Vientuļās māmiņas

 
Reitings 656
Reģ: 28.07.2023
Skrollējot tinderi, redzams, ka tur apgrozās ļoti daudz sievietes ar bērniem, teiktu, ka lielākā daļa vecumā 25 un uz augšu. Rodas jautājums, bez jebkāda nosodījuma, kāpēc tāda situācija, ka apkārt tik daudz šķirto ģimeņu? Bērna ieviešana, manuprāt, ļoti nopietns solis attiecības, acīm redzot, uz konkrēto brīdi viss ļoti cerīgi bijis. Kas tieši tomēr beigās noiet greizi, ka ģimene neglābjami izjūk, un jāmeklē jauns vīrietis? Ok saprotams, ka pie bērna tiek arī kāda gadījuma sakara rezultātā, bet pieņemu, ka tas tomēr nav izplatītākais variants.
08.11.2023 12:35 |
 
Reitings 390
Reģ: 03.08.2022
Es gan domāju, ka Latvijā ir foršas sievietes. Gudras, izglītotas, saimnieciskas un izdarīgas, paspēj gan strādāt, gan mājās rosīties. Man liekas, ka tieši vīrieši ir tie, kas mums nevelk līdzi. Dzīvo vēl vecu laiku dzimumu stereotipos.
10.11.2023 21:54 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Nu, tu pats ne randiņu periodā ne atteicību laikā neesi draudzenei pateicis savu partneru skaitu un brīnies, ka var gadīties pārsteigumi?

Man sāk likties, ka tev tas mans partneru skaits vairāk ēst prasa, nekā manai draudzenei un sievietēm ar ko esmu ticies :D Es gan nesaprotu, kāpēc man tas būtu jāsaka, ja man to neprasa? Tad es saprotu, ka pēc tavas loģikas sievietēm ari būtu tas jāpasaka, ja viņām to nejautā, nu tā vakarā, pie vakariņu galda, no zila gaisa: "klau mīļais, stapcitu, man ir bijuši tik un tik" 🤨
10.11.2023 21:56 |
 
Reitings 2741
Reģ: 05.09.2023
GhostGG @ 10.11.2023 21:56

Man sāk likties, ka tev tas mans partneru skaits vairāk ēst prasa, nekā manai draudzenei un sievietēm ar ko esmu ticies :D Es gan nesaprotu, kāpēc man tas būtu jāsaka, ja man to neprasa? Tad es saprotu, ka pēc tavas loģikas sievietēm ari būtu tas jāpasaka, ja viņām to nejautā, nu tā vakarā, pie vakariņu galda, no zila gaisa: "klau mīļais, stapcitu, man ir bijuši tik un tik" ?

Man uzreiz gribas taujāt cik ilgi tev jau ir esošās attiecības?
10.11.2023 21:58 |
 
Reitings 656
Reģ: 28.07.2023
SarmaD @ 10.11.2023 19:00

Tas vīrietis viņai piesiets? Var jau arī šķirties pēc paša iniciatīvas.

Es tad to zinu, bet viņš ir tāds diezgan simpīgs, esmu to arī viņam teicis. Šabos, ka pats, kamēr nebūs kāds kārtīgs kašķis, pēc savas iniciatīvas viņu pasūtīs.
10.11.2023 22:03 |
 
Reitings 2741
Reģ: 05.09.2023
Jānis Parastais @ 10.11.2023 22:03

Es tad to zinu, bet viņš ir tāds diezgan simpīgs, esmu to arī viņam teicis. Šabos, ka pats, kamēr nebūs kāds kārtīgs kašķis, pēc savas iniciatīvas viņu pasūtīs.

Nu tad tāds tādu atrod. 🤷🏻‍♀️
10.11.2023 22:04 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Man uzreiz gribas taujāt cik ilgi tev jau ir esošās attiecības?

Vairāk par gadu.
10.11.2023 22:17 |
 
Reitings 461
Reģ: 08.10.2023
Atkal @ 10.11.2023 10:18
Paprasi standarta Latvijas sievietei, kura dzīvo tieši tā, kā es uzrakstīju, kāda ir viņas ikdiena ar maziem bērniem?Pamostas, iespējams pēc negulētas nakts, saģērbj bērnus, aizved uz dārziņiem, brauc uz darbu, atbrauc un cenšas uzreiz kaut ko iemest mājiniekiem vēderos, pa vidu izmazgā drēbes, sakārto māju, noliek bērnus gulēt un iet uz guļamistabu zinot, ka tur pretī būs izgūlies vepris, kas izmazgāja zobus, aizbrauca pastrādāt, atbrauca mājās, apēda vakariņas un ielīda telefonā vai apsēdās pie TV, tad sadzirdēja, ka klusums un sajuta, ka tak olas jāizšauj. Kāda neraža, sievai ne seksīgas veļas, ne mirdzošas acis. Jāmeklē mīļākā, mājās nenovērtē un nav draiva. Pardon, vienreiz nedēļā kādu mazo darbiņu izdarīs, lai var teikt, ka palīdz. Ne visās ģimenēs. Ir vīrieši, kas jau no pirmajām dienām palīdz gan naktī pabarot, gan pamperu nomainīt, prot pagatavot vakariņas. Tiem sievas smaidīgas un gribošas, nekur nebēg, pat ja var.Kad mazie paaugās, ir pateicīgas un no sirds bučo vīram kājas, jo zina, ka tas abpusēji. Vai otra opcija, kad vīrs nevar palīdzēt, bet nodrošina sievai palīdzību. Redzot šķirto ģimeņu skaitu, tādu vīriešu ir maz. Ja kāds teiks, ka Latvijā ir slinkas sievietes, tad aicināšu pabraukt pa pasauli. Latvietes par daudz klausās savos vīros un notic, ka nav vērtīgas, ka bez vīrieša nekas nav, klausās kādām viņām jābūt. Ja jūs nevarat paļauties uz savu vīru, tad nejutīsiet atšķirību, kad būsiet vienas. Nauda atnāks. Lēnām, bet tik, cik vajag.

Kāpēc sievietes turpina ražot tos bērnus ja nevar tikt galā vienas pašas ar viņiem. Jau sen bija jāzin, ka uz vīriešu palīdzibu nevajag un nevar paļauties 18 gadu garumā..tā ir sieviešu atbildība ka mevar tikt galā ar vairākiem maziem bērniem. NEVAJAG LEKT AUGSTĀK PAR SAVu pakaļu. Ja tu zini ka netiksi galā ar 2 vai 3 maziem bērniem, ar dažu gadu starpību. Nu tad nedzemdē. Neatražo.. Lec augstāk par savu pakaļu un Dzemdē vairāk nekā var apkopt pati viena( bez vīrieša) un parūpeties. Tā ir tikai to māšu vaina.man nemaz nav žēl tadu sieviešu, kurām nav laika parupeties par sevi deļ bērniem. Un ja man rados un draugos būtu tādas, kas apdzemdē sevi ar vairākiem bērniem.un nāk lūgt man palidzibu. Es nepalidzetu. Pasūtītu 10 majas talak, nav ko lekt augstāk par pecpusi. Punkts.
10.11.2023 22:25 |
 
Reitings 2741
Reģ: 05.09.2023
GhostGG @ 10.11.2023 22:17

Vairāk par gadu.

Ā nu tad salīdzinoši viss vel svaigs. Domāju, ka lielai daļai meiteņu to būtu svarīgi zināt, it īpaši ja attiecības nonāk līdz laulības slēgšanai. Un domāju tu jau arī pats saproti, ka tas varētu būt nepatīkams pārsteigums, tapēc jau arī nesaki savējai ne no zila gaisa ne iesaistot tēmā.
10.11.2023 22:26 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Domāju, ka lielai daļai meiteņu to būtu svarīgi zināt

Tieši otrādi, ja viņai un lielākai daļai meiteņu tas būtu svarīgi, tad viņas to pajautātu, bet kā pēc tās blakus diskusijas var secināt, tad viņām tas nav svarīgi, ja jau viņas nejautā. Ko zini, varbūs tās diskusijas iespaidā meitenes tagad sāks jautāt arī :D :D
10.11.2023 22:31 |
 
Reitings 461
Reģ: 08.10.2023
Neza000 @ 10.11.2023 22:25

Kāpēc sievietes turpina ražot tos bērnus ja nevar tikt galā vienas pašas ar viņiem. Jau sen bija jāzin, ka uz vīriešu palīdzibu nevajag un nevar paļauties 18 gadu garumā..tā ir sieviešu atbildība ka mevar tikt galā ar vairākiem maziem bērniem. NEVAJAG LEKT AUGSTĀK PAR SAVu pakaļu. Ja tu zini ka netiksi galā ar 2 vai 3 maziem bērniem, ar dažu gadu starpību. Nu tad nedzemdē. Neatražo.. Lec augstāk par savu pakaļu un Dzemdē vairāk nekā var apkopt pati viena( bez vīrieša) un parūpeties. Tā ir tikai to māšu vaina.man nemaz nav žēl tadu sieviešu, kurām nav laika parupeties par sevi deļ bērniem. Un ja man rados un draugos būtu tādas, kas apdzemdē sevi ar vairākiem bērniem.un nāk lūgt man palidzibu. Es nepalidzetu. Pasūtītu 10 majas talak, nav ko lekt augstāk par pecpusi. Punkts.

Tas būtu tas pats kas paņemt 3 suņus nopirkt uzreiz un tad sūdzeties, ka tomēr nav laika, ko tiem suņiem veltīt,nav laika iet ar tiem pastaigāties vairakas reizes dienā. Deļ 3 suņiem, nav laika sev, nav laika sevi apkopt, jo 3 suņi prasa milzīgu enerģiju. Jo jastrādā,un ja un pie reizes varetu apvaiot vīrieti, ka viņs tos suņus neved arā staidzināt lai gan tā velme pirkt suņus bija sievietes. Un vīrietis tikai piekrita tai domai.. Ar bērniem ir līdzīgi SIEVIETES PAŠAS IZLEMJ DZEMDĒT 40%bez vīra vēlmes gadijumu pierunā vīrus un draugus par labu bērniņu ienakšanai ģimenē. Bet pec tam pašas raud un sūdzās, ka nav kas palīdz. Normāli ne. Neapkaužu tādas duras, lai sež un cieš tālāk.
10.11.2023 22:38 |
 
Reitings 461
Reģ: 08.10.2023
nikkitta @ 10.11.2023 18:37
Nu Tev jāpasteidzas- jo ilgāk gaidīsi, jo lielāks procents vientuļo māmiņu būs (bērni taču dzimst).

Lai pasteidzas gan sievietes taka apaugļojas katru minūti ar vien vairāk jau ir stāvoklī tagad. 😀
10.11.2023 22:55 |
 
Reitings 461
Reģ: 08.10.2023
ikdiena ar maziem bērniem?Pamostas, iespējams pēc negulētas nakts, saģērbj bērnus, aizved uz dārziņiem, brauc uz darbu, atbrauc un cenšas uzreiz kaut ko iemest mājiniekiem vēderos, pa vidu izmazgā drēbes, sakārto māju, noliek bērnus gulēt un iet uz guļamistabu zinot, ka tur pretī būs izgūlies vepris, kas izmazgāja zobus, aizbrauca pastrādāt, atbrauca mājās, apēda vakariņas un ielīda telefonā vai apsēdās pie TV, tad sadzirdēja, ka klusums un sajuta, ka tak olas jāizšauj. Kāda neraža, sievai ne seksīgas veļas, ne mirdzošas acis. Jāmeklē mīļākā, mājās nenovērtē un nav draiva. Pardon, vienreiz nedēļā kādu mazo darbiņu izdarīs, lai var teikt, ka palīdz. N

Man ļoti žel tevis un tavu nelaimīgo bērnu, kuriem nācās piedzīvot šo apraksta scenāriju. Tas ko tu aprakstiji šeit ir tavas nelaimīgās dsives scenārijs. Vari pateikt sev paldies! Pati esi vainīga pie tā ka dzemdeji vairāk, nekā spej parupēties. Vīrd nav vainīgs pir tavas izvēles. Viņs tevi neapaugļoja ar varu pret tavu gribu. Noželojami, ka tadas ka tu izvēlas tasu dzivi.
10.11.2023 23:02 |
 
Reitings 461
Reģ: 08.10.2023
Atkal @ 10.11.2023 10:42
Tāpat, kā Latvijā ir supermodeles, kurām neinteresē čaļi no Dievietes foruma. Varam vēl pagruzīties, ka neesmu Holivudas aktrise vai Elona Maska meita. ? Ak es nelaimīgā vientuļā māte. Sauļojos pludmalē, apkārt vienmēr smaidīgie Spāņu cilvēki, rēķinu nomaksāti, bet te pat parkos uz soliņa labi. Tomēr gruzos, ka varēju tak palikt tur, kur saule nespīd. Pilnīgā pakaļā, Latvijā, pie tiem miljonāriem. ?

Šitāsu sviestu raksta sieviete 30+ 😀😀😳18 gadnieces smadzenes tev man žel tavu neizglītoto smadzeni. Ej attīsties.
10.11.2023 23:04 |
 
Reitings 2741
Reģ: 05.09.2023
GhostGG @ 10.11.2023 22:31

Tieši otrādi, ja viņai un lielākai daļai meiteņu tas būtu svarīgi, tad viņas to pajautātu, bet kā pēc tās blakus diskusijas var secināt, tad viņām tas nav svarīgi, ja jau viņas nejautā. Ko zini, varbūs tās diskusijas iespaidā meitenes tagad sāks jautāt arī :D :D

Nu es droši vien vēlētos zināt par tādu ievērojamu ciparu, pat pašai neprasot. Tas pats būtu ar sodāmību vai to ka esi bijis apsūdzēts. Neviens jau neprasa, bet ja attiecības iziet nopietnā gultnē, tad šādas lietas var kļūt par ļoti nepatīkamiem pārsteigumiem. Man praksē pierādijies, ka atklātība ir svarīga lieta. Un tomēr ja tiešām gribi pārliecināties, ka arī tavējai vienalga tavi cipari, uzprasi viņai kaut vai kā joku, ko darītu, ja uzzinātu ka tev 200 sieviešu vēsture, jo kaut kur lasiji ka vienam vecim bija un bla bla bla. Es domāju būsi pārsteigts par atbildi. Un zemapziņā jau pats to tāpat zini.
Man šādi noslēpumi nav saprotami.
10.11.2023 23:07 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Nu es droši vien vēlētos zināt par tādu ievērojamu ciparu, pat pašai neprasot. Tas pats būtu ar sodāmību vai to ka esi bijis apsūdzēts. Neviens jau neprasa, bet ja attiecības iziet nopietnā gultnē, tad šādas lietas var kļūt par ļoti nepatīkamiem pārsteigumiem. Man praksē pierādijies, ka atklātība ir svarīga lieta. Un tomēr ja tiešām gribi pārliecināties, ka arī tavējai vienalga tavi cipari, uzprasi viņai kaut vai kā joku, ko darītu, ja uzzinātu ka tev 200 sieviešu vēsture, jo kaut kur lasiji ka vienam vecim bija un bla bla bla. Es domāju būsi pārsteigts par atbildi. Un zemapziņā jau pats to tāpat zini.
Man šādi noslēpumi nav saprotami.

Piedod, bet es sasmējos. Izskatās, ka tev sirdsapziņu grauž manā vietā. Nomierinies, tas nav veselīgi.
10.11.2023 23:42 |
 
Reitings 2741
Reģ: 05.09.2023
GhostGG @ 10.11.2023 23:42

Piedod, bet es sasmējos. Izskatās, ka tev sirdsapziņu grauž manā vietā. Nomierinies, tas nav veselīgi.

Izskatās, ka esam atraduši mūsu mačo vīrieša vājo vietu. 😀
11.11.2023 06:12 |
 
Reitings 387
Reģ: 10.10.2023
Neza000 😂😂😂😂😂😂😂 Neuztraucies, Latvijā 2022 gadā dzima nedaudz virs 15k bērnu, ar katru gadu šis skaits samazinās. Redzot, cik rupji, bezatbildīgi un egoistiski kļūst cilvēki, man pat nebūs bērniem jāmāca, lai nogaida līdz 40 gadiem līdz pirmdzimtajam, jo visi paliekam tik individuāli, ka mierīgi varam izdzīvot vieni paši un nav jāsadzīvo ar traumētiem cilvēkiem, kāds izklausies tu. Es nāku no ļoti mīlošas un lielas ģimenes, tāpēc man bērni nav un nekad nebūs kļūda un man patiesi žēl, ja tu neesi redzējis, ko nozīmē tētis, kas paņem klēpī, iemāca slaucīt grīdu un sataisa matus no rīta. Un ne tāpēc, ka mamma piespiež pieagušu vīrieti mīlēt savus bērnus, bet tēvam pašam bērni ir svarīgāki par teļuku vai dzeršanu ar draugiem. Katram savi standarti galvā un pat ja ar otro reizi, maniem bērniem ir tieši tāds patēvs, kādam bija jābūt tētim. Novēlu arī taviem bērniem izjust minimumu, ko laikā, kad nav jākaro un jāravē 70 m vagas, katram tēvam būtu jāspēj. Mīlestību tev un tavai ģimenei! 😘
11.11.2023 08:49 |
 
Reitings 400
Reģ: 09.08.2022
Nav mūsu mačo vājā vieta 200 sievietes. Tak pēc visas domāšanas un visa ko vins te demonstrē, tak var redzet, ka šeit forumā viņš dzīvo savu sapņu dzīvi, kur ir bagāts, bodycount 200+, jauna super seksīga draudzene un kas tik vēl ne, eksotiski ceļojumi utml. Jūs varat turpināt tam nopietni atbildēt un ticēt. Es domaju, vins drīzāk klusībā lepojas ar to, ka jūs viņu kaunināt par viņa neesošajiem 200+, tāpēc jēga no tā nav.
11.11.2023 08:53 |
 
Reitings 461
Reģ: 08.10.2023
Atkal @ 11.11.2023 08:49
Neza000 ??????? Neuztraucies, Latvijā 2022 gadā dzima nedaudz virs 15k bērnu, ar katru gadu šis skaits samazinās. Redzot, cik rupji, bezatbildīgi un egoistiski kļūst cilvēki, man pat nebūs bērniem jāmāca, lai nogaida līdz 40 gadiem līdz pirmdzimtajam, jo visi paliekam tik individuāli, ka mierīgi varam izdzīvot vieni paši un nav jāsadzīvo ar traumētiem cilvēkiem, kāds izklausies tu. Es nāku no ļoti mīlošas un lielas ģimenes, tāpēc man bērni nav un nekad nebūs kļūda un man patiesi žēl, ja tu neesi redzējis, ko nozīmē tētis, kas paņem klēpī, iemāca slaucīt grīdu un sataisa matus no rīta. Un ne tāpēc, ka mamma piespiež pieagušu vīrieti mīlēt savus bērnus, bet tēvam pašam bērni ir svarīgāki par teļuku vai dzeršanu ar draugiem. Katram savi standarti galvā un pat ja ar otro reizi, maniem bērniem ir tieši tāds patēvs, kādam bija jābūt tētim. Novēlu arī taviem bērniem izjust minimumu, ko laikā, kad nav jākaro un jāravē 70 m vagas, katram tēvam būtu jāspēj. Mīlestību tev un tavai ģimenei! ?

Traumēta mātīte izklausas ka esi drizāk tu, jo tevi jau pameta ar maziem bērniem. Vai arī tevi vecis tā traumēja, ka bija jābēg projām 😀takā gan jau tagad tu ej psihoterapijas kursu un dzer AD lai spētu nostāties uz kājām vispār. Kāpēc runājot par bērnu vienmēr tiek lietots daudzskaitlis-bērniem ? Varbūt man ir un būs tikai viens bērns, tatad manam bērnam nevis bērniem! Veiksmi pie psihoterapeita, sakārtot smadzenes. Un neaizmirsti ārsta vizītē pārbaudīt vai tās vel funkcionē.. Traumētā vista
Noteikti esi tik traumatizēta, ka atradi sev tik pat traumētu gaili?😂😂Ne par velti ir teiciens, ka tāds tādu atrod. Tavi Berni jau guva traumas no tevis un tava gaiļa?
11.11.2023 09:01 |
 
Reitings 2741
Reģ: 05.09.2023
Renaate301 @ 11.11.2023 08:53
Nav mūsu mačo vājā vieta 200 sievietes. Tak pēc visas domāšanas un visa ko vins te demonstrē, tak var redzet, ka šeit forumā viņš dzīvo savu sapņu dzīvi, kur ir bagāts, bodycount 200+, jauna super seksīga draudzene un kas tik vēl ne, eksotiski ceļojumi utml. Jūs varat turpināt tam nopietni atbildēt un ticēt. Es domaju, vins drīzāk klusībā lepojas ar to, ka jūs viņu kaunināt par viņa neesošajiem 200+, tāpēc jēga no tā nav.

Es domāju ka viņš klusībā cer kaut nebūtu teicis, jo reāli viņš saka "sievietēm neintetesē, ja interesētu pati būtu prasijusi jau sen", bet mīž pats iet un pateikt, jo "ko es tagad iešu un tā vienkārši viņai no zila gaisa teikšu?". 😀
Es nezinu kā ir citiem, bet veselīgās attiecībās runā par visu un neko. Nevis iet pie otra ar konkrētiem jautājumiem vai lūgumiem un tā ir visa ikdienas komunikācija.
11.11.2023 09:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits