Kāpēc daudz jaunas meitenes ir aptetovētas no galvas līdz kājām?

 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
Nesaprotu, kāpēc pēdējos gados ir tāds trends jau 18 gadniecēm būt apsmērētam ar tinti?
Vai tiešām ir meitenes, kas uzskata, ka tetovējumi palielina pievilcību, un vīriešiem tas patīk?
Vēsturiski tetovējumi bija jūrniekiem, cilvēkiem ar skarbu dzīvesveidu, kur bija regulāra dzeršana, vai smags darbs, un arī uz vergiem, karavīriem, prostitūtām un noziedzniekiem.
Pat lielākā daļa vīriešu izvairījās uz sevis tetovēt, jo tad tu asociējies ar zemu sociālo šķiru.
Vai tā varētu būt, ka sievietes kas tetovējās, mēģina validēt/apliecināt sevi jo jūtas kāda iemesla dēļ mazvērtīgas un grib izcelties, jo viņu dzīvē trūkst autoritātes vai jebkādu standartu?
Kā jau teicu, vēsturiski tetovējumi bija pazīme par nepakļaušanos sabiedrības normām, kas liecināja par vēlmi atrauties no noteikumiem.
Parasti tetovējumi bija kā brīdinājuma zīme normālajiem cilvēkiem, ka "labāk ar mani neielaisties", jo viņi spēlēja pēc citiem noteikumiem (karavīri, jūrnieki, kas bija gatavi nogalināt, utt).
31.08.2023 20:52 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
dietiskais.cukurs @ 01.09.2023 09:41
Ziniet, kas mani tik ļoti uzjautrina? Te figurēja apgalvojums, ka tetovētajām dāmām ir tik ļoti vienalga (nU Tā, kA ĻoTi), ko par šo visu domā vīrieši, bet izrādās, ka, ja izsakās neglaimojoši, tad acīmredzot šis cilvēks ir "idiņš", "kastrēts", "dabūs pa muti" utt.
Atgriežoties pie tēmas, laikam cilvēkiem šķiet, ka tetovējums viņus padara kaut kādā veidā interesantākus, atšķir no pārējiem? Nesaredz savu dabas doto unikalitāti? Vai vienkārši grib skriet līdzi modei?
Es personīgi nekad netetovētos, jo lepojos ar Dēklas dāvāto ķermeni un nevēlos tam "zīmēt" pa virsu. Protams, aizdomājos par tetovēto indivīdu dvēseles stāvokli, bet neteiktu, ka tetovējumi mani kā īpaši aizskar. Bezgaumīgi? Jā, noteikti! Bet laiki mainās un mode arīdzan.

Cik var šeit atkārtoties, ka var būt vienalga kas kādam patīk/nepatīk, un vienlaikus aizstāvēt, ka neesi zemāka šķira savu izvēļu dēļ?
Vai Tev šķiet, ka Tavs profila vārda padara Tevi kaut kādā veidā interesantāku, asprātīgu? Man arī aizdomāties par Tavu dvēseles stāvokli? 😀 Protams, ka nē. Katrs var sevi pasaulei parādīt kā vēlas un drīkst nedomāt, ko citi par to domā, bet tomēr neļaut sevi apliet ar samazgām.
01.09.2023 09:52 |
 
Reitings 656
Reģ: 28.07.2023
Protams, ka nē. Katrs var sevi pasaulei parādīt kā vēlas un drīkst nedomāt, ko citi par to domā, bet tomēr neļaut sevi apliet ar samazgām.

Nez vai Kiviči, Didras, Tīnas un pārējie mošķi izlasot šeit esošās diskusijas domātu tāpat. Atkal foruma dubultā morāle, tos drīkst apkakāt kā vien ienāk prātā, bet, ja kaut kas skar pašas, tad spalvas pa gaisu. Un nestāstiet, ka tajās diskusijās piedalās citas, mēs jau nē, apskatījos, ar retiem izņēmumiem tur ir visas, gan Lulačkas, gan Ekspertes, gan pārējās.
01.09.2023 10:17 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Jānis Parastais @ 01.09.2023 10:17

Nez vai Kiviči, Didras, Tīnas un pārējie mošķi izlasot šeit esošās diskusijas domātu tāpat. Atkal foruma dubultā morāle, tos drīkst apkakāt kā vien ienāk prātā, bet, ja kaut kas skar pašas, tad spalvas pa gaisu. Un nestāstiet, ka tajās diskusijās piedalās citas, mēs jau nē, apskatījos, ar retiem izņēmumiem tur ir visas, gan Lulačkas, gan Ekspertes, gan pārējās.

Tu arī esi izlasijis ko es tur rakstu, vai tikai ieraudziji manu niku un nāci ierakstīties te? 😀
01.09.2023 10:21 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Bet jūs saprotat ka tetovējumi traucēju jums nevis tiem cilvēkiem kuriem viņi ir? Jums ir jāskatās un jādomā cik nesmuki un tas sabojā dienu jums. Man ta poh ko domā citi, lai skatās un ja nepatīk tad forši vismaz atstāju tik lielu nospiedumu sveša cilvēka dzīvē 😂
01.09.2023 10:26 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Jānis Parastais @ 01.09.2023 10:17

Nez vai Kiviči, Didras, Tīnas un pārējie mošķi izlasot šeit esošās diskusijas domātu tāpat. Atkal foruma dubultā morāle, tos drīkst apkakāt kā vien ienāk prātā, bet, ja kaut kas skar pašas, tad spalvas pa gaisu. Un nestāstiet, ka tajās diskusijās piedalās citas, mēs jau nē, apskatījos, ar retiem izņēmumiem tur ir visas, gan Lulačkas, gan Ekspertes, gan pārējās.
slavenības bija, ir un būs cilvēku aprunāšanas objekti, diemžēl tā ir blakne statusam. Šiem cilvekiem ir liela ietekme uz pārējo cilvēku uzskatiem, kas viņiem seko un ja šī ietekme ir negatīva, tad cilvēki par to runās dubultā. Kiviči, piemēram, popularizē dzēraju dzīvesveidu, kas dod citiem zīmi - tas ir normāli. Šajā konkrētajā diskusijā runa ir par cilvēkiem - parastajiem, kas as saviem tetovējumiem nevienam neko nenodara un vnk dzīvo kā vēlas. Atšķirība ir ļoti liela.
01.09.2023 10:30 |
 
Reitings 656
Reģ: 28.07.2023
Elizabeteputnos @ 01.09.2023 10:30
slavenības bija, ir un būs cilvēku aprunāšanas objekti, diemžēl tā ir blakne statusam. Šiem cilvekiem ir liela ietekme uz pārējo cilvēku uzskatiem, kas viņiem seko un ja šī ietekme ir negatīva, tad cilvēki par to runās dubultā. Kiviči, piemēram, popularizē dzēraju dzīvesveidu, kas dod citiem zīmi - tas ir normāli. Šajā konkrētajā diskusijā runa ir par cilvēkiem - parastajiem, kas as saviem tetovējumiem nevienam neko nenodara un vnk dzīvo kā vēlas. Atšķirība ir ļoti liela.

Ā, ja viņi popularizē dzeršanu, kas citiem liek justies, ka tas ir normāli, tas nav ok, bet, ja popularizētu tetovēšanos no augšas līdz apakšai, tad būtu ok? 😀
Atšķirības nav, tas nav tas pats, kā piemēram veselīga dzīvesveida popularizēšana, kas varbūt tiešām vienam otram nāktu tikai par labu. Un tur nav tikai slavenības, tās apspriestās instagrammeles ir tikpat parasti cilvēki kā šeit, 95% cilvēku par viņām nekad nav dzirdējuši, un uz ielas vai veikalā pat nepamanītu.
01.09.2023 10:51 |
 
Reitings 64
Reģ: 15.03.2023
Jānis Parastais @ 01.09.2023 08:37

Viņi jau sev zīmogu ir uzlikuši, kas tur ko vairs traucēt, bet varbūt vismaz vēl kāda, pirms sevi sačakarējusi, apdomāsies.

Ceru, ka neviena no meitenēm neņems tik aprobežotus uzskatus vērā, jo tie laiki, kad cilvēkus vērtēja pēc izskata, apģērba un ādas krāsas, sen jau ir beigušies. Cilvēki, kuriem galva strādā un ir komunikabli ārpus dievietes foruma, strādā ļoti labos uzņēmos, ar visiem tetovējumiem, pīrsingiem un dīvainiem ģērbšanās stiliem. Tikai palikuši pāris Jančuki&Co, kuri dzīvo sensenos aizspriedumos par to, kādām jābūt sievietēm, lai gan paši nav ne uz pusi tādi normāli, kārtīgi vīrieši, kuri šajā laikā strādā vai sporto, lai nebūtu jānolaiž sporta stundās latiņa. Un tā gan ir kārtīga dubultmorāle. Ļoti ceru, ka nevienam no jums nav dēlu un neaudzināt nākamo paaudzi ar tik ļoti šauriem uzskatiem, viņiem grūti ies pa dzīvi.
01.09.2023 11:00 |
 
Reitings 403
Reģ: 26.07.2023
@ Eksperte - neviens tev nepieklauvēja pie durvīm, lai izteiktu nepatiku pret tevi. Tu ienāci diskusijā ar nosaukumu "Kāpēc daudz jaunas meitenes ir aptetovētas no galvas līdz kājām?", lai gan varēji to ignorēt un tava diena būtu daudz labāka. Mazohisms?
@ Lula - kā žīdi teiktu, "Oy Vey!". Mans šībrīža dvēseles stāvoklis nudien rada bažas, jo esmu atmaskota! Es tiešām cerēju, ka mans lietotājvārds mani padarīs īpašu un asprātīgu. Es ilgi apcerēju vislabāko variantu, bet tas īstais man atnāca sapnī. Tiesa gan, sapnī es sev to tetovēju uz pieres...
01.09.2023 11:00 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Ziniet, kas mani tik ļoti uzjautrina? Te figurēja apgalvojums, ka tetovētajām dāmām ir tik ļoti vienalga (nU Tā, kA ĻoTi), ko par šo visu domā vīrieši, bet izrādās, ka, ja izsakās neglaimojoši, tad acīmredzot šis cilvēks ir "idiņš", "kastrēts", "dabūs pa muti" utt.

Iedomājies tgd tiktu izveidota diskusija "kāpec tik daudzi VĪRIEŠI ģērbjas hūdijos" ar saturu, cik tas ir bezgaumīgi, briesmīgi,zemākā šķira, ut.t., vispār kā nav kauns iziet uz ielas...u.t.t., tas būs reāli provocējošs teksts, ar mērķi izskaukt kašķi, jo reāli 100% dzīvē nepienāks klāt un to nepateiks, ko pie velna jūs gaidāt no šādas diskusijas.😁 Bet ja vietējie torllingi uzksata, ka vieņiem ir tiesības izteikties par kaut kādu tēmu , tad jebkuram citam ir tiesības izteikties par konkrēto trollingu, tai skaitā nosaukt par einuhu, or smth....cik provokatīvs jautājums tāda pati atbilde.
01.09.2023 11:06 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
dietiskais.cukurs @ 01.09.2023 11:00
@ Eksperte - neviens tev nepieklauvēja pie durvīm, lai izteiktu nepatiku pret tevi. Tu ienāci diskusijā ar nosaukumu "Kāpēc daudz jaunas meitenes ir aptetovētas no galvas līdz kājām?", lai gan varēji to ignorēt un tava diena būtu daudz labāka. Mazohisms?
@ Lula - kā žīdi teiktu, "Oy Vey!". Mans šībrīža dvēseles stāvoklis nudien rada bažas, jo esmu atmaskota! Es tiešām cerēju, ka mans lietotājvārds mani padarīs īpašu un asprātīgu. Es ilgi apcerēju vislabāko variantu, bet tas īstais man atnāca sapnī. Tiesa gan, sapnī es sev to tetovēju uz pieres...

Mana dienas vērtība un garastāvoklis nav mainijies kopš iesaistijos šajā diskusijā. Es pažu viedokli, kurš nāk no cilvēka, kuru teorētiski apsauc par mentāli nestabilu. Es ienācu, es izlasiju, man ir viedoklis un es to paužu. Tāpat kā to dara citi, arī tie, kas oponē manam viedoklim. Neviens ne tev, ne kādam citam neliek dzīvot kopā ar cilvēku, kuriem ir tādas iezīmes, kuras nepatīk. Neviens nespiež ar viņiem draudzēties.
01.09.2023 11:07 |
 
Reitings 1411
Reģ: 19.05.2016
Stulba tēma, autors trollis.
01.09.2023 11:08 |
 
Reitings 656
Reģ: 28.07.2023
lookatyourself @ 01.09.2023 11:00

Ceru, ka neviena no meitenēm neņems tik aprobežotus uzskatus vērā, jo tie laiki, kad cilvēkus vērtēja pēc izskata, apģērba un ādas krāsas, sen jau ir beigušies. Cilvēki, kuriem galva strādā un ir komunikabli ārpus dievietes foruma, strādā ļoti labos uzņēmos, ar visiem tetovējumiem, pīrsingiem un dīvainiem ģērbšanās stiliem. Tikai palikuši pāris Jančuki&Co, kuri dzīvo sensenos aizspriedumos par to, kādām jābūt sievietēm, lai gan paši nav ne uz pusi tādi normāli, kārtīgi vīrieši, kuri šajā laikā strādā vai sporto, lai nebūtu jānolaiž sporta stundās latiņa. Un tā gan ir kārtīga dubultmorāle. Ļoti ceru, ka nevienam no jums nav dēlu un neaudzināt nākamo paaudzi ar tik ļoti šauriem uzskatiem, viņiem grūti ies pa dzīvi.

Protams, protams, tagad nav tie aprobežotie laiki, tagad veči var ģērbties kā bābas un griezt nost sev krānus, pa TV bērnu acu priekšā mīcīties ar citiem saviem dzimumiem, meitenes sabojāt sevi ar lūpām, kas izskatās pēc klauna, pietrūkst tikai sarkanais deguns, taisīt visādus tupus NPC trendus kā piemēram “ice cream so good” un tā tālak un joprojām. Zināms, ka tas viss skaitās “moderni”, un ja neatbalsti, tad uzreiz novecojis un aprobežots. Kā jau iepriekš teicu, tas viss ir debilizācijas degradējošās sekas.
Un par manu fizisko sagatavotību nesatraucies, man tā ir krietni labāka kā vidējam latvietim, un nedēļā sportoju tik daudz, cik cita te pa gadu to neizdara.
01.09.2023 11:14 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Jānis Parastais @ 01.09.2023 10:51

Ā, ja viņi popularizē dzeršanu, kas citiem liek justies, ka tas ir normāli, tas nav ok, bet, ja popularizētu tetovēšanos no augšas līdz apakšai, tad būtu ok? ?
Atšķirības nav, tas nav tas pats, kā piemēram veselīga dzīvesveida popularizēšana, kas varbūt tiešām vienam otram nāktu tikai par labu. Un tur nav tikai slavenības, tās apspriestās instagrammeles ir tikpat parasti cilvēki kā šeit, 95% cilvēku par viņām nekad nav dzirdējuši, un uz ielas vai veikalā pat nepamanītu.
Juta Valdmane (nezinu kāds šobrīd uzvārds) ir ar daudz tetovējumiem un ja rūpīgi esi izskatījis visas slavenību diskusijas, tad būsi pamanijis, ka par viņas tetovējumiem nekur nav neviena vārda. Jo normālu cilvēku galvā tetovējumi ir vnk ikdienišķa lieta.
01.09.2023 11:17 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Jānis Parastais @ 01.09.2023 11:14

Protams, protams, tagad nav tie aprobežotie laiki, tagad veči var ģērbties kā bābas un griezt nost sev krānus, pa TV bērnu acu priekšā mīcīties ar citiem saviem dzimumiem, meitenes sabojāt sevi ar lūpām, kas izskatās pēc klauna, pietrūkst tikai sarkanais deguns, taisīt visādus tupus NPC trendus kā piemēram “ice cream so good” un tā tālak un joprojām. Zināms, ka tas viss skaitās “moderni”, un ja neatbalsti, tad uzreiz novecojis un aprobežots. Kā jau iepriekš teicu, tas viss ir debilizācijas degradējošās sekas.
Un par manu fizisko sagatavotību nesatraucies, man tā ir krietni labāka kā vidējam latvietim, un nedēļā sportoju tik daudz, cik cita te pa gadu to neizdara.
Jāni, redzu, ka kļūsti uzvilkts. Ej uz zāli, izlaid tvaiku.
01.09.2023 11:21 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
jo tie laiki, kad cilvēkus vērtēja pēc izskata, apģērba un ādas krāsas, sen jau ir beigušies.

Ko? Nu kā gan var būt tik tupi cilvēki un dzīvot iluzijas. Nekas nav beidzies un nebeigsies. Cilvēkus vienmēr vērtēs pēc izskata, un kā viņš / viņa sevi pasniedz vizuāli. Šī mentalitāte "daru ko gribu, izskatos kā gribu utt" arī noved pie dzīves kādu neviens sev negrib. Bet, protams, ja apgrozās tādā sabiedrībā, kur tālāk par vietējo bāru nekas nav redzēts, tad jā, varbūt tādi uzskati arī izveidojās.
01.09.2023 11:23 |
 
Reitings 64
Reģ: 15.03.2023
GhostGG @ 01.09.2023 11:23

Ko? Nu kā gan var būt tik tupi cilvēki un dzīvot iluzijas. Nekas nav beidzies un nebeigsies. Cilvēkus vienmēr vērtēs pēc izskata, un kā viņš / viņa sevi pasniedz vizuāli. Šī mentalitāte "daru ko gribu, izskatos kā gribu utt" arī noved pie dzīves kādu neviens sev negrib. Bet, protams, ja apgrozās tādā sabiedrībā, kur tālāk par vietējo bāru nekas nav redzēts, tad jā, varbūt tādi uzskati arī izveidojās.

Kaut ko tik stulbu un kategorisku sen nebiju lasījusi😀 Ej labāk strādāt, kas normālam vīrietim šobrīd būtu jādara :)
01.09.2023 11:44 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Nekas tā netrigero vīrieti kā sieviete, kura izvēlas ar savu ķermeni darīt to, ko pati vēlas. 😀
01.09.2023 11:53 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Ej labāk strādāt, kas normālam vīrietim šobrīd būtu jādara

Esmu 100% pārliecināts, ka esmu jau sen vairāk sastrādājis, nekā tu un tavs draugs, vīrs (ja tev tāds vispār ir) kopā nākamos 30 gadus 😁
01.09.2023 11:55 |
 
Reitings 656
Reģ: 28.07.2023
.Eksperte. @ 01.09.2023 11:53
Nekas tā netrigero vīrieti kā sieviete, kura izvēlas ar savu ķermeni darīt to, ko pati vēlas. ?

Nekas tā netrigero sievietes, kā neglaimojošs teksts, kas skar viņas pagātnes izvēli, ar ko pašas iebraukušas auzās. Noprotams, ka tās kas te cepās, arī ir tās aptetovētās, bet lielākā daļa tās kam ķēpājumu nav, piekrīt. Tāpat kā diskusijās par body count, tās kam tas ir liels, brēc, ka tam nav nozīmes, bet tās, kam ir mazs mierīgi sēž klusu, un saprot, ka ir tam nozīme.
01.09.2023 12:06 |
 
Reitings 64
Reģ: 15.03.2023
GhostGG @ 01.09.2023 11:55

Esmu 100% pārliecināts, ka esmu jau sen vairāk sastrādājis, nekā tu un tavs draugs, vīrs (ja tev tāds vispār ir) kopā nākamos 30 gadus ?

Jā, man ir foršs vīrs, mums ir divi kolosāli un veseli bērni, es ar visiem saviem tetovējumiem strādāju vienā no lielākajiem un zināmākajiem uzņēmumiem Latvijā, arī maniem kolēģiem ir tetovējumi. Un tavu vērtību noteikti nepaaugstina tas, ka esi “sastrādājis” 30x vairāk par manu vīru un visiem mums pārējiem (labi, ka zini, cik mans vīrs pelna😀), bet paralēli sēžot meiteņu klaču forumā :)
01.09.2023 12:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits