Zemākais punkts dzīvē

 
Reitings 20
Reģ: 24.08.2023
Kā jau virsraksts saka, vēlētos uzklausīt jūsu viedokļus, stāstus, kas jūsuprāt bija zemākais punkts jūsu dzīvē, kā jūs tikāt tam pāri, kā jūs izkļuvāt no tās situācijas un kas jūs motivēja?
25.08.2023 15:50 |
 
Reitings 91
Reģ: 14.08.2023
Tigeriene @ 27.08.2023 12:16

Njā. Šo piemirsu. Mamma man dažreiz saka, ka es neko nevaru, ka es negribēšu, man neinteresēs u.t.t. Un tas viss taču iekodējas smadzenēs, pat ja tu to negribi. Un tad vienā brīdī tiešām sāc domāt, ka esi stulba. ??? "Mīļš paldies" mammai.

Visur tikai dzirdami teksti, mama un ome vainīga slikti izturras viņi ir vardarbīgi, Tu esi upure. Un tev jaciešs deļ viņām! A varbūt viņām ir grūti deļ tevis? Nesi aizdomājusies, ka es viņām uz kakla un neej nost? Traucē dzīvot. Tu nesi vienīga upure, kurai sūdīgi no ģimenes. Iejūties kādreiz citu ādā, cik grūti ir viņiem neviss tikai sudzies, ka vainīga ome.tev patiktu, ja tavs bērns, nekad neko nedarītu, nestrādātu, sedetu uz kakla lidz 25 /30gadiem un attaisnotos ka vainīga ģimene, bet ne pati? Tu nebūtu nikna un dusmiga, ka tev nav savas dzīves bet jakopj pieaudzis bērns, kas neko pats nevar?? BIEŽI vien bērni nekad neredz un negrib redzēt vecāku problēmas, rūpes, jo ir nemitīgi koncentrējas cik pašiem grūti un smagi. A vecāku pūles un jutas neskaitas, tas neko nenozime, galvenais kā bērns jūtas. Tu esi kādreiz pajautājusi, palidzejusi savai omei, mātei. Pajautājusi kā jūtas, ko vajag palidzēt... Vai arī esi tikai kārtējā egoiste, kas domā par sevi?
29.08.2023 19:27 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
31.oktobris @ 29.08.2023 19:27

Visur tikai dzirdami teksti, mama un ome vainīga slikti izturras viņi ir vardarbīgi, Tu esi upure. Un tev jaciešs deļ viņām! A varbūt viņām ir grūti deļ tevis? Nesi aizdomājusies, ka es viņām uz kakla un neej nost? Traucē dzīvot. Tu nesi vienīga upure, kurai sūdīgi no ģimenes. Iejūties kādreiz citu ādā, cik grūti ir viņiem neviss tikai sudzies, ka vainīga ome.tev patiktu, ja tavs bērns, nekad neko nedarītu, nestrādātu, sedetu uz kakla lidz 25 /30gadiem un attaisnotos ka vainīga ģimene, bet ne pati? Tu nebūtu nikna un dusmiga, ka tev nav savas dzīves bet jakopj pieaudzis bērns, kas neko pats nevar?? BIEŽI vien bērni nekad neredz un negrib redzēt vecāku problēmas, rūpes, jo ir nemitīgi koncentrējas cik pašiem grūti un smagi. A vecāku pūles un jutas neskaitas, tas neko nenozime, galvenais kā bērns jūtas. Tu esi kādreiz pajautājusi, palidzejusi savai omei, mātei. Pajautājusi kā jūtas, ko vajag palidzēt... Vai arī esi tikai kārtējā egoiste, kas domā par sevi?

Ja vien tu zinātu, kā ikdienā tā pilināšana ar "ai, ko tad tu, tu jau nē, tu nevarēsi/nemācēsi/ tas nav priekš tevis" aizved reālā ticībā, ka tu esi nespējīgs. Es to saku reāli no pieredzes, tā notiek, ja audz disfunkcionālā ģimenē.
No malas tiešām tā arī izklausās, ka viņa vaino tikai citus un kaut kādā mērā es arī tam piekrītu. Tai pat laikā iesaku nebārstīties ar tādiem apgalvojumiem un mēģināt izprast, ka mēs katrs lietas apstrādājam savādāk.
29.08.2023 20:36 |
 
Reitings 455
Reģ: 14.08.2023
Mēs nezinām, kas tā par slimību, bet vispārēji vecākiem šāds modelis, ka pieaudzis bērns dzīvo ar viņiem un ja vēl nepelna, arī var neapmierināt, kas sadzīvi veidos sliktu pat tad, ja vecāki paši nav toksiski. Bet, ja viņi ir toksiski, tad tas būs vēl viens iemesls, par ko viņi var uzbraukt pieaugušam bērnam, viņu acīs apstiprinājums, ka viņiem ir taisnība.
30.08.2023 14:47 |
 
Reitings 455
Reģ: 14.08.2023
.Eksperte. @ 28.08.2023 09:01

Es, patiesībā, domāju par šo. Es iedomājos situāciju, kur cilvēks iet pēc 7 gadiem saņēmies drosmi uzlabot dzīvi un kādam pastāstīt sāpīgo, un tam cilvēkam atbild ar šādu tekstu. Tā ir baigā nekompetence vai pat negribēšana šo situāciju risināt. Es noteikti pie tāda terapeita vairs kāju nespertu. Varētu domāt, ka tagad tu uz mūžu esi norakstīts ar savu problēmu, ka esi neizrisināms.

Kā terapeits to pasniedz. Ja pasaka bez ierosinājuma meklēt citu ārstu un ar toni - tu esi bezcerīga, tad ļoti neprofesionāli. Ja pasaka - manos spēkos nav palīdzēt, bet iesaku vērsties pie cita speciālista - un ideāli, ja vēl sniedz citu speciālistu ieteikumus, tad, manuprāt, profesionāli, ka speciālists atzīst, ka kaut kas viņam nesanāk, nevis turpina bezjēdzīgas vizītes un varbūt pat kaitē.
Iedomājos, ka var aizrakstīt centram Martai vai kādai citai tāda veida organizācijai un uzjautāt informatīvi, ar kādiem speciālistiem viņi strādā, kādus iesaka seksuālās vardarbības gadījumā.
30.08.2023 14:50 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Nu tas ka neko nevar, nemāk, tizls, nesmuks, greizs, līks ,visu dara slikti ir būtībā raksturīgs latviešiem. Noniecināt otru nevis celt LV ir visur norma .Tas nav tikai ģimenē .
Skat ka ASV ,par kaktru sīkumu slavēs visi un jebkuru .
Latvietis latvietim latvietis . Nav jāņem galvā .
30.08.2023 14:56 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Kalnos @ 30.08.2023 14:56
Nu tas ka neko nevar, nemāk, tizls, nesmuks, greizs, līks ,visu dara slikti ir būtībā raksturīgs latviešiem. Noniecināt otru nevis celt LV ir visur norma .Tas nav tikai ģimenē .
Skat ka ASV ,par kaktru sīkumu slavēs visi un jebkuru .
Latvietis latvietim latvietis . Nav jāņem galvā .

Un ko Tu pati dari? Tagad samet vienā katlā un noniecini visus latviešus. Rādi labāku piemēru un, varbūt, kaut kas mainīsies.
30.08.2023 15:38 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
Pārmest slimam cilvēkam, ka dzīvo ar vecākiem next level 😁
Daudzi dzīvo ar vecākiem un gan jau jūs pašas visus studiju gadus vairāk vai mazāk arī sūcāt naudu no vecākiem.
30.08.2023 15:49 |
 
Patīk
Reitings 2696
Reģ: 08.05.2022
akul12 @ 30.08.2023 15:49
Pārmest slimam cilvēkam, ka dzīvo ar vecākiem next level ?
Daudzi dzīvo ar vecākiem un gan jau jūs pašas visus studiju gadus vairāk vai mazāk arī sūcāt naudu no vecākiem.

Es par to pašu! Mēs neviena nezinām kas tā par slimību, cik tā ir nopietna. No malas jau ir viegli runāt.
30.08.2023 15:56 |
 
Reitings 455
Reģ: 14.08.2023
akul12 @ 30.08.2023 15:49
Pārmest slimam cilvēkam, ka dzīvo ar vecākiem next level ?
Daudzi dzīvo ar vecākiem un gan jau jūs pašas visus studiju gadus vairāk vai mazāk arī sūcāt naudu no vecākiem.

Ja viņai no dzīvošanas ar toksiskiem radiem ir slikti, tad ieteikums pārvākties, kas viņas dzīvi uzlabos, ir nosodāms?
30.08.2023 16:16 |
 
Reitings 455
Reģ: 14.08.2023
Lorra @ 30.08.2023 15:56

Es par to pašu! Mēs neviena nezinām kas tā par slimību, cik tā ir nopietna. No malas jau ir viegli runāt.

Man daļēji kauns to teikt, bet es palasīju lietotājas vecās diskusijas, kas man lika domāt, ka nepārvākšanās nav tādēļ, ka nespētu par sevi parūpēties (veselības ziņā), bet emocionālo barjeru, baiļu dēļ, ko var atrisināt. Un ja viņa saka, ka slimība šobrīd nav ārstējama, tas nozīmē, ka, ja viņa nepārvarēs bailes, visu mūžu dzīvos ar toksiskiem radiem. Es negribēju preperēt viņas dzīvi, tāpēc iepriekš to neminēju, un šaubos, ka vajadzēja to tagad rakstīt, tai pat laikā drīzāk to uzskatu par pamudinājumu, nevis nosodījumu. 😬
30.08.2023 16:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits