Andele Mandele - neko nepērk

 
Reitings 253
Reģ: 18.03.2023
AM esmu kopš pirmās dienas, ļoti patika, ka var gan bēbju lietiņas pārdot, gan savus impulsa pirkumus ☺
Bet augustā un septembrī man pirmo reizi pa visu šo laiku- neviens neko nav nopircis! Jums arī tā?
Un lētas, kvalitatīvas lietas. Pāris reizes uzvilkts pusvilnas džemperis neaiziet pat par 7€. Kur vēl lētāk, līdzīgi jauni maksā ap 50€.
Un tā ar citām lietām arī, mūsdienīga literatūra vai mazlietotas mājas lietas, nekādas intereses.
Draudzene saka, ka tur turīgie pērk brendu lietas, bet nabagam arī tie 7€ ir daudz 🥺
12.09.2023 10:07 |
 
Patīk
Reitings 2696
Reģ: 08.05.2022
Es arī parasti pirms lieku sludinājumu, uzreiz visu nomēru. Piedurkņu garumu, platumu krūtīs, plecu platumu u.t.t. Tas aiztaupa laiku pēc tam. 😁
Zinu meičas kuras staigā, nu vismaz agrāk staigāja pa humpalām, nopirka drēbes pa 1-2€ un pārdeva pa 7€.
Es pati Andelē vairs neiepērkos, patīk tomēr pastaigāt pa veikaliem, uzmērīt, zināt, ka ja nu kas, varu atgriez pēc 2nedēļām un + nav riska tikt apkrāptai.
12.09.2023 15:04 |
 
10 gadi
Reitings 6210
Reģ: 01.04.2009
Mana pieredze ar Andeli Mandeli ir tāda, ka neviena neatbild , bet ļoti veiksmīgi un ātri notiek tirgošanās Facebook Marketplace, gan bērnu lietas esmu pirkusi un pārdevusi, gan savas drēbes.
12.09.2023 15:05 |
 
Reitings 455
Reģ: 14.08.2023
Lorra @ 12.09.2023 15:04
Es arī parasti pirms lieku sludinājumu, uzreiz visu nomēru. Piedurkņu garumu, platumu krūtīs, plecu platumu u.t.t. Tas aiztaupa laiku pēc tam. ?
Zinu meičas kuras staigā, nu vismaz agrāk staigāja pa humpalām, nopirka drēbes pa 1-2€ un pārdeva pa 7€.
Es pati Andelē vairs neiepērkos, patīk tomēr pastaigāt pa veikaliem, uzmērīt, zināt, ka ja nu kas, varu atgriez pēc 2nedēļām un + nav riska tikt apkrāptai.

Vai tu esi Latvijā?
Jautāju, jo nesen par šo - nopirkt veikalā (uz vietas) un atdot atpakaļ - runāju ar kādu cilvēku, kurš domāja, ka tā vienmēr iet cauri. Bet reāli pēc likuma veikalam nekas nav jāatdod vai jāmaina, ja nav defektu, 14 dienas attiecas uz interneta pirkumiem. Praksē veikali domā par savu reputāciju un tāpēc ļauj nest atpakaļ, nosaka garāku posmu utt.
12.09.2023 15:07 |
 
Reitings 158
Reģ: 12.03.2023
Un cik bieži pašas iepērkaties Andelē?
Man arī ir tā, ka ielieku labu mantu un tiešām zemu cenu, bet nepērk. Un tad ielieku kaut ko ar domu, ka diez vai kādam šo vajadzēs un tad ir bijis, ka pat piesola vairāk, lai tikai dabūtu.
12.09.2023 15:07 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Zeynooo @ 12.09.2023 15:07
Un cik bieži pašas iepērkaties Andelē?
Man arī ir tā, ka ielieku labu mantu un tiešām zemu cenu, bet nepērk. Un tad ielieku kaut ko ar domu, ka diez vai kādam šo vajadzēs un tad ir bijis, ka pat piesola vairāk, lai tikai dabūtu.

Es kādreiz ļoti iepirkos, jo atradu un paspēju uz labām mantām par zemu cenu. Ziemas jakas, zābaki, papēžu kurpes. Tagad ja meklēju kaut ko specifisku, tad no sākuma paskatos andelē vai fb marketplace.
Man nešķiet, ka andelē ir jēga pārdot kaut kādas super parastas drēbes, it īpaši lietotas, bet andele ir pilna ar viņām. Kaut vai aizejot uz sadaļu kleitas, tur smuku kleitu svētkiem ir grūti atrast, viss no pagājušā gadsimta. Nemaz nerunājot par tkrekliem vai džemperiem.
Un jā man arī ir gadījies, ka nopērk tieši to ko es domāju, ka neviens nepirks :D
12.09.2023 15:26 |
 
Reitings 1350
Reģ: 07.09.2023
Andelē iepērkos bieži, ap 80% procentu pirkumiem ir bijuši veiksmīgi. Ir nopirkts tiešām daudz foršu apģērbu, mēbeļu /interjera priekšmetu. Pēdējo 2-3 gadu laikā ir sajūta ka komunikācija starp andelētājām ir kļuvusi izkoptāka- daudz mazāk jautājumu no sērijas "A kāpēc pārdodat, a kāpēc tik dārgi / lēti, utt", parasti uzreiz atsūta konta nr/ pakomāta adresi. Tfu, tfu, tfu ne reizi nav bijis tā ka neatsūta preci vai atsūta kaut kādu mēslu.
Tīri no savas pieredzes - visātrāk nopērk dārgā gala zīmolu preces un bērnu lietas (izņemot rotaļlietas). Vislēnāk pārdodas mass market apģēbi (bershka, h&m, utt),kā jau augstāk tika minēts
12.09.2023 15:28 |
 
Reitings 1003
Reģ: 20.06.2023
Andelē ļoti bieži pārdod visādus mēslus, nosaukumā ierakstot grandiozu nosaukumu. Vienreiz bija “ļoti eleganta kleitiņa”, bet pēc izskata kā no 80to gadu porņukiem. 🤣 tāpat vienmēr smejos, kad visādi sūdi tiek saukti par pērlēm.
12.09.2023 15:31 |
 
Reitings 179
Reģ: 05.08.2023
Andele vienkārši vaaaks. Nopirku botas internetveikalā pa 200€, pastaigāju nedaudz, sapratu, ka nav mans un ieliku andelē. Nolietotas nebija vispār! Ieliku pa 150, bet ar domu uzlikt atlaidi. Itkā daudzi atzīmēja, ka patīk, bet neviens nepieteicās. Nostāvēja gandrīz mēnesi, tad viena sieviete sāka rakstīt, ka paņems tagad uzreiz pa 50€😂 Sapratu, ka tāpat nepārdošu un vienojāmies par 75 un sūtīšanu apmaksāju es. Viss okey, samaksā, aizsūtu. Viņa atsauksmēs uzraksta - briesmīga pārdevēja, nevar vienoties. Bet tā jau veikalam nav ne vainas, var atrast tiešām labas preces.
13.09.2023 12:58 |
 
Reitings 174
Reģ: 09.08.2023
Man tāda pati vilšanās par Andeli Mandeli, kā jums. Liekas, ka andeles līmenis ir baigu noslīdējis un nu tur uzturas tikai kaut kādas trūkumcietējas, kas grib brendos staigāt.
Izprašņā un pazūd, prasa uzsaukt sūtīšanu, pazūd, liek rezervēt. Kad pārdod pirmajai, kas samaksā, vēl taisa scēnu, par to, kura ir bijusi pirmā.
Briesmīgi.
Savulaik gan pirktas pērles, gan pārdotas pērles.
Žēl, ka tā.
FB pārdošanās nepatīk, jo tad visa pasaule zina, ko tu tirgo. Un ir jocīgi cilvēki uz pasaules.😀
13.09.2023 13:37 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
AnnnaMannna @ 12.09.2023 11:06

Neesmu regulāra pārdevēja, bet tajās retajās reizēs, kad pārdodu, tas ir vienmēr. Tāpat kā prasa bildes uz auguma, nomērīt to un šito utt. Mani tas kaitina. ?Domāju, ka viņām tas ir sports. Tā kā siltajās zemēs cilvēkiem patīk kaulēties.

Man ir bijis ka bezkaunīgi prasa lai atdodu pa velti pat un vel sūtīšanu apmaksāju.
13.09.2023 14:42 |
 
Patīk
Reitings 2696
Reģ: 08.05.2022
AnnnaMannna @ 12.09.2023 15:07

Vai tu esi Latvijā?
Jautāju, jo nesen par šo - nopirkt veikalā (uz vietas) un atdot atpakaļ - runāju ar kādu cilvēku, kurš domāja, ka tā vienmēr iet cauri. Bet reāli pēc likuma veikalam nekas nav jāatdod vai jāmaina, ja nav defektu, 14 dienas attiecas uz interneta pirkumiem. Praksē veikali domā par savu reputāciju un tāpēc ļauj nest atpakaļ, nosaka garāku posmu utt.

Nop, es nedzīvoju Latvijā, bet šeit , pat nepēta preci kuru atnesu atgriezt. Vienkārši atdod naudu, vai iedod kuponu un viss. Vai tad Latvijā arī tas nav tik vienkārši? 👀
13.09.2023 15:08 |
 
Reitings 109
Reģ: 22.03.2022
Otiiilija @ 12.09.2023 11:07
cena simboliska gribi nem, gribi ne, nav laika pa piecuku merit katru cm visas vietas ? vel ari izsaka pretenzijas, ja pardod kadai asakai, ka tu ta atalvies?un vel man fascine, ka ja nolaizi cenu, tad pacelu sak rakstit peknsi un sutit screenus, lai gan ieprieks pieteikusas nebija- kapec tad ta paceli? pzdc es daru ko gribu , vel kaut ko bez maz vai parada?
Ok, es piekrītu par visu, bet NEpiekrītu par tiem cm! Kas tad tur grūts nomērīt bikšu garumu vai rokas? Vienkārši paņem mērlenti un nomēri.
Nedomāju, ka tā ir kāda kapeiku pišana. Es esmu gara meitene ar garām kājām, rokām un ne vienmēr var pateikt pēc bildēm, vai kaut kas derēs. Ja prasu, tad par lietu! Jo negribu, lai man stāv mājās un atkal krāj putekļus drēbes, kuras neder. Nav svarīgi, 5 vai 100 eur, kāda no tās drēbes jēga?
Arī ja man paprasa kaut ko, vienmēr maksimāli cenšos atbildēt. Katram ir savas iespējas tērēt naudiņu, un varbūt kāda grib nopirkt no manis to džemperi un nēsāt visu ziemu. Tāpēc, ja vajag izmērīt dekoltē un plecus, un uzrakstīt materiālu, tad to visu izdarīšu bez problēmām.
13.09.2023 16:02 |
 
10 gadi
Reitings 195
Reģ: 29.01.2009
Kā reiz septembrī nopirka vienu preci, pacēlu vecu sludinājumu atkal redzamu.
Iespējams, ka pircēju mazaktivitāte saistīta ar skolas laika gatavošanos - mazāk naudas, jo tēriņi vairāk par kancelejas precēm, mugursomām u.t.t.
Kopumā Andelē labprāt iepērkos, jo līdz šim arī par ļoti lētām naudām sanācis nopirkt skaistas un labas preces. Jā, daudz kas sludinājumos ir no fast fashion ražotājiem, bet piemēram, ziemas jaku ar fifīgu kapuci nēsāju jau divas sezonas pēc kārtas un tūlīt arī trešo un smuku izšūtu pērlīšu blūzi.
Manuprāt, dīvainās pircējas uzrodas tikai tad, ja sludinājumā ir tikai 1 vai 2 bildes un cena, bet nekādas papildus informācijas par preci. Taču tas ir tikai mans viedoklis.
19.09.2023 13:20 |
 
Reitings 1996
Reģ: 22.02.2023
Tagad skola, vēlāk dārgie apkures rēķini. Brīvdienās pacēlu augstāk savus sludinājumus, bija daudz pieteikumu, bet visas kaut kur pazuda ☺
19.09.2023 13:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits