Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jūtos tā it ka mani čakarē

 
Reitings 20
Reģ: 24.08.2023
Sveikas,
Vēlējos uzrakstīt savu sāpi un dzirdēt citu cilvēku skatu no malas, citādāk vāros savā sulā.
Esmu kopā ar puisi 4,5 gadus. Attiecību sākumā es pārvācos uz viņa pilsētu, jo viņš tur studēja, es pametu savu dzīvi savā pilsētā un sāku tur dzīvi no 0. Ar laiku sapratu, ka nu galīgi negribu te palikt, un kad viņš beigs studēt, tad pārvāksimies. Viņš piekrita, pat apspriežam plānus lēnām, kur varētu utml.
Un te sākas problēma. Saviem draugiem un ģimenei viņš vispār par šiem plāniem neko nav teicis, un tieši otrādi, kad viņš ir ar draugiem, esmu dzirdējusi kā viņš piemin to, kur te gribētu dzīvot, ka tajā rajonā nākotnē grib iegādāties īpašumu utml, atrast darbu, jeb pilnīgi pretēji mūsu plānam pārvākties. Kad prasu kā tad tā, tad atbild, ka tas tik tā, tikai kipa potenciāli, ja nu gadījumā mēs te tomēr paliktu.
Un visa šī dēļ man ir parādījušās šaubas, ka īstenībā viņš grib un plāno palikt te, tikai nepietiek dūšas to atklāti man pateikt, tāpēc man stāsta kaut ko citu,nezinu, varbūt gaida, ka es tomēr pati pārdomāšu te palikt vai kaut kā tā.
Tāpēc bieži vien tagad jūtos kinda apčakarēta, ka es viņa dēļ pametu visu, kas man bija (darbs, dzīvoklis, draugi utt), uzsāku ar viņu kopdzīvi, bet viņš manis dēļ nav gatavs uz to pašu (nevajag pārvākties uz manu pilsētu, bet atrast kaut ko pa vidu, piemēram).
Šī visa sakarā jūtu to, ka man sāk parādīties tāds kā resentment pret viņu, tāpēc ir parādījušās domas par šķiršanos, jo vairs nejūtos droši par savu nākotni un laiku tērēt bezjēgā arī negribas....
24.08.2023 15:35 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
...un tagad visu ko uzrakstīji šeit pasaki viņam. neviens padoms šeit neatrisinās tavu situāciju. attiecībās pats galvenais ir komunikācija un ne forumā, bet vienam ar otru - partneriem. iespējams uzklausot, izrunājoties tiksiet pie kopsaucēja, tad arī jutīsi, kas jādara.
24.08.2023 15:38 |
 
Reitings 168
Reģ: 06.02.2023
Nevajag otra dēļ upurēt sevi un apgriezt savu dzīvi ar kājām gaisā, darīt kaut ko pret savu gribu vai ignorēt savas vajadzības, lai vēlāk cerētu, ka otrs atdarīs ar to pašu vai kā īpaši novērtēs. Visticamāk tas nenotiks. Tev ir jādzīvo sava dzīve tā, kā Tu vēlies. Jā, ir situācijas, kad jāprot vienoties, panākt otram pretī, bet tas notiek abpusēji un nav kā liels upuris.
Šeit vīrietis skaidri un gaiši redz, ka var neko nedarīt, bet Tu izdarīsi visu, visu, lai būtu ērti viņam. Viņš par sevi prot parūpēties.
24.08.2023 15:48 |
 
Reitings 4051
Reģ: 10.04.2023
viņa dēļ pametu visu, kas man bija (darbs, dzīvoklis, draugi utt),

Stop doing wife duties as a girlfriend.
Bet nu iesaku kārtīgi izrunāties par šo visu. Jo ja viņš nav pateicis pat savai ģimenei, tad visticamāk tomēr viņš nevēlas mainīt dzīvesvietu. Un liec viņam tiešām skaidri zināt, ka nekādā gadījumā nevēlies palikt turpat dzīvot.
24.08.2023 15:59 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
EveEve @ 24.08.2023 15:48
Nevajag otra dēļ upurēt sevi un apgriezt savu dzīvi ar kājām gaisā, darīt kaut ko pret savu gribu vai ignorēt savas vajadzības, lai vēlāk cerētu, ka otrs atdarīs ar to pašu vai kā īpaši novērtēs. Visticamāk tas nenotiks. Tev ir jādzīvo sava dzīve tā, kā Tu vēlies. Jā, ir situācijas, kad jāprot vienoties, panākt otram pretī, bet tas notiek abpusēji un nav kā liels upuris.
Šeit vīrietis skaidri un gaiši redz, ka var neko nedarīt, bet Tu izdarīsi visu, visu, lai būtu ērti viņam. Viņš par sevi prot parūpēties.
piekrītu. Viņš drošvien savā galvā ir pieņēmis, ka Tu viņam pielāgosies, jo to vienmēr esi darījusi un iespējams, tāpēc viņš neredz vajadzību apdomāt šo situāciju respektējot Tavas vēlmes. Žēl, jo ilgs laiks tomēr attiecībās ir ieguldīts.
24.08.2023 16:24 |
 
Reitings 1403
Reģ: 19.05.2016
Es Tavā vietā justos tieši tāpat.
24.08.2023 16:32 |
 
Reitings 20
Reģ: 24.08.2023
Mjaa, saprotu, ka ja atskatos uz attiecību sākuma, tad es reāli biju gatava uz visu, no otra neprasot absolūti neko, sevi pakārtojot pilnībā otram cilvēkam. Šīs man ir pirmās attiecības un tikai tagad šķiet, ka atveru acis un redzu, ka kaut kādā ziņā sevi lēnām zaudēju, savus sapņus utt, liekas, ka lēnām sasniedzu kaut kādu limitu aiz kura seko jau šķiršanās..
24.08.2023 17:06 |
 
Reitings 273
Reģ: 04.05.2021
Es ljoti labi saprotu šo situāciju un es ar šādu cilvēku kopā nepaliku. (Tas nebija vienīgais iemesls)
Bijām runājuši, ka nākotnē varētu dzīvot kaut kur tuvāk galvaspilsētai, bet ne tieši Rīgā ( jo viņam Rīga nepatika) . Tikai vēlāk uzzināju, ka viņš jau bija savā galvā izplānojis, ka tomēr nekur citu dzīvot negrib ( protams, ir ērti palikt laukos, kur ir visi drugani ar ko kopā var ietusēt , iedzert, izgulēties mammas mājā utt)
Kad konfrontēju viņu un teicu, kāpēc viņš man vispār neko neteica, ka savā galvā jau izdomājis, ka citur tomēr nekur negrib dzīvot, viņš atbildeeja, ka domajaa, ka es beigās piekritīšu kopā dzīvot tur laukos.
Viņš mainīt neko negribēja- darbu viņš vareja dabūt jebkurā pilsetas strukturvienībā, bet viņam bija vienkārši slinkums mainīt savā dzīvē kaut ko.
24.08.2023 17:14 |
 
Reitings 273
Reģ: 04.05.2021
Es ieteiktu nepazaudēt sevi un savus sapņus! Ja vīrietis tiešām grib būt ar tevi, viņš pārvāksies kaut vai uz citu pasaules malu , lai butu kopā!
Never lower your standarts!
24.08.2023 17:15 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Tavas emocijas un sajūta ir normālas. Es domāju lielākā daļa justos tā pat.
Sāc ar to ka nopietni ar savu draugu parunā. Uzdod tiešus jautājums un pretī prasi tiešad atbildes. Nepieņem tādas atbildes kā " ja nu paliktu, varbūt, es jau tikai tā pat vien" utt. Jo tas nozīmē ka viņš nav gatavs to darīt.
Un tad jau pēc atbildēm tu pati vari saprast un izdarīt secinājumus.
24.08.2023 17:19 |
 
10 gadi
Reitings 3477
Reģ: 05.08.2013
Var saprast arī čali,
cerēja, ka Tu iedzīvosies..
Cik viegli pēc potenciālās pārvākšanās draugs varēs satikt ģimeni un draugus?
24.08.2023 17:19 |
 
10 gadi
Reitings 3477
Reģ: 05.08.2013
Un kur ir tava ģimene un draugi?
24.08.2023 17:20 |
 
Reitings 669
Reģ: 15.08.2023
Ierosini pārvākties jums abiem svešā pilsētā. Zinu daudzus šādus gadījumus. Viens no Rīgas, otrs no Liepājas un beigās attapās Cēsīs. Vai arī Jēkabpils un Ogre, studējot Rīgā satikās, bet dzīvo tagad Kuldīgā.
24.08.2023 17:27 |
 
Patīk
Reitings 10222
Reģ: 18.09.2021
Bumbule @ 24.08.2023 17:27
Ierosini pārvākties jums abiem svešā pilsētā. Zinu daudzus šādus gadījumus. Viens no Rīgas, otrs no Liepājas un beigās attapās Cēsīs. Vai arī Jēkabpils un Ogre, studējot Rīgā satikās, bet dzīvo tagad Kuldīgā.

Ja kaut kā dabiski sanāk ievākties vēl pa vidu citur, tad jā, bet speciāli to organizēt - why?! Tad jau loģiski dzīvot tuvāk viena vai otra senčiem/radiem (ja ir labas attiecības), nevis atrast kaut kur tālu, jo jābraukā taču būs
25.08.2023 00:08 |
 
Reitings 20
Reģ: 24.08.2023
Paldies visiem par atbildēm.
@yay - to, cik viegli viņš varēs satikt savus draugus/ģimeni ir protams atkarīgs no tā, kur pārvāksimies. Man jau arī ir savi draugi uj ģimene, ko šo gadu laikā arī nevarēju satikt uz sitiena, teiksim, davaj satiekamies otrdienas vakarā.
Nav jau arī nekāds mazs bērns, ka jādzīvo viņam ir stundas attālumā no savas ģimenes
25.08.2023 12:19 |
 
Reitings 20
Reģ: 24.08.2023
Un "cerēja ka tu iedzīvosies" - cerēt var daudz ko, labi, sākumā es to saprotu, kad sākām kopā dzīvot, bet ja es esmu atklāti vairākas reizes tagad teikusi, ka neredzu tur nākotni par kādu vēl "cer, ka es tomēr vēl iedzīvošos, pieradīšu utt" mēs vēl varam runāt, tas nenotiks
25.08.2023 12:22 |
 
Reitings 20
Reģ: 24.08.2023
Katrā ziņā tagad darīšu kā ieteica man YaeMiko - ļoti nopietna saruna ar divām opcijām, vai nu mēs veidojam reālu pārvākšanās plānu vai arī ja atkal sāksies "nu jāskatās pēc situācijas, vēl nedaudz var te utt", tad nu viss. Paldies dievam nav ne kopīga hipotekārā, ne bērnu, tad praktiskais process būs vienkāršs
25.08.2023 12:26 |
 
Reitings 262
Reģ: 21.06.2022
Bet vai pati studē vai strādā? Neesi jau iekārtojusi dzīvi. Tomēr 4.5 gadi ir daudz. Un cik jums abiem gadu?
25.08.2023 20:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits