Vīrietis bez augstākās izglītības

 
Reitings 19
Reģ: 19.10.2023
Cik jums ir svarīgi vai vīrietis ir studējis?
29.10.2023 20:22 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Jānis Parastais @ 31.10.2023 17:33

Nav tur nekādu pretrunu, tas tikai pierāda, ka pat taksists (nezinu kāpēc jūs tos noniecināt un necienāt) grib skaistu. Runa bija par neizpratni, kāpēc jūs uzskatāt, ka viņam tāda nepienāktos.

Arī Jānis Naglis pirms dažiem gadiem piestrādāja par taksometra vadītāju. Un? Vai tāpēc sliktāks par citiem?
31.10.2023 18:01 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Un par treškārt, kas tieši tur būtu jātur līdzi, un kas tie par trūkumiem, ko kompensēt? Tur neviena cita kvalitātes esamība vai neesamiba nav minēta. Tikai, ka viens ir taksists, otrs topmodele

Tu uz to nepareizi skaties. Nav svarīgi kāda kuram ir kvalitāte. Bet pats galvenais ir pieprasījums / piedāvājuma attiecība no pretējā dzimuma, kas galu galā arī nosaka to "vērtību". Vai tas ir pareizi? varbūt nē, varbūt jā, bet tā vnk ir realitāte un tur neko nevar padarīt.
31.10.2023 18:02 |
 
Reitings 656
Reģ: 28.07.2023
GhostGG @ 31.10.2023 18:02

Tu uz to nepareizi skaties. Nav svarīgi kāda kuram ir kvalitāte. Bet pats galvenais ir pieprasījums / piedāvājuma attiecība no pretējā dzimuma, kas galu galā arī nosaka to "vērtību". Vai tas ir pareizi? varbūt nē, varbūt jā, bet tā vnk ir realitāte un tur neko nevar padarīt.

Nē viss ir pareizi, es to visu saprotu, doma bija par to, ka daža te izceļ it kā vienu top profesiju, bet citu noniecina bez jebkāda cita konteksta. Nekur jau nav minēts, ka taksistam nav pieprasījums, ja viņš būs izskatīgs un pietiekoši apķērīgs “bad boy”, tad neviena vien pēc viņa tīkos. Un tai topmodelei arī var būt trūkumi, kaut vai pieņemsim, viņa ir ļoti sūdīga seksā. Neviens vīrietis, kas nav impotents, vairāk par vienu nakti ar viņu neielaidīsies.
31.10.2023 18:28 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
akul12 @ 31.10.2023 12:57

2 kategoriski un 5 vēl piebalsoja, ka labprātāk ar augstāko, bet ja labi pelna, tad iet uz kompromisiem.
Labi tas būtu vienalga, tikai gribēju uzzināt vai šādas mākslīgas latiņas nav traucējušas izveidot ģimeni, bērnus?
augstākā izglītība nav nekāda baigā prasība. Ja pajautāsi man reāli, cik cilvēkus pazìstu bez augstākās (nerunāsim par 40+, jo tad bija citi laiki, PSRS utt.), tad nemaz īsti nezinu, jāpadomā.
Personīgi man tas ir būtiski jo man ir dažādas intereses, kas parasti patīk cilvēkiem ar izglītību. Piemēram, man ļoti patīk teātris, džeza un instrumentālā klasiskā mūzika. Man nekas nav pret cilvēkiem ar tehnisko izglìtību, piemēram, ja darbojas ar koku. Bet realitátē un pēc personīgās pieredzes, šis cilvēks neies ar mani uz koncertu klausīties vijoļkoncertu vai staigāt pa muzejiem, kad esam ceļojumā utt. Šis, protams, tikai piemērs. Man ir svarīgas interesantas un intelektuālas sarunas, tas vnk tā ir. Jā, varu runāt par jebko, bet ja runājam par ilgtermiņu, grūti ir respektēt vīrieti, par kuru esmu galvas tiesu gudrāka. Un saprotu, ka tas izklausās iedomīgi, bet esmu gatava palikt viena nekā samierināties ar cilvēku blakus, kas ir intelektuāli zemākā līmenī. Man vnk tas nesimpatizē un ir tik mazāk svarīgs vīrieša izskats, vecums utml.lietas, nekā intelekts. Piecreiz satikšos ar vīrieti, kas ir īsāks par mani, bet intelektuālis (un esmu šādās attiecībās bijusi), nekā kompromisēšu uz intelektu, bet lai ir gara auguma, skaistulis un vel nez kas.
31.10.2023 19:25 |
 
Reitings 1754
Reģ: 01.02.2023
Elizabeteputnos @ 31.10.2023 19:25
augstākā izglītība nav nekāda baigā prasība. Ja pajautāsi man reāli, cik cilvēkus pazìstu bez augstākās (nerunāsim par 40+, jo tad bija citi laiki, PSRS utt.), tad nemaz īsti nezinu, jāpadomā.
Personīgi man tas ir būtiski jo man ir dažādas intereses, kas parasti patīk cilvēkiem ar izglītību. Piemēram, man ļoti patīk teātris, džeza un instrumentālā klasiskā mūzika. Man nekas nav pret cilvēkiem ar tehnisko izglìtību, piemēram, ja darbojas ar koku. Bet realitátē un pēc personīgās pieredzes, šis cilvēks neies ar mani uz koncertu klausīties vijoļkoncertu vai staigāt pa muzejiem, kad esam ceļojumā utt. Šis, protams, tikai piemērs. Man ir svarīgas interesantas un intelektuālas sarunas, tas vnk tā ir. Jā, varu runāt par jebko, bet ja runājam par ilgtermiņu, grūti ir respektēt vīrieti, par kuru esmu galvas tiesu gudrāka. Un saprotu, ka tas izklausās iedomīgi, bet esmu gatava palikt viena nekā samierināties ar cilvēku blakus, kas ir intelektuāli zemākā līmenī. Man vnk tas nesimpatizē un ir tik mazāk svarīgs vīrieša izskats, vecums utml.lietas, nekā intelekts. Piecreiz satikšos ar vīrieti, kas ir īsāks par mani, bet intelektuālis (un esmu šādās attiecībās bijusi), nekā kompromisēšu uz intelektu, bet lai ir gara auguma, skaistulis un vel nez kas.

Piekritīšu šim. Paskatieties blakus tēmā uz Didrihsoniem. Jā, viņiem ir bizness, bet viss ko viņi runā, ir totāls s*ds. Elīnai ir tikai plika vidējā, Naurim laikam kaut kas drusku vairāk (pabeigta vai nepabeigta koledža laikam). Tur prastums, tupums un visas citas muļķības lien pa vīlēm ārā.
Nav jābūt ar augstāko, (un visiem arī nevajag), bet jābūt interesei par kaut kādu izglītošanos - vienalga pašmācības ceļā, kursos, online apmācībās utt.
Kādus 3 gadus atpakaļ biju uz randiņu ar čali, kurš kategoriski argumentēja , ka savos 30+ vairs neko nemācīšoties - viņam nevajagot, visu tāpat jau mākot savā profesijā (kā tehnikumā izmācījies par metinātāju, tā joprojām strādā). Nekādas mērķtiecības pakāpties pa karjeras kāpnēm viņam nebija.
31.10.2023 20:22 |
 
Reitings 403
Reģ: 26.07.2023
Elizabeteputnos @ 31.10.2023 19:25
augstākā izglītība nav nekāda baigā prasība. Ja pajautāsi man reāli, cik cilvēkus pazìstu bez augstākās (nerunāsim par 40+, jo tad bija citi laiki, PSRS utt.), tad nemaz īsti nezinu, jāpadomā.
Personīgi man tas ir būtiski jo man ir dažādas intereses, kas parasti patīk cilvēkiem ar izglītību. Piemēram, man ļoti patīk teātris, džeza un instrumentālā klasiskā mūzika. Man nekas nav pret cilvēkiem ar tehnisko izglìtību, piemēram, ja darbojas ar koku. Bet realitátē un pēc personīgās pieredzes, šis cilvēks neies ar mani uz koncertu klausīties vijoļkoncertu vai staigāt pa muzejiem, kad esam ceļojumā utt. Šis, protams, tikai piemērs. Man ir svarīgas interesantas un intelektuālas sarunas, tas vnk tā ir. Jā, varu runāt par jebko, bet ja runājam par ilgtermiņu, grūti ir respektēt vīrieti, par kuru esmu galvas tiesu gudrāka. Un saprotu, ka tas izklausās iedomīgi, bet esmu gatava palikt viena nekā samierināties ar cilvēku blakus, kas ir intelektuāli zemākā līmenī. Man vnk tas nesimpatizē un ir tik mazāk svarīgs vīrieša izskats, vecums utml.lietas, nekā intelekts. Piecreiz satikšos ar vīrieti, kas ir īsāks par mani, bet intelektuālis (un esmu šādās attiecībās bijusi), nekā kompromisēšu uz intelektu, bet lai ir gara auguma, skaistulis un vel nez kas.

Mīlīt, teātris un klasiskā mūzika tevi nepadara par intelektuāli, tas ir vien dzīvesstils un subjektīvā gaume. Reiz apjēgsi, ka patiesi gudri cilvēki neskatās uz citiem no augšas, kā arī sen jau ir izpirkti randiņu tirgū, jo…ir ar veselo saprātu apveltīti…😜
31.10.2023 22:29 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
dietiskais.cukurs @ 31.10.2023 22:29

Mīlīt, teātris un klasiskā mūzika tevi nepadara par intelektuāli, tas ir vien dzīvesstils un subjektīvā gaume. Reiz apjēgsi, ka patiesi gudri cilvēki neskatās uz citiem no augšas, kā arī sen jau ir izpirkti randiņu tirgū, jo…ir ar veselo saprātu apveltīti…?
cukur, paldies, bet par mani neuztraucies. Strīdēties neiešu. Lai labs vakars!
31.10.2023 22:49 |
 
Reitings 552
Reģ: 09.06.2023
Elizabeteputnos @ 31.10.2023 19:25
augstākā izglītība nav nekāda baigā prasība. Ja pajautāsi man reāli, cik cilvēkus pazìstu bez augstākās (nerunāsim par 40+, jo tad bija citi laiki, PSRS utt.), tad nemaz īsti nezinu, jāpadomā.
Personīgi man tas ir būtiski jo man ir dažādas intereses, kas parasti patīk cilvēkiem ar izglītību. Piemēram, man ļoti patīk teātris, džeza un instrumentālā klasiskā mūzika. Man nekas nav pret cilvēkiem ar tehnisko izglìtību, piemēram, ja darbojas ar koku. Bet realitátē un pēc personīgās pieredzes, šis cilvēks neies ar mani uz koncertu klausīties vijoļkoncertu vai staigāt pa muzejiem, kad esam ceļojumā utt. Šis, protams, tikai piemērs. Man ir svarīgas interesantas un intelektuālas sarunas, tas vnk tā ir. Jā, varu runāt par jebko, bet ja runājam par ilgtermiņu, grūti ir respektēt vīrieti, par kuru esmu galvas tiesu gudrāka. Un saprotu, ka tas izklausās iedomīgi, bet esmu gatava palikt viena nekā samierināties ar cilvēku blakus, kas ir intelektuāli zemākā līmenī. Man vnk tas nesimpatizē un ir tik mazāk svarīgs vīrieša izskats, vecums utml.lietas, nekā intelekts. Piecreiz satikšos ar vīrieti, kas ir īsāks par mani, bet intelektuālis (un esmu šādās attiecībās bijusi), nekā kompromisēšu uz intelektu, bet lai ir gara auguma, skaistulis un vel nez kas.

Tīri intereses pēc, cik esi gara, ja uzsvēri, ka labāk tikties ar īsāku vīrieti, nekā tikties neintelektuālu? 🧐
31.10.2023 22:58 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Gudrībai, inteliģencei un veiksmīgumam nav tiešas saiknes ar augstskolas diploma esamību. Noteicošas ir cilvēka spējas un rakstura īpašības. Ļoti daudz ko var apgūt pašmācības ceļā un kursos, semināros u.tml.
Ar ko ir sliktāks nediplomētais Ričards Brensons (skolu pameta16 gadu vecumā)? Ar ko sliktāks bija Stīvs Džobss? Un Bils Geits, kurš augstskolu pabeidza ilgi pēc Microsoft impērijas izveides, ir sliktāks par bezdarbnieku ar augstskolas diplomu?
31.10.2023 23:15 |
 
Reitings 552
Reģ: 09.06.2023
Globuss @ 31.10.2023 23:15
Gudrībai, inteliģencei un veiksmīgumam nav tiešas saiknes ar augstskolas diploma esamību. Noteicošas ir cilvēka spējas un rakstura īpašības. Ļoti daudz ko var apgūt pašmācības ceļā un kursos, semināros u.tml.
Ar ko ir sliktāks nediplomētais Ričards Brensons (skolu pameta16 gadu vecumā)? Ar ko sliktāks bija Stīvs Džobss? Un Bils Geits, kurš augstskolu pabeidza ilgi pēc Microsoft impērijas izveides, ir sliktāks par bezdarbnieku ar augstskolas diplomu?

Jau vairāku lapu garumā izrunāts, ka visiem svarīgi, lai no tām zināšanām ir jēga 🤣 visi nonācām pie secinājuma, ka galvenais ir mācēt pielietot praktiski un svarīgi attīstīties
Slēdzam tēmu jau 🤣🤣
31.10.2023 23:34 |
 
Reitings 403
Reģ: 26.07.2023
Elizabeteputnos @ 31.10.2023 22:49
cukur, paldies, bet par mani neuztraucies. Strīdēties neiešu. Lai labs vakars!

Pareizā attieksme! Labu naksniņu! ♥
01.11.2023 00:09 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Elizabeteeee @ 31.10.2023 23:34

Jau vairāku lapu garumā izrunāts, ka visiem svarīgi, lai no tām zināšanām ir jēga ? visi nonācām pie secinājuma, ka galvenais ir mācēt pielietot praktiski un svarīgi attīstīties
Slēdzam tēmu jau ??

Starp citu, izglītotā, runa nekur neiet 😂 Runa ir vai nav, bet nevis iet. 😂 Tā ir, ka uz citiem skatās no augšas, bet pat elementāru rakstību nepieprot (tas par komentāru diskusijas sākumā).
01.11.2023 00:13 |
 
Reitings 552
Reģ: 09.06.2023
Globuss @ 01.11.2023 00:13

Starp citu, izglītotā, runa nekur neiet ? Runa ir vai nav, bet nevis iet. ? Tā ir, ka uz citiem skatās no augšas, bet pat elementāru rakstību nepieprot (tas par komentāru diskusijas sākumā).

Var redzēt, ka tev dzīve ir tik nožēlojuma, ka nācās apzināti meklēt kļūdu no cita komentāra un uzsvērt to, jo no šī komentāra neko nevarēji vairs piebilst 🤣 starp citu, es neesmu tīra latviete, tas tā
Tā ka domāju, ka mana latviešu valoda ir daudz labāka, nekā kādai no šejienas īstajam latvietēm 🤣
01.11.2023 00:34 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Elizabeteeee @ 01.11.2023 00:34

Var redzēt, ka tev dzīve ir tik nožēlojuma, ka nācās apzināti meklēt kļūdu no cita komentāra un uzsvērt to, jo no šī komentāra neko nevarēji vairs piebilst ? starp citu, es neesmu tīra latviete, tas tā
Tā ka domāju, ka mana latviešu valoda ir daudz labāka, nekā kādai no šejienas īstajam latvietēm ?

Ne tev spriest par manu dzīvi vai par citu cilvēku dzīvi. Tava augstprātība un iedomātais pārākums pār citiem ir nožēlojami. Mēģini paaugstināt savu pašapziņu, noniecinot citus? Labāk aizej ieliec vēl kādu silikonu vai uzpumpē vēl lielākas pīles lūpas. 😂
P.S.: tā ir ļoti rupja un uzreiz pamanāma kļūda, par kuru uzrakstīju. Turpmāk zināsi.
Runa iet 😂
01.11.2023 00:42 |
 
Reitings 552
Reģ: 09.06.2023
Globuss @ 01.11.2023 00:42

Ne tev spriest par manu dzīvi vai par citu cilvēku dzīvi. Tava augstprātība un iedomātais pārākums pār citiem ir nožēlojami. Mēģini paaugstināt savu pašapziņu, noniecinot citus? Labāk aizej ieliec vēl kādu silikonu vai uzpumpē vēl lielākas pīles lūpas. ?
P.S.: tā ir ļoti rupja un uzreiz pamanāma kļūda, par kuru uzrakstīju. Turpmāk zināsi.
Runa iet ?

Tev kāda uzēšanās uz mani? 🤣 Izlasi komentārus, noniecinu tikai tad, ka tiek vērsts kas manā virzienā 🤣
Man liekas, ka Tev ir problēmas, jau sākusi pielīdzināt man silikonus, lai gan nevienā diskusijā neesmu neko tādu atbalstījusi vai stāstījusi, ka vēlos vai man tādi ir
Patiesi dīvaina esi
01.11.2023 00:55 |
 
Reitings 461
Reģ: 08.10.2023
Elizabeteeee @ 30.10.2023 11:54

Ja runa iet par mana vīrieša profesiju un darbu, tad ir nenopietni darbi. Jā, es uzskatu, ka saiet kopā ar vīrieti, kurš zīmē gleznas uz pasūtījumu (un saņem šad tad naudu) nav pieņemami manā pasaulē. Manā skatījumā vīrietim tad vismaz ir jāparūpējas par to, lai viņa izvēlētā nozare ir stabila, ienes jēdzīgus ienākumus, un viņš spēj realizēties.
Par to, ka pasaulē visas profesijas vairāk vai mazāk ir noderīgas, šeit par to mēs nerunājam. Manis pēc jūsu vīrietis var strādāt un darīt, ko vēlas, ja vien tas jūs apmierina. Mani neapmierina nestabilitāte.
Ja kāda šeit esošā dāma vēl joprojām domā, ka izglītība neko nedod, un galvenais, ka vīrietis nabadziņš iet vispār kaut ko darīt, un labi, ka vispār ir darbs, nav svarīgi cik maksā, ambīcijas var nebūt nekādas. Hallo. Mēs šobrīd runājam par pieaugušiem vīriešiem, tā kā nabadziņš (tik nenopietni) attieksies pret savu izglītību, karjeru, finansēm, tā arī attieksies pret visu pārējo. Dažam sievietēm nav ne mazākas cieņas pret sevi un savu dzīvi.

Cik es redzu, tad tu esi labi realizējusies foruma vidē. Turpini realizēt savu talantu noliek citus. 😂Centies tēlot gudro, gaudodama šeit, bet esi tik pat dumja cik pārējās kliedzot šeit un mēģinot pierādīt, to ko nav vērts.
Dažam sievietēm nav ne mazākas cieņas pret sevi un savu dzīvi.

Es domāju, ka tevis ideali vīrieši nesedētu forumā, jo ir perfekti un ar perfektu izglitību, tad būtu zem viņu goda sedet noželojama forumā. Tad jautājums, ko tu te dari vēl?? 😃Ej attīstīties miss perfect universe. Good luck. 😂 Tev noteikti ir milzīga cieņa pret sevi un savu laiku! Tādeļ tu šeit iznieko laiku rakstot palagus, par kuriem strīdeties. Lielā cienītāja. Smiekli nāk. Muļķe. Tu esi tāda pati niecība kā parējās
Vari rakstīt savus komentāriņus cik vēlies, neviens tevi par gudru neuztvers. Ej pie saviem vīriešiem, kurus tu apkalpo visus vienā reize
01.11.2023 03:38 |
 
Reitings 461
Reģ: 08.10.2023
dietiskais.cukurs @ 30.10.2023 12:35

Ja ar “izglītību” tu domā jebkādus profesionālos kursus/apmācību utt. , tad jā, piekrītu. Bez reālas praktiskās pieredzes neiztikt nevienā karjerā, pat paklāju tīrīšanā. Lai gan, pēc taviem komentāriem spriežot, tu universitātes diplomu pielīdzini augstākajai inteliģences pakāpei ?

Var labi redzēt ka viņai urins sakāpis galvā, no sevis iedomājas nezin ko. Istenībā niecība viņa. Telo tik vareno. 😂
Forumā tēlo kruto, bet dzīvē plekste.
01.11.2023 03:52 |
 
Reitings 461
Reģ: 08.10.2023
Jānis Parastais @ 31.10.2023 18:28

Nē viss ir pareizi, es to visu saprotu, doma bija par to, ka daža te izceļ it kā vienu top profesiju, bet citu noniecina bez jebkāda cita konteksta. Nekur jau nav minēts, ka taksistam nav pieprasījums, ja viņš būs izskatīgs un pietiekoši apķērīgs “bad boy”, tad neviena vien pēc viņa tīkos. Un tai topmodelei arī var būt trūkumi, kaut vai pieņemsim, viņa ir ļoti sūdīga seksā. Neviens vīrietis, kas nav impotents, vairāk par vienu nakti ar viņu neielaidīsies.

Kas tad liecina par to ka kāda ir sūdīga seksā? Tikai baļķis gultā? Un kā vispār var būt sūdīgs seksā ipaši sieviete ne vīrietis?😂
01.11.2023 04:21 |
 
Reitings 461
Reģ: 08.10.2023
Personīgi pazīstu divus pārus Latvijā, kur abām sievietēm ir augstākā izglītība, bet vienam vītietim ir pamatizglītība 9klases un otram ir nepabeigta vidējā izglītība, sievietēm nav no kā izvēlēties, tāpēc samierinās ar vītieti, bez augstākās. Latvijā vispār ir procentuāli augstāks skaits ar sievietēm, kurām ir iegūta augstākā izglītība, nekā vīriešiem. Un par cik pie mums vīriešu ir tik cik viņi ir,tad nav izvēles.
01.11.2023 04:40 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Cik intelektuālas sarunas . Sasmējos.😀
Vīrietim pirmkārt jābūt labam darbam . Nav jēga no diploma ja alga zema .
Novērtēju amatu prasmes . Galdnieki ar diplomu ( bez augstākās izglītības ) nekad nebūs bez darba ,un būs ok atalgojums .
Par muzejiem,izstādēm, koncertiem Sasmējos , cik tad pašas apmeklējat ?
01.11.2023 08:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits