Iemesls kādēļ neesat attiecībās

 
Reitings 94
Reģ: 28.10.2021
Gan jau šeit ir dāmas kas var padalīties kādēļ ir ilgāku laiku bez attiecībām.
Šis nav nosodošs posts.
Vairāk interesē kādi ir iemesli.
Varbūt kas izmēģināts,kas ir tas kā esat sapratušas labāk ir iepazīties. Kā sev veltat laiku un ko galīgi vairs nedarat lai iepazītos,kā teikt sliktas pieredzes.
08.10.2023 21:28 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
YaeMiko @ 10.10.2023 07:39

Taisnība, es ienācu palasīt viedokļus no citām meitenēm, jo pati esmu aizņemta, bet pēc pirmajiem komentāriem jau sākas šitas "vīriešu" sūds.
Vispār šis forums pēc tēmām sāk atgādina 4chan incel grupas. ?

Kāpēc meitenei jālasa 4chan incel grupu saturu?
10.10.2023 07:43 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
SarmaD @ 10.10.2023 06:00

Ko es tev varu pateikt, ja tu nejēdz saprast, ka balstīt savus uzskatus uz 10 gadus izbijušu pieredzi nevajag? Ja tu būtu aktīvs dating tirgū te un tagad, tad varētu arī tevis rakstīto tvert un domāt dziļāk. Bet te atklàjas, ka "tehnikumu pabeidzis pavārs māca carbonara taisīt" , kuru zin tikai teorijā un no citu cilvēku stāstītā. Man nav apkārt dumju sieviešu īpatsvars. Bet tas ko es redzu īpatsvarā ir veči puspujušiem zobiem, alus vēderiem un bomzīga paskata. Tu domā ka mums sievietēm gudri veči apkārt mētājās? Ka nespējam tik izvēlēties? Paskaties uz ielas sev apkārt. Ja piedomāsi pie izskata, tu JAU būsi izcēlies uz citu fona. Un tad nevajadzēs ņerkstēt sieviešu forumā, ka vecenes visas ir muļķes. Riktīgās un gudrās pašas izrādīs vairāk interesi, ja vien galvā nebūsi dulburs. Bet arī tādus es savulaik esmu redzējusi, tā kā nebrīnītos, ka nekas nav mainijies.
Kādus 2 gadus atpakaļ iegāju savā vecajā dating profilā lai izdzēstu. Biju vispār aizmirsusi, ka man tāds vel ir, bet atnāca epasts, ka neesmu aktīva. Iegāju intereses pēc palūkot auditoriju. Nu tie paši, ko toreiz redzēju, vairākums arī tur bija. Es nebrīnītos, ka tā pat ir ar sievietēm. Tapēc ka normālie tur ir uz izķeršanu abos virzienos. Ja esi aizsēdējies un pie kārotā rezultāta neesi ticis, tad vairāk jādomā kas nav riktīgi savā pusē, ne otrā.

Pirms 10+ vai pat 15+ gadiem bija foršāk, nebija tinder, bija vietējie soc, iepazīšanās saiti, čati (šobrīd izmiruši), vienmēr bija foršas, jaunas meitenes ar kurām iepazīties. Saitos neatradās nekādas of, ig influenceres un ja nebija norādīta stundas cena zināji, ka būs jackpot.
Tad jāmaina orientācija 👍
Nebūs jāuztraucās par bomžiem ar sadrupušiem zobiem 😁
10.10.2023 07:42 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Linlī @ 10.10.2023 01:08
Es nesaprotu kāpēc pēdējā laikā sapiš visas diskusijas?
Kāpēc nevar vienkārši atbildēt uz jautājumu, ja nevar atbildēt izlasi un ej prom.
Nevis kaut kādu sūdu raksta rakstīšanas pēc

Taisnība, es ienācu palasīt viedokļus no citām meitenēm, jo pati esmu aizņemta, bet pēc pirmajiem komentāriem jau sākas šitas "vīriešu" sūds.
Vispār šis forums pēc tēmām sāk atgādina 4chan incel grupas. 😂
10.10.2023 07:39 |
 
Reitings 2764
Reģ: 05.09.2023
Jānis Parastais @ 09.10.2023 23:37

Uz visu esmu konkrēti atbildējis un izteicies.
Tu gan mētājies ar visādiem apgalvojumiem par neīstajiem cilvēku lokiem, bet tā arī pateikt, kur tad tās īstās amazones sievietes apgrozās, nepraties.

Ko es tev varu pateikt, ja tu nejēdz saprast, ka balstīt savus uzskatus uz 10 gadus izbijušu pieredzi nevajag? Ja tu būtu aktīvs dating tirgū te un tagad, tad varētu arī tevis rakstīto tvert un domāt dziļāk. Bet te atklàjas, ka "tehnikumu pabeidzis pavārs māca carbonara taisīt" , kuru zin tikai teorijā un no citu cilvēku stāstītā. Man nav apkārt dumju sieviešu īpatsvars. Bet tas ko es redzu īpatsvarā ir veči puspujušiem zobiem, alus vēderiem un bomzīga paskata. Tu domā ka mums sievietēm gudri veči apkārt mētājās? Ka nespējam tik izvēlēties? Paskaties uz ielas sev apkārt. Ja piedomāsi pie izskata, tu JAU būsi izcēlies uz citu fona. Un tad nevajadzēs ņerkstēt sieviešu forumā, ka vecenes visas ir muļķes. Riktīgās un gudrās pašas izrādīs vairāk interesi, ja vien galvā nebūsi dulburs. Bet arī tādus es savulaik esmu redzējusi, tā kā nebrīnītos, ka nekas nav mainijies.
Kādus 2 gadus atpakaļ iegāju savā vecajā dating profilā lai izdzēstu. Biju vispār aizmirsusi, ka man tāds vel ir, bet atnāca epasts, ka neesmu aktīva. Iegāju intereses pēc palūkot auditoriju. Nu tie paši, ko toreiz redzēju, vairākums arī tur bija. Es nebrīnītos, ka tā pat ir ar sievietēm. Tapēc ka normālie tur ir uz izķeršanu abos virzienos. Ja esi aizsēdējies un pie kārotā rezultāta neesi ticis, tad vairāk jādomā kas nav riktīgi savā pusē, ne otrā.
10.10.2023 06:00 |
 
Reitings 39
Reģ: 24.09.2023
Lula @ 09.10.2023 23:10

Katrā ziņā pēc laika pavadīšanas forumā man tiešām ir skaidrs, ka vīrieši ir emocionālais dzimums.

Ja tu būtu gudrāka, tad zinātu, ka abi dzimumi ir emocionāli.
10.10.2023 02:26 |
 
Reitings 616
Reģ: 29.01.2020
Es nesaprotu kāpēc pēdējā laikā sapiš visas diskusijas?
Kāpēc nevar vienkārši atbildēt uz jautājumu, ja nevar atbildēt izlasi un ej prom.
Nevis kaut kādu sūdu raksta rakstīšanas pēc
10.10.2023 01:08 |
 
Reitings 32
Reģ: 23.08.2023
Elizabeteeee @ 09.10.2023 03:20

Šis notiek tad, kad tu neesi pietiekoši interesants cilvēks priekš otra. Ar to labāk samierināties un iet tālāk, jo noteikti atradīsies, kāds, kuram būs pa ceļam ar tevi, ar kuru saskanēs.
Ja otrs cilvēks interesē jau saknē, tad šādu problēmu nemaz nav.

Otrs cilvēks var interesēt "saknē" tikai tad ja viņš ir ļoti fiziski izskatīgs kā slavenības no filmām, kas diemžēl nav tā runājot par lielāko daļu vīriešu Latvijā un ar citur. Tā kā saknē lielākā daļa nav interesanta......
10.10.2023 00:01 |
 
Reitings 656
Reģ: 28.07.2023
SarmaD @ 09.10.2023 23:29

Tad arī konkrēti atbildi un veido diskusiju. Nebūs jāizzīž fakti no "zila gaisa". Citādi runāt māki gudri un daudz, bet kad prasa reālas lietas, tad atbildēt nevar ?

Uz visu esmu konkrēti atbildējis un izteicies.
Tu gan mētājies ar visādiem apgalvojumiem par neīstajiem cilvēku lokiem, bet tā arī pateikt, kur tad tās īstās amazones sievietes apgrozās, nepraties.
09.10.2023 23:37 |
 
Reitings 2764
Reģ: 05.09.2023
Jānis Parastais @ 09.10.2023 23:21

Drīzāk ar Tevi nav jēgas diskutēt, jo izzīd faktus no zila gaisa. Pēdējos mēnešus neesmu deitojis, tas nenozīmē, ka pirms 10 gadiem tas bija. Otrs - tev tas tiktoks smadzeni sačakarējis (par to arī minēju, ka mūsdienu problēma), es tādā nemaz neesmu un nekad neesmu bijis, neizdomā muļķības, tā ka vienīgais ko vari “konkrēti” izdarīt ir aplauzties. Un es te nekur nevaidu, tikai sniedzu ieskatu par mūsdienu deitingu no vīrieša skatu punkta, ja nepatīk vari nelasīt.
Nē, tam ir svarīga loma, bet noteikti ne vienīgā.

Tad arī konkrēti atbildi un veido diskusiju. Nebūs jāizzīž fakti no "zila gaisa". Citādi runāt māki gudri un daudz, bet kad prasa reālas lietas, tad atbildēt nevar 😀
09.10.2023 23:29 |
 
Reitings 656
Reģ: 28.07.2023
SarmaD @ 09.10.2023 23:08
Ar Jāni vispār nav vērts diskutēt, viņam no dating ir tikpat poņas, cik man no augstākās matemātikas. Deitojis nav hvz cik ilgi, pats atzina, ka uz randiņiem neiet un kaut kad savā 45tajā gadā bijis Tinderī, uz to arī balsta savas teorijas par attiecībām. Ā un vel arī uz tiktokiem, kas vispār neattaino un nav taisīti priekš LV tirgus. Lohiem lohu problēmas. To es konkrēti varu pateikt. Savā laikā arī man muļķi rakstija ar ievadvārdiem "cau ko dari skaistulit". Tas man neliedza tomēt atrast to, ko saukt par savējo. Gan seksa piedāvājumi bija, gan batonu saspraušana līdz tai nelaimīgajai seksa reizei, ko es kaut kad iepriekš aprakstiju. Vis kas ir bijis. A bet man nekad neienāca prātā iet kaut kādā džeku forumā un nīdēt par to. Apčakarēja mani? Nu apčakarēja! Nobirdināju savas asaras un viss, turpinam iet. Neviens nav nomiris. Bet es saku uzreiz, vaidētājus dzīvē nevienai nevajag. Un stulbas zosis arī nē.

Drīzāk ar Tevi nav jēgas diskutēt, jo izzīd faktus no zila gaisa. Pēdējos mēnešus neesmu deitojis, tas nenozīmē, ka pirms 10 gadiem tas bija. Otrs - tev tas tiktoks smadzeni sačakarējis (par to arī minēju, ka mūsdienu problēma), es tādā nemaz neesmu un nekad neesmu bijis, neizdomā muļķības, tā ka vienīgais ko vari “konkrēti” izdarīt ir aplauzties. Un es te nekur nevaidu, tikai sniedzu ieskatu par mūsdienu deitingu no vīrieša skatu punkta, ja nepatīk vari nelasīt.
Tev pašam attiecībās arī interesē tikai sekss?

Nē, tam ir svarīga loma, bet noteikti ne vienīgā.
09.10.2023 23:21 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
SarmaD @ 09.10.2023 23:08
Ar Jāni vispār nav vērts diskutēt, viņam no dating ir tikpat poņas, cik man no augstākās matemātikas. Deitojis nav hvz cik ilgi, pats atzina, ka uz randiņiem neiet un kaut kad savā 45tajā gadā bijis Tinderī, uz to arī balsta savas teorijas par attiecībām. Ā un vel arī uz tiktokiem, kas vispār neattaino un nav taisīti priekš LV tirgus. Lohiem lohu problēmas. To es konkrēti varu pateikt. Savā laikā arī man muļķi rakstija ar ievadvārdiem "cau ko dari skaistulit". Tas man neliedza tomēt atrast to, ko saukt par savējo. Gan seksa piedāvājumi bija, gan batonu saspraušana līdz tai nelaimīgajai seksa reizei, ko es kaut kad iepriekš aprakstiju. Vis kas ir bijis. A bet man nekad neienāca prātā iet kaut kādā džeku forumā un nīdēt par to. Apčakarēja mani? Nu apčakarēja! Nobirdināju savas asaras un viss, turpinam iet. Neviens nav nomiris. Bet es saku uzreiz, vaidētājus dzīvē nevienai nevajag. Un stulbas zosis arī nē.

Katrā ziņā pēc laika pavadīšanas forumā man tiešām ir skaidrs, ka vīrieši ir emocionālais dzimums.
09.10.2023 23:10 |
 
Reitings 2764
Reģ: 05.09.2023
Ar Jāni vispār nav vērts diskutēt, viņam no dating ir tikpat poņas, cik man no augstākās matemātikas. Deitojis nav hvz cik ilgi, pats atzina, ka uz randiņiem neiet un kaut kad savā 45tajā gadā bijis Tinderī, uz to arī balsta savas teorijas par attiecībām. Ā un vel arī uz tiktokiem, kas vispār neattaino un nav taisīti priekš LV tirgus. Lohiem lohu problēmas. To es konkrēti varu pateikt. Savā laikā arī man muļķi rakstija ar ievadvārdiem "cau ko dari skaistulit". Tas man neliedza tomēt atrast to, ko saukt par savējo. Gan seksa piedāvājumi bija, gan batonu saspraušana līdz tai nelaimīgajai seksa reizei, ko es kaut kad iepriekš aprakstiju. Vis kas ir bijis. A bet man nekad neienāca prātā iet kaut kādā džeku forumā un nīdēt par to. Apčakarēja mani? Nu apčakarēja! Nobirdināju savas asaras un viss, turpinam iet. Neviens nav nomiris. Bet es saku uzreiz, vaidētājus dzīvē nevienai nevajag. Un stulbas zosis arī nē.
09.10.2023 23:08 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Jānis Parastais @ 09.10.2023 22:53

Nedomā, tas taču ir vienkārši skaidrs, ka bez tiem restorāniem, randiņiem utt., nekāda seksa nebūs, tāpēc arī visa tā iztaisīšanās, ja būtu uzreiz ar mieru seksot, tad nekādi restorāni utml jēlības nemaz nebūtu.

Tev pašam attiecībās arī interesē tikai sekss?
09.10.2023 22:59 |
 
Reitings 2764
Reģ: 05.09.2023
GhostGG @ 09.10.2023 20:10

hmmm, bet "izsūkt", jau var tikai tad, ja vīrietis pieļauj, ka viņu "izsūc". Zini kā, tās tāpat kā vīrieši izmanto sievietes tikai seksam. Ja sieviete to pieļauj, tad tas notiek. Tā tad, kurš, galu galā, ir vainīgs pie tā? Abos piemēros.

Abi. 🤷🏻‍♀️
09.10.2023 22:59 |
 
Reitings 656
Reģ: 28.07.2023
Kāpēc vīrieši domā, ka viņi var sievieti "nopirkt"?

Nedomā, tas taču ir vienkārši skaidrs, ka bez tiem restorāniem, randiņiem utt., nekāda seksa nebūs, tāpēc arī visa tā iztaisīšanās, ja būtu uzreiz ar mieru seksot, tad nekādi restorāni utml jēlības nemaz nebūtu.
09.10.2023 22:53 |
 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
Bumbule @ 09.10.2023 21:10

Pateikšu no pieredzes, ka nav viegli tos izmantotājus atšifrēt.
Es gultā nelecu ar katru ar kuru eju uz randiņu. Man tas vienmēr ir rūpīgi izsvērts lēmums, ka jā - šim cilvēkam es varu un spēju atklāties intīmi. Ka ir tā dzirkstelīte, kuras dēļ ir vērts to darīt. Un parasti šķiet, ka tas ir abpusēji. Bet ir savā dzīvē pāris reizes nācies pēcāk saprast, ka esmu bijusi tikai kā mantiņa ar kuru parotaļāties un pamest. Kaut gan randiņu laikā nekas par to neliecina, ka tā varētu notikt - ir komplimenti, ir ziedi, ir restorāni un kultūras pasākumi. Un tad kaut kādā brīdī pienāk reize gultai - viss ir forši, sekss lielisks. Vēl pāris reizes tiekamies un čušš.. Es pēkšņi vairs neesmu derīga, kaut gan randiņi ir bijuši lieliski (par ko liecina arī attieksme vai atgriezeniskā saite pēc randiņa sms formā).
Tad, kurā brīdī būt tai stulbajai losei un pateikt - sorry, mēs negulēsim, tu tāpat mani tikai izmantosi un es pati būšu pie tā vainīga?

Vispār jau win/win. Jo izklausās, ka arī guvi labumu. Ja reiz randiņi un izklaides bija labas un sekss arī labs, tad īsti jau neko nezaudēji. Es droši vien, ja kādreiz izšķirtos un sāktu atkal randiņot, darītu līdzīgi, pat bez pašmērķa pārgulēt. Kāpēc gan neizbaudīt randiņu procesu? Kā būs, tā būs.
Var jau, protams, saprast to sāpi, ka liekas cerīgi, bet beigās atkrīt. Nu neko, jādzīvo tālāk.
Edit: Okey, neredzēju pēdējo komentāru. Bet nu nezinu vai tas īpaši maina manu domu.
09.10.2023 22:10 |
 
Reitings 174
Reģ: 09.09.2023
Ja godīgi, mani arī nedaudz izbrīnīja komentārs, ka viss izskatījās nopietni, jo veda uz restorāniem un pasākumiem, pat ziedus uzdāvināja. Tas jau neko neliecina. Un tagad turklāt izrādās, ka biļetes katram savas un restorāns tikai pirmajā randiņā.
09.10.2023 22:08 |
 
Reitings 669
Reģ: 15.08.2023
Jānis Parastais @ 09.10.2023 21:48

Viss loģiski, nopirka Tevi par pāris restorāniem un pasākumiem. Vai nu tai seksā esi slikta (ne tāda kā bija gaidījis), ja jau drīz vien pēc tam pazuda, vai iespējams nekādas attiecības nemaz neplānoja. Bieži vien sievietes pašas sadomājas un redz / dzird, to ko pašas grib redzēt / dzirdēt.

Kāpēc uzreiz "nopirka" ar pasākumiem, ja biļetes katrs pirkām atsevišķi un vienu pasākumu pat es viņam uzsaucu, jo bija nopirktas divas biļetes jau senāk, bet paredzētā līdznācēja netika, un negribejās palaist vējā biļeti, tad piedāvāju viņam. Vai vakariņas piemēram, bija kopīgi gatavotas pie manis, ne tikai restorānā ēdām, kas bija tikai pirmajā randiņā.
Kāpēc vīrieši domā, ka viņi var sievieti "nopirkt"?
Un kur ir tā smalkā robeža starp sievieti, kura vēlas nopietnas attiecības, tāpēc cenšas un rūpējas, lai iepatiktos vīrietim un to vīrieti, kurš vēlas tikai parotaļāties.
09.10.2023 22:06 |
 
Reitings 656
Reģ: 28.07.2023
Bumbule @ 09.10.2023 21:10

Pateikšu no pieredzes, ka nav viegli tos izmantotājus atšifrēt.
Es gultā nelecu ar katru ar kuru eju uz randiņu. Man tas vienmēr ir rūpīgi izsvērts lēmums, ka jā - šim cilvēkam es varu un spēju atklāties intīmi. Ka ir tā dzirkstelīte, kuras dēļ ir vērts to darīt. Un parasti šķiet, ka tas ir abpusēji. Bet ir savā dzīvē pāris reizes nācies pēcāk saprast, ka esmu bijusi tikai kā mantiņa ar kuru parotaļāties un pamest. Kaut gan randiņu laikā nekas par to neliecina, ka tā varētu notikt - ir komplimenti, ir ziedi, ir restorāni un kultūras pasākumi. Un tad kaut kādā brīdī pienāk reize gultai - viss ir forši, sekss lielisks. Vēl pāris reizes tiekamies un čušš.. Es pēkšņi vairs neesmu derīga, kaut gan randiņi ir bijuši lieliski (par ko liecina arī attieksme vai atgriezeniskā saite pēc randiņa sms formā).
Tad, kurā brīdī būt tai stulbajai losei un pateikt - sorry, mēs negulēsim, tu tāpat mani tikai izmantosi un es pati būšu pie tā vainīga?

Viss loģiski, nopirka Tevi par pāris restorāniem un pasākumiem. Vai nu tai seksā esi slikta (ne tāda kā bija gaidījis), ja jau drīz vien pēc tam pazuda, vai iespējams nekādas attiecības nemaz neplānoja. Bieži vien sievietes pašas sadomājas un redz / dzird, to ko pašas grib redzēt / dzirdēt.
09.10.2023 21:48 |
 
Reitings 19347
Reģ: 21.08.2023
Jānis Parastais @ 09.10.2023 19:18

Tam ir nozīme? Tinderis ir jau mēģināts, ja tas Tevi interesē. Tā arī neatbildēji, kur tad būtu tas īstais sieviešu loks.

Domāju ka tāds "sieviešu loks" nemaz nav. Sievietes tak ikdienā ir visapkārt! Mans vīrs pienāca man klāt vilcienā, kad braucu uz jūru. Noskatīja uz perona un vagonā pienāca klāt iepazīties. Man dzīvē ir bijuši visādi interesanti iepazīšanās stāsti. Bet visur bija ka vīrietis ieraudzīja, iepatikos un nāca iepazīties. Iniciatīva, drosme un pārliecība!
09.10.2023 21:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits