Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Programmēšanas apmācības

 
Reitings 4
Reģ: 22.09.2023
Sveikas!
Vēlējos noskaidrot, varbūt šei ir kāda jaunā māmiņa, kas dekrēta laikā ir paralēli apguvusi programmēšanu, varētu padalīties savā pieredzē? Kur un kā labāk to darīt?
22.09.2023 10:07 |
 
Reitings 552
Reģ: 09.06.2023
Esmu dzirdējusi, ka ir daudzas bezmaksas pieteikšanās kursiem, paskaties, piesakies.
Nekā personīga, bet jautājums jaunajām māmiņām 🤣 kāpēc visas pēc bērna piedzimšanas meklē pēkšņi kaut ko citu? Maina profesiju? Jautājums, ar ko iepriekš nodarbojāties un vai tad to nav iespējams turpināt?
22.09.2023 11:01 |
 
Reitings 4
Reģ: 22.09.2023
Tas ir drīzāk kā iespēja izmēģināt to, ko sen esi vēlējusies, bet nav atlicis laika. Un jāsaka, ka šis ir profesijas ietvaros, kā zināšanu papildināšanai.
Es arī esmu dzirdējusi, bet reāli pameklējot, latviešu valodā ir grūti ko atrast, vai arī mācības ir klātienē vai par kosmisku cenu.
Domāju, varbūt kādam šeit ir bijusi pieredze.
22.09.2023 11:19 |
 
Reitings 552
Reģ: 09.06.2023
GunaR @ 22.09.2023 11:19
Tas ir drīzāk kā iespēja izmēģināt to, ko sen esi vēlējusies, bet nav atlicis laika. Un jāsaka, ka šis ir profesijas ietvaros, kā zināšanu papildināšanai.
Es arī esmu dzirdējusi, bet reāli pameklējot, latviešu valodā ir grūti ko atrast, vai arī mācības ir klātienē vai par kosmisku cenu.
Domāju, varbūt kādam šeit ir bijusi pieredze.

Man ir vairākas paziņas, kas tieši nesen interesējas par šo jomu un atrada kursus latviešu valodā, protams, grūti spriest par to kvalitāti, bet noteikti tā ir laba izdevība saprast, vai tev tas der
Ja meklēt kaut ko profesionālāku, tad tur vajadzēs skatīties kursus, ko piedāvā citās valodās. Standartā tas būs angļu vai krievu valoda
22.09.2023 11:29 |
 
Reitings 240
Reģ: 26.04.2023
Man kādu laiku bija interese par programmēšanu un dekrēta laikā pieteicos Riga TechGirls piedāvātajām apmācībām. Ļoti saturīga un interesanta programma. Sapratu arī, ka IT joma tomēr nav man - priecājos, ka šī atziņa pie manis atnāca bezmaksas apmācību laikā, nevis pēc apmaksātiem kursiem. Vismaz vairs nedomāju par to, kā būtu, ja būtu :) Paskaties, varbūt arī tagad kaut ko piedāvā - tas ir labs starta punkts. Pēc tam jau var iziet Google piedāvātās bezmaksas apmācības, ja radīsies interese turpināt sevi attīstīt šajā jomā.
22.09.2023 12:36 |
 
Reitings 4
Reģ: 22.09.2023
Paldies par padomiem!
22.09.2023 13:01 |
 
Reitings 4
Reģ: 22.09.2023
Padalīšos ar saviem atradumiem, atradu bezmaksas piedāvātas apmācības, bet ne latviešu valodā, angļu. Apskatīju, sapratu, ka tiešām patīk. Pačekoju vairāk, uzgāju latviešu valodā brainscloud.lv apmācības, kas ir maksas, bet par pieņemamu maksu. Forši, ka viss ir video, skatos kad varu. Dod savu uzticamību, ka apmācības bija LU un daudz pozitīvu atsauksmju. Skatīšos kā man ies)
25.09.2023 09:09 |
 
Reitings 656
Reģ: 28.07.2023
Tak viss IT ir angļu valodā, nestādos priekšā kā varētu darīt reālu darbu IT (projekta vadību neskaitu pie IT) nezinot vai neizmantojot angļu val., tas praktiski nav iespējams. Un ja ar angļu val. nav problēmu, tad resursi ko mācīties ir tūkstošiem, gan maksas, gan bezmaksas, vajadzīgs tikai laiks un liela apņēmība.
25.09.2023 11:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits