Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Auto stikla maiņa

 
Reitings 88
Reģ: 27.01.2014
Labvakar! :)
Ceru, ka kāda varēs padalīties ar savu pieredzi. Cik Jums izmaksāja vējstikla maiņa+stikls kopā? Man servisā saka, ka tie būs 300 eiro, bet man pirmā pieredze, nestādos priekšā, vai tas ir daudz vai ne. Un vai ir vērts apzvanīt citus servisus.
30.08.2023 21:46 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Jā, tāda cena apmēram varētu būt, atkarīgs kāda mašīna un kādi sensori pie tā stikla nāk. Mašīnai bez sensoriem logā man tas prieks izamaksāja pie 250 euro kkādi gadi 3 atpakaļ, mašīnai ar sensoriem stiklā viens pats stikls, bez darba, 400+ euro. Pievērs uzmanību kāda ražotāja stiklu tev uzstādīs, esmu mainījusi uz Saint-Gobain stikliem un nekādu sūdzību, gana "ciets" lai no akmeņiem nebaidītos.
31.08.2023 00:03 |
 
Reitings 12
Reģ: 19.08.2016
Burtiski pāris dienas atpakaļ mainīju Vējstiklu mašīnai.
Vienā no servisiem - man pateica cenu 350 eiro ar visu nomaiņu. Savukārt no pazīstamo - pazīstamajiem dabūju ļoti labu meisteru, kurš pats maina stiklu 3-4 stunudu laikā un stikls man ar visu darbu izmaksāja 140 eiro. Tur ari pateica, ja ir stikls ar apsildi tad vēl kādi 20-30 eiro vairāk būtu. Tātad tā cena variējās no 140-160 eiro un tad ir divas reizes lētāk kā man piedāvāja sākotnēji.
Kopumā teikšu esmu ļoti apmierināta, jo plusā man tika uzstādīts stikls ar pretsaules tonējošo joslu (kur parasti par tādu stiklu paņem vēl kādus 50-60 eiro papildus)! Darbs izdarīts bija ļoti labi, viss pēc tam tika iekšā salonā vēl sakopts un pastāstīts ko un pēc cik ilga laika var darīt.
31.08.2023 09:17 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
cosmo91 @ 31.08.2023 09:17
Burtiski pāris dienas atpakaļ mainīju Vējstiklu mašīnai.
Vienā no servisiem - man pateica cenu 350 eiro ar visu nomaiņu. Savukārt no pazīstamo - pazīstamajiem dabūju ļoti labu meisteru, kurš pats maina stiklu 3-4 stunudu laikā un stikls man ar visu darbu izmaksāja 140 eiro. Tur ari pateica, ja ir stikls ar apsildi tad vēl kādi 20-30 eiro vairāk būtu. Tātad tā cena variējās no 140-160 eiro un tad ir divas reizes lētāk kā man piedāvāja sākotnēji.
Kopumā teikšu esmu ļoti apmierināta, jo plusā man tika uzstādīts stikls ar pretsaules tonējošo joslu (kur parasti par tādu stiklu paņem vēl kādus 50-60 eiro papildus)! Darbs izdarīts bija ļoti labi, viss pēc tam tika iekšā salonā vēl sakopts un pastāstīts ko un pēc cik ilga laika var darīt.

Tas izklausās aizdomīgi lēti, ar šo ir baigi jāuzmanās, man ir bijis iegrābiens ar lētajiem stikliem, beigās pēc bišķīt vairāk kā gada bija jāpārliek, jo līmēties sāka vaļā (sāka mitrums krāties) un stikls ļoti viegli skrāpējās (izskatijās ļaunāk nekā OEM ko es nomainīju), tāpec baigi jāpievērš uzmanība kādu stiklu liek, jo toreiz man ielika kaut kādu palētu, kopš tās reizes es pati sūtu stiklu un sēžu un uz nagiem skatos, kā liek un ko liek.😁
31.08.2023 09:32 |
 
10 gadi
Reitings 3178
Reģ: 18.12.2012
300 izklausā +/- korekti!
31.08.2023 11:40 |
 
Reitings 2686
Reģ: 03.06.2023
Estere8 @ 31.08.2023 11:40
300 izklausā +/- korekti!
Atkarīgs no auto un stikla.
Var būt 150e - var būt 1k+
31.08.2023 16:45 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Nesen servisā pilnīgi jaunu vējstiklu ielika par 180 EUR (darbs + stikla cena kopā). Tiesa gan, ārzemēs. Līdz Latvijai ar tādu saplīsušu stiklu netiktu, tāpēc mainījām tur, ārpus Latvijas.
31.08.2023 23:16 |
 
Reitings 12
Reģ: 19.08.2016
Andie @ 31.08.2023 09:32

Tas izklausās aizdomīgi lēti, ar šo ir baigi jāuzmanās, man ir bijis iegrābiens ar lētajiem stikliem, beigās pēc bišķīt vairāk kā gada bija jāpārliek, jo līmēties sāka vaļā (sāka mitrums krāties) un stikls ļoti viegli skrāpējās (izskatijās ļaunāk nekā OEM ko es nomainīju), tāpec baigi jāpievērš uzmanība kādu stiklu liek, jo toreiz man ielika kaut kādu palētu, kopš tās reizes es pati sūtu stiklu un sēžu un uz nagiem skatos, kā liek un ko liek.?

Šeit gan īsti nepiekritīšu.
Cena ir ļoti atšķirīga pirmkārt vai to dara liels serviss ( jo neaizmirsīsim, ka klāt summai par vējstiklu + darbu nāk arī % no īres, elektrības un visām izmaksām, kas mūsdienās ir norma), vai to dara atsevišķs speciālists savā nelielā servisā.
Šo meistaru man ieteica cilvēks, no lielā autoservisa, un kā zināms, viņi labus speciālistus zina pēc sadarbības utt, un neieteiks tikai tos dārgākos, bet arī cilvēkus kuri strādā tieši priekš sevis varbūt par salīdzinoši demokrātiskām cenām, bet strādā uz kvalitāti.
Kā arī šis meistars izdarīja vēl papildus darbu - man jau vienreiz tika mainīts stikls (pirms mašīnu iegādājos), tieši tur sākās problēma, ka stikls bija slikti ielikts un aizlīmēts tā, ka nenāca nost, kas savukārt prasīja lielāku darbu un laiku, lai šo visu izlabotu un veiktu vēl papildus attīrīšanu apstrādi pret koroziju, un krāsošanu vietās, kur iepriekšējais stikls tika slikti ielikts.
Tāpēc dārgāks ne vienmēr nozīmē kvalitatīvāks.
Kā arī stiklam ko meistars liek, vienmēr ir apakšā uzlīmīte, pēc kuras var dabūt visu informāciju par stiklu. 😁 Tā pat pirms braukšanas pie šādiem cilvēkiem, vienmēr var atrast un palasīt atsauksmes - tāpēc esmu ļoti apmierināta, ka ir tomēr tik labi speciālisti, kuri neraus nost 10 ādas. Taču cenas protams var variēties gan no mašīnas modeļa, gan izlaiduma gada. Faktori cenu sastādījumam ir diezgan daudz.
01.09.2023 10:03 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Cena ir ļoti atšķirīga pirmkārt vai to dara liels serviss ( jo neaizmirsīsim, ka klāt summai par vējstiklu + darbu nāk arī % no īres, elektrības un visām izmaksām, kas mūsdienās ir norma), vai to dara atsevišķs speciālists savā nelielā servisā

Protms, ka ir lētāk, tikai ar materiāla garantiju ir kā ir, stikls tomēr nav daļa, kas mainās bieži un ir patīkami, ja tomēr ir tā garantija, ka tas stikls pēc gada nebūs vnk šausmas, jāčeko līdzi kāds stikls tiek piedāvāts. Protmas var pēc atsauksmēm atrast labu privāto un arī viņš var pat ļotu labu darbu izdarīt, bet ja cena ir par 50% nekā tev nosauc serviss, standarta, nevis dīlerserviss, īpaši, ja darbs ir veikts dažas dienas atpakaļ, es nemestos teikt ka viss ir čiki piki.
01.09.2023 11:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits