Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ko sagaidāt

 
Reitings 749
Reģ: 14.05.2019
Sveikas. Vēlos tā globāli parunāt, kas ir tas ko Jūs kā dāmas, sagaidāt no attiecībām kā mīlestības izpausmi? Kāda ir jūsu mīlestības valoda? Vai jums patīk, ja vīrietis izrāda uzmanību ar ziediem, kādu simbolisku pārsteiguma dāvanu vai samīļo un iedod roku vai buču ikdienā? Vai jums tas šķiet lieki, bet vairāk novērtējat uztaisītas brokastis un citus darbus?
07.10.2023 19:24 |
 
Reitings 14
Reģ: 03.10.2023
Par milestības valodām runājot. Tad katram cilvēkam ir galvenā un otra galvenā valoda. Man tā ir kopīga laika pavadīšana un pieskarieni. Vispār ir 5 milestības valodas
* kopīgi pavadīts laiks
*dāvanas
* pieskārieni
* milestības darbi
* vārdi - milestības apliecinājums
Manam partnerim ir cita atšķirīga milestības valoda. Ir labi apzināties savu un sava partnera mīlēstibas valodu.kā arī viriešiem ļoti reti kuram milestības valoda būs caur davanu saņemšanu. Pārsvārā davanas ir svarīgas sievietēm, viriešiem atkal svarīgāi ir pieskārieni un darbi. Novērtēju visas milestības izpausmes, gan dāvanas, gan darbus manā labā. 😊
07.10.2023 19:29 |
 
Reitings 2720
Reģ: 05.09.2023
Man mīlestība ir mazās lietās. Es protams ka priecājos par lielajām, taču mazās ir vismīļākās.
Kā piemērs bija pirms pāris dienām man atnests kūkas gabals. Es biju brīvdienā un viņš man atsūtija foto ar kūkas gabaliņu. Viņš mēdz tā darīt, ja kaut kas patīk. Tas var nebūt arī ēdiens. Un es izteicu ka izskatās garšīga, ko viņš arī apstiprināja. Prasiju kur dabujis, teica, ka darbā sametušies naudu un menedžeris aizbrauca nopirkt. Viņiem tā ir katru nedēļu. Dažreiz tā ir pica, daržreiz BBQ cepšana, šoreiz kūkas gabaliņš. Vairs tā saruna neturpinājās. Pēc pāris h viņš atnāk mājās ar kūciņu un noliek to man priekšā uz galda sakot, ka tas man. Ne es prasiju ka gribu, ne viņš prasija vai vajag. Vienkārši atnesa. Mani šādi žesti padara teju miklu, ne pompozas lietas.
Bet man ir svarīgi arī atzinības vārdi un kopīgs laiks.
07.10.2023 21:13 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Lieki man šķiet vārdi, solījumi, novērtēju darbus.
08.10.2023 10:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!