Kāpēc daudz jaunas meitenes ir aptetovētas no galvas līdz kājām?

 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
Nesaprotu, kāpēc pēdējos gados ir tāds trends jau 18 gadniecēm būt apsmērētam ar tinti?
Vai tiešām ir meitenes, kas uzskata, ka tetovējumi palielina pievilcību, un vīriešiem tas patīk?
Vēsturiski tetovējumi bija jūrniekiem, cilvēkiem ar skarbu dzīvesveidu, kur bija regulāra dzeršana, vai smags darbs, un arī uz vergiem, karavīriem, prostitūtām un noziedzniekiem.
Pat lielākā daļa vīriešu izvairījās uz sevis tetovēt, jo tad tu asociējies ar zemu sociālo šķiru.
Vai tā varētu būt, ka sievietes kas tetovējās, mēģina validēt/apliecināt sevi jo jūtas kāda iemesla dēļ mazvērtīgas un grib izcelties, jo viņu dzīvē trūkst autoritātes vai jebkādu standartu?
Kā jau teicu, vēsturiski tetovējumi bija pazīme par nepakļaušanos sabiedrības normām, kas liecināja par vēlmi atrauties no noteikumiem.
Parasti tetovējumi bija kā brīdinājuma zīme normālajiem cilvēkiem, ka "labāk ar mani neielaisties", jo viņi spēlēja pēc citiem noteikumiem (karavīri, jūrnieki, kas bija gatavi nogalināt, utt).
31.08.2023 20:52 |
 
Patīk
Reitings 2696
Reģ: 08.05.2022
YaeMiko @ 31.08.2023 22:49

Tātad tu māki iekrāsot tikai to kas ir izdevīgi tikai tev. A pārējais kur rakstīt par kristiešiem? Inku tetovējumi, ir inuītu tetovējumi un Ēģiptē tetovēja tikai sievietes kuras bija augstos amatos utt. Tu saproti ka vēsture mainās un vienu lietu, kas bija nevar ņemt par piemēru visam?
Bet Ok domā ko gribi.

Tur kā pret sienu. 😁
31.08.2023 22:49 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
lietotājs @ 31.08.2023 22:49

Runājot par mūsdienu vīriešiem, pat geji Latvijā netetovējas tik ļoti kā sievietes (paskatījos dažādus dating appus). Tur liekas ir ļoti liela nozīme dzimumam, kurš to sācis darīt tīri trenda nolūkos. Tāpēc gribēju par šo tēmu ar parunāt. Ir skaidri redzams, ka sievietes tetovējas daudz vairāk X uz 100 gabaliem nekā vīrieši.
Vai tiešām kāds domā, ka ko šādu var paveikt cilvēks kam nav uzmanības trūkums?

Kašers laikam Latvijas slavenākais gejs ir notetovēts no galvas līdz kājām 😂
31.08.2023 22:51 |
 
Reitings 219
Reģ: 24.07.2023
lietotājs @ 31.08.2023 22:49

Runājot par mūsdienu vīriešiem, pat geji Latvijā netetovējas tik ļoti kā sievietes (paskatījos dažādus dating appus). Tur liekas ir ļoti liela nozīme dzimumam, kurš to sācis darīt tīri trenda nolūkos. Tāpēc gribēju par šo tēmu ar parunāt. Ir skaidri redzams, ka sievietes tetovējas daudz vairāk X uz 100 gabaliem nekā vīrieši.
Vai tiešām kāds domā, ka ko šādu var paveikt cilvēks kam nav uzmanības trūkums?

Ļoti iespējams, ka ir uzmanības trūkums. Varbūt grib piesaistīt tos, kuriem arī ir tetovējumi. Tā jau gaumes lieta, vai tad ne?
31.08.2023 22:54 |
 
Reitings 656
Reģ: 28.07.2023
YaeMiko @ 31.08.2023 22:51

Kašers laikam Latvijas slavenākais gejs ir notetovēts no galvas līdz kājām ?

Nu ja, tieši tā kā teicu, notetovētie ir tie, kam ar galvu nav kārtībā un/vai ir uzmanības trūkums. Te čalis visā savā krāšņumā un vēl ar uzmanības trūkumu, jo ne velti - slavenākais.
31.08.2023 22:55 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Izsmiet cilvēkus par vajadzību iet uz terapiju ir kā izsmiet invalīdus par vajadzību lietot ratiņkrēslu.
Gaidu, kad postpadomju Latvijā mentālo veselību sabiedrība iemācisies uztvert kā tik pat nopietnu kā fizisko veselību. Latvija ir sestajā vietā Eiropā pašnāvību statistikā, ar stipru vairākumu tieši vīriešu vidū, bet TeRapIjA TaK ir MuļĶīBas un vajadzīga tikai karjeras un feminisma nospiestām sievietēm.
31.08.2023 22:59 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Lula @ 31.08.2023 22:34

Protams, ne jau viņam tetovējumi traucē, bet viss sieviešu dzimums, ar kuru ikdienā noteikti bail runāt vai pat saskatīties, tādēļ atliek kasīties internetā, lai dabūtu uzmanību.

Tā ir medus maize pie vakara tējas ienākt sieviešu forumā ar savu pašpasludināto top viedokli kā viszinātājiem pār kādu sieviešu saistītu tematu un vērot, kā citas argumentē šo viedokli, kompensējot kaut kādu savu iztrūkumu.
Viņi zina, ja šeit lielākā daļa ir sievietes, tamdēļ veido provokatīva satura diskusijas, kur var izteikt savu pārliecību par kaut ko, jo ikdienā reāli nav kur to izteikt.
Bet es ticu, ka es uzrakstiju to, ko jūs jau pašas saprotat.
Ja mēs kolektīvi vienkārši nereaģētu uz atklātām provokācijām, tie veči varbūt aizietu citur. Atceraties teicienu, ka sūds nesmird, ja to nebaksta? Nu vo!
31.08.2023 23:08 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Man nepatīk, kā izskatās dāmas ar lieliem tetovējumiem, tērpušās greznās vakarkleitās. Ir redzētas lielos kino jomas pasākumos u.c. Izskatās bezgaumīgi. Grezna vakarkleita, briljanti un uz ķermeņa uztetovēts kaut kāds liels teksts vai liels attēls neizskatās labi. Bet visā visumā katrs drīkst izdaiļot vai izķēmot savu ķermeni, kā vien vēlas.
31.08.2023 23:10 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Gaidu, kad postpadomju Latvijā mentālo veselību sabiedrība iemācisies uztvert kā tik pat nopietnu kā fizisko veselību

Pareizi tu visu pateici, postpadomju Latvijā cilvēki gāja uz terapijām, ja dzīve ir tiešām notikusi liela huiņa. Tagad cilvēki skrien uz terapijām, jo jūtās bēdīgi, nav draugu, partneris pameta, neaug sociālo tīku sekotāji un kas tik vēl nē. Venvārdsakot smieklīgi iemesli, lai skrietu uz terapiju. Tas tikai pierāda, ka mūsdienās cilvēki ir garīgi vāji un ņuņas.
31.08.2023 23:25 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
.Eksperte. @ 31.08.2023 23:08

Tā ir medus maize pie vakara tējas ienākt sieviešu forumā ar savu pašpasludināto top viedokli kā viszinātājiem pār kādu sieviešu saistītu tematu un vērot, kā citas argumentē šo viedokli, kompensējot kaut kādu savu iztrūkumu.
Viņi zina, ja šeit lielākā daļa ir sievietes, tamdēļ veido provokatīva satura diskusijas, kur var izteikt savu pārliecību par kaut ko, jo ikdienā reāli nav kur to izteikt.
Bet es ticu, ka es uzrakstiju to, ko jūs jau pašas saprotat.
Ja mēs kolektīvi vienkārši nereaģētu uz atklātām provokācijām, tie veči varbūt aizietu citur. Atceraties teicienu, ka sūds nesmird, ja to nebaksta? Nu vo!

Ļoti labprāt piedalos kolektīvajā nereaģēšanā
31.08.2023 23:27 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Ja atkāpjos no kašķēšanās ar idiņiem :D
Vienīgais, ko varu iedomāties, kas man galīgi nav saprotams - tas Samantas Tīnas tetovējums pa visu muguru. Man patīk tetovējumi, arī plaši un daudz, bet to viņas auna zīmi ... nu es nevaru neko foršu tur ieraudzīt. Laikam nesaprotu to vēlmi sevi tā nobrendot ar savu horoskopu. That said - viņai pašai patīk, un tas ir galvenais.
31.08.2023 23:33 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Ja mēs kolektīvi vienkārši nereaģētu uz atklātām provokācijām, tie veči varbūt aizietu citur. Atceraties teicienu, ka sūds nesmird, ja to nebaksta? Nu vo!

Neizdosies, patiesība, šeit ir diezgan daudz sievietes, nekā tev un lulačkai varētu šķist, kuras daudzos jautājumos piekrīt šī foruma vīriešiem :P
31.08.2023 23:33 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
GhostGG @ 31.08.2023 23:25

Pareizi tu visu pateici, postpadomju Latvijā cilvēki gāja uz terapijām, ja dzīve ir tiešām notikusi liela huiņa. Tagad cilvēki skrien uz terapijām, jo jūtās bēdīgi, nav draugu, partneris pameta, neaug sociālo tīku sekotāji un kas tik vēl nē. Venvārdsakot smieklīgi iemesli, lai skrietu uz terapiju. Tas tikai pierāda, ka mūsdienās cilvēki ir garīgi vāji un ņuņas.
nope. Pirmkārt, postpadomju Latvija ir šodien, drošvien domāji - padomju Latvijā. Otrkārt, padomju Latvijā terapijas nebija un mentālā veselība neeksistēja, tā vietā bija alkohols, tāpēc tik daudzi nodzērās. Treškārt, lielākā daļa piemēru, kāpēc Tavuprāt, cilvēki iet uz terapiju ir reti aplami. Stunda terapijas maksā ap 70 eiro un daudzi no tiem, kam pavisam noteikti to vajaga, to nemaz nevar atļauties. Ceturtkārt, jāatzīst, ir cilvēku grupa, kas bārsta vārdu terapija pa labi un pa kreisi, tāpat, kā vārdu depresija, un tieši tāpat apgalvo, ka viņi iet uz terapiju, jo ir stilīgi to teikt. Tiem, kas tiešām redzējuši elli un ir gājuši uz terapiju to risināt, tik vienkārši pa labi un pa kreisi par to nerunā. Manā lokā par manu terapijas pieredzi zina tikai apmēram 3 cilvēki. Esmu pārliecināta, ka ir cilvēki arī Tavā lokā, kas ir gājuši vai iet uz terapiju un Tu to nekad neuzminēsi.
31.08.2023 23:37 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Lula @ 31.08.2023 23:33
Ja atkāpjos no kašķēšanās ar idiņiem :D
Vienīgais, ko varu iedomāties, kas man galīgi nav saprotams - tas Samantas Tīnas tetovējums pa visu muguru. Man patīk tetovējumi, arī plaši un daudz, bet to viņas auna zīmi ... nu es nevaru neko foršu tur ieraudzīt. Laikam nesaprotu to vēlmi sevi tā nobrendot ar savu horoskopu. That said - viņai pašai patīk, un tas ir galvenais.

Ar tetovējumiem vispār tā ir, ka citiem nav jācenšas pat saprast. Tā nozīme un būtība ir tikai tās nēsātājam.
Gaume, protams, ir visiem un par to, vai tas ir vajadzīgs vai nē, skaisti vai nav skaisti, var gadiem diskutēt. Man liekas, ka par tādām ļoti personīgām izvēlēm citi nemaz nevar tā īsti komentēt, kā ir pareizi / labi darīt un kā nav.
31.08.2023 23:37 |
 
Reitings 656
Reģ: 28.07.2023
Lula @ 31.08.2023 23:27

Ļoti labprāt piedalos kolektīvajā nereaģēšanā

Neizskatās, posto savu bezjēdzīgo tekstu, kas vispār 90% nav pa tēmu, pie katra veču komenta.
31.08.2023 23:37 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
.Eksperte. @ 31.08.2023 23:37

Ar tetovējumiem vispār tā ir, ka citiem nav jācenšas pat saprast. Tā nozīme un būtība ir tikai tās nēsātājam.
Gaume, protams, ir visiem un par to, vai tas ir vajadzīgs vai nē, skaisti vai nav skaisti, var gadiem diskutēt. Man liekas, ka par tādām ļoti personīgām izvēlēm citi nemaz nevar tā īsti komentēt, kā ir pareizi / labi darīt un kā nav.

Taisnība, viņai pašai noteikti viss ir skaidrs kāpēc tieši tāda izvēle. Bet nu, mazliet jau par gaumi padiskutēt var.
31.08.2023 23:40 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Esmu pārliecināta, ka ir cilvēki arī Tavā lokā, kas ir gājuši vai iet uz terapiju un Tu to nekad neuzminēsi.

Pilnīgas muļķības, manā draugu logā cilvēki uzņemās atbildību par savu dzīvi un to sakārto produktīvā veidā, nevis iet uz terapiju.
31.08.2023 23:42 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Lula @ 31.08.2023 23:40

Taisnība, viņai pašai noteikti viss ir skaidrs kāpēc tieši tāda izvēle. Bet nu, mazliet jau par gaumi padiskutēt var.

Var padiskutēt, jā. Tapēc atbildot uz tēmas pieteikuma jautājumu par to,
Vai tiešām ir meitenes, kas uzskata, ka tetovējumi palielina pievilcību, un vīriešiem tas patīk?
es gribētu teikt, ka lielai daļai no viņām ir pilnīgi pie dirsas, vai vīriešiem tas patīk, tāpat kā par kaut kādām nepieņemšanām modeļu aģentūrās vai vel nez kādos darbos, kur jābūt "tīrām".😀 Un pilnīgi tos pašus jautājumus var attiecināt uz vīriešiem. Katram trešajam notetovēta roka vai stilbs.
31.08.2023 23:44 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
GhostGG @ 31.08.2023 23:42

Pilnīgas muļķības, manā draugu logā cilvēki uzņemās atbildību par savu dzīvi un to sakārto produktīvā veidā, nevis iet uz terapiju.
novēlu, lai Tev un Tavam lokam tā arī būtu un nepienāktu mirklis dzīvē, kad jāmeklē palīdzība.
31.08.2023 23:47 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Elizabeteputnos @ 31.08.2023 23:37
nope. Pirmkārt, postpadomju Latvija ir šodien, drošvien domāji - padomju Latvijā. Otrkārt, padomju Latvijā terapijas nebija un mentālā veselība neeksistēja, tā vietā bija alkohols, tāpēc tik daudzi nodzērās. Treškārt, lielākā daļa piemēru, kāpēc Tavuprāt, cilvēki iet uz terapiju ir reti aplami. Stunda terapijas maksā ap 70 eiro un daudzi no tiem, kam pavisam noteikti to vajaga, to nemaz nevar atļauties. Ceturtkārt, jāatzīst, ir cilvēku grupa, kas bārsta vārdu terapija pa labi un pa kreisi, tāpat, kā vārdu depresija, un tieši tāpat apgalvo, ka viņi iet uz terapiju, jo ir stilīgi to teikt. Tiem, kas tiešām redzējuši elli un ir gājuši uz terapiju to risināt, tik vienkārši pa labi un pa kreisi par to nerunā. Manā lokā par manu terapijas pieredzi zina tikai apmēram 3 cilvēki. Esmu pārliecināta, ka ir cilvēki arī Tavā lokā, kas ir gājuši vai iet uz terapiju un Tu to nekad neuzminēsi.

Nevajag apšaubīt viņa zināšanas. Viņš pa gabaku zina kur kurš iet un kur neiet. Tāpat kā to, kas sievietēm patīk un kā patiesībā jūtas 50 gadīgas vecmeitas. 😀
31.08.2023 23:48 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Tāpat kā to, kas sievietēm patīk un kā patiesībā jūtas 50 gadīgas vecmeitas.

to zin visi, nevis tikai es :D Sejā rakstīts.
31.08.2023 23:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits