru no daudzajiem Latvijas Linardiem ir runa 😄 tieši pateicoties tavai "atmaskošanai". Un nevis autore viņu pazemo, bet viņš pats, ar tavu palīdzību 😄
Veiksmi jums, balodīši 😅
13.11.2023 08:40 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
un šīs Mariciņas draugs ir mans tuvs bērnības draugs , nevis gribu nocelt , tāpēc atslābstiet un beidzat baumot un cept tēmas par mani🤦🏼‍♀️

Nebūs nekas jāceļ, pats atnāks pie mammas pupa, jo izaudzis toč nav. 😁
13.11.2023 08:42 |
 
Reitings 885
Reģ: 19.08.2023
akul12 @ 13.11.2023 08:42

Nebūs nekas jāceļ, pats atnāks pie mammas pupa, jo izaudzis toč nav. ?

Tagad vēl izlikts arī no dzīvokļa, jo tas ir Mariciņas. Tāpēc jau arī tāpat nebūs kur iet😀😀
13.11.2023 08:47 |
 
Reitings 885
Reģ: 19.08.2023
Ditinaaa @ 13.11.2023 08:24
jebkurš adekvāts cilvēks pastāstītu savam tuvam draugam , kad viņu kāds pazemo .

Tu gan normāla draudzene. Panāci, ka savu tuvo draugu izmeta no dzīvokļa un vēl attiecības izjauci. Zelta cilvēks.
13.11.2023 08:49 |
 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
Man nekad nekas tāds nav prasīts, bet nu neredzu iemeslu celt skandālu. Ja pateiktu konkrēti ko pirkt, nopirktu un miers.
Vēl pasūdzēties citai meitenei ir vnk wtf, moš vēl čoma garāžā visu vakaru šūmējās 😀
13.11.2023 08:49 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
kitijaarmazok @ 13.11.2023 08:49

Tu gan normāla draudzene. Panāci, ka savu tuvo draugu izmeta no dzīvokļa un vēl attiecības izjauci. Zelta cilvēks.

Vai tad izmeta? 😁
Domāju, ka tik drīz neizmetīs, meitenēm patīk drāmas. Atnāks izlūgties piedošanu. 😁
13.11.2023 08:54 |
 
Patīk
Reitings 2068
Reģ: 22.05.2019
Ditinaaa @ 13.11.2023 08:24
jebkurš adekvāts cilvēks pastāstītu savam tuvam draugam , kad viņu kāds pazemo .

Un ko tavs draugs domā par to,ka Tu anonīmā forumā publicē viņa un meitenes īstos vārdus?
Vai to skrīnu arī viņam aizsūtīji?
Ja Tu nebūtu te nosaukusi viņu vārdus,tad neviens nezinātu par kuriem cilvēkiem ir runa,bet Tu visu publiski atklāji.
13.11.2023 08:55 |
 
Reitings 2710
Reģ: 30.01.2023
Ko tas ‘vīrietis’ darīs, kad dzîves biedrei piedzims bēbis un viņas organisms tīrīsies? liks pašai 1.dienā pēc slimnīcas iet uz veikalu pakaļ paketēm un pamperiem? 🫥
Bet nu labi, tik daudz sarkani karogi vienu viet. Var tak vienkārši pateikt, ka kauns un viss.
Nu, atpazina, un?
Novēlu autorei vīrieti bez kompleksiem un memmes sindroma
13.11.2023 08:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits