Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kāpēc sievietes ir naidīgas uz 30+ vīriešiem kas tiekas ar 20 gadniecēm?

 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
Esmu šo fenomenu novērojis, un tās it īpaši ir 30+ gadīgās sievietes. Šo redzu ārvalstīs vairāk kā Latvijā, bet joprojām atrodoties ar jaunāku sievieti publikā var novērot sieviešu sejas, kas dusmīgi un greizsirdīgi lūr...
Varat paskaidrot, kas jums tieši nepatīk?
Kāpēc vecākas sievietes kļūst dusmīgas, kad jaunākas sievietes ir gatavas tikties ar vecākiem vīriešiem?
23.08.2023 22:43 |
 
10 gadi
Reitings 183
Reģ: 12.06.2012
Paskaidrošu. Jo mēs zinam, ko domājām, kā uztvērām dzīvi, cik naivas bijām tajos 18-20
Daudzām vēl nav izveidojusies sava pašapziņa, nespej vērtēt sevi, jaunībā bieži sanāk pazust attiecībās, vieglāk nokļūt toksiskās, manipulējošās vai kontrolējošās attiecībās. Mazāk redz otru reāli, vairāk caur rozā brillēm.
Ja divi jaunieši ņemās savā starpā, mācoties to dzīvi, tas ir pilnīgi pašsaprotami. Bet, kad vecāks vīrietis izvēlas jauniņu meiteni, viņš ļoti iespējams to dara, jo grib kaut kādu varu pār viņu, meitene klausīs, pielāgosies, nerunās pretī. Varbūt vēl izglītību neiegūs, pazaudēs sevi. Man šķiet, ka tie vīrieši, kas saka “viņa ir tik pieaugusi savam vecumam” ir kompleksaini lohi - ziniet, cik man tā teica? Cik manām draudzenēm? Tagad par to runājot un domājot, slikti paliek - kad ar savu prātu saproti, ka vienkārši visi lej vienu un to pašu.
Es neesmu īpaši nekādas lielas kļūdas pieļāvusi, bet tāpat skaidrs, ka daudz ko vīrieša dēļ nedarītu 30, ko dariju 20. Un vīrieši to zina.
Stiprs vīrietis ar pašcieņu izvēlas sev līdzvērtīgu partneri.
23.08.2023 23:07 |
 
Reitings 669
Reģ: 15.08.2023
Paprika @ 23.08.2023 23:07
Paskaidrošu. Jo mēs zinam, ko domājām, kā uztvērām dzīvi, cik naivas bijām tajos 18-20
Daudzām vēl nav izveidojusies sava pašapziņa, nespej vērtēt sevi, jaunībā bieži sanāk pazust attiecībās, vieglāk nokļūt toksiskās, manipulējošās vai kontrolējošās attiecībās. Mazāk redz otru reāli, vairāk caur rozā brillēm.
Ja divi jaunieši ņemās savā starpā, mācoties to dzīvi, tas ir pilnīgi pašsaprotami. Bet, kad vecāks vīrietis izvēlas jauniņu meiteni, viņš ļoti iespējams to dara, jo grib kaut kādu varu pār viņu, meitene klausīs, pielāgosies, nerunās pretī. Varbūt vēl izglītību neiegūs, pazaudēs sevi. Man šķiet, ka tie vīrieši, kas saka “viņa ir tik pieaugusi savam vecumam” ir kompleksaini lohi - ziniet, cik man tā teica? Cik manām draudzenēm? Tagad par to runājot un domājot, slikti paliek - kad ar savu prātu saproti, ka vienkārši visi lej vienu un to pašu.
Es neesmu īpaši nekādas lielas kļūdas pieļāvusi, bet tāpat skaidrs, ka daudz ko vīrieša dēļ nedarītu 30, ko dariju 20. Un vīrieši to zina.
Stiprs vīrietis ar pašcieņu izvēlas sev līdzvērtīgu partneri.

Piekritīšu šim teiktajam. Man bija iespēja savos 20 tikties ar 30 gadnieku. Likās jūra līdz ceļiem. Bet labi, ka man pietika prāta neturpināt tās attiecības. Nesen atrakstīja soctīklā, apjautājās kā man iet, bet pie sevis nopriecājos, ka neesmu ar viņu kopā.
23.08.2023 23:14 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
Paprika @ 23.08.2023 23:07
Paskaidrošu. Jo mēs zinam, ko domājām, kā uztvērām dzīvi, cik naivas bijām tajos 18-20
Daudzām vēl nav izveidojusies sava pašapziņa, nespej vērtēt sevi, jaunībā bieži sanāk pazust attiecībās, vieglāk nokļūt toksiskās, manipulējošās vai kontrolējošās attiecībās. Mazāk redz otru reāli, vairāk caur rozā brillēm.
Ja divi jaunieši ņemās savā starpā, mācoties to dzīvi, tas ir pilnīgi pašsaprotami. Bet, kad vecāks vīrietis izvēlas jauniņu meiteni, viņš ļoti iespējams to dara, jo grib kaut kādu varu pār viņu, meitene klausīs, pielāgosies, nerunās pretī. Varbūt vēl izglītību neiegūs, pazaudēs sevi. Man šķiet, ka tie vīrieši, kas saka “viņa ir tik pieaugusi savam vecumam” ir kompleksaini lohi - ziniet, cik man tā teica? Cik manām draudzenēm? Tagad par to runājot un domājot, slikti paliek - kad ar savu prātu saproti, ka vienkārši visi lej vienu un to pašu.
Es neesmu īpaši nekādas lielas kļūdas pieļāvusi, bet tāpat skaidrs, ka daudz ko vīrieša dēļ nedarītu 30, ko dariju 20. Un vīrieši to zina.
Stiprs vīrietis ar pašcieņu izvēlas sev līdzvērtīgu partneri.

Tad jau gribi teikt, ka Leonardo DiCaprio arī trūkst pašcieņas ?
Izskatās, ka gan meitenēm patīk, gan pašam Leo patīk, un viss ok.


Tikai 1 piemērs...
23.08.2023 23:26 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
Bumbule @ 23.08.2023 23:14

Piekritīšu šim teiktajam. Man bija iespēja savos 20 tikties ar 30 gadnieku. Likās jūra līdz ceļiem. Bet labi, ka man pietika prāta neturpināt tās attiecības. Nesen atrakstīja soctīklā, apjautājās kā man iet, bet pie sevis nopriecājos, ka neesmu ar viņu kopā.

Likās jūra līdz ceļiem

Kādā ziņā?
23.08.2023 23:29 |
 
10 gadi
Reitings 2709
Reģ: 25.05.2009
lietotājs @ 23.08.2023 23:26

Tad jau gribi teikt, ka Leonardo DiCaprio arī trūkst pašcieņas ?
Izskatās, ka gan meitenēm patīk, gan pašam Leo patīk, un viss ok.
Tikai 1 piemērs...

Leonardo izvēlas jaunākas sievietes, jo tās negrib ģimeni un negrib bērnus. Līdz, ko sieviete sāk gribēt kaut ko nopietnāku, tā Leo notinās, jo ģimenes veidošana nav viņa plānos. Par šo Leo fenomenu var atrast daudz un dažādu informāciju online, arī no psihoterapeitu puses.
23.08.2023 23:35 |
 
Reitings 2686
Reģ: 03.06.2023
Paprika @ 23.08.2023 23:07
Paskaidrošu. Jo mēs zinam, ko domājām, kā uztvērām dzīvi, cik naivas bijām tajos 18-20
Daudzām vēl nav izveidojusies sava pašapziņa, nespej vērtēt sevi, jaunībā bieži sanāk pazust attiecībās, vieglāk nokļūt toksiskās, manipulējošās vai kontrolējošās attiecībās. Mazāk redz otru reāli, vairāk caur rozā brillēm.
Ja divi jaunieši ņemās savā starpā, mācoties to dzīvi, tas ir pilnīgi pašsaprotami. Bet, kad vecāks vīrietis izvēlas jauniņu meiteni, viņš ļoti iespējams to dara, jo grib kaut kādu varu pār viņu, meitene klausīs, pielāgosies, nerunās pretī. Varbūt vēl izglītību neiegūs, pazaudēs sevi. Man šķiet, ka tie vīrieši, kas saka “viņa ir tik pieaugusi savam vecumam” ir kompleksaini lohi - ziniet, cik man tā teica? Cik manām draudzenēm? Tagad par to runājot un domājot, slikti paliek - kad ar savu prātu saproti, ka vienkārši visi lej vienu un to pašu.
Es neesmu īpaši nekādas lielas kļūdas pieļāvusi, bet tāpat skaidrs, ka daudz ko vīrieša dēļ nedarītu 30, ko dariju 20. Un vīrieši to zina.
Stiprs vīrietis ar pašcieņu izvēlas sev līdzvērtīgu partneri.
Piekrītu! stipram vīrietim ar pašcieņu, līdzvērtīga būs jauna skaistule, tikties ar 30+ jau ir latiņas nolaišana.
23.08.2023 23:43 |
 
Reitings 799
Reģ: 26.02.2022
Man patīk tikai vecāki, arī pieredze ar tikai tādiem dating un attiecību ir. Tiekos tikai ar daudz ko sasniegušiem, ne veciem losers.
caurmērā varu pateikt, ka vīrieši, kas apzināti meklē vismaz 5+ gadus jaunākas, ir kompleksaini, pašapliecinās ar jaunāku dāmu, mēģina viņu regulēt un sataisīt tādu, kādu grib redzēt- ir tieksme uzspiest savu viedokli, presēt ar to, ka jāmainās utt. Parasti viņi ir ilglaicīgi vieni vai ļoti sāpināti iepriekš. Tas ir mans skatījums un pieredze.
23.08.2023 23:44 |
 
10 gadi
Reitings 183
Reģ: 12.06.2012
Aldis30 @ 23.08.2023 23:43
Piekrītu! stipram vīrietim ar pašcieņu, līdzvērtīga būs jauna skaistule, tikties ar 30+ jau ir latiņas nolaišana.

Tu minēji, ka pelni 1200 vai 1300 eiro. Tas ir diezgan maz, īpaši Rīgā dzīvojot, neko extra īpaši atļauties nesanāk. Bet jaunām meitenem patīk iziet uz Kluso centu, sapucēties, dāvaniņas. Gribas būt alpha, bet maciņš nevelk.
23.08.2023 23:49 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
Aldis30 @ 23.08.2023 23:43
Piekrītu! stipram vīrietim ar pašcieņu, līdzvērtīga būs jauna skaistule, tikties ar 30+ jau ir latiņas nolaišana.

Nevar daļēji nepiekrist..
Kāds pašcienošs vīrietis gan gribētu pavecāku vientuļo māti ar vairākiem bērniem un 10+ bijušajiem draugiem (amerikāņu izteiksmē 'baby daddy'), kas viņai joprojām raksta iekš whatsapp un facebook katru mēnesi?
Kurš pašcienošs vīrietis gribētu uzturēt un maksāt par cita vīrieša radītajiem bērniem?
23.08.2023 23:54 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
Persiks89 @ 23.08.2023 23:44
Man patīk tikai vecāki, arī pieredze ar tikai tādiem dating un attiecību ir. Tiekos tikai ar daudz ko sasniegušiem, ne veciem losers.
caurmērā varu pateikt, ka vīrieši, kas apzināti meklē vismaz 5+ gadus jaunākas, ir kompleksaini, pašapliecinās ar jaunāku dāmu, mēģina viņu regulēt un sataisīt tādu, kādu grib redzēt- ir tieksme uzspiest savu viedokli, presēt ar to, ka jāmainās utt. Parasti viņi ir ilglaicīgi vieni vai ļoti sāpināti iepriekš. Tas ir mans skatījums un pieredze.

"Tiekos tikai ar"
Neizklausās nopietni. Ir tad vairāki ar kuriem tiecies uz 1 nakts sakariem?
23.08.2023 23:58 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
lietotājs @ 23.08.2023 23:58

"Tiekos"
Neizklausās nopietni. Ir tad vairāki ar kuriem tiecies uz 1 nakts sakariem?

Vajadzētu ar katru apprecēties?
24.08.2023 00:00 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Stiprs vīrietis ar pašcieņu izvēlas sev līdzvērtīgu partneri.

Šis atgādina no facebook, kur sievietes (pavecākas) 99% ar bērniem, ieliek izdaiļotu bildi ar kārtējiem saviem "domu graudiem" ar treknu teksu, no sērijas: "īstam vīrietim būs vienalga, ka sievietei ir bērns un uzņemsies par to atbildību" :D :D
24.08.2023 00:06 |
 
Reitings 2686
Reģ: 03.06.2023
Paprika @ 23.08.2023 23:49

Tu minēji, ka pelni 1200 vai 1300 eiro. Tas ir diezgan maz, īpaši Rīgā dzīvojot, neko extra īpaši atļauties nesanāk. Bet jaunām meitenem patīk iziet uz Kluso centu, sapucēties, dāvaniņas. Gribas būt alpha, bet maciņš nevelk.
Vai tad es minēju ka esmu stiprs un pašcienoš vīrietis?
24.08.2023 00:14 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
GhostGG @ 24.08.2023 00:06

Šis atgādina no facebook, kur sievietes (pavecākas) 99% ar bērniem, ieliek izdaiļotu bildi ar kārtējiem saviem "domu graudiem" ar treknu teksu, no sērijas: "īstam vīrietim būs vienalga, ka sievietei ir bērns un uzņemsies par to atbildību" :D :D

Es pārfrāzētu no “īstam” uz “īstajam”. Ja virietim tiešām patīk sieviete, bērnu esamība visticamāk neietekmēs izvēli. Tas no pazīstamo pieredzes. Bet vai tas der katram - noteikti ne, tāpat kā ne visas sievietes pieņemtu vīrieti ar bērnu.
24.08.2023 00:31 |
 
Reitings 799
Reģ: 26.02.2022
lietotājs @ 23.08.2023 23:58

"Tiekos tikai ar"
Neizklausās nopietni. Ir tad vairāki ar kuriem tiecies uz 1 nakts sakariem?

Es neesmu mauka, kā Tu, jo pēc sevis spried (vīrieši arī var būt maukas), šādas pieredzes man nav.
24.08.2023 00:45 |
 
Reitings 242
Reģ: 15.07.2018
Ja divi jaunieši ņemās savā starpā, mācoties to dzīvi, tas ir pilnīgi pašsaprotami.

Šādi "savā starpā ņemoties" tās vientuļās mātes arī rodās. Samīlas vienaudzī, kas pa dzīvi vēl neko nav sasniedzis un (tīši vai netīši) uztaisa bēbi. 30gadniekam vismaz varēs novērtēt ko viņš ir sasniedzis, kā ir spējis rūpēties par sevi un arī atbildības sajūta visticamāk būs lielāka.
Bet, kad vecāks vīrietis izvēlas jauniņu meiteni, viņš ļoti iespējams to dara, jo grib kaut kādu varu pār viņu, meitene klausīs, pielāgosies, nerunās pretī.

Nē, vīrieši izvēlas jaunas meitenes, jo viņas vairumā gadījumu ir pievilcīgākas un more fun. Ar vecumu tarakānu galvā paliek vairāk nevis mazāk.
24.08.2023 01:40 |
 
10 gadi
Reitings 183
Reģ: 12.06.2012
Nē, vīrieši izvēlas jaunas meitenes, jo viņas vairumā gadījumu ir pievilcīgākas un more fun. Ar vecumu tarakānu galvā paliek vairāk nevis mazāk

Pareizi Tu saki. Ne jau dēļ personības, intelekta vai kopīgiem mērķiem. Patusēt un tvirtas krūtis paspaidīt, kamēr šī atkal novecos un vairs nebūs jautra, laiks meklēt nākamo upuri. Infantilisms
24.08.2023 04:09 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Here we go again.
Vel viens vecais fake profils, no kura taisīt nebeidzamās statistiku diskusijas.
24.08.2023 06:57 |
 
Reitings 1576
Reģ: 11.04.2023
Stiprs vīrietis ar pašcieņu izvēlas sev līdzvērtīgu partneri.

Stiprs vīrietis izvēlas, kas viņam patīk! Ja vīrietim patīk 20 gadnieces, tad 30 gadnieču šļupstēšana par 20 gadnieču stulbumu neko nemainīs vīrieša izvēlē.
Bet 30 gadniecēm ir 50 gadnieki un simpi.
24.08.2023 08:50 |
 
10 gadi
Reitings 2016
Reģ: 29.01.2009
Nez, man nepatīk vecāki vīrieši, nekad nav patikuši. Vecākais, kas bijis, ir bijis mans vienaudzis. Vīrs ir 8 gadus jaunāks. Taču es saprotu tos vecos vīriešus, kam patīk svaiga tvirta gaļiņa :D Atliek tikai cerēt, ka nav galīgi tupa, bet nu kas kuram svarīgs. Ja dabū gan izskatu, gan personību, tad jau jackpot.
24.08.2023 09:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!