Sāc ar viesu māju apzināšanu google, kuras var turēt 60 cilvēku kapacitāti. Izdomā, vai tev ir svarīga nakšņošana un cik viņi var izguldīt. Tā tu atlasīsi pati derīgos viesu namus.
Tālāk jau izvēlētais viesu nams arī darīs zināmu vai tajos datumos vispār ir brīvi. Viesu namiem parasti ir sadarbības ar dekoratoriem un ēdinātājiem. Viņi arī ieteiks tuvāko un ērtāko. Dekoratorus iesaku ņemt tādus, kādus iesaka viesu māja. Viņi zinās galdu izmērus galdautiem un visu pārējo, kas jāpielāgo. Par ēdienu tu tur neko daudz laikam nevarēsi ietekmēt. Var jau braukt, testēt to karbonādi un kotleti uz vietas, bet realitātē kāzu dienā tev uztaisīs tā kā uztaisīs. Arī to viesu mājas parasti iesaka. Cenu ziņā viesu māja un ēdināšana būs visdārgākās kategorijas. Rēķinies uz vairākiem tūkstošiem, jo tev daudz cilvēku. Ja šogad var izbraukt uz vienu cilvēku mazliet pāri 30€ ēdināšanai, tad nākamgad es ticu tas būs jau lielāks cipars. Un arī, katra ēdinātājfirma kalkulē pa savam.
Par kleitu ir tā, ka brīžam ir lētāk atrast šuvēju un uzšūt no nulles, nekā pirkt un tad tāpat iet atšūt uz sava auguma aprisēm. Iesaku ieskicēt sev kādu kleitu vēlies un ja tuvu tūkstotim, tad var mēģināt apzināt šuvējas un to aptuvenos izcenojumus. Manā gadijumā šuvēja bija daudz lētāk.
Vadītāju un mūziķus ieteikt nevarēšu, es precējos citā galā.