Kāpēc daudz jaunas meitenes ir aptetovētas no galvas līdz kājām?

 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
Nesaprotu, kāpēc pēdējos gados ir tāds trends jau 18 gadniecēm būt apsmērētam ar tinti?
Vai tiešām ir meitenes, kas uzskata, ka tetovējumi palielina pievilcību, un vīriešiem tas patīk?
Vēsturiski tetovējumi bija jūrniekiem, cilvēkiem ar skarbu dzīvesveidu, kur bija regulāra dzeršana, vai smags darbs, un arī uz vergiem, karavīriem, prostitūtām un noziedzniekiem.
Pat lielākā daļa vīriešu izvairījās uz sevis tetovēt, jo tad tu asociējies ar zemu sociālo šķiru.
Vai tā varētu būt, ka sievietes kas tetovējās, mēģina validēt/apliecināt sevi jo jūtas kāda iemesla dēļ mazvērtīgas un grib izcelties, jo viņu dzīvē trūkst autoritātes vai jebkādu standartu?
Kā jau teicu, vēsturiski tetovējumi bija pazīme par nepakļaušanos sabiedrības normām, kas liecināja par vēlmi atrauties no noteikumiem.
Parasti tetovējumi bija kā brīdinājuma zīme normālajiem cilvēkiem, ka "labāk ar mani neielaisties", jo viņi spēlēja pēc citiem noteikumiem (karavīri, jūrnieki, kas bija gatavi nogalināt, utt).
31.08.2023 20:52 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Interesanti drīzāk kāpēc šāda diskusija netika veidota par jauniem vīriešiem kas tetovējas

Tev tak ir visas iespējas tādu diskusiju izveidot. Par šo mans viedoklis ir vienmēr bijis viens - uz muskuļotu augumu vīriešiem tatoo izskatās ok, uz tieviņiem vīriešiem, kuriem rokas kā sievietēm tatoo izskatās smieklīgi.
01.09.2023 14:28 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
GhostGG @ 01.09.2023 14:28

Tev tak ir visas iespējas tādu diskusiju izveidot. Par šo mans viedoklis ir vienmēr bijis viens - uz muskuļotu augumu vīriešiem tatoo izskatās ok, uz tieviņiem vīriešiem, kuriem rokas kā sievietēm tatoo izskatās smieklīgi.

Tetovējumi uz +/- jebukara ķermeņa izskatās ok, drīzāk vai tetovējuma stils un novietojums ir estētiski labskanīgs ar uzbūvi, bet tas ir katra paša ziņā.
01.09.2023 14:36 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
betaa347 @ 01.09.2023 14:18
Wow, fakts viens ka šāda diskusija tika izveidota vnk parāda cik ļoti aprobežoti ir daudzi vīrieši pat mūsdienās.
"Vai viņas tiešām uzskata, ka tas palielinās pievilcību?"
Kāpēc tu vispār uzskati, ka sievietei ir jādomā kā tas palielinās viņas pievilcību? Joprojām uzskati, ka tas ir vienīgais, par ko sievietei jāuztraucas - lai izpatiktu random vīriešiem? Nav ienācis prātā, ka sievietes tetovējas, jo viņām PAŠĀM TAS PATĪK?
Interesanti drīzāk kāpēc šāda diskusija netika veidota par jauniem vīriešiem kas tetovējas

Nebūs vēlmais efekts tādai diskusijai, tad viņam jāmet tas Powerī, lgn Poweris ir baigi miris kaut kā, diskusija visticamāk paliktu bez atbildes.
01.09.2023 14:38 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Tetovējumi uz +/- jebukara ķermeņa izskatās ok

muļķībasm iegooglee tatoo uz vīriešiem, kuriem vispār nav muskuļi, un nevis, kur kādam ir MAZ muskuļi, bet kuriem praktiski vispār nav. Sorry, bet nekas tur labs neizskatās.
Piemēram - https://tattooviewer.com/beautiful-man-with-left-half-sleeve-tattoo Tiešām gribi teikt, ka nomainot tatoo stilu viņam viņi labi izskatīsies? Nesmīdini.
01.09.2023 14:41 |
 
Reitings 12
Reģ: 31.08.2023
GhostGG @ 31.08.2023 23:25

Pareizi tu visu pateici, postpadomju Latvijā cilvēki gāja uz terapijām, ja dzīve ir tiešām notikusi liela huiņa. Tagad cilvēki skrien uz terapijām, jo jūtās bēdīgi, nav draugu, partneris pameta, neaug sociālo tīku sekotāji un kas tik vēl nē. Venvārdsakot smieklīgi iemesli, lai skrietu uz terapiju. Tas tikai pierāda, ka mūsdienās cilvēki ir garīgi vāji un ņuņas.

Bet kur tad māca būt garīgi stipram? Un kā personīgi Tu esi kļuvis garīgi stiprs? Skolās to nemāca.
01.09.2023 14:48 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
GhostGG @ 01.09.2023 14:41

muļķībasm iegooglee tatoo uz vīriešiem, kuriem vispār nav muskuļi, un nevis, kur kādam ir MAZ muskuļi, bet kuriem praktiski vispār nav. Sorry, bet nekas tur labs neizskatās.
Piemēram - https://tattooviewer.com/beautiful-man-with-left-half-sleeve-tattoo Tiešām gribi teikt, ka nomainot tatoo stilu viņam viņi labi izskatīsies? Nesmīdini.

No mana skatu punkta šis tetovējums, tevis iemestajā linkā, čalim nepiestāv.
Piemērma Andy Biersack (Black) no BVB
Vai
MGK

Nav viņiem nekādu baigi muskuļotu ķermeņu, bet....kinda🖤🫠 vairāk kā baigi labi izskatās, tas ko viņi ir uztetovējuši.
01.09.2023 14:57 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Bet kur tad māca būt garīgi stipram? Un kā personīgi Tu esi kļuvis garīgi stiprs? Skolās to nemāca.

Skolās daudz ko nemāca, kas cilvēkiem būtu vajadzīgs. Jā, es uzskatu sevi par garīgi stipru, dzīve ir bijušas daudz neērtības un visādas huiņas, bet nekad nav ienācis prāta iet uz terapiju. Varbūt tas ir tāpēc, ka es jau kopš agras jaunības esmu noraidījis "idejas", kas tiek propogandētas ir laimīgu dzīvi sabiedrībā. Es vienmēr esmu zinājis kaut kādus dažus "priekšnoteikumus", kas ir vajadzīgs, lai dzīve izdotos un darbības kā pie tā nonāt. Es to, protams, rakstu no vīriešu perspektīvas, varbūt sievietēm tas viss ir savādāk.
Turklāt ir vēl viens iemesls kāpēc man nepatīk terapijas - jo paši terapisti bieži nemaz nesaka taisnību, vai nu viņiem ir bail, vai arī viņi paši nemaz to nenojauš, tas ir, tā lai klients neapvainotos, un neuzrakstītu sūdzību par viņu, ka viņš / viņa ir atnākusi uz terapiju un viņu tagad apvaino. Lai gan brutālās realitātes pieņemšana bieži vien ir tas pareizākais veids kā atrisināt savas dzīves problēmas.
Nav viņiem nekādu baigi muskuļotu ķermeņu, bet....kinda🖤🫠 vairāk kā baigi labi izskatās, tas ko viņi ir uztetovējuši.

Labi, mums laikam viedokļi dalās, man, personīgi, neliekas, ka izskatās labi tatoo uz tādu augumu 😕
01.09.2023 14:59 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
GhostGG @ 01.09.2023 14:59

Skolās daudz ko nemāca, kas cilvēkiem būtu vajadzīgs. Jā, es uzskatu sevi par garīgi stipru, dzīve ir bijušas daudz neērtības un visādas huiņas, bet nekad nav ienācis prāta iet uz terapiju. Varbūt tas ir tāpēc, ka es jau kopš agras jaunības esmu noraidījis "idejas", kas tiek propogandētas ir laimīgu dzīvi sabiedrībā. Es vienmēr esmu zinājis kaut kādus dažus "priekšnoteikumus", kas ir vajadzīgs, lai dzīve izdotos un darbības kā pie tā nonāt. Es to, protams, rakstu no vīriešu perspektīvas, varbūt sievietēm tas viss ir savādāk.
Turklāt ir vēl viens iemesls kāpēc man nepatīk terapijas - jo paši terapisti bieži nemaz nesaka taisnību, vai nu viņiem ir bail, vai arī viņi paši nemaz to nenojauš, tas ir, tā lai klients neapvainotos, un neuzrakstītu sūdzību par viņu, ka viņš / viņa ir atnākusi uz terapiju un viņu tagad apvaino. Lai gan brutālās realitātes pieņemšana bieži vien ir tas pareizākais veids kā atrisināt savas dzīves problēmas.
Labi, mums laikam viedokļi dalās, man, personīgi, neliekas, ka izskatās labi tatoo uz tādu augumu ?

Ļoti daudz ko izsaka paša tetovējuma stils, linkā esošais tetovējums (stils), man personīgi, pēc skata jau liekas ne īpaši uzrunājošs uz robežas nekvalitatīvs.
01.09.2023 15:06 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
man personīgi, pēc skata jau liekas ne īpaši uzrunājošs uz robežas nekvalitatīvs.

Jā varbūt. Man tas stils otrajā bildē izskatās pēc manas 4. klases burtnīcas aizmugurējām lapām :D
01.09.2023 15:07 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
Ja ir liela nauda, tad visu var uztaisīt pa skaisto, bet vidusmēra tetovējums neizskatās labi. Tas par tiem smukpuikām no bildēm ar tatto
01.09.2023 15:10 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
GhostGG @ 01.09.2023 15:07

Jā varbūt. Man tas stils otrajā bildē izskatās pēc manas 4. klases burtnīcas aizmugurējām lapām :D

Katram savs, MGK tas piestāv, vai tas piestāvētu tevis iemestajam čalim linkā, diez vai, ņemot vērā, ka ķemrmenis viņam ir "maigāks" arī tetovējumus drīzāk mierīgākus vajag, ne wannabe macho-man no 2004.g. mūzikas klipiem vai tramp stamp. Tas kā tetovējuma stila harmonizē ar miesasbūvi ir milzīgs faktors vai tas tetovējums izskatīsies labi.
01.09.2023 15:18 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
Andie @ 01.09.2023 15:18

Katram savs, MGK tas piestāv, vai tas piestāvētu tevis iemestajam čalim linkā, diez vai, ņemot vērā, ka ķemrmenis viņam ir "maigāks" arī tetovējumus drīzāk mierīgākus vajag, ne wannabe macho-man no 2004.g. mūzikas klipiem vai tramp stamp. Tas kā tetovējuma stila harmonizē ar miesasbūvi ir milzīgs faktors vai tas tetovējums izskatīsies labi.

tramp stamp ar uzraksto boner garage 😁👍
01.09.2023 15:25 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Ja tu tik ļoti vēlies runāt par tetovējumu vēsturi, nu tad parunāsim par tetovējumu vēsturi.
Redzi, tu par tetovējumu vēsturi uzskati tādu kā padomju laika uzskatu - jūrniekiem, cietumniekiem - jebkurā gadījumā pārsvarā tetovējumi bija vīriešiem un tādiem kas uzspļāva uz sabiedrību. Tas ir tavs uzskats par vēsturi, jo tu neko tālāk par pēdējo 100 gadu Eiropu acīmredzot nezini.
Patiesā tetovējumu vēsture ir meklējama citās kultūrās - indiāņi, papuāņi, ainu cilvēki Japānā, austroāzieši, indoķīnieši, utt.utml. Kultūrās un cilvēkos, kas bija ļoti saistīti ar dabu, savu kultūru, savām ticībām un zināšanām. Tetovējumi bija daļa no tās kultūras un tici vai nē, bet sievietes bija tās, kas (daļā šo kultūru) tetovējās visvairāk un tetovēja citus. Arī sejas. Patiesībā visnozīmīgākie tetovējumi bija tieši uz sejas.
Takā nevelc šeit iekšā ''vēsturi'', ja tu nezini kāda ir tetovējumu vēsture. Kāda tam ir bijusi vēsturiska nozīme un kāda nozīme tetovējumiem ir vēl joprojām atsevišķās kultūrās.
Jā, es piekritīšu hello kitty tetovējums vai rozītes uz kājas nav nekāda kultūra, bet iemācies argumentēt, pirms velc iekšā kaut ko kam nav nekāda sakara. Ja nepatīk sievietes ar tetovējumiem - viņas vienkārši nav priekš tevis. Viss. Pieņem to. Tev nav jānorāda uz katra cilvēka personīgo dzīvi vai izskatu un jāsaka kas tev nepatīk. Ja tev kaut kas TIK ĻOTI grauž par citiem cilvēkiem, meklē problēmu sevī.
01.09.2023 15:28 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
citās kultūrās - indiāņi, papuāņi, ainu cilvēki Japānā, austroāzieši, indoķīnieši, utt.utml.

Vai te kāds ir šo grupu pēctecis? Domāju, ka nē!
01.09.2023 15:32 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
akul12 @ 01.09.2023 15:32

Vai te kāds ir šo grupu pēctecis? Domāju, ka nē!

Es nerunāju par to, ka visur dzīvo šo grupu pēcteči un ka tetovējumi visiem ir attaisnojami tā iemesla dēļ. Es runāju par autora tekstu par tetovējumu vēsturi. Un kam vēsturiski viņi ir.
Tā ir izdomāta vēsture pirms 70 gadiem Padomju Savienībā.
Izglītoties vajag pirms runā par ''vēsturiski bija tas un tas''.
01.09.2023 15:43 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
akul12 @ 01.09.2023 15:10
Ja ir liela nauda, tad visu var uztaisīt pa skaisto, bet vidusmēra tetovējums neizskatās labi. Tas par tiem smukpuikām no bildēm ar tatto

😑 Stāsts ir, ka labs, atbistoša stila tetovējums +/- uz jebkura ķermeņa izskatīsies. Man par laimi, paziņu/draugu lokā kam ir tetovējumi, tie ir kavlitatīvi un smuki, un nav neviens čalis muskuļotais tips, tetovējumi arī nav taisīti pie Sašas garāžā...😑 un nav tas nekāds mega kosmoss ap 1k jau sanāk +/- normāla apakšdelma vai augšdelma sleeve.
01.09.2023 15:44 |
 
Reitings 656
Reģ: 28.07.2023
Nav viņiem nekādu baigi muskuļotu ķermeņu, bet....kinda🖤🫠 vairāk kā baigi labi izskatās, tas ko viņi ir uztetovējuši.

Muahah, un šitās krāsojamās grāmatas būtu tie baigi skaistie un īstie vīrieši? 😁😁 Izskatās pēc pilnīga pofigista un narkomāna. Šis ir tieši ir tas ko citā diskusijā teicu, sievietes ar šitādiem pakāš savus labākos gadus, vēl sataisa bērnus, un tad pamestas raud, ka nav normālu vīriešu un ir daudz alimentu nemaksātāju. Te tak uzreiz redzams, ka nebūs nekāds atbildīgais, ģimenes cilvēks, labākajā gadījumā var iet uz dārzu putnus baidīt.
01.09.2023 15:46 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Jānis Parastais @ 01.09.2023 15:46

Muahah, un šitās krāsojamās grāmatas būtu tie baigi skaistie un īstie vīrieši? ?? Izskatās pēc pilnīga pofigista un narkomāna. Šis ir tieši ir tas ko citā diskusijā teicu, sievietes ar šitādiem pakāš savus labākos gadus, vēl sataisa bērnus, un tad pamestas raud, ka nav normālu vīriešu un ir daudz alimentu nemaksātāju. Te tak uzreiz redzams, ka nebūs nekāds atbildīgais, ģimenes cilvēks, labākajā gadījumā var iet uz dārzu putnus baidīt.

Neredzu, ka te būtu bijusi tava sāpju tēma, bet tetovējumi, kas viņiem ir viņiem piestāv, nemelošu. Tev apakšveļa mezglā lkm sasējās tgd, nezinu, nolaid reitūžu vidukli zemāk par krūtsgaliem, myb palaidīs vaļā spriedzi un varēsi aizmirst savu bēdiņu, nabadziņš apbižotais.🙃
01.09.2023 15:53 |
 
Reitings 219
Reģ: 24.07.2023
GhostGG @ 01.09.2023 12:20

Tas ir ļoti labi, man prieks par tevi. Es te nerunāju tikai par tatoo, bet visparīgi. Teikt, ka neviens nevienu nevērtē pēc izskata, ir pilnīga tumsonība. Tad jau resni cilvēki arī būtu cieņā, bet mēs ļoti labi zinām, ka tā nav, lai vai kā kāda to negribētu atzīt.
Protams, ka paaugstina. Tā ir pati galvenā vīrieša vērtība sabiedrībā, protams, ir arī citas lietas, bet, ja nav pirmā, tad pārējām lietām īsti vairs nav nozīme ?

Man gan tā nav noteicošā īpašība, jo tie parasti ir īgni vai nesmuki veči, nereti ar pliku pauri, īsi un resni vai veci opji bez zobiem.
01.09.2023 15:53 |
 
Reitings 656
Reģ: 28.07.2023
Andie @ 01.09.2023 15:53

Neredzu, ka te būtu bijusi tava sāpju tēma, bet tetovējumi, kas viņiem ir viņiem piestāv, nemelošu. Tev apakšveļa mezglā lkm sasējās tgd, nezinu, nolaid reitūžu vidukli zemāk par krūtsgaliem, myb palaidīs vaļā spriedzi un varēsi aizmirst savu bēdiņu, nabadziņš apbižotais.?

Kas tur piestāv, izskatās kā vidusskolas fukšu ballē būtu kārtīgi iesvētits, un vēl nav paspējis nomazgāties. Bet nu ja Tev ir kādi 16 gadi, tava sajūsma par šiem ir saprotama, ar laiku pieņemsies prātā, tad nāks apskaidrība.
01.09.2023 15:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits