Vīrietis parādos

 
Reitings 45
Reģ: 24.10.2023
Sveiki,
Pašlaik esmu attiecībās ar vīrieti, kuram ir pamatīgas naudas problēmas. Kopā esam vairāk kā gadu.
Jau pašā sākumā jutu, ka viņam ir problēmas ar naudu, bet nekad neuzdevu atklātu jautājumu cik viņam ir nauda/ kāda alga, manuprāt, tas vienmēr ir sensitīvs jautājums. Redzēju, ka ir +- normāls auto, dzīvesvieta un mājās arī viss ir ok, kkad pašā sākumā viņš izmeta, ka pelņa ir ok, tapēc es arī īsti neiedziļinājos, pati pelnu pietiekoši, lai uzturētu sevi, savu auto utt. Ar laiku atklājās, ka viņam ir parādi par visu iespējamo, pat neuzskaitīšu. Atceros, ka pašā attiecību sākumā viņš no manis aizņēmās pieklājīgu naudas summu, atceros, ka mani tas ļoti samulsināja..
Nu lūk, esam nonākuši līdz situācijai, ka algas dienā pirmo jautājumu, ko viņam uzdodu - cik Tev uzskaitīt?
Viņš ļoti smagi uztver šo visu, es redzu, ka viņš netiek galā un viņam ir milzīgs kauns, bet mans entuziasms, kur sākumā es biju pārliecināta, ka visu var izrullēt, sāk izdziest.. Es nezinu, ko darīt. Viņš man ir ļoti tuvs un mīļš, bet man ļoti sāp, ka viņš nespēj izkāpt no parādiem un es apzinos, ka ilgi neizkāps. Baidos pazaudēt cieņu pret viņu.
Iesakiet, dodiet padomu. Varbūt kādam ir bijusi līdzīga situācija.
24.10.2023 16:38 |
 
Reitings 45
Reģ: 24.10.2023
Miuce @ 25.10.2023 21:30

Ja būtu vecs tantuks, būtu tāda pati idiote. Vecs tantuks ar saprātu nopirktu suni un dzeru vīnu/tamborētu/ietu uz teātri ar citiem tantukiem vīkendos nevis uzturētu alfonsu svaiga locekła dēł.

Klausies, Tev tie komentāri tik indīgi, ka pieļauju, ka vecums ir klāt, vienīgais tas diks ko tik cītīgi piemini, nav un varbūt vīnu arī nav ar ko iedzert.
Būs labi, nepārdzīvo tik ļoti par citiem, dikiem utt. Varbūt vēl paveiksies un Tu atradīsi arī savu veidu kā veiksmīgi pavadīt vecumdienas. ;)
Man žēl tādas kā Tevi. Tu te tādu drāmu esi uzbūrusi, ka ak vai. Bet man nedaudz arī prieks- rakstot šos indīgos tekstiņus arī noteikti izjūti zināmu labsajūtu, varbūt pat ķiķini pie sevis? Vairākas reizes parlāsi un domā- ak vai kāds es esmu malacis 💪 Nu papriecājies… papriecājies ;)
25.10.2023 23:24 |
 
Reitings 91
Reģ: 14.08.2023
akul12 @ 25.10.2023 13:35
Mācās visi foruma inceli, kā džuses dabūt.
Neviena džuse negrib uzturēt apsargu no rimi, bet daiļrunīgu dīkdieni ar kredītiem gan labprāt.

Tu būtu tas apsargs no rimi?
26.10.2023 04:00 |
 
Reitings 17290
Reģ: 27.11.2018
Anna333 @ 25.10.2023 23:24

Klausies, Tev tie komentāri tik indīgi, ka pieļauju, ka vecums ir klāt, vienīgais tas diks ko tik cītīgi piemini, nav un varbūt vīnu arī nav ar ko iedzert.
Būs labi, nepārdzīvo tik ļoti par citiem, dikiem utt. Varbūt vēl paveiksies un Tu atradīsi arī savu veidu kā veiksmīgi pavadīt vecumdienas. ;)
Man žēl tādas kā Tevi. Tu te tādu drāmu esi uzbūrusi, ka ak vai. Bet man nedaudz arī prieks- rakstot šos indīgos tekstiņus arī noteikti izjūti zināmu labsajūtu, varbūt pat ķiķini pie sevis? Vairākas reizes parlāsi un domā- ak vai kāds es esmu malacis ? Nu papriecājies… papriecājies ;)
pareizi dara, ka saka ko doma, es ari domaju, ka esi aita istaka un ar dikiem un parejo man viss loti labi, vari nemaz nesakt, ej strada un uzturi savas zelta olas😂
26.10.2023 08:51 |
 
Reitings 45
Reģ: 24.10.2023
Otiiilija @ 26.10.2023 08:51
pareizi dara, ka saka ko doma, es ari domaju, ka esi aita istaka un ar dikiem un parejo man viss loti labi, vari nemaz nesakt, ej strada un uzturi savas zelta olas?

Draudziņ, Tava gramatika nodod Tavu intelekta līmeni. :))
Nākamreiz piestrādā pie tā, lai Tevi varētu uztvert nopietni.
26.10.2023 09:03 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Otiiilija @ 26.10.2023 08:51
pareizi dara, ka saka ko doma, es ari domaju, ka esi aita istaka un ar dikiem un parejo man viss loti labi, vari nemaz nesakt, ej strada un uzturi savas zelta olas?

džiiiizas 🫠
26.10.2023 09:43 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Anna333 @ 25.10.2023 23:24

Klausies, Tev tie komentāri tik indīgi, ka pieļauju, ka vecums ir klāt, vienīgais tas diks ko tik cītīgi piemini, nav un varbūt vīnu arī nav ar ko iedzert.
Būs labi, nepārdzīvo tik ļoti par citiem, dikiem utt. Varbūt vēl paveiksies un Tu atradīsi arī savu veidu kā veiksmīgi pavadīt vecumdienas. ;)
Man žēl tādas kā Tevi. Tu te tādu drāmu esi uzbūrusi, ka ak vai. Bet man nedaudz arī prieks- rakstot šos indīgos tekstiņus arī noteikti izjūti zināmu labsajūtu, varbūt pat ķiķini pie sevis? Vairākas reizes parlāsi un domā- ak vai kāds es esmu malacis ? Nu papriecājies… papriecājies ;)

To profilu es sen jau noboķēju un nelasu, iesaku Tev darīt tāpat. Šķiet, ka varētu būt viens no pieciem, kas pieder vienai foruma trakajai.
26.10.2023 09:44 |
 
Reitings 403
Reģ: 26.07.2023
Anna333 @ 25.10.2023 23:24

Klausies, Tev tie komentāri tik indīgi, ka pieļauju, ka vecums ir klāt, vienīgais tas diks ko tik cītīgi piemini, nav un varbūt vīnu arī nav ar ko iedzert.
Būs labi, nepārdzīvo tik ļoti par citiem, dikiem utt. Varbūt vēl paveiksies un Tu atradīsi arī savu veidu kā veiksmīgi pavadīt vecumdienas. ;)
Man žēl tādas kā Tevi. Tu te tādu drāmu esi uzbūrusi, ka ak vai. Bet man nedaudz arī prieks- rakstot šos indīgos tekstiņus arī noteikti izjūti zināmu labsajūtu, varbūt pat ķiķini pie sevis? Vairākas reizes parlāsi un domā- ak vai kāds es esmu malacis ? Nu papriecājies… papriecājies ;)

Kāpēc tu prasi viedokli, ja patiesībā negribi dzirdēt atbildes? Man jāpiekrīt, ka izklausās slikti. Jūs neesat pat precēti, viņam ir bērns un parādu jūra + vēl skaiti viņam naudu. Damn. Ko darīsi, ja vēl pēc 10 gadiem nekas nebūs mainījies? Varēsi tik ilgi izturēt, ja jau tagad sāc šaubīties?
26.10.2023 09:53 |
 
Reitings 45
Reģ: 24.10.2023
dietiskais.cukurs @ 26.10.2023 09:53

Kāpēc tu prasi viedokli, ja patiesībā negribi dzirdēt atbildes? Man jāpiekrīt, ka izklausās slikti. Jūs neesat pat precēti, viņam ir bērns un parādu jūra + vēl skaiti viņam naudu. Damn. Ko darīsi, ja vēl pēc 10 gadiem nekas nebūs mainījies? Varēsi tik ilgi izturēt, ja jau tagad sāc šaubīties?

Tavuprāt, nosaucot otru par idiotu un rakstot pilnīgu samazgu par locekļiem, ir atbilde? Tak neadekvāts cilvēks.
Šī tēma, manuprāt jau ir izsmelta, meitenes izteicās.
Tikai viena apsaukājas un par locekļiem vien runā, kamoon :D
26.10.2023 09:59 |
 
Reitings 403
Reģ: 26.07.2023
Anna333 @ 26.10.2023 09:59

Tavuprāt, nosaucot otru par idiotu un rakstot pilnīgu samazgu par locekļiem, ir atbilde? Tak neadekvāts cilvēks.
Šī tēma, manuprāt jau ir izsmelta, meitenes izteicās.
Tikai viena apsaukājas un par locekļiem vien runā, kamoon :D

Nu, var izteikties paplašinātos teikumus, vai arī vienā trāpīgā vārdā. Viedoklis ir viedoklis arī tad, ja to raksta tirgus tante.
26.10.2023 10:05 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Anna333 @ 25.10.2023 23:24

Klausies, Tev tie komentāri tik indīgi, ka pieļauju, ka vecums ir klāt, vienīgais tas diks ko tik cītīgi piemini, nav un varbūt vīnu arī nav ar ko iedzert.
Būs labi, nepārdzīvo tik ļoti par citiem, dikiem utt. Varbūt vēl paveiksies un Tu atradīsi arī savu veidu kā veiksmīgi pavadīt vecumdienas. ;)
Man žēl tādas kā Tevi. Tu te tādu drāmu esi uzbūrusi, ka ak vai. Bet man nedaudz arī prieks- rakstot šos indīgos tekstiņus arī noteikti izjūti zināmu labsajūtu, varbūt pat ķiķini pie sevis? Vairākas reizes parlāsi un domā- ak vai kāds es esmu malacis ? Nu papriecājies… papriecājies ;)

Klasika. Kad uzkakā dārgajam alfonsam, metas aizstāvēt. Drīz nosecinās, ka nav jau tik slikts un forumā nepelnīti apdirš, tad paņems pati kredītu, lai segtu sava dārguma parādus, ko tik neizdarīs locekļa dēļ.
Kas attiecas uz mani, apbēdināšu - jau sen kā esmu precēta un absolūti visus izdevumus sedz vīrs, kuram nav nedz kredītu, ne parādu, savus ienākumus varu izlietot vai neizlietot pēc saviem ieskatiem. Kā arī vīrs ir mana vecuma un izskatās labāk par letiņu vidējo. Vecāka par Tevi esmu dažus gadus, bet smadzeņu man noteikti n-tās reizes vairāk kā Tev, jo savā dzīvē Alfonsus neesmu uzturējusi, loceklī neesmu karājusies un kapeikas man nav bijušas jāskaita ne senāk vienai, ne tagad ar vīru.
Un, jā, sievietes, kuras locekļa dēļ, jo vairāk pienesuma no lūzera nav, kļūst par paklājiņiem, nicinu un izsakos indīgi. Gribi galvas glāstīšanu, nesies pie psihologa.
26.10.2023 10:09 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Lula @ 26.10.2023 09:44

To profilu es sen jau noboķēju un nelasu, iesaku Tev darīt tāpat. Šķiet, ka varētu būt viens no pieciem, kas pieder vienai foruma trakajai.

Profils man ir viens. Un traumētās sniegpārsliņas man ir pie vienas vietas.
26.10.2023 10:10 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
Miuce @ 26.10.2023 10:09

Klasika. Kad uzkakā dārgajam alfonsam, metas aizstāvēt. Drīz nosecinās, ka nav jau tik slikts un forumā nepelnīti apdirš, tad paņems pati kredītu, lai segtu sava dārguma parādus, ko tik neizdarīs locekļa dēļ.
Kas attiecas uz mani, apbēdināšu - jau sen kā esmu precēta un absolūti visus izdevumus sedz vīrs, kuram nav nedz kredītu, ne parādu, savus ienākumus varu izlietot vai neizlietot pēc saviem ieskatiem. Kā arī vīrs ir mana vecuma un izskatās labāk par letiņu vidējo. Vecāka par Tevi esmu dažus gadus, bet smadzeņu man noteikti n-tās reizes vairāk kā Tev, jo savā dzīvē Alfonsus neesmu uzturējusi, loceklī neesmu karājusies un kapeikas man nav bijušas jāskaita ne senāk vienai, ne tagad ar vīru.
Un, jā, sievietes, kuras locekļa dēļ, jo vairāk pienesuma no lūzera nav, kļūst par paklājiņiem, nicinu un izsakos indīgi. Gribi galvas glāstīšanu, nesies pie psihologa.

Mic drop! 🔥
26.10.2023 10:11 |
 
Reitings 45
Reģ: 24.10.2023
Miuce @ 26.10.2023 10:09

Klasika. Kad uzkakā dārgajam alfonsam, metas aizstāvēt. Drīz nosecinās, ka nav jau tik slikts un forumā nepelnīti apdirš, tad paņems pati kredītu, lai segtu sava dārguma parādus, ko tik neizdarīs locekļa dēļ.
Kas attiecas uz mani, apbēdināšu - jau sen kā esmu precēta un absolūti visus izdevumus sedz vīrs, kuram nav nedz kredītu, ne parādu, savus ienākumus varu izlietot vai neizlietot pēc saviem ieskatiem. Kā arī vīrs ir mana vecuma un izskatās labāk par letiņu vidējo. Vecāka par Tevi esmu dažus gadus, bet smadzeņu man noteikti n-tās reizes vairāk kā Tev, jo savā dzīvē Alfonsus neesmu uzturējusi, loceklī neesmu karājusies un kapeikas man nav bijušas jāskaita ne senāk vienai, ne tagad ar vīru.
Un, jā, sievietes, kuras locekļa dēļ, jo vairāk pienesuma no lūzera nav, kļūst par paklājiņiem, nicinu un izsakos indīgi. Gribi galvas glāstīšanu, nesies pie psihologa.

Pirmkārt, Tu nekakā viņam virū, bet slavini viņa locekli visu laiku, katrs vīrietis to uztvertu visai pozitīvi. :D
Forši par vīru- galvenais neaizmirsti viņam šovakar to pastāstīt.
Par smadzeņu daudzumu kas Tev ir, noteikti katrs var brīvi spriest, pasekojot līdzi Tavām darbībām šajā forumā- cilvēk mīļais, viss kliedz, ka Tu esi nelaimīga, dzīvē vīlusies sieviete, kura savu brīvo laiku pavada forumos, skribelējot samazgu.
Paņem savu salielīto vīru un aizbrauciet kaut kur, pavadi savu laiku lietderīgāk. Redzēsi, paliks vieglāk. ;)
26.10.2023 10:33 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
Man sāk rasties dziļa aizdoma, ka šis tāds veiksmīgs troļļa gājiens.
Neinteresē autorei nekādi ieteikumi, tik padirsties augstprātīgā tonī.
26.10.2023 10:57 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Anna333 @ 26.10.2023 10:33

Pirmkārt, Tu nekakā viņam virū, bet slavini viņa locekli visu laiku, katrs vīrietis to uztvertu visai pozitīvi. :D
Forši par vīru- galvenais neaizmirsti viņam šovakar to pastāstīt.
Par smadzeņu daudzumu kas Tev ir, noteikti katrs var brīvi spriest, pasekojot līdzi Tavām darbībām šajā forumā- cilvēk mīļais, viss kliedz, ka Tu esi nelaimīga, dzīvē vīlusies sieviete, kura savu brīvo laiku pavada forumos, skribelējot samazgu.
Paņem savu salielīto vīru un aizbrauciet kaut kur, pavadi savu laiku lietderīgāk. Redzēsi, paliks vieglāk. ;)

Atkal klasika, šitādas ienāk forumā nu tik nelaimīgas, nu tik sagrautas, sniegpārsliņas pilnīgi. Kamēr visi piekopj augstāko psiholoģiju ir ok, bet līdz ko neglauda pa spalvai un uzbrauc, tad - wooow 🤣 Izrādās nelaimīgā un sagrautā sievietīte tā māk lekties, ka tik turies. Sarkasmu un lekšanos izmanto attiecībā uz savu lūzerīgo Alfonsu, tad būs rezultāti. Un mani kaut kur aizbraukt sūtīt nevajag, braucam regulāri, jo varam to atļauties, ak, apbēdināšu, kopīgos ceļojumus/izbraucienus apmaksā vīrs, bet Tu, Alfonsa locekļa glaudītāja, jau nezini, kā tas ir, jo pat savu personīgo naudu ieguldi loceklī, tas taču vairāk vērts kā visādi tur ceļojumi, īpašums vai šmotkas. Satrakojies, ka locekļi tiek minēti? Bet Tev jau nekā vairāk nav no tā veča, ģimene, īpašums, bērni nespīd, jo parādi tak. Ja cilvēki dzīvo bez tā, tad ir kopīgi hobiji, ceļojumi utt, bet tas arī nespīd, jo nav tak peso parādu dēļ. Sausais atlikums ir rukāt, maksāt parādus un kopīgām nodarbēm šis vīrieša izstrādājums var piedāvāt tikai to savu nelaimīgo locekli. Atvainojos, bibliotēka ir par brīvu un domino var spēlēt vakaros 🤣🤣🤣
P.S. Kauns bija savu problēmu izklāstīt no īstā profila, uzcepi jaunu? Īstā, kurai spriest par forumā pavadīto laiku.
26.10.2023 10:59 |
 
Reitings 45
Reģ: 24.10.2023
Miuce @ 26.10.2023 10:59

Atkal klasika, šitādas ienāk forumā nu tik nelaimīgas, nu tik sagrautas, sniegpārsliņas pilnīgi. Kamēr visi piekopj augstāko psiholoģiju ir ok, bet līdz ko neglauda pa spalvai un uzbrauc, tad - wooow ? Izrādās nelaimīgā un sagrautā sievietīte tā māk lekties, ka tik turies. Sarkasmu un lekšanos izmanto attiecībā uz savu lūzerīgo Alfonsu, tad būs rezultāti. Un mani kaut kur aizbraukt sūtīt nevajag, braucam regulāri, jo varam to atļauties, ak, apbēdināšu, kopīgos ceļojumus/izbraucienus apmaksā vīrs, bet Tu, Alfonsa locekļa glaudītāja, jau nezini, kā tas ir, jo pat savu personīgo naudu ieguldi loceklī, tas taču vairāk vērts kā visādi tur ceļojumi, īpašums vai šmotkas. Satrakojies, ka locekļi tiek minēti? Bet Tev jau nekā vairāk nav no tā veča, ģimene, īpašums, bērni nespīd, jo parādi tak. Ja cilvēki dzīvo bez tā, tad ir kopīgi hobiji, ceļojumi utt, bet tas arī nespīd, jo nav tak peso parādu dēļ. Sausais atlikums ir rukāt, maksāt parādus un kopīgām nodarbēm šis vīrieša izstrādājums var piedāvāt tikai to savu nelaimīgo locekli. Atvainojos, bibliotēka ir par brīvu un domino var spēlēt vakaros ???
P.S. Kauns bija savu problēmu izklāstīt no īstā profila, uzcepi jaunu? Īstā, kurai spriest par forumā pavadīto laiku.

Pastāsti cik tālu biji uzrotījusi piedurknes, lai uzceptu šo haotisko savārstījumu? :D
Malacītis.
Neaizelsies?
26.10.2023 11:04 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Kaut kad sen lasīju cāli, gadus atpakaļ, tur bij madam, kuru klapēja vīrs-alkāns, nāca cālī glābiņu meklēt. Kad visas sāka gandrīz matam nolikt to vīru, madam sacepās, izlamāja visas komentētājas, secināja, ka nav jau nemaz tik slikti, jo mamutu nesot un nosista neesot un vispār lai visas ejot dēt un tik daudz jau nedzerot šis nemaz. Te līdzīgi. Šitādām vajag to smalko psiholoģisko galvas glaudīšanu un kopistisku paraudāšanu, tas arī viss. Nekāda rīcība tur nesekos. Jo viņš jau labosies, mainīsies, vajag tikai spēcīgas sievietes plecu un maku. Kristīne izvilks Edgaru no muklāja, tad nāks briljanta gredzens un Maldīvas ar piena upēm ķīseļa krastos.
26.10.2023 11:06 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Anna333 @ 26.10.2023 11:04

Pastāsti cik tālu biji uzrotījusi piedurknes, lai uzceptu šo haotisko savārstījumu? :D
Malacītis.
Neaizelsies?

Mani teksti ir daudz mazāk haotiski nekā Tavi. Man ir jānosit laiks, gaidot atbildes darba čatā/meilos, nevis jāuzrota piedurknes. Šis forums ir ideāla vieta tādam mērķim. Jauku nākotni locekļa sponsorēšanā.
P.S. Pamēģini tādu pašu tonīti ar savu lūzeri, kādu ieslēdzi ar mani, tas liks viņam saņemties 🤣🤣🤣
26.10.2023 11:10 |
 
Reitings 45
Reģ: 24.10.2023
Miuce @ 26.10.2023 11:10

Mani teksti ir daudz mazāk haotiski nekā Tavi. Man ir jānosit laiks, gaidot atbildes darba čatā/meilos, nevis jāuzrota piedurknes. Šis forums ir ideāla vieta tādam mērķim. Jauku nākotni locekļa sponsorēšanā.
P.S. Pamēģini tādu pašu tonīti ar savu lūzeri, kādu ieslēdzi ar mani, tas liks viņam saņemties ???

Pagaidi, Tu jau atvadies? Žēl, man palika interesanti. Domāju, ka izšausi vēl kaut ko par locekļiem. :/
26.10.2023 11:28 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
SarmaD @ 26.10.2023 10:57
Man sāk rasties dziļa aizdoma, ka šis tāds veiksmīgs troļļa gājiens.
Neinteresē autorei nekādi ieteikumi, tik padirsties augstprātīgā tonī.

Kāds sakars, kamēr bija normāli komentāri un ieteikumi autore ļoti sakarīgi atbilēja. Lad sākās Miuces u.c. samazgas tad cilvēks normāli dod pretī.
Visus foruma asshoulus jāpaijā un jāslavē, pieklājīgi jāsaka paldies?
26.10.2023 11:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits