Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

BRĪDINĀJUMS PAR ANETI | ATKAL FORMĀ

 
Reitings 138
Reģ: 08.11.2023
Jūnijā pieteicos A.Kuzņecovas| ATKAL FORMĀ Soļošanas maratonā.Dalības maksa 10€.Ja gribi balvu,tad 15€.
Šis bija mans pirmais maratons dzīvē.Likās daudzsološs,tādēļ pieteicos(mazs bērns,daudz brīva laika pastaigām,vasara,aktīvāka diena utt.)
Ziniet,maratons bija absolūta rīkotājas izgāšanās.Norise bija tuvu nullei.Ļoti neaktīva organizatoriskā puse,uz jautājumiem atbild augstprātīgi,pat nicinoši reizēm.Nākošā mēneša aplikāciju Pacer neizveidoja vairākas dienas.Mēs,grupas meitenes,vnk turpinājām soļot un pašas sevi uzmundrināt.Pati vadītāja čatā lika savu suņu bildes un ceļojumu, bet to, ka kaut 1 x nedēļā būtu uzrakstījusi pamotivējošu un pozitīvu ziņu mums- nē, tā nebija.Tikai kad mēs pašas sākām vairāk apspriest kāpēc tā un kas vispār te notiek, Anete saausījās un pēkšņi saldi sāka “braukt pa ausīm”, rakstot mums:”Meitenes, malači, jauna diena klāt, daudz savāktu soļu” utt.
Es saprotu,ja esi maratona organizatore, tad Tu esi kā kodols šim maratonam un Tev ir jāatbild par maratonu no pirmās līdz pēdējai dienai.Vai tā bija -Nē!!!Cik x viņa pati piedāvāja Soļošanas noslēguma satikšanos pasoļojot kādā pārgājienā.Nu tik meitenes čatā sarosījās un dalījās idejām par tikšanās vietu un laiku.Vai tikšanās bija? -Nē!!! Vienā jaukā rītā visas grupas dalībnieces no čata bija izdzēstas pat nepabrīdinot mūs(mēs čatā vairākkārt minējām, ka esam sapazinušās un, labprāt , čatiņu turpinātu) un nekāds noslēguma soļošanas pārgājiens nav bijis līdz pat šai dienai.
08.11.2023 22:31 |
 
Reitings 138
Reģ: 08.11.2023
Par ko es šo visu te rakstu? Nav manās interesēs kādu noliet ar sūdiem, bet es ļoti vēlos pabrīdināt meitenes,sievietes,dāmas un kundzes,- ja Jūs nolemsiet savu(vai sava vīra, drauga,bērnu) naudu iegūldīt šīs sievietes maratonos,LŪDZU PADOMĀJIET DIVREIZ. (Palasiet arī atsauksmes kā to šodien izdarīju es! Esmu vēl lielākā šokā par viņas uztura recepšu un formas atgūšanas maratoniem).
Kauns, bezkaunība un viegla naudas piesavināšanās.Kāpēc man ir jājūtas tik ļoti pretīgi un ar rūgtu pēcgaršu, bet sieviete var turpināt Ig aicināt sievietes jau uz nākošajiem maratoniem. Šodien pat ir ielikusi Ig jaunu maratonu #TRIECIENSPĒKS.Cena 60€! 60 !!!
Uzrakstīju komentāru viņai ar tekstu:”Sveiki,Jūs no sākuma noslēdziet līdz galam
pirmo Soļošanas maratonu.Mēs,liela daļa
meiteņu viena otru atradām un Jūsu izdzèsto
čatu atjaunojām.Un jā-mēs turpinām aktīvi
soļot,bet Jūs mūs,maratona dalibnieces izmetāt
no grupas nebrīdinot un notināties, rupji sakot,
mistiski ari nenoorganizējot noslèguma
pārgajienu!Esmu nolēmusi neklusēt un šiem
mistiskajiem naudas izmānīšanas maratoniem
( no kura katra) ir jāliek punkts,jo nu Jūsu
maratons bija pilnīga apala nulle.Vilšanās
absoluta!”
Nepagāja 15 min un viņa izdzēsa manu komentāru un nobleķēja mani!
Kas vainīgs, tas bailīgs!!!
08.11.2023 22:33 |
 
Reitings 669
Reģ: 15.08.2023
Es arī piedalījos pirmajā soļošanas maratonā. Man motivācija bija tā potenciālā balva, tāpēc arī piespiedu sevi piecelties no dīvāna (un palielināju savu vidējo dienas bilanci, tāpēc jēga bija). Sarunās čatiņā baigi neiesaistījos, bet biju pārsteigta par noņemšanu no čatiņa. Varēja jau atstāt un taisīt jaunu nākamajai grupai. Par pārgājienu - nebiju plānojusi pāri pusei Latvijas skriet uz pārgājienu, tāpēc baigi nesatraucos par to, bet stulbi, ka pārgājiens tā arī nav noticis.
Ja par Aneti - protams, ka būtu gribējies vairāk motivējošu ierakstu no viņas. Bet ir kā ir, tāpēc turpinu soļot, bet maratonā šādā vairs nepiedalīšos.
08.11.2023 22:46 |
 
Reitings 669
Reģ: 15.08.2023
Un par Triecienspēka cenu arī nošokējos šodien. Tiešām 60€ par neko maksāt cilvēkam, kuram nav ne medicīniska, ne profesināla izglītība, lai vispār kādam kaut ko "mācītu". Labāk pie profesionāla uztura speciālista aiziet. Redzēju ārstes -dietoloģes un tagad arī fitnesa treneres Justīnes Rudzītes postus IG (@pilngraudujustine), viņai konsultācija klātienē + 3 attālinātas konsultācijas maksā 100-150€. Tur vismaz saproti par ko maksā, ka cilvēkam ir kādas profesionālas zināšanas. A te ko var gribēt no bankas darbinieces (kura vairs pati nav formā).
08.11.2023 22:54 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
Izskatās, ka konkurentes sarosījušās
08.11.2023 23:12 |
 
10 gadi
Reitings 396
Reģ: 29.01.2009
Reāli kāds maksā naudu par kopīgu pastaigu čatu? Es vēl varu saprast kaut kādus uztura maratonus,tur vismaz cilvēks iegulda tik daudz laika un darba,ka receptes sūta.
08.11.2023 23:19 |
 
Reitings 138
Reģ: 08.11.2023
Es noteikti neesmu konkurente :D
Es šeit šodien izveidoju ne anonīmu profilu lai dalītos savā personīgajā pieredzē. Šeit ir ļoti daudz sievietes, tādēļ nolēmu publicēt savu vēstījumu arī te. Man ir tiesības izteikt savu viedokli, pieredzi, + un -
Mans mērķis šoreiz ir būt kā vēstnesim citām
08.11.2023 23:19 |
 
Reitings 656
Reģ: 28.07.2023
Apbrīnojami, ka ir cilvēki, kas tiešām par visādiem šādiem sūdiem ir gatavi maksāt. Tak pilns internets, ja ir kaut % smadzeņu, visu var viegli atrast un uzzināt, ņem tikai un dari, neko jaunu šie “influenceri, kouči, motivatori” un kā tik viņi sevi nedēvē, tāpat nepateiks un brīnumus nepaveiks.
08.11.2023 23:31 |
 
Reitings 21708
Reģ: 18.08.2022
Gan jau Anete drīz ienāks te un atbildēs Jums,vina te ik pa laikam tusē un idejas meklē saviem postiem un reeliem 😅
Bet nu ,jā tante sēź uz veciem lauriem ,kādus gadus 10 atpakal nometa svaru un tā nu pasniedz sevi ,kā uztura un sporta gurū,bet realitātē atbilstośas sertificētas izglĩtĩbas nav.
Man vēl interesē,kā vina var pasniegt tos iegurna maratonus,kas vispār balstās uz kaut kādu savu pieredzi kārtējo reiz ,jo nu šis tomēr jau ir urologu laucinš,kărtējā mahinācija ,tirgojot kēgelja vingrinājumus tirgo par normālu cenu.
09.11.2023 02:21 |
 
Reitings 1212
Reģ: 25.01.2023
6 gadi atpakaļ AF maratons bija foršs bija daudz info salikts pdf formāta, nedeļas edienkartes ar bildēm.garšigi edieni ,vingrojumi,aktivs čats, liels apjoms strukturizets bija iedots.Esmu nepatikami pārsteigta par sološanas maratona pasniegsanas veidu un par maksu pietam.Laikam aizej.Pie Beitikas bija izaicinajums bez maksas .pirms mazie piedzima un balvas no sponsoriem bija
09.11.2023 04:39 |
 
Reitings 1297
Reģ: 07.09.2023
Nesaprotu tos, kuri maksā par viņas infoproduktiem. Tas , ko viņa posto, ir vispārzināmi fakti, pilns nets ar tādu info par brīvu. Nekā motivējoša viņas izskatā arī nav. Parasts apaļīgs augums, kāds mēdz būt vairumam 50gadīgu sieviešu.
09.11.2023 08:22 |
 
Patīk
Reitings 2690
Reģ: 08.05.2022
Gaidām kad būs Instagram story no viņas, ka nabadzīti aprunā ļaunās foruma dāmas.
09.11.2023 08:57 |
 
Reitings 2210
Reģ: 19.05.2022
AF vajadzētu nomainīt uz citu nosaukumu, jo viņa galīgi nav sieviete-koučs, kura varētu iedvesmot. Tā varētu pārdot pelmeņu vai lauku toršu receptes.
Atvainojos, bet tā nu ir. Jābūt tomēr paškritikai.
09.11.2023 09:04 |
 
Reitings 364
Reģ: 15.09.2023
Par viņu visu laiku ir lasītas šāda veida atsauksmes. Nesaprotu cilvēkus, kuri maksā par šādām "programmām". Var tak šajā pat forumā atrast sev domubiedrus un izveidot soļošanas grupu un apmainīties ar paveikto, gan jau kāda uzņēmīgāka uzņemtos arī grupas līderes funkcijas.
09.11.2023 09:06 |
 
Reitings 1297
Reģ: 07.09.2023
Tā jau viņai tīri foršs ig konts - smuka māja, suņi, bērni, ikdienas aktivitātes, utt. Bet tas ko viņa cenšas pārdot, galīgi neiet nedz ar viņas izskatu, nedz izglītību/pamatnodarbošanos.
09.11.2023 09:16 |
 
10 gadi
Reitings 396
Reģ: 29.01.2009
Sūtiet naudiņu man. Katru rītu vēl personīgu ,motivējošu ziņu aizsūtīšu . You can do it! Bučiņas,mīļās! Soļojam pretī slaidam augumam!🤣
Juhuu. Ar šo brīdi esmu soļošanas koučs!🥳
09.11.2023 09:22 |
 
Reitings 138
Reģ: 08.11.2023
Vēlos painformēt par jaunāko.
-Tad nu lūk, viņa vakar mani nobloķēja.
Vakarā sazvanos ar vecāko meitu ( meitai jau 19,-ne bērna vecums), pastāstu pieredzi savu. Meita intereses pēc saka, paskatīšos tās sievietes profilu.
Ne tikai man, bet arī manai meitai bija anormāls šoks- tā Anete ir izložņājusi manu ģimeni un bloķējusi pat manu meitu Instagram.
Es atvainojos, bet cik slimam cilvēkam ir jābūt pēc tādas rīcības. Un man pat nav tāds profils, kur es ļoti publicētu visu savu dzīvi- es nepublicēju vīru, ģimenes ikdienu, mazo bērniņu utt. Man pa visu Ig ir tikai 2-3 publikācijas ar vecāko meitu, kur viņa ir ietagota un, loģiski, mums ir vienādi uzvārdi🙂
Slimi, ka pieaugusi sieviete tagad bloķēs visus manus radus.
Jā, varbūt es šobrīd viņas dzīvē esmu kā dadzis dibenā, bet man reāli besij šitas viss viņas sūds. Es esmu par patiesu un īstu cilvēku cieņu, bet ne tādu cilvēku muļķošanu un personīgi manis pazemošanu. Un kāds sakars vispār manai vecākajai meitai ?😃
Anete, varbūt baidies, ka mana vecākā meita, esot Lv, dosies pie Tevis un palūgs Tev atpakaļ 15€ par neveiksmīgo maratonu?
Nedosies, - vari būt mierīga.
Ir spēcīgs sieviešu spēks “viena tante teica”- es 109% ticu, ka šo izlasīs daudzas sievietes un pašas pieņems lēmumus.
P.s.es neesmu viņai konkurente,- es esmu vienkārši sieviete. Jā, reizēm kaut kur naiva ( kad jāizvēlas tāds maratons:D) , bet ne stūlba ( droši un pārliecinoši izteikšu patiesību par meliem, jo nebaidos patiesi runāt)
09.11.2023 10:08 |
 
Reitings 174
Reģ: 09.08.2023
Viņa pati taču jau vairs nav formā, ko gan viņa var ieteikt vai dot padomu citiem.
09.11.2023 11:01 |
 
Reitings 1212
Reģ: 25.01.2023
Phenelopsis @ 08.11.2023 23:19
Reāli kāds maksā naudu par kopīgu pastaigu čatu? Es vēl varu saprast kaut kādus uztura maratonus,tur vismaz cilvēks iegulda tik daudz laika un darba,ka receptes sūta.
citreiz samaksāta kaipeika ir lilisks motivators aiziet lidz galam😁Bet te izskatas,ka censas nopelnīt neko nedarot.Kā AF ziedu laikos.pirmie maratoni ir super,bet nepiedomāja,ka atkartoti neviens cilvēks vairs neies,jo maratonā neko nemainija.standarta info paliek,bet pat edienkarte nav vispār mainijusies.kā palaida pdf formātu ta blieza augšā vienu pec otras grupas.cilvēki beidzas.un ziedu laiki arī.Eh biju labākas domās par viņu.lai nopelnitu naudu uz kautko jaunu,bišku atdeve ari jaieliek
09.11.2023 15:02 |
 
Reitings 544
Reģ: 09.06.2023
Tā kā pati biju interesējusies par uztura tēmu, tad teikšu tā, ka arī uztura speciālistu neuzskatu par stipriem nozares speciālistiem. Nav tur nekāda tāda par ko būtu vēlme maksāt naudu. Ja galva strādā tad uztura tēmu var sakārtot saviem spēkiem. Padomus ko sniedz uztura speciālists var atrast viegli
09.11.2023 17:12 |
 
10 gadi
Reitings 1533
Reģ: 29.01.2009
Kenty @ 09.11.2023 15:02
citreiz samaksāta kaipeika ir lilisks motivators aiziet lidz galam?Bet te izskatas,ka censas nopelnīt neko nedarot.Kā AF ziedu laikos.pirmie maratoni ir super,bet nepiedomāja,ka atkartoti neviens cilvēks vairs neies,jo maratonā neko nemainija.standarta info paliek,bet pat edienkarte nav vispār mainijusies.kā palaida pdf formātu ta blieza augšā vienu pec otras grupas.cilvēki beidzas.un ziedu laiki arī.Eh biju labākas domās par viņu.lai nopelnitu naudu uz kautko jaunu,bišku atdeve ari jaieliek

Doma tur bija tāda, ka ir grupiņa, kas savācas un nostaigā vidēji 7000 soļu dienā (100 dienas). Beigās starp visiem, kurām izdevās aiziet līdz galam (t.i nosoļot 7000), izlozēja Decathlon dāvanu karti 100 eiro vērtībā. Oktobrī bija paredzēts noslēguma pārgājiens, kas acīmredzot nenotika.
Lai piedalītos prieka pēc bija 10 eiro dalības maksa, lai pacīnītos par balvu 15 eiro.
Bet teikšu kā ir - man tie iztērētie 15 eiro bija motivācija, lai piespiestu sevi iziet pastaigās, jo līdz šim bija dienas, kad varēju arī tikai 2000 soļus nostaigāt. Izaicinājuma laikā gribi vai negribi, bija jāceļas uz jāiet, citādi 15 eiro gar degunu un arī izloze nespīd. Pēc izaicinājuma pastaigas ir kļuvušas par ikdienu un nu jau vidēji 10k soļu dienā aiziet bez problēmām.
Protams, no kādām 100 meitenēm ne visas samaksāja tos 15 eiro, bet Anetei tie bija ap štuku tīrā peļņa neko nedarot. Beigās pat nekādu soļu apkopojumu neuztaisīja (bija katru nedēļu jāsūta atskaite, ja neizmantoja Pacer aplikāciju) - bija tāds "ja, vai tad es solīju apkopojumu?"
09.11.2023 17:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits