Finananses un finanses attiecībās

 
Reitings 234
Reģ: 16.08.2017
Kur mācīties par finansēm?
Respektīvi, es tērēju visu un man nepaliek nekas. Un atlikt es tip varētu, bet negribu. Un protams, esmu sieviete,kurai vajaga šo un to un beigās ir nekas. :D autoskola daudz apēd, gāju pie terapeita. Ceļa izdevumi. Šo to apēst. Kāda štāte.
Kāds finanšu modulis Jums ir partnerattiecībās? Šobrīd sanāk tā,ka viss uz draugu. Un viņš riktīg cepjās,kad iet runa par finansēm. Viņš gribētu lai maksāju par komunālajiem,jo viņš nevar pavilkt. Var, bet tad pats neko neatliek. Viņš domā, ka es gribu,lai visu nodrošina viņš. (Es neprasu naudu savām vajadzībām). Nu savā ziņā tā arī ir. Un vispār šo tēmu mēs nekādi nevaram izrunāt,jo viņš pasaka,ka esmu stulba. Lai gan man liekas,ka viņam kā vīrietim ir grūti atzīt,ka viņš netiek galā. Cepjās arī par to,ka nepalīdzēju ar ievākšanos dzīvoklī... bet ko gan es tur varēju palīdzèt. Līdz galam man tā arī neatbild. Vienīgais kā es varētu palīdzēt ir sakārtot savas finanses un iemācīties krāt.
Trakākais,ka neesmu no tām dāmām,kurām nevajaga neko. Bet arī nav tā, ka lieku manikīru vai eju pie friziera katru mēnesi.
Mani ienākumi ir 1200, viņam tas pats.
Īre rīgā plus komunālie sanāca 600€... īre bija 370- kas bija wtf... plus komunālie.
17.08.2023 14:08 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Lorra @ 18.08.2023 11:11

A par ko tādā gadījumā cienīt sievieti? Par skaistām acīm?

Sūdīgi Tev, ja cieñu vari izpelnīties tikai ar pus mamuta vilkšanu 🤣🤣🤣
18.08.2023 16:31 |
 
Patīk
Reitings 2696
Reģ: 08.05.2022
Miuce @ 18.08.2023 16:31

Sūdīgi Tev, ja cieñu vari izpelnīties tikai ar pus mamuta vilkšanu ???

Man noteikti nav sūdigi, ne es par sevi ko te rakstu. 😂 . Nu redz, pēc forumietes rakstītā, vīrietis izrādās cieņu tieši var nopelnīt tikai vien ar “mamuta vilkšanu”.
18.08.2023 16:37 |
 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
Miuce @ 18.08.2023 16:30

Kāpēc Tu domā, ka visas to vien grib kā apdzemdēties un vākt dirsošus kviecējus gadiem, it kā nekā cita dzīvē nebūtu.

Kāda tad cita jēga tevi uzturēt?
18.08.2023 16:45 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
GhostGG @ 18.08.2023 16:05

Tev te ir taisnība, bet tas ir tikai līdz vienam brīdim. Kamēr vēl kaut cik normāli izskatās un vīriešu uzmanība netrūkt, tikmēr viss ir ok un var teikt "mierīgi dzīvo nost", vēlāk gan viss apgriežās ar kājām gaisā. Tad kad skaistums ir atkāpies, tad arī ir tas moments, kad iestājās "reality check", kad saprot, ka ne tava karjera, panākumi nevienam īsti neinteresē un tad kad vairs ar neko nevar piesaistīt vīriešu uzmanību, tad, tas "dzīvo nost" nemaz tik vilinošs neliekās. Netici? paskaties, pilns internets un youtube ar pavecākām sievietēm, kurām šitāds scenārijs ir izveidojies. Nekas jauns, dzīve iet pa apli un vienmēr atgriežās dabīgo un ierasto lietu kārtībā.
nu nav vienmēr attiecības kā tādas cilvēkiem nr.1 un ļoti būtiskas. Man ir zināma sieviete, kam ir pie 50, viņa ir LV zināma dizaina aprindās. Nekad nav bijusi precējusies, nav bērnu. Ļoti veiksmīga karjera, plašs draugu loks, nevar izsekot kur viņa kad ir aizceļojusi un jau kad ir atpakaļ. Viņa dzīvo citādu, citā veidā aizraujošu dzīvi. Daudziem attiecības ir svarīgas, bet aizvien vairāk ir to, kam tas nav būtiski. Ar noteikumu, ka ir citas būtiskas lietas - stabili draugi, brāļi/māsas, aizraujošs darbs utml.
18.08.2023 17:01 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Elizabeteputnos @ 18.08.2023 17:01
nu nav vienmēr attiecības kā tādas cilvēkiem nr.1 un ļoti būtiskas. Man ir zināma sieviete, kam ir pie 50, viņa ir LV zināma dizaina aprindās. Nekad nav bijusi precējusies, nav bērnu. Ļoti veiksmīga karjera, plašs draugu loks, nevar izsekot kur viņa kad ir aizceļojusi un jau kad ir atpakaļ. Viņa dzīvo citādu, citā veidā aizraujošu dzīvi. Daudziem attiecības ir svarīgas, bet aizvien vairāk ir to, kam tas nav būtiski. Ar noteikumu, ka ir citas būtiskas lietas - stabili draugi, brāļi/māsas, aizraujošs darbs utml.

Protams, ir cilvēki, kam arī bez attiecībām ir labi. Bet tie ir izņēmumi. Jo īpaši tās nav sievietes, kas internetā stāsta kā "iet uz randiņiem" pašas ar sevi, ir "attiecībās" vai "precētas" pašas ar sevi, sauc sevi par suņu un kaķu mammām, un visu laiku turpina runāt par un ap attiecībām un ģimeni, lai gan it kā esot pilnīgi laimīgas bez tā visa. Ja būtu tik laimīgas, tad nedomātu par to 24/7.
18.08.2023 18:08 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
greece @ 18.08.2023 18:08

Protams, ir cilvēki, kam arī bez attiecībām ir labi. Bet tie ir izņēmumi. Jo īpaši tās nav sievietes, kas internetā stāsta kā "iet uz randiņiem" pašas ar sevi, ir "attiecībās" vai "precētas" pašas ar sevi, sauc sevi par suņu un kaķu mammām, un visu laiku turpina runāt par un ap attiecībām un ģimeni, lai gan it kā esot pilnīgi laimīgas bez tā visa. Ja būtu tik laimīgas, tad nedomātu par to 24/7.

Pilnus soctīklus likt ar bērnu bildēm ir okei, bet ja citas lietas dara laimīgu, tad to labāk nepublicēt, jo tā jau laimīgie nedara?
PS. manis pēc katrs var par savu laimi runāt kur un kā vēlas, vienkārši interesants tavs viedoklis
18.08.2023 18:24 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
suņu un kaķu mammas 😁 ko tik vēl neizdomās 😁
Domāju, ka tā tāda ārzemju lieta un pie mums neviena par suņu un kaķu mammām nedēvējas. 😁
18.08.2023 18:32 |
 
Reitings 234
Reģ: 16.08.2017
Laikam problēma tajā, ka šis nav izrunāts.
Man ļoti nepatīk,ja lietas risina tikai uzdiršot.
Kad piedāvāju samaksāt pie kases viņš saka nē, tad es īsti nesaprotu. Vieglāk,ja būtu atrunāts.
"Mamuta vilkšana" nav tikai pelnīt.
Cemme vairāk bija par to,ka es strādāju 3 darbos un biju mājās reti.
Viņš viens un mājās bija ļooti bieži un spēlēja spēles. Man tas nelikās forši. Līdz ar to, es nepalīdzēju maksāt,jo zināju,ka viņam ir iespējas strādāt, bet kaut kādu apstākļu dēļ viņš to nedara.
Šis mūsu starpā ir izrunāts.
Šeit prasīju jautājumu par finanšu pratību un kā jūs uzkrājat.
Katrs sāk krāt,kad var. Nu tad esmu apņēmības pilna.
No pagājušā septembra tikai tad es sāku pelnīt vairāk un biju brīva no mācībām, tāpēc vēlējos izbaudīt un tērēt. Bet godīg, pāris reizes samaksājot veikalā, ielejot degvielu, nopērkot sev vajadzīgās lietas, autoskola, terapija... milzīga nauda man nepalika. Tika iegādātas arī elektropreces gan pa manu naudu,gan arī viņam devu naudu.
Kāpēc nekrāju pirms tam, tad bija studijas, daudz projekti,kur apbraukāju no NY līdz Ķīnai un ļooti daudz pa eiropu. Un jā, tas ir crazy - strādāt LV un mācīties Eesti. Bet to var apvienot. Divas pilnas dienas nedēļā man atļauj nopelnīt pietiekami,lai dzīvotu eesti. Un biļetes ir uz atlaides autobusiem gandrīz vienmēr. Piemēram šobrīd 6€ līdz Tallinai...
Piekrītu tiem,kuri saka,ka izglītība bieži vien nepalīdz un ka šobrīd augstākā izglītība tā pa īstam nemaz nav vajadzīga, protams, izvērtējot,kur karjeru vari sākt kompānijā vai mācies universitātē.
Bet te palasot, katram ir savs uzskats. Kāda dala 50 50,man tas tomēr neliekas labi.
Par tiem komentāriem -paliksi viena un aizies um būs tev nekā. Nu kā būs tā būs. Nekam nav garantija. Protams, ir jāiekrāj,lai tiešām nepaliec ar pliku pakaļu, bet baidīties par to... nu nezinu.
18.08.2023 18:45 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Lula @ 18.08.2023 18:24

Pilnus soctīklus likt ar bērnu bildēm ir okei, bet ja citas lietas dara laimīgu, tad to labāk nepublicēt, jo tā jau laimīgie nedara?
PS. manis pēc katrs var par savu laimi runāt kur un kā vēlas, vienkārši interesants tavs viedoklis

Tas jau tas, par ko es runāju - cilvēku domas grozās ap to, kas viņiem ir svarīgi - ģimene un bērni. Katram savā formā :D
18.08.2023 18:59 |
 
Reitings 552
Reģ: 09.06.2023
Es noteikti esmu par to, ka sievietei nevajadzētu uzņemties mamuta vilcējas lomu, kaut kas šajās pārlieku stiprajās sievietēs atgrūž, bet ja sieviete nodarbojas ar sev patīkamu un reizē ienesīgu nodarbi, ir izglītota, atvērta, vīrietis šādu sievieti cienīs un novērtēs.
Neatbalstu ne karjeristes, ne arī sievietes, kas gatavas izsūkt pēdējo sulu no sava dzīves biedra vai laulātā
Šeit liela nozīme ir balansam
18.08.2023 19:19 |
 
Reitings 552
Reģ: 09.06.2023
Meitene. @ 18.08.2023 18:45
Laikam problēma tajā, ka šis nav izrunāts.
Man ļoti nepatīk,ja lietas risina tikai uzdiršot.
Kad piedāvāju samaksāt pie kases viņš saka nē, tad es īsti nesaprotu. Vieglāk,ja būtu atrunāts.
"Mamuta vilkšana" nav tikai pelnīt.
Cemme vairāk bija par to,ka es strādāju 3 darbos un biju mājās reti.
Viņš viens un mājās bija ļooti bieži un spēlēja spēles. Man tas nelikās forši. Līdz ar to, es nepalīdzēju maksāt,jo zināju,ka viņam ir iespējas strādāt, bet kaut kādu apstākļu dēļ viņš to nedara.
Šis mūsu starpā ir izrunāts.
Šeit prasīju jautājumu par finanšu pratību un kā jūs uzkrājat.
Katrs sāk krāt,kad var. Nu tad esmu apņēmības pilna.
No pagājušā septembra tikai tad es sāku pelnīt vairāk un biju brīva no mācībām, tāpēc vēlējos izbaudīt un tērēt. Bet godīg, pāris reizes samaksājot veikalā, ielejot degvielu, nopērkot sev vajadzīgās lietas, autoskola, terapija... milzīga nauda man nepalika. Tika iegādātas arī elektropreces gan pa manu naudu,gan arī viņam devu naudu.
Kāpēc nekrāju pirms tam, tad bija studijas, daudz projekti,kur apbraukāju no NY līdz Ķīnai un ļooti daudz pa eiropu. Un jā, tas ir crazy - strādāt LV un mācīties Eesti. Bet to var apvienot. Divas pilnas dienas nedēļā man atļauj nopelnīt pietiekami,lai dzīvotu eesti. Un biļetes ir uz atlaides autobusiem gandrīz vienmēr. Piemēram šobrīd 6€ līdz Tallinai...
Piekrītu tiem,kuri saka,ka izglītība bieži vien nepalīdz un ka šobrīd augstākā izglītība tā pa īstam nemaz nav vajadzīga, protams, izvērtējot,kur karjeru vari sākt kompānijā vai mācies universitātē.
Bet te palasot, katram ir savs uzskats. Kāda dala 50 50,man tas tomēr neliekas labi.
Par tiem komentāriem -paliksi viena un aizies um būs tev nekā. Nu kā būs tā būs. Nekam nav garantija. Protams, ir jāiekrāj,lai tiešām nepaliec ar pliku pakaļu, bet baidīties par to... nu nezinu.

Par krāšanu - no tādiem ienākumiem, kā tev būtībā vien var apmaksāt pamatvajadzības. Tev nav jātiecas kā iekrāt, bet gan kā vairāk nopelnīt.
18.08.2023 19:31 |
 
Reitings 284
Reģ: 31.10.2022
Šķiries! 😀 Kam tev tāds kapeikpisējs vajadzīgs?
18.08.2023 19:35 |
 
Reitings 1253
Reģ: 25.01.2023
Meitene. @ 18.08.2023 18:45
Laikam problēma tajā, ka šis nav izrunāts.
Man ļoti nepatīk,ja lietas risina tikai uzdiršot.
Kad piedāvāju samaksāt pie kases viņš saka nē, tad es īsti nesaprotu. Vieglāk,ja būtu atrunāts.
"Mamuta vilkšana" nav tikai pelnīt.
Cemme vairāk bija par to,ka es strādāju 3 darbos un biju mājās reti.
Viņš viens un mājās bija ļooti bieži un spēlēja spēles. Man tas nelikās forši. Līdz ar to, es nepalīdzēju maksāt,jo zināju,ka viņam ir iespējas strādāt, bet kaut kādu apstākļu dēļ viņš to nedara.
Šis mūsu starpā ir izrunāts.
Šeit prasīju jautājumu par finanšu pratību un kā jūs uzkrājat.
Katrs sāk krāt,kad var. Nu tad esmu apņēmības pilna.
No pagājušā septembra tikai tad es sāku pelnīt vairāk un biju brīva no mācībām, tāpēc vēlējos izbaudīt un tērēt. Bet godīg, pāris reizes samaksājot veikalā, ielejot degvielu, nopērkot sev vajadzīgās lietas, autoskola, terapija... milzīga nauda man nepalika. Tika iegādātas arī elektropreces gan pa manu naudu,gan arī viņam devu naudu.
Kāpēc nekrāju pirms tam, tad bija studijas, daudz projekti,kur apbraukāju no NY līdz Ķīnai un ļooti daudz pa eiropu. Un jā, tas ir crazy - strādāt LV un mācīties Eesti. Bet to var apvienot. Divas pilnas dienas nedēļā man atļauj nopelnīt pietiekami,lai dzīvotu eesti. Un biļetes ir uz atlaides autobusiem gandrīz vienmēr. Piemēram šobrīd 6€ līdz Tallinai...
Piekrītu tiem,kuri saka,ka izglītība bieži vien nepalīdz un ka šobrīd augstākā izglītība tā pa īstam nemaz nav vajadzīga, protams, izvērtējot,kur karjeru vari sākt kompānijā vai mācies universitātē.
Bet te palasot, katram ir savs uzskats. Kāda dala 50 50,man tas tomēr neliekas labi.
Par tiem komentāriem -paliksi viena un aizies um būs tev nekā. Nu kā būs tā būs. Nekam nav garantija. Protams, ir jāiekrāj,lai tiešām nepaliec ar pliku pakaļu, bet baidīties par to... nu nezinu.
sanāk,ka šis ir pretstats tam sākuma stāstam.Par ko beigu beigas ir ši diskusija?
18.08.2023 19:51 |
 
Reitings 234
Reģ: 16.08.2017
Šķirties es negribu.
Runāju ar terapeiti par šo jautājumu.
Sākumā minēju,ka iedevu viņam par komunālajiem un tad viņa man prasīja vai es pati to vēlos darīt vai nē. Es atbildēju,ka man vienkārši palika žēl. Lai gan ir jābūt tā,ka tiešām vēlies to darīt. Vīrieti nav jāžēlo. Ir Jāmotivē, jāpateicās, jaapjūsmo. Bet nevar aizmirst sevi... ko tad vēlies tu. Viena grib maksāt 50 procentus, jo viņa tā grib,ja viņa ir laimīga ar to,fine with it. Man žēl laikam ir kopējā situācija Lv.
Un vēl jā,.ja ģimenē,kur aug dēls mamma ir tā mamuta vilcēja,krājēja, tad kaut kādā veidā, dēls sapratīs,ka tā tam ir jābūt. Ja tēvs ir jāstumda un jābīda, tad tam var būt sekas.
Pabeidzot 1.baķi, tas ļāva man nopelnīt un izvairīties no fiziska grūta, garu maiņu darba un ļauj turpināt mācīties to,ko tiešām vēlos. Es arī gribu ģimeni, ar prieku darīt savu darbu,bet es arī vēlos būt skaista, sievišķīga un trausla. Nevis pārgurusi psihā un mani par stulbu arī neviens nevar saukt... un arī viņam ir jāsaprot, tas,ka viņam kaut kas nesanāk, nenozīmē ka var dusmas gāst uz mani.
Attiecības ir interesanta padarīšana. Un no šīm situācijām mēs augam. Tiešām nav peoniju lauks. Un ik pa brīdi parādās dažādi jautājumi,kas ir jārisina,runājot... arī es varu kļūdīties un lidināties pa mākoņiem.
Bet par terapeiti- ja finanšu jautājums būs liela problēma, tad,protams, ilgtermiņā tas nederēs, tas ko viņa minēja.
Laiks rādīs. Bet man gan būs jasakārto sava finanšu pratība,lai nepieciešamības gadījumā varu atbalstīt arī partneri.
Bet kopumā situācija Lv ir diezgan dramatiska ar algām, nevienlīdzību profesiju atalgojumos un tt...
Valsts darbā,kurā patērēju 3x enerģijas vairāk es saņēmu 4x mazāk,nekā privātajā...šis bija traks gads...
18.08.2023 20:00 |
 
Reitings 234
Reģ: 16.08.2017
Kenty @ 18.08.2023 19:51
sanāk,ka šis ir pretstats tam sākuma stāstam.Par ko beigu beigas ir ši diskusija?

Nav pretstats,bet turpinājums.
Protams,ka man besija,ka man brauc augumā. Un sava ego pārņemta es nevēlējos palīdzēt. Un,jā, es viņu saprotu,gan viņa darba iespējas šeit, arī tā viena darba specifiku,kas viņam ir.
Un tās finanses tiešām nav vēl skaidras līdz galam. Bet es ceru,ka ar laiku viss nokārtosies.
18.08.2023 20:05 |
 
Reitings 234
Reģ: 16.08.2017
Man drīzāk interesēja, kāds modelis Jums ir attiecībās. Vai ir strīdi par naudu? Kā tā sadale notiek? Ir kopēju mērķu naudas burka,kur atliek abi vai viens no partnera. Kā iekrāj un tt.
Te jau izvērtās diskusija par to - ak,tu kuce Meitene,kura neko nedara un tik tērē... okey. Nabaga čalis jau bez biksēm... Nu dēļ manis,jā, viņam šis gads bija grūts.
18.08.2023 20:12 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Meitene. @ 18.08.2023 20:00
Šķirties es negribu.
Runāju ar terapeiti par šo jautājumu.
Sākumā minēju,ka iedevu viņam par komunālajiem un tad viņa man prasīja vai es pati to vēlos darīt vai nē. Es atbildēju,ka man vienkārši palika žēl. Lai gan ir jābūt tā,ka tiešām vēlies to darīt. Vīrieti nav jāžēlo. Ir Jāmotivē, jāpateicās, jaapjūsmo. Bet nevar aizmirst sevi... ko tad vēlies tu. Viena grib maksāt 50 procentus, jo viņa tā grib,ja viņa ir laimīga ar to,fine with it. Man žēl laikam ir kopējā situācija Lv.
Un vēl jā,.ja ģimenē,kur aug dēls mamma ir tā mamuta vilcēja,krājēja, tad kaut kādā veidā, dēls sapratīs,ka tā tam ir jābūt. Ja tēvs ir jāstumda un jābīda, tad tam var būt sekas.
Pabeidzot 1.baķi, tas ļāva man nopelnīt un izvairīties no fiziska grūta, garu maiņu darba un ļauj turpināt mācīties to,ko tiešām vēlos. Es arī gribu ģimeni, ar prieku darīt savu darbu,bet es arī vēlos būt skaista, sievišķīga un trausla. Nevis pārgurusi psihā un mani par stulbu arī neviens nevar saukt... un arī viņam ir jāsaprot, tas,ka viņam kaut kas nesanāk, nenozīmē ka var dusmas gāst uz mani.
Attiecības ir interesanta padarīšana. Un no šīm situācijām mēs augam. Tiešām nav peoniju lauks. Un ik pa brīdi parādās dažādi jautājumi,kas ir jārisina,runājot... arī es varu kļūdīties un lidināties pa mākoņiem.
Bet par terapeiti- ja finanšu jautājums būs liela problēma, tad,protams, ilgtermiņā tas nederēs, tas ko viņa minēja.
Laiks rādīs. Bet man gan būs jasakārto sava finanšu pratība,lai nepieciešamības gadījumā varu atbalstīt arī partneri.
Bet kopumā situācija Lv ir diezgan dramatiska ar algām, nevienlīdzību profesiju atalgojumos un tt...
Valsts darbā,kurā patērēju 3x enerģijas vairāk es saņēmu 4x mazāk,nekā privātajā...šis bija traks gads...

Nu tu kaut kur aizfilozofējies. Tad kur, galu galā, ir problēma, kurai Tu meklē risinājumu? Tajā, ka neproti rīkoties ar naudu vai tajā, ka vīrietis nevēlas segt visus izdevumus? Mēģini konkretizēt, tad varbūt vieglāk atradīsi atbildes
18.08.2023 20:13 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Meitene. @ 18.08.2023 20:12
Man drīzāk interesēja, kāds modelis Jums ir attiecībās. Vai ir strīdi par naudu? Kā tā sadale notiek? Ir kopēju mērķu naudas burka,kur atliek abi vai viens no partnera. Kā iekrāj un tt.
Te jau izvērtās diskusija par to - ak,tu kuce Meitene,kura neko nedara un tik tērē... okey. Nabaga čalis jau bez biksēm... Nu dēļ manis,jā, viņam šis gads bija grūts.

Mēs esam sadalījuši kurus maksājumus kurš no mums sedz. Pārējo maksājam pēc katra iespējām, atkarībā no tā, kuram ir vairāk pieejamo līdzekļu, kad rodas kaut kāda vajadzība.
Tāda viena forumula jau nebūs, jums ir jāparunā kā pieaugušiem cilvēkiem un jāsaprot kāds modelis jums strādās.
18.08.2023 20:14 |
 
Patīk
Reitings 1753
Reģ: 24.05.2019
Ja tu par to pašu darbu vari nopelnīt 4x vairāk, kāpēc neej strādāt uz privāto uzņēmumu? Visas tavas finanšu problēmas būtu atrisinātas.
Bet te vairāk izklausās pēc vēlmes, lai vīrietis pelna vairāk. Atrast citu būs daudz vieglāk, nekā piespiest tagadējo.
18.08.2023 20:15 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Motherofdragons @ 18.08.2023 20:15
Ja tu par to pašu darbu vari nopelnīt 4x vairāk, kāpēc neej strādāt uz privāto uzņēmumu? Visas tavas finanšu problēmas būtu atrisinātas.
Bet te vairāk izklausās pēc vēlmes, lai vīrietis pelna vairāk. Atrast citu būs daudz vieglāk, nekā piespiest tagadējo.

Tas gan, vieglāk būs pašai pelnīt 2x vairāk nekā piespiest vīrieti to darīt :D
18.08.2023 20:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits