Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gadžeti

 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Heilou!
Esmu samsung Galaxy watch (GW) lietotājs ar stāžu, nu tā kā no pirmsākumiem ar Frontier, bet bišķīt sāk jau piebesīt galaxy watch variēšana ar mērijumiem, kas nav atrsināta pat jau 6 paaudzes ierīcēm😒 .Baigi sāku domāt par pāriešanu pie Apple😑. Tām kam ir Apple watch(AW) reāli viņš ir tik precīzs, kā YT video apskatos? Jo nu ir daži in depth apsakti par AW 8 un jauno AW9, kur mērijumu kolerācija ir 0.98-1.00 atbisltība ar refrences ierīci, kas salīdzinājumā ar GW ir vnk kosmoss. Ir man bijis Garmin arī, kas man šķiet vēl smagāk klibo par GW+ nav tik vieds.😒
Īpaši priecātos par atsauksmēm no lietotājām/iem, kas AW 8 vai AW 9 lieto un var padalīties ar pieredzi fitness tracking segmentā tieši, un health tracking segmentā, ķermeņa temperatūras mērījumu akurātums, sirdsdarbībs.
Jo nu paklausoties YT apsakatus, šķiet, ka kur nu vairs labāk var būt.
03.10.2023 14:37 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Paceļu.
Tieeešām nevienam nav atsauksmju?☹
03.10.2023 21:28 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Andie @ 03.10.2023 21:28
Paceļu.
Tieeešām nevienam nav atsauksmju?☹

Tu jautā ļoooti specifiskas lietas. :D Kaut kādā Reddit gadžetu forumā būtu vairāk atbilžu
03.10.2023 22:31 |
 
10 gadi
Reitings 2741
Reģ: 25.05.2009
Izlasīju tēmas pieteikumu un man kā Apple Watch lietotājai bija grūti saprast, ko tu gribi salīdzināt starp apple watch and galaxy watch mērījumu ziņā, jo man nav ne jausmas, kur galaxy watch ir problēmas ar mērījumiem. Tev noskrietu 6km vietā rāda 4km un heart rate 65 BMP vietā rāda 100BMP? Vai kas ir tieši tas, kas tev besī Galaxy Watch mērījumos?
03.10.2023 22:41 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
cory @ 03.10.2023 22:41
Izlasīju tēmas pieteikumu un man kā Apple Watch lietotājai bija grūti saprast, ko tu gribi salīdzināt starp apple watch and galaxy watch mērījumu ziņā, jo man nav ne jausmas, kur galaxy watch ir problēmas ar mērījumiem. Tev noskrietu 6km vietā rāda 4km un heart rate 65 BMP vietā rāda 100BMP? Vai kas ir tieši tas, kas tev besī Galaxy Watch mērījumos?

Jā, pastāsti, cik neprecīzi tie rādītāji ir? Man pat neienāca prātā, ka mūsdienīgai, normālas firmas ierīcei ikdienas lietošanā varētu būt vērā ņemamas neprecizitātes.
03.10.2023 22:51 |
 
Patīk
Reitings 10226
Reģ: 18.09.2021
Es Tavā vietā ņemtu īstu sporta pulksteni (piem., Garmin). Kādu modeli - atkarīgs no tā, kādiem sporta veidiem to lietosi. Neviens īsts endurance sportists nelieto Apple watch. Piemēram, pameklē Stravā tos profesionālos sportistus, kurus Tu cieni, - tur var redzēt, kāds katram ir pulkstenis.
Pašai man ir Garmin, diezgan vienkāršs, bet gandrīz NEKAD nav GPS erroru (ārpus telpām). Savukārt pulsu vispār pareizi būtu lasīt no pulsa jostas - tas būs visprecīzāk.
P.S. Pieņēmu, ka Tev sporta veidi ir saistīti ar GPS nepieciešamību (iešana, hiking, skriešana, riteņbraukšana, slēpošana u.tml.) - tad manis teiktais ir aktuāls. Ja esi gym žurka, tad never mind 😀
03.10.2023 23:30 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
cory @ 03.10.2023 22:41
Izlasīju tēmas pieteikumu un man kā Apple Watch lietotājai bija grūti saprast, ko tu gribi salīdzināt starp apple watch and galaxy watch mērījumu ziņā, jo man nav ne jausmas, kur galaxy watch ir problēmas ar mērījumiem. Tev noskrietu 6km vietā rāda 4km un heart rate 65 BMP vietā rāda 100BMP? Vai kas ir tieši tas, kas tev besī Galaxy Watch mērījumos?

Pēc YT apskatiem spriežot arī tik traģiski nav 🤣, bet baigi precīzi jaunie GW6 arī nav, jo mēdz atpalikt pat no GW5 PRO vai GW4 .Pašai jau 2 gadus ir GW4 Classic LTE, kas mani labu laiku apmierināja, bet gribās kko jaunāku, jaudīgāku un iespējams precīzāku, tāpēc vispār sāku šo tēmu čekot. Vnk YT apskatos, bet arī pašai salīdzinot ar polar krūšu reģiona jostu (chest strap), esmu izksrējusi ar polar jostu dažas reizes, atšķirības drīzāk tā kā parādās, kad straujš lēciens sirdsritmā, neuzķer precīzi tik kā tā josta, it kā vidējais aritmēiskais skrējienu beidzot baigi ļoti neatšķiras, bet kad papēta visu grafu, tad ir tās deviācijas (mazākas vsi lielākas) šad un tad, manā gadījumā nebija tik traki kā dažos YT apskatos, bet bija, respektīvi parāda tā kā zemāk nekā ir bijis brīdī, kopēja vidējā aritmētiskā atsķrība no 0 līdz 3 bpm man tajās reizēs bija, it kā jau baigais sīkums, bet c'mon ja es par iekāru ~500 euro maksāju, negribās arī precizitāti kā krievy ruletei. Stāsts nav tik daudz par to kas mani besī GW, bet gan par to vai AW 8 vai AW 9 tiešām ir tiešām tik precīzs ar mērījumiem, to pašu sirdsritmu, ķermeņa temperatūru, MR cikla prognozēm.
03.10.2023 23:38 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Apple of my eye @ 03.10.2023 23:30
Es Tavā vietā ņemtu īstu sporta pulksteni (piem., Garmin). Kādu modeli - atkarīgs no tā, kādiem sporta veidiem to lietosi. Neviens īsts endurance sportists nelieto Apple watch. Piemēram, pameklē Stravā tos profesionālos sportistus, kurus Tu cieni, - tur var redzēt, kāds katram ir pulkstenis.
Pašai man ir Garmin, diezgan vienkāršs, bet gandrīz NEKAD nav GPS erroru (ārpus telpām). Savukārt pulsu vispār pareizi būtu lasīt no pulsa jostas - tas būs visprecīzāk.
P.S. Pieņēmu, ka Tev sporta veidi ir saistīti ar GPS nepieciešamību (iešana, hiking, skriešana, riteņbraukšana, slēpošana u.tml.) - tad manis teiktais ir aktuāls. Ja esi gym žurka, tad never mind ?

Esmu gan gym žurka, gan skrienu mežos,purvos un ar velo. Manam GW 4 classic ar LTE nooooteikti ar GPS nav problēmu, ko es atkal nevarēju teikt par Garmni fenix 4 (lkm). Bet es meklēju pulksteni universālo kareivi, kas būtu okei akurāts ar mērijumien un būtu lifestyle piemērots ar viedajām funkcijām (respektīvi LTE, lai var telefonu atstāt mājās), ko parastie sporta pulksteņi kā Garmin, Sunto, Coros nepiedāvā vispār. Man īstenībā besīja Garmin un besī joprojām, jo viņš bija kudos sliktāks par Galaxy watch 2 active LTE, piedevām nevienas viedās funkcijas, pulsktenis stulbs kā zābaks.
Manām vajadzīvam pa lielam atbilst tika GW vai AW, ja paskatās testus salīdzinājumus, var redzēt ka tas pats GW un AW diezgan pamatīgi noliek Garmni, Sunto un Fitbit ierīces zemākā plauktiņā ar to precizitāti.
03.10.2023 23:51 |
 
10 gadi
Reitings 2741
Reģ: 25.05.2009
Andie, es tev varbūt ieteiktu vairāk papētīt Apple Watch Ultra modeli, ja tavas sportiskās aktivitātes, kam tu veic mērījumus, notiek brīvā dabā. Manā uztverē AW8 un AW9 nav sporta pulksteņi, bet vienkārši smart watch, bet Ultra ir labs konkurents Garmin pulksteņiem+ ar visām viedajām funcijām.
Es diemžēl neesmu baigais mērijumu frīks un savās sportiskajās aktivitātēs baigi nepiefiksēju minimālas novirzes no mērījumiem, kā arī neesmu lietojusi citu brendu pulksteņus, līdz ar to nevaru dot objektīvu atsauksmi par to vai apple watch ir precizāks kā citi pulksteņi 😁
03.10.2023 23:55 |
 
Patīk
Reitings 10226
Reģ: 18.09.2021
Andie @ 03.10.2023 23:51

Esmu gan gym žurka, gan skrienu mežos,purvos un ar velo. Manam GW 4 classic ar LTE nooooteikti ar GPS nav problēmu, ko es atkal nevarēju teikt par Garmni fenix 4 (lkm). Bet es meklēju pulksteni universālo kareivi, kas būtu okei akurāts ar mērijumien un būtu lifestyle piemērots ar viedajām funkcijām (respektīvi LTE, lai var telefonu atstāt mājās), ko parastie sporta pulksteņi kā Garmin, Sunto, Coros nepiedāvā vispār. Man īstenībā besīja Garmin un besī joprojām, jo viņš bija kudos sliktāks par Galaxy watch 2 active LTE, piedevām nevienas viedās funkcijas, pulsktenis stulbs kā zābaks.
Manām vajadzīvam pa lielam atbilst tika GW vai AW, ja paskatās testus salīdzinājumus, var redzēt ka tas pats GW un AW diezgan pamatīgi noliek Garmni, Sunto un Fitbit ierīces zemākā plauktiņā ar to precizitāti.

OK, skaidrs, ka Tu tur kaut ko kalkulē pa savam un Tev ir savas svarīgās lietas, ko gribi čekot, kas laikam nesakrīt ar manu domu gājienu. Never mind
04.10.2023 00:21 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Apple of my eye @ 04.10.2023 00:21

OK, skaidrs, ka Tu tur kaut ko kalkulē pa savam un Tev ir savas svarīgās lietas, ko gribi čekot, kas laikam nesakrīt ar manu domu gājienu. Never mind

Ofc paldies par viedokli, jā, es mazliet kko citu "kalkulēju".
Manām vajadzībām atbilst GW vai AW,pulksteņi, citus es neizskatu pat kā variantu, bet ņemo vērā ka mana platofrma ir Androīds, visas iekārtas austiņas,telefons,pulkstenis ir Samsung un līdz šim mani tas pietiekmi apmierinājis bija. Bet man vajag jaunu pulskteni, jo mans GW4 classic LTE ir tā kā apnicis, bet paskatoties YT apskatus, rodas iespaids, ka GW6 nav baigi labs upgreids, jo ir jomas, kur atpaliek ar precizitāti. Tāpēc es tieši jautāju par AW8 vai AW9, jo par tiem apsaktos YT visi kūst, cik viņš precīzs un arī pēc tiem rezultātiem, uzrāda tos datus precīzākus, kā GW. Ņemot vēra, ka AW strādas tikai ar iphone, man līdz ar to būs jāmaina arī telefons, tīri tāpec, es gribu saprast vai AW ir tiešām tā vērts. Vai viņš tiešām ir tik ļoti precīzs, jo testos viņš ļoti labi sakrīt ar Polar jostu iegūtajos rezultātos, bet ocf...testētāji arī mēdz būt subjektīvi, sponsorēti utt.
Vrb kāds savu AW8 vai AW9 ir testējis par Polar jostu, kādi rezultāti.
04.10.2023 09:29 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
😕 tiešām neviens nav mērījis šito?
06.10.2023 14:32 |
 
Reitings 561
Reģ: 15.12.2022
Es esmu tikai ņēmusi asinsspiediena mērītāju un salīdzinājusi pulsus - mans vecais apple watch 5 rādīja precīzi. Tas arī viss, ar ko varu palīdzēt 😄
06.10.2023 14:46 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Tieši gribēju teikt, ka tad tev ir jāmaina visas iekārtas, ja pārej uz Apple. Un tās ir arī austiņas. Draudzenei Galaxy Watch un viņai bija Huawei. Gandrīz nekas nestrādāja no fīčām. Tas pats ar austiņām.
Tiešām tie mērījumi ir TIK būtiski, ka esi gatava par to maksāt 2000+ eur? :) Tas tāds retorisks jautājums un ne gluži pa tēmu. Sorry, ka iejaucos :)
06.10.2023 14:51 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Pelnrukšķīte @ 06.10.2023 14:51
Tieši gribēju teikt, ka tad tev ir jāmaina visas iekārtas, ja pārej uz Apple. Un tās ir arī austiņas. Draudzenei Galaxy Watch un viņai bija Huawei. Gandrīz nekas nestrādāja no fīčām. Tas pats ar austiņām.
Tiešām tie mērījumi ir TIK būtiski, ka esi gatava par to maksāt 2000+ eur? :) Tas tāds retorisks jautājums un ne gluži pa tēmu. Sorry, ka iejaucos :)

Nu principā jā, jo telefonu tāpat arī ļoti tuvā nākotnē mainītu, vnk tad es savu esību pārvilktu uz apple. Mans lielākais cepiens iekšējais ir tas, ka man patīk lietot Androīdu, pēdējais iphone bija man 6tais, viss, kopš tā man bijuši tikai Samsung S vai Note sērijas un paralēli Samsung pulksteņi un Garmin. Un es vnk nezinu vai tas Apple watch ir tik ļoti tā vērts, lai atkal pāriet uz iPhone (godīgi sakot man viņi nepatika day to day lietošanā, tgd 15 vismaz ir typ-c vads). Ja viņš būtu tik precīzs, ka treniņa tik ļoti precīzi rādītu manas HR zonas, respektīvi, identiski Polar chest strap un miega izsekošana arī būtu +/- okei, tad jā, es visticamāk pārietu.
06.10.2023 15:10 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Andie @ 06.10.2023 14:32
? tiešām neviens nav mērījis šito?

Nu man liekas, ka noteikti ne šeit, forumā. Kaut kādi profesionālie sportisti varbūt?
Tas, par ko interesējies tiešām izklausās ultra specifiski, parasta meiča nepievērstu tam uzmanību.
06.10.2023 21:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits