Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pilnīgā d....

 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Biju 2.5 mēn uz slimības lapas. Kuņģis, VD, depresija, trauksme un trauksmes izraisītie fiziskie simptomi. Šo menešu laikā izgāju neskaitāmas pārbaudes un tika secināts ka fiziskie simptomi nāk no galvas t.i. trauksme
Kad palika labāk tad gribēju atgriezties darbā un guess what man pateica ka es biju pārāk ilgi uz slimības lapas, projekti nevar tik ilgi gaidīt un klienti arī nevar tik ilgi gaidīt. Īsāk sakot nebūs vairs pa ceļam. Ļoti atvainojās par radušos situāciju bet neredzēja citu opciju, jo vajagot darbinieku kurš ir darbspējīgs.
Cool. Es visu nedēļu neesmu piecēlusies no gultas, trauku kalni līdz griestiem, māja netīrīta. Ēst neko negribas kaut ko paskrubinu, iedzeru zāles kuras momentāli izrubī. Īsāk sakot ir mega depresija. Neko negribas, pretīgi uz sevi pat paskatīties vainoju visā sevi.
Es esmu rindā uz Veldrēm lai ārstētu depresiju. 3 nedēļas vēl jāgaida. Nav jēgas pagaidām citu darbu meklēt.
Svarīgākais ir tas ka apsveru ideju atteikt savu rindu un iet rukāt kā zirgs kaut kur un nospļauties par savu veselību.
Man ir paveicies ar labu dzīvesbiedru, labi pelna, bet mēs budžetu liekam kopā. viņš visu saprot un saka man jāgaida Veldres. Visi to saka.
Bet iekšā mudžinās trauksme par to ka reāli sākšu strādāt varbūt tikai decembrī un normāla alga būs nākošgad.
Pagaidām sajūtas ir galīgā d.... reizēm vēlos kaut man šitajā vējā kāds koks uz galvas uzkristu
15.10.2023 13:24 |
 
Reitings 737
Reģ: 29.05.2023
Kā šis stāvoklis radās?
15.10.2023 13:41 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
tu sanemsi bezdarbnieka pabalstu? Drīz tiksi ārstēties tad naks pavasaris .Darbu atradīsi,par to tagad nedomā!
15.10.2023 13:46 |
 
Reitings 686
Reģ: 23.03.2020
Ir taču iespēja iestāties bezdarbniekos,saņemsi pabalstu un varēsi ārstēties.. Labāk 1x kārtīgi izveseļoties(cik nu tas ir iespējams) un tad meklēt citu darbu.
15.10.2023 13:50 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Zini ja ir iespēja nauda domaju,lai pati justos labāk nu vienu reizi taču var? Sameklē firmu vai kādu kas par naudu tev ģenerālo tīrīšanu uzkops māju.
15.10.2023 13:51 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
goodmorning @ 15.10.2023 13:24
Biju 2.5 mēn uz slimības lapas. Kuņģis, VD, depresija, trauksme un trauksmes izraisītie fiziskie simptomi. Šo menešu laikā izgāju neskaitāmas pārbaudes un tika secināts ka fiziskie simptomi nāk no galvas t.i. trauksme
Kad palika labāk tad gribēju atgriezties darbā un guess what man pateica ka es biju pārāk ilgi uz slimības lapas, projekti nevar tik ilgi gaidīt un klienti arī nevar tik ilgi gaidīt. Īsāk sakot nebūs vairs pa ceļam. Ļoti atvainojās par radušos situāciju bet neredzēja citu opciju, jo vajagot darbinieku kurš ir darbspējīgs.
Cool. Es visu nedēļu neesmu piecēlusies no gultas, trauku kalni līdz griestiem, māja netīrīta. Ēst neko negribas kaut ko paskrubinu, iedzeru zāles kuras momentāli izrubī. Īsāk sakot ir mega depresija. Neko negribas, pretīgi uz sevi pat paskatīties vainoju visā sevi.
Es esmu rindā uz Veldrēm lai ārstētu depresiju. 3 nedēļas vēl jāgaida. Nav jēgas pagaidām citu darbu meklēt.
Svarīgākais ir tas ka apsveru ideju atteikt savu rindu un iet rukāt kā zirgs kaut kur un nospļauties par savu veselību.
Man ir paveicies ar labu dzīvesbiedru, labi pelna, bet mēs budžetu liekam kopā. viņš visu saprot un saka man jāgaida Veldres. Visi to saka.
Bet iekšā mudžinās trauksme par to ka reāli sākšu strādāt varbūt tikai decembrī un normāla alga būs nākošgad.
Pagaidām sajūtas ir galīgā d.... reizēm vēlos kaut man šitajā vējā kāds koks uz galvas uzkristu

Iesaku painteresēties par Baha ziedu terapiju. Var palīdzēt. Un palīdzēs. Ļoti no sirds iesaku.
15.10.2023 20:25 |
 
Reitings 1228
Reģ: 25.01.2023
Bet tu neesi viena.Tev reali ir cilveks blakus ,kas tevi atbalsta.kam tu stradasi ,lai davestu lidz beigām sevi? Kārtigi izveseļojies un būsi ierindā.tavā gadijuma darbs nav zaķis no tevis neizbegs(cits darbs) un novērtē cilvēku sev blakus❤
15.10.2023 20:27 |
 
Reitings 1961
Reģ: 22.02.2023
Atlaist Tevi nevar. Pati uzrakstīji atlūgumu? Paņemtu B lapu un ārstētos.
15.10.2023 21:05 |
 
Reitings 164
Reģ: 24.02.2021
LuckyStrike @ 15.10.2023 21:05
Atlaist Tevi nevar. Pati uzrakstīji atlūgumu? Paņemtu B lapu un ārstētos.
es tieši tāpat rīkotos. Tiklīdz kko tādu izdzirdētu, uzreiz lapa un sēdētu uz tās max ilgi. Izstāsti ģimenes ārstam, ka grasās atlaist, tas vēl vairāk pasliktina stāvokli un gan jau pagarinās lapu.
15.10.2023 21:18 |
 
Reitings 1199
Reģ: 27.09.2023
Veselība ir viena, bet darbs - esošais vai jauns var pagaidīt. Tevi atbalstīs otra pusīte. Veseļojies un nepadodies. Nenolaid rokas. Būsi vesela, darīsi darbu ar prieku un dzīve atkal kļūs vieglāka. Pati reiz cīnījos ar psihosomatiskām sāpēm, tā bija tāda elle. Likās, ka nekad netikšu no tā visa vaļā. Plus, vēl darba nebija. Palika labāk, par laimi bez ārstēšanās gan.
15.10.2023 21:24 |
 
Reitings 751
Reģ: 14.05.2019
Protams, grūti spriest tavu situāciju tajā neesot, bet personīgi man ir tā - jo mazāk daru, jo mazāk varu izdarīt.
Sāc motivēt sevi un kustināt pakaļu - sakārto māju, dodies pastaigā, aizej uz sporta zāli vai dari ko citu, kas tev patīk un iedvesmo. Diezvai tavs vīrietis arī ir laimīgs šādu tevi redzot.
Tiklīdz izlīdīsi no gultas, sataisīsies kā cilvēks un kaut kā uzlabosi pašsajūtu viss pamazām iekustēsies. Taču jabūt kaut kam, ko tev patīk darīt? Man vienmēr pašsajūtu uzlabo pastaiga pie dabas.
15.10.2023 22:37 |
 
Reitings 751
Reģ: 14.05.2019
Tev patika tavs darbs? Varbūt šī ir iespēja kam jaunam
15.10.2023 22:44 |
 
Reitings 3733
Reģ: 13.12.2022
Ak dievs, pateikt cilvēkam, kas gaida rindu uz Veldrēm, “vnk pacel pakaļu un saņemies” ir ZEMISKI. Un vēl piemetināt, ka nebūsi pietiekami smuka vīrietim 🥲 Mangos, tev viss kārtībā? Pati izej pastaigāties.
Autore, vēlu spēku un izturību ❤️ Man prieks, ka tev ir dzīvesbiedrs, kas tevi saprot un atbalsta. Es piekrītu tām, kas saka - klausi vīrieti, sagaidi Veldres. Darbā iestājies par savām tiesībām - ja nav par vēlu, nekādus abpusējos neparaksti, viņiem tevi ir jāatlaiž ar visām kompensācijām, kas tev pienākas. Tāpat tev būs bezdarbnieki. Dod sev laiku un nostājies uz kājām. Minēji klientus un projektus - pieņemu, ka tik nav kāda aģentūra… Zini, ka neesi viena un izdegšana tādās ir visai izplatīta. Dzīve mums ir viena, neatdod sevi darbam, paņem pauzi, ļauj sev izkarpīties un būs labi!
15.10.2023 22:51 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Ja cilvēkam ir depresija un veģetatīvā distonija, tas taču nav pārvarams vienkārši ar gribasspēku. Tas taču nav tas pats, kas slinkums. Iziešana dabā palīdzētu, ja būtu daudz saules, bet, ja jau ir drūmi ap dūšu, tad lietains, pelēks laiks diezin vai daudz ko līdzēs.
15.10.2023 23:08 |
 
Reitings 751
Reģ: 14.05.2019
Paldies, es jau staigājos pietiekami. 😊 Varbūt tieši šis ir komentārs, kas viņai vajadzīgs. Cenšos meiteni sapurināt. Citiem tieši vajag tā. Tāpēc jau publiski veido diskusiju, lai izteiktos un iedrošinātu jebkurš.
Re kur cilvēki min, ka tika galā bez ārstēšanas. Iesaku darīt kaut ko, kas patīk
15.10.2023 23:18 |
 
Reitings 3733
Reģ: 13.12.2022
Pie tiešām reālām klīniskās depresijas pazīmēm baha ziedi un “pacel pakaļu un saņemies” ir vienā plauktiņā ar “pamanifestē un būs jau labi”. Absolūti neviens šajā diskusijā nemin pozitīvu pieredzi depresijas cīņā bez ārstēšanas. Tikai “viena tante teica”.
Man tikai interesē - kad kāds salauž kāju, tu arī stāvi blakus un saki “pacel pakaļu un piecelies! Lol, neesi mīkstā!”
Protams, rutīna, veselīgas aktivitātes, u.c ir labi, bet tas nāk tikai pēc tam, kad ir saņemta nepieciešamā palīdzība. Izdegšana + depresija nav joka lieta.
15.10.2023 23:24 |
 
Reitings 3818
Reģ: 27.06.2014
Darba likums paredz, ka Tu drīksti būt uz slimības lapas līdz pus gadam. Pat ilgāk, ja ir pamatoti iemesli. Iesaku sagaidīt Veldres ielas ārstēšanu un novēlu izturību, jo šis būs garš ceļš. Veldres ielā strādā ļoti labi speciālisti.
Ja šajā situācijā iziesi darbā dodu 100% garantiju, ka trauksme tikai palielināsies, VD simptomi pastiprināsies un depresija attīstīsies. Ķēdes mehānisms.
Kamēr gaidi rindu iesaku apmeklēt kādu no Rīgas centrālās bibliotēkas filiālēm un sameklēt Kurpatova grāmatu “Uzveiksim asinsvadu veģetatīvo distoniju”. Šī grāmata noteikti palīdzēs uzlabot stāvokli un atvieglos gaidīšanas laiku uz ārstēšanu.
*šie ieteikumi balstīti uz manu personīgo pieredzi identiskā gadījumā
16.10.2023 00:30 |
 
Reitings 8683
Reģ: 19.09.2023
Godīgi sakot, situācija ir šausmīga no darba devēja puses. Bet varbūt labi, ka tā un tiec no viņiem prom.
Es ticu, ka viss kas notiek notiek uz labu! Vēlu ātru atlabšanu un normālāku jauno darba vietu!
16.10.2023 01:14 |
 
Reitings 39
Reģ: 24.09.2023
Iegādājies trauku mazgājamo mašīnu problēma atkritīs. Tikai tur tāpat ir jākrāmē iekšā un ārā +jāpērk kapsulas.
16.10.2023 01:16 |
 
Reitings 39
Reģ: 24.09.2023
Globuss @ 15.10.2023 23:08
Ja cilvēkam ir depresija un veģetatīvā distonija, tas taču nav pārvarams vienkārši ar gribasspēku. Tas taču nav tas pats, kas slinkums. Iziešana dabā palīdzētu, ja būtu daudz saules, bet, ja jau ir drūmi ap dūšu, tad lietains, pelēks laiks diezin vai daudz ko līdzēs.

Ko tu autorei iesaki iet ārā tikai tad, kad saule spīd, vai varbūt vasarā, kad būs visstiprākā saule ? 🤦‍♀️Apsurds 😀 vārdsakot muļķības, tas globuss gvelž. Pareizi ir iet ārā dažādos laikapstākļos, gan pie apmākušām debesīm var iet pastaigā uz parku vai mežu, gan pie saules. Nu, protams, ja stipri gāž lietus spaiņiem un ārā ir vētra, tad gan nē. Citādi drūms pelēks laiks arī palīdz un der.
16.10.2023 01:23 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
ZeltaZebra @ 16.10.2023 01:23

Ko tu autorei iesaki iet ārā tikai tad, kad saule spīd, vai varbūt vasarā, kad būs visstiprākā saule ? ?‍♀️Apsurds ? vārdsakot muļķības, tas globuss gvelž. Pareizi ir iet ārā dažādos laikapstākļos, gan pie apmākušām debesīm var iet pastaigā uz parku vai mežu, gan pie saules. Nu, protams, ja stipri gāž lietus spaiņiem un ārā ir vētra, tad gan nē. Citādi drūms pelēks laiks arī palīdz un der.

Pirmkārt, nevis gvelž, bet raksta. Otrkārt, iemācieties izteikties pieklājīgā formā, nevis kā palīgskolas audzēkne. Treškārt, ja cilvēkam nav spēka piecelties no gultas, tad neizies ārā, bet saulainā laikā vismaz saulīti pa logu var ielaist istabā. Saules gaisma dod papildu enerģiju un uzlabo garastāvokli.
16.10.2023 03:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits