Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Veselīgas brokastis/pusdienas

 
Reitings 305
Reģ: 12.04.2018
Esmu sākusi sportot un palēnām ieviešu veselīgas pārmaiņas arī savā ēdienkartē. Visvairāk problēmas man sagādā brokastis, jo auzas, pilngraudu pārslas nevar taču katru rītu ēst pat ja dažādos izpildījumos, avokado neēdu. Ko jūs ieteiktu?
Tāpat ar pusdienām, rīsi jau man arī tāpat kā auzu pārslas - visur un visos veidos. 😁 Tā kā esmu šajā iesācēja, es novērtēšu recepšu idejas. Protams, lasi blakus dārzeņiem varu pati iedomāties, bet gribas kaut kādu miksiņu. Internetā man jau visu uz riņķi met.
Kas ir jūsu favorītreceptes?
12.09.2023 22:24 |
 
Reitings 733
Reģ: 29.05.2023
Rudzu sausmaizītes, virsū kazas siers, prošuto un divas vārītas olas. Klāt kāds tomāts vai svaigs gurķis.
12.09.2023 23:05 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Putras ir principā ogļhidrāti, kas ātri pārstrādājas, līdz ar to izsalkums ir ātrāk un tad vairāk gribas našķēties, mazs labums, ja cilā kādus svarus. Laba alternatīva ir ēdieni ar jau pieminētajām olām (6g proteīna olā, kas ir labi), olas var jaukt ar tunci. Mans atklājums ir taisīt scrambled eggs (omlete), piejaucot maisījumam biezpienu. Tā ir proteīna bumba, jo abi satur pietiekoši proteīna, nebūs izsalkuma sajūtas līdz pusdienām. Pilngraudu maize, ja to lieto ir laba izvēle parastās vietā.
Ar pusdienām es pati vēl cīnos, jo ideju ir maz, bet ka jau teicu, jākoncentrējas lai ir proteīns visvairāk, protams tad arī ogļhidrāti un pārējais.
13.09.2023 10:22 |
 
Reitings 1451
Reģ: 03.03.2020
Brokastīs neko, kas satur ogļhidrātus, ideāli, ola, biezpiens, gaļa, ja nav slinkums
13.09.2023 10:45 |
 
Patīk
Reitings 10222
Reģ: 18.09.2021
BellaCiao @ 13.09.2023 10:45
Brokastīs neko, kas satur ogļhidrātus, ideāli, ola, biezpiens, gaļa, ja nav slinkums

Es gan teiktu, ka TIEŠI brokastīs vajag ogļhidrātus. Un tos vajag visās ēdienreizēs, ja patiešām regulāri sporto. Jā, no auzu pārslu putras man arī ātri ir izsalkums, bet tas nenozīmē, ka to nevajag ēst. Vnk jāēd tad vēl kaut kas. Ja ceļos agri, ēdu brokastis divreiz.
Daži pie auzu putras liek olu, es pamēģināju, bet man neaizgāja. Bet nav jau tikai auzu putra - vēl ir rīsu pārslas, visādas 5graudu pārslas, manna utt. Vēl brokastīs - augļi (īpaši banāni), maizītes, omlete vai vārītas olas, veselīgi musli utt. Ja nopietni sporto izturības sporta veidus, tad veselīgu ēdienu vari ēst cik gribi. Jāskatās, lai neēd par maz.
Pusdienas - rīsi, griķi, kartupeļi (dažādos veidos), pērļu grūbas, bulgurs, kuskuss, rudenī - ķirbis, utt. Protams, klāt olbaltumvielas - zivis, gaļas. Es visbiežāk gaļu vāru (piem., vistas vai liellopu gaļu ar dārzeņiem) vai gatavoju cepeškrāsnī.
Vēl jau ir pākšaugi - lēcas, zirņi, pupas.
13.09.2023 11:14 |
 
Patīk
Reitings 2690
Reģ: 08.05.2022
Es katru dienu, gadu no vietas ēdu auzu pārslas ar banānu. Pirms tam vārīju trīs olas un ēdu kopā ar kādu dārzeni, bet tad man apnika un nespēju no rītiem to vairs ieēst. Pārgāju uz omleti ar dārzeņiem un tad nu tagad auzu pārslas, bet pēc auzu pārslām tiešām ātrāk gribās ēst, tad nu paņemu līdzi kādu uzkodu, riekstus vai augļi.
13.09.2023 11:50 |
 
Reitings 132
Reģ: 30.05.2022
Man garso auzu parslas nevāritas sajauktas ar čia sēklām un grieku jogurtu. Atstāju uz nakti uzbriest, no rīta šajā laikā piemetu vēl kādu svaigu aveni.
13.09.2023 22:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits