BRĪDINĀJUMS PAR ANETI | ATKAL FORMĀ

 
Reitings 161
Reģ: 08.11.2023
Jūnijā pieteicos A.Kuzņecovas| ATKAL FORMĀ Soļošanas maratonā.Dalības maksa 10€.Ja gribi balvu,tad 15€.
Šis bija mans pirmais maratons dzīvē.Likās daudzsološs,tādēļ pieteicos(mazs bērns,daudz brīva laika pastaigām,vasara,aktīvāka diena utt.)
Ziniet,maratons bija absolūta rīkotājas izgāšanās.Norise bija tuvu nullei.Ļoti neaktīva organizatoriskā puse,uz jautājumiem atbild augstprātīgi,pat nicinoši reizēm.Nākošā mēneša aplikāciju Pacer neizveidoja vairākas dienas.Mēs,grupas meitenes,vnk turpinājām soļot un pašas sevi uzmundrināt.Pati vadītāja čatā lika savu suņu bildes un ceļojumu, bet to, ka kaut 1 x nedēļā būtu uzrakstījusi pamotivējošu un pozitīvu ziņu mums- nē, tā nebija.Tikai kad mēs pašas sākām vairāk apspriest kāpēc tā un kas vispār te notiek, Anete saausījās un pēkšņi saldi sāka “braukt pa ausīm”, rakstot mums:”Meitenes, malači, jauna diena klāt, daudz savāktu soļu” utt.
Es saprotu,ja esi maratona organizatore, tad Tu esi kā kodols šim maratonam un Tev ir jāatbild par maratonu no pirmās līdz pēdējai dienai.Vai tā bija -Nē!!!Cik x viņa pati piedāvāja Soļošanas noslēguma satikšanos pasoļojot kādā pārgājienā.Nu tik meitenes čatā sarosījās un dalījās idejām par tikšanās vietu un laiku.Vai tikšanās bija? -Nē!!! Vienā jaukā rītā visas grupas dalībnieces no čata bija izdzēstas pat nepabrīdinot mūs(mēs čatā vairākkārt minējām, ka esam sapazinušās un, labprāt , čatiņu turpinātu) un nekāds noslēguma soļošanas pārgājiens nav bijis līdz pat šai dienai.
08.11.2023 22:31 |
 
Reitings 161
Reģ: 08.11.2023
mazaaduuda @ 09.11.2023 17:30

Doma tur bija tāda, ka ir grupiņa, kas savācas un nostaigā vidēji 7000 soļu dienā (100 dienas). Beigās starp visiem, kurām izdevās aiziet līdz galam (t.i nosoļot 7000), izlozēja Decathlon dāvanu karti 100 eiro vērtībā. Oktobrī bija paredzēts noslēguma pārgājiens, kas acīmredzot nenotika.
Lai piedalītos prieka pēc bija 10 eiro dalības maksa, lai pacīnītos par balvu 15 eiro.
Bet teikšu kā ir - man tie iztērētie 15 eiro bija motivācija, lai piespiestu sevi iziet pastaigās, jo līdz šim bija dienas, kad varēju arī tikai 2000 soļus nostaigāt. Izaicinājuma laikā gribi vai negribi, bija jāceļas uz jāiet, citādi 15 eiro gar degunu un arī izloze nespīd. Pēc izaicinājuma pastaigas ir kļuvušas par ikdienu un nu jau vidēji 10k soļu dienā aiziet bez problēmām.
Protams, no kādām 100 meitenēm ne visas samaksāja tos 15 eiro, bet Anetei tie bija ap štuku tīrā peļņa neko nedarot. Beigās pat nekādu soļu apkopojumu neuztaisīja (bija katru nedēļu jāsūta atskaite, ja neizmantoja Pacer aplikāciju) - bija tāds "ja, vai tad es solīju apkopojumu?"

Jā, tā visa ir patiesība.
Katrs Jūsu vārds.
Paldies par Jūsu komrntāru
09.11.2023 17:39 |
 
Reitings 1253
Reģ: 25.01.2023
mazaaduuda @ 09.11.2023 17:30

Doma tur bija tāda, ka ir grupiņa, kas savācas un nostaigā vidēji 7000 soļu dienā (100 dienas). Beigās starp visiem, kurām izdevās aiziet līdz galam (t.i nosoļot 7000), izlozēja Decathlon dāvanu karti 100 eiro vērtībā. Oktobrī bija paredzēts noslēguma pārgājiens, kas acīmredzot nenotika.
Lai piedalītos prieka pēc bija 10 eiro dalības maksa, lai pacīnītos par balvu 15 eiro.
Bet teikšu kā ir - man tie iztērētie 15 eiro bija motivācija, lai piespiestu sevi iziet pastaigās, jo līdz šim bija dienas, kad varēju arī tikai 2000 soļus nostaigāt. Izaicinājuma laikā gribi vai negribi, bija jāceļas uz jāiet, citādi 15 eiro gar degunu un arī izloze nespīd. Pēc izaicinājuma pastaigas ir kļuvušas par ikdienu un nu jau vidēji 10k soļu dienā aiziet bez problēmām.
Protams, no kādām 100 meitenēm ne visas samaksāja tos 15 eiro, bet Anetei tie bija ap štuku tīrā peļņa neko nedarot. Beigās pat nekādu soļu apkopojumu neuztaisīja (bija katru nedēļu jāsūta atskaite, ja neizmantoja Pacer aplikāciju) - bija tāds "ja, vai tad es solīju apkopojumu?"
Beitikai bija arī 100 dienas 10 000 soļi balvas bija iespaidigas,ja ta ņem.bet viņa iesaistījās!bez maksas un pargajiens arī bija.!diemžēl 96 tajā dienā man pietrūka,pati nolohoju,uz balvām nepretendeju vairs,bet atzzinības vardus gan dabuju,lai ko par viņu teikt ietekmeļu diskusijā,bet es iemileju pastaigas del viņas.pirms tam man riebās bez mērķa staigāt. A te samaksā par minimalo solu skaitu,un dabuj figu ,ne kopigu pārgājienu,ne cilvēku ,kas atbalstu
09.11.2023 20:33 |
 
Reitings 1349
Reģ: 27.04.2023
KristineKK1 @ 08.11.2023 22:33
Par ko es šo visu te rakstu? Nav manās interesēs kādu noliet ar sūdiem, bet es ļoti vēlos pabrīdināt meitenes,sievietes,dāmas un kundzes,- ja Jūs nolemsiet savu(vai sava vīra, drauga,bērnu) naudu iegūldīt šīs sievietes maratonos,LŪDZU PADOMĀJIET DIVREIZ. (Palasiet arī atsauksmes kā to šodien izdarīju es! Esmu vēl lielākā šokā par viņas uztura recepšu un formas atgūšanas maratoniem).
Kauns, bezkaunība un viegla naudas piesavināšanās.Kāpēc man ir jājūtas tik ļoti pretīgi un ar rūgtu pēcgaršu, bet sieviete var turpināt Ig aicināt sievietes jau uz nākošajiem maratoniem. Šodien pat ir ielikusi Ig jaunu maratonu #TRIECIENSPĒKS.Cena 60€! 60 !!!
Uzrakstīju komentāru viņai ar tekstu:”Sveiki,Jūs no sākuma noslēdziet līdz galam
pirmo Soļošanas maratonu.Mēs,liela daļa
meiteņu viena otru atradām un Jūsu izdzèsto
čatu atjaunojām.Un jā-mēs turpinām aktīvi
soļot,bet Jūs mūs,maratona dalibnieces izmetāt
no grupas nebrīdinot un notināties, rupji sakot,
mistiski ari nenoorganizējot noslèguma
pārgajienu!Esmu nolēmusi neklusēt un šiem
mistiskajiem naudas izmānīšanas maratoniem
( no kura katra) ir jāliek punkts,jo nu Jūsu
maratons bija pilnīga apala nulle.Vilšanās
absoluta!”
Nepagāja 15 min un viņa izdzēsa manu komentāru un nobleķēja mani!
Kas vainīgs, tas bailīgs!!!

Nu ka es Jums saku- vinai uz pieres jau rakstits- negodigs cilveks! Ka izkenga cilvekus, ka nirgajas par svaru- nu nav kautkas tai sievietei ok! Viltvardes sindroms? Grib but liela blogere un ietekmele, bet beigas sanak tada plika dirshana
09.11.2023 20:47 |
 
10 gadi
Reitings 1488
Reģ: 17.01.2013
No visa stāstītā, tā arī nesapratu- balvu izlozēja, vai to arī neizdarīja? Kā tur bija ar Didrihsoniem, kad viņi toreiz izsludināja naudas balvu (dāvanu karte skaitās naudas balva?) un nereģistrēja to attiecīgā iesaldē (neatminos kurā). Nauris toreiz filmēja story un stāstīja par tiem noteikumiem, ko nav zinājusi- vai uz šo tas neattiecas? Ļoti nesmuki no organizatores puses.
09.11.2023 20:58 |
 
10 gadi
Reitings 1533
Reģ: 29.01.2009
Naomi* @ 09.11.2023 20:58
No visa stāstītā, tā arī nesapratu- balvu izlozēja, vai to arī neizdarīja? Kā tur bija ar Didrihsoniem, kad viņi toreiz izsludināja naudas balvu (dāvanu karte skaitās naudas balva?) un nereģistrēja to attiecīgā iesaldē (neatminos kurā). Nauris toreiz filmēja story un stāstīja par tiem noteikumiem, ko nav zinājusi- vai uz šo tas neattiecas? Ļoti nesmuki no organizatores puses.

Balvu izlozēja, jā.
Bet labs jautājums, vai bija reģistrēta kā izloze, ko tehniski vajadzēja darīt, jo dalība bija par maksu.
09.11.2023 21:18 |
 
Reitings 400
Reģ: 09.08.2022
Es uzskatu, ka viņa ir formā. Veselīgā formā atbilstoši viņas vecumam. Ja par formu uzskata tikai 20 gadīgas slaidas meitenes augumu vai fitnesa modeles, nu tad varbūt var piesieties, tikai cik tas būtu pamatoti. Latviešiem daudziem ka tik iespēja ķengāt kādu.
09.11.2023 21:18 |
 
10 gadi
Reitings 2746
Reģ: 29.01.2009
Naomi* @ 09.11.2023 20:58
No visa stāstītā, tā arī nesapratu- balvu izlozēja, vai to arī neizdarīja? Kā tur bija ar Didrihsoniem, kad viņi toreiz izsludināja naudas balvu (dāvanu karte skaitās naudas balva?) un nereģistrēja to attiecīgā iesaldē (neatminos kurā). Nauris toreiz filmēja story un stāstīja par tiem noteikumiem, ko nav zinājusi- vai uz šo tas neattiecas? Ļoti nesmuki no organizatores puses.

Nav runa - naudas, baudas vai mantas balvas. Loterija ir jāreģistrē, ja tās dēļ cilvēkam ir kaut kas jāiegādājas. Ja, piemēram, ir prasība ielaikot 5 postus un viss, tad nekas nav jāreģistrē. Ja ir papildus jānopērk Didras kardigans, tad ir jābūt atļaujai.
09.11.2023 21:29 |
 
10 gadi
Reitings 1488
Reģ: 17.01.2013
Nav runa - naudas, baudas vai mantas balvas. Loterija ir jāreģistrē, ja tās dēļ cilvēkam ir kaut kas jāiegādājas. Ja, piemēram, ir prasība ielaikot 5 postus un viss, tad nekas nav jāreģistrē. Ja ir papildus jānopērk Didras kardigans, tad ir jābūt atļaujai.

Tad varbūt ir vērts noskaidrot, vai atļauja bija. 🤨
09.11.2023 22:40 |
 
Reitings 274
Reģ: 04.05.2021
Cik neforša rīcība! Bet ir jau dzirdēts iepriekš par AF maratoniem un arī to, cik viņa pati ir “pretīgs” cilvēks, kas te nāk un aprunā cilvēkus ar lieko svaru, laigan pati nekāda tvirtā nav !
Visu cieņu cilvēkiem ap piecdesmit, bet, ja viņa būtu tāda sporta un fitnesa entuziaste - rezultāti būtu labāki viņai pašai arī!
Ne izglītība, be komunikācija, viss vienā konveijerā! Copypaste receptes ir katrā maratonā!
Cilvēkiem būtu jāveic pašizglītošanās par standarta bāzes lietām ko viņa pasniedz par maksu ( kaut vai tie paši 10 eur) un noteikti iesaku visam iepriekš lasīt atsauksmes un sūdzības!
10.11.2023 12:29 |
 
Reitings 31
Reģ: 23.03.2020
Hey! Es arī piedalījos soļošanas maratonā un par Aneti neko sliktu negribētos teikt arī pēc šī maratona, bet jāatzīst un jāpiekrīt, ka es gaidīju lielāku aktivitāti tieši kā no organizatores, jo lielāko aktivitāti izrādīja izteikti dažas dalībnieces, kuras dalījās ar to, kā viņām iet un kā maratons ir mainījis viņu ikdienu, bet Anete (vismaz man tā likās) bija tādā diezgan ērtā pozīcijā, jo ētera laiku vienkārši aizpildīja dalībnieces.
10.11.2023 15:43 |
 
10 gadi
Reitings 7809
Reģ: 21.03.2014
Konkrētai personai sekoju IG, bet nekad neesmu piedalījusies be viņas , ne kāda cita taml.mararonos utt., kur jāmaksā.
Bet šādu pašpasludinātu speciālistu, kas par maksu ko piedāva ir pilns IG un FB. Un par kvalitāti neviens neatbild.
Es brīnos, kas uz tādiem pavelkas un maksā naudu vēl
10.11.2023 18:36 |
 
Reitings 1411
Reģ: 19.05.2016
izklausās, ka kāds tirgo tukšu gaisu un ir pircēji.
10.11.2023 19:07 |
 
Reitings 3875
Reģ: 26.01.2023
Sveiki, arī AF soļošanas maratona dalībniece. Varu apstiprināt, ka viss iepriekš rakstītais par maratona neorganizētību ir patiesība. Arī man piesakoties maratonam, atnāca ziņa, ka ja gribu cīnīties par balvu, tad jāsamaksā 15 eur. Un jā, es vēlējos cīnīties par balvu! Un biju diezgan tuvu tai. Bet tā kā maratona organizatorei bija nevarība vai slinkums apkopot soļotāju rezultātus, tad viņa vnk izlozē no cepures, kur uz lapiņām bija sarakstīti dalībnieču vārdi izlozēja balvas ieguvēju. Dalībniecēm tā arī netapa skaidrs par vietu sadalījumu, jo soļu uzskaite notika gan aplikācijā Pacer, gan dalībnieces sūtīja privāti skrīnus no savām aplikācijām. Visģeniālākā atbilde dalībniecēm bija – vai tad kāda šeit nāca pēc balvas, galvenais tak motivācija un kopības sajūta.
10.11.2023 20:10 |
 
Reitings 3875
Reģ: 26.01.2023
Un ja Anete no AF ir pārliecināta, ka viņas maratoni ir ļoti labi organizēti, un var rīkot nākošo, kur dalības maksa ir jau 60 eur, tad kāpēc viņa dzēš vienkāršus komentārus?
10.11.2023 20:23 |
 
Reitings 2346
Reģ: 03.08.2023
mazaaduuda @ 09.11.2023 21:18

Balvu izlozēja, jā.
Bet labs jautājums, vai bija reģistrēta kā izloze, ko tehniski vajadzēja darīt, jo dalība bija par maksu.

tie, kas maksāja par dalību izlozē, uzrakstiet epastu izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijai, viņiem ir pienākums izvērtēt. un turpmāk viņa tā nedarīs.
https://www.iaui.gov.lv/lv/izlozu-un-azartspelu-uzraudzibas-inspekcijas-kontakti
10.11.2023 20:39 |
 
10 gadi
Reitings 7809
Reģ: 21.03.2014
Kā ar nodokļiem un cik legāla ir šāda "uzņēmējdarbība"?
Es rīt izdomāšu, ka būšu influencere un sākšu soc.tīklos tirfot kkādus notievēšanas kursikus pa 60 eur!
Nulle atbildības utt. Tā vienkārši tas ir?
Visas tās pareizas elpošanas un meditācijas studijas arī kur klātienē nodarbības. Vairums novormētas kā ziedojums -minimālais 20 eur par reiI.
Normāla peļņa, ne? Kur skatās VID?
10.11.2023 21:58 |
 
Reitings 669
Reģ: 15.08.2023
Anete storijā ielikusi, ka nākamnedēļ būs soļošanas maratona pārgājiens. Kāda sagadīšanās. 😅
10.11.2023 22:56 |
 
Reitings 4
Reģ: 11.11.2023
Visam, kas minēts par šo maratonu pilnībā piekrītu. Izsmēja mūs par jautājumu vai var redzēt kopējo kā veicies ar soļiem. Meitenes, kuras nebija PACER izaicinājumā katru nedēļu prasīja vai viņu atskaites vispār apskata, jo redz, ka nē. Dikti smējās, ka svešās esot noarhivējusi un visu palaidusi garām. Izaicinājuma otrais mēnesi gāja uz otru pusi. Izlozē vajadzēja piedalīties tikai tām, kuras izpildīja tos punktus. Dienu pirms izlozes pateica, ka piedalās visas, kas piedalījās. Nosacījumos bija - 10 EUR par izaicinājumu un plus 5 eur, ja grib lielo balvu. Izlozējās 77 meitenes, balva 100 EUR. Kad ieraudzīju balvas lielumu, bija šoks. Par balvām - nebija tikai tas 5 EUR fonds. Vairākas meitenes tur teica, ka varētu savas balviņas, izlozēt, forši būtu. To, protams, Anete noignorēja. Tāda izsmejoša, citus nievājoša persona. Cilvēkam standartā uzmanības trūkums. Izaicinājums beidzās 26. septembrī. Pārgājienu ieplānoja savā vārda dienā, atcēla. Tagad uz 19. datumu. Vienīgais veids kā ko uzzināt ir viņai privāti rakstīt un meklēt kas ko kā. Liels fuj.
11.11.2023 12:48 |
 
10 gadi
Reitings 848
Reģ: 09.06.2012
“Beidzot sola labu laiku” 😅😅😅Lol, pēdējās 2 nedēļas laiks ir tīri superīgs un silts
11.11.2023 13:31 |
 
Reitings 4
Reģ: 11.11.2023
Simbinja @ 11.11.2023 13:31
“Beidzot sola labu laiku” ???Lol, pēdējās 2 nedēļas laiks ir tīri superīgs un silts
Nezinu, kas prispičila, bet domāju, ka no pirmā soļojiena neviena nebūs. Nezinu kas tur ar otrām.
11.11.2023 14:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits