Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Emociju līmenis

 
Reitings 39
Reģ: 10.04.2022
Sakiet, kā var savaldīt savas emocijas... brīžiem ir tāda situācijas kur no malas liekas viss ir skaisti, bet tevi iekšēji grauž tu krīti histērijā raudi vai tieši otrādāk dusmojies par sīkumiem... bet galvenais itka tu pie sevis saproti ka viss ir labi bet tik un tā uznāk emociju vilnis, kā to savalda? Kā tikt tam pāri? Ir vēlme to mainīt bet nevar tik tam pāri, jo dēļ tā arī attiecībās cieš... kā mazināt emocijas viļņus? Jo emociju pārplūdums bojā arī nervu sistēmu... ja kādai ir pazīstama situācija lūdzu iesakiet ko var darīt lietas labā... ļoti noderētu
03.09.2023 22:13 |
 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Man tā bija pirms kādiem 5-6 gadiem. Kad sacepos un kliedzu par absolūti visu pat par to ka otru zeķi nevarēju atrast
Divi varianti vai nu ej pie psihiatra un tev parakstīs zāles stresa menedžēšanai.
Es aizgāju un joprojām lietoju un dzīve ir pagriezusies par 180 grādiem
Vai nu praktizē mindfulness un izglītojies pati
Bet vēl labāks rezultāts ir ja dara abus reizē
Un nē es neesmu tablešu atkars. AD manā dzīvē absolūti neko sliktu nedara un arī neesmu dārzenis (dārzenis esi tikai no smagās artilērijas kuri psihiatri uzraksta tikai galējā variantā ja citas izejas nav). Galva skaidrāka un tagad par sīkumiem varu paņirgāties nevis kliegt un sist un plēst un ārdīties
03.09.2023 22:56 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Strādā ar sevi, personīgi uzskatu, ka zāles ir pēdējais variants, kad nekas cits nestrādā. Esmu emocionāla un kas ir man palīdzējis: 1.kārtīga izkustēšanās - sporta zāle, ja patīk. Ja nē - ātras pastaigas (powerwalk) vai pārgājieni dabā - ap 15km sākot. No zāles pārnāku mājas kā cits cilvēks, mierīga un pat laimīga.
2.meditēju. nekas cits man tā nav sakārtojis nervu sistēmu, miegu un vnk mieru sevī. Vari sākt ar guided meditations, ja saproti angļu valodu (varbūt ir latviski - to nezinu) var atrast spotify vai pat youtube bez maksas, kur balss Tevi vada kas jādara, kā elpot, kā domāt
3.lasi, meklē literatūru par šīm tēmām. Ja atradīsi dziļāku sapratni kas notiek galvā, sapratīsi no kurienes emocijas nāk un varēsi ar tām strādāt
4.psihoterapija. šo apmeklēju, kad pašai dzīvē bija dziļa bedre. Nav lēti, bet ļoti daudz saprastīsi sevi un labs terapeits arī dos instrumentus un vingrinājumus kā strādāt pie sevis un tikt galā ar emocijām.
Kopumā drošvien ir svarīgi izprast, kur šīs emocijas rodas. Ir kaut kas, no kurienes viņas nāk un tas pat var nebūt no tagadnes. Kaut kas sakrājies no pagātnes un ir kaut kas šodienā, kas viņas trigero un emocijas nāk ārā.
03.09.2023 23:39 |
 
Reitings 510
Reģ: 28.01.2023
Arī piekritīšu ka tabletes ir pēdējais varinats un sākumā jāsāk pašai ar sevi. Velti sev dažas brīvdienas un apdomājies, apstājies un izelpo. Sāc sportot, ej uz jogu, ieklausīs pati sevī sākumā un saproti, kāpēc tu sāc stresot un ārdīties par sīkumiem, kādas emocijas tu izjūti. Dažreiz visiem var uznākt besis. Tādos brīžos es vienkārši sarunāju dažas brīvas dienas darbā un vienkarši atpūšos un daru ko gribu. Izguļos, pasportoju, uzēdu daudz augļus, sulas, palasu grāmatas, izeju vakaros pastaigāties ar kājām. Ja nedosi savam ķermenim un prātam brīvas dienas, organisms to izdarīs pats kà rezultātà slimošanas un dažādas psiholoģiskas problēmas. Vari aiziet uz psihoterapiju, dažādàm vispār terapijām kā mūzikas, mākslas, smilšu terapijas.
Tabletes palīdzēs tev, bet visu dzīvi jau nedzersi tās un ja savā domāšanā un uztverē neko nemainīsi, tad varēsi lēkāt no vienas terapijas uz citu gadiem.
04.09.2023 09:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits