Finananses un finanses attiecībās

 
Reitings 234
Reģ: 16.08.2017
Kur mācīties par finansēm?
Respektīvi, es tērēju visu un man nepaliek nekas. Un atlikt es tip varētu, bet negribu. Un protams, esmu sieviete,kurai vajaga šo un to un beigās ir nekas. :D autoskola daudz apēd, gāju pie terapeita. Ceļa izdevumi. Šo to apēst. Kāda štāte.
Kāds finanšu modulis Jums ir partnerattiecībās? Šobrīd sanāk tā,ka viss uz draugu. Un viņš riktīg cepjās,kad iet runa par finansēm. Viņš gribētu lai maksāju par komunālajiem,jo viņš nevar pavilkt. Var, bet tad pats neko neatliek. Viņš domā, ka es gribu,lai visu nodrošina viņš. (Es neprasu naudu savām vajadzībām). Nu savā ziņā tā arī ir. Un vispār šo tēmu mēs nekādi nevaram izrunāt,jo viņš pasaka,ka esmu stulba. Lai gan man liekas,ka viņam kā vīrietim ir grūti atzīt,ka viņš netiek galā. Cepjās arī par to,ka nepalīdzēju ar ievākšanos dzīvoklī... bet ko gan es tur varēju palīdzèt. Līdz galam man tā arī neatbild. Vienīgais kā es varētu palīdzēt ir sakārtot savas finanses un iemācīties krāt.
Trakākais,ka neesmu no tām dāmām,kurām nevajaga neko. Bet arī nav tā, ka lieku manikīru vai eju pie friziera katru mēnesi.
Mani ienākumi ir 1200, viņam tas pats.
Īre rīgā plus komunālie sanāca 600€... īre bija 370- kas bija wtf... plus komunālie.
17.08.2023 14:08 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Elizabeteputnos @ 18.08.2023 14:59
es personīgi pārstvarā satiekos ar vīriešiem, kam ir provider mindset. Tur ir cita domāšana uncits inteliģences līmenis, manā PERSONĪGAJĀ pieredzē. Tas nenozīmē, ka to grib visas sievietes unnav nekāda vaina, ja negrib. Bet tad ir attiecīgi arī jāuzvedas. Nevar gribēt lai čalis ar 1200algu visu uztur un visu maksā. Skaties no kuras puses gribi. Un ja esat pāris, tad dāmai ir jāsaprot, ka abiem pie attiecibām, arī finansēm būs jāstradā, ja šāda ir situācija. Kā jau teicu - ja džeks pelnītu vairāk, situācija būtu cita, bet te viss ir tā, kā ir.

Domāju, ka to inteliģences līmeni varēji arī nejaukt iekšā, bet piekrītu, ka ja ir šādas ekspektācijas no otrās puses, tad uz to arī ir mērķtiecīgi jāiet, nevis jāmēģina mainīt kādu, kurš tomēr grib dzīvot citādāk.
18.08.2023 15:01 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Švīka @ 18.08.2023 14:49
Bet šitā neslikti dzīvot, tēlot, ka nav jamaksā, nezina ko draugs no viņas grib, nezina, kāpēc draugs šņāc uz viņu un sauc par stulbu, jo nav izrunājušies ko un kā. Tikmēr pie kases stāvi kā pamuļķe un iztēlojies, ka nezina, ka jāmaksā.
Nabaga vīrietis. Tiešām. Izglītības sagrābusies, bet tās neko nedos, ja tiešām esi stulbs. ?

Nu, džeks jau arī pats to pieļauj.
18.08.2023 15:02 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Jānis Parastais @ 18.08.2023 13:17
Nesatraucieties, daudzi jaunie pētījumi pierāda, ka ap 2030. gadu, puse sieviešu būs vienas un bez bērniem. Tā kā, lielai daļai no jums nāksies vien pelnīt pašām, un nekāda uzturēšana no vīriesa puses nespīd.
taisnība. Bet paskatīsimies kāpēc. Ne jau tāpēc, ka viņas neprec um neizvēlas 🤭Daudzi jaunie pētījumi arī pierāda, ka sievietes vairs neredz jēgu būt attiecībās un čakarēties ar meliem, strīdiem, sānsoļiem, manipulāciju un mazgāt vīra apenes. Rietumos tas jau notiek. Sievietes negrib bērnus, negrib slogu ap kaklu, viņas veido karjeras, ceļo un dzīvo dzīvi nost. P.s. vīrietis, laulība un bērni nav galvenais dzīves mērķis ļoti daudzām sievietēm.
18.08.2023 15:02 |
 
Reitings 174
Reģ: 09.08.2023
Lula @ 18.08.2023 15:02

Nu, džeks jau arī pats to pieļauj.

Noteikti iesākumā samaksāja un meitene to uztvēra kā zīmi, ka tā tas turpināsies visu laiku. Un čalis tāpēc arī šņāc un burkšķ, jo skaidrā tekstā noteikti viņa nesaprot.
18.08.2023 15:11 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Švīka @ 18.08.2023 15:11

Noteikti iesākumā samaksāja un meitene to uztvēra kā zīmi, ka tā tas turpināsies visu laiku. Un čalis tāpēc arī šņāc un burkšķ, jo skaidrā tekstā noteikti viņa nesaprot.

Cik muļķīgi liekas no malas, ka divi pieauguši cilvēki nespēj atklāti izrunāt, ko viens no otra vēlas.
18.08.2023 15:14 |
 
Reitings 174
Reģ: 09.08.2023
Es nesaprotu kā pašai nav neērti klausīties ka draugs īgņojas, izsaka piezīmes, liek saprast, ka nav ok, bet šitā noteikti stāv un skatās apkārt un neko nesaprot.. nedaudz atgādina blakus tēmā esošo sievieti, kas neko nekad nezina, jo neviens viņai to nepateica. 😁
18.08.2023 15:18 |
 
Reitings 142
Reģ: 10.04.2023
Pieaudzis vīrietis pelna 1200 eur uz rokas un apsaukā tevi par stulbu? Domāju viņam vajadzētu savu enerģiju ieguldīt domājot kā vairāk nopelnīt nevis apsaukājot tevi, tajā vecumā taka jau būtu jāprotas nomaksāt par dzīvokli un auto pašam, tomēr jābūt patstāvīgam, visu mūžu taču nerēķināsies ar tavu algu, ja vēl plānojat nākotnē bērnus, savu dzīves vietu etc, protams jauki, ja ko pati vari piemest attiecību katlā, bet ja tam jābūt obligāti, tad jau vari arī ar draudzenēm kopā īrēt un paliks tev tas pats. Kaut kādu stabilitāti taču no vīrieša mēs sagaidām, vai ne tā. Beigās būs , ka viens pērk vienu nedēļu pamperus , otrs otru, un rēķini , ka dekrēta nauda būtu mazāka, nu nezinu , vai tev to vajag.
18.08.2023 15:20 |
 
Reitings 174
Reģ: 09.08.2023
Ir forši, ka vīrietis uztur sievieti, ja grib un var to atļauties. Noteikti ir laba sajūta naudu tērēt tikai savam kaprīzēm un smukumlietiņām, bet JA VAR to atļauties.
Te ir skaidrs, ka atļauties nevar. Abiem algas vienādas, tikai viens pucējas un nepietiek ar to savu algu savām pucēm, bet otram ar tādu pašu algu ir jāpietiek rēķiniem un visam pārējam.
18.08.2023 15:29 |
 
Reitings 161
Reģ: 07.08.2023
Ieteiktu viņam ātrāk tikt vaļā no Tevis!
18.08.2023 15:39 |
 
Patīk
Reitings 2696
Reģ: 08.05.2022
BalamuteSalija @ 18.08.2023 15:20
Pieaudzis vīrietis pelna 1200 eur uz rokas un apsaukā tevi par stulbu? Domāju viņam vajadzētu savu enerģiju ieguldīt domājot kā vairāk nopelnīt nevis apsaukājot tevi, tajā vecumā taka jau būtu jāprotas nomaksāt par dzīvokli un auto pašam, tomēr jābūt patstāvīgam, visu mūžu taču nerēķināsies ar tavu algu, ja vēl plānojat nākotnē bērnus, savu dzīves vietu etc, protams jauki, ja ko pati vari piemest attiecību katlā, bet ja tam jābūt obligāti, tad jau vari arī ar draudzenēm kopā īrēt un paliks tev tas pats. Kaut kādu stabilitāti taču no vīrieša mēs sagaidām, vai ne tā. Beigās būs , ka viens pērk vienu nedēļu pamperus , otrs otru, un rēķini , ka dekrēta nauda būtu mazāka, nu nezinu , vai tev to vajag.

Murgs. Viņi dzīvo kopā, kādēļ vīrietim būtu jāuztur sieviete kura pelna tik pat cik viņš? Tajā vecumā jau nu sievietei būtu jasaprot, ka vīrietis ar algu 1200 NEVAR pavilkt uz saviem pleciem divus cilvēkus, maksāt visu un vēl redz jājūtas vainīgam, kad savai dāmītei nevar nopirkt jaunu somiņu. Te jau butu drīzāk jāsaka sievietei, ka visu mūžu nebūs vīrieša alga uz kuru rēķināties, tā kā savā prātiņā butu jasaprot, ka var pienākt diena, kad pašai viss būs jāapmaksā un no tiem 1200 čušs vien sanāks. Būtu priecājusies, ka vienai nav jāvelk viss un smuki butu sadalījuši visu uz pusēm, nevis te čīkstējusi forumā cik gan viņas vīrietis slikts.
Te nu ar tādu domāšanu tiešām saku, katram ir jāiet savs ceļš.
18.08.2023 15:49 |
 
Reitings 1253
Reģ: 25.01.2023
BalamuteSalija @ 18.08.2023 15:20
Pieaudzis vīrietis pelna 1200 eur uz rokas un apsaukā tevi par stulbu? Domāju viņam vajadzētu savu enerģiju ieguldīt domājot kā vairāk nopelnīt nevis apsaukājot tevi, tajā vecumā taka jau būtu jāprotas nomaksāt par dzīvokli un auto pašam, tomēr jābūt patstāvīgam, visu mūžu taču nerēķināsies ar tavu algu, ja vēl plānojat nākotnē bērnus, savu dzīves vietu etc, protams jauki, ja ko pati vari piemest attiecību katlā, bet ja tam jābūt obligāti, tad jau vari arī ar draudzenēm kopā īrēt un paliks tev tas pats. Kaut kādu stabilitāti taču no vīrieša mēs sagaidām, vai ne tā. Beigās būs , ka viens pērk vienu nedēļu pamperus , otrs otru, un rēķini , ka dekrēta nauda būtu mazāka, nu nezinu , vai tev to vajag.
ir jāmāk ne tikai ņemt,bet arī dot.Ne tikai finanses,visur..emocionāli,atbalstoši jebkādā veidā,lai rodas mijiedarbība,lai svari izlidzinās.Ja esi tendēts tikai uz sevi un savu labsajūtu,tad nevajag brīnities,, ka otrs sāk nejauki runāt ,burkškēt.Uz sievietem arī tas attiecas ,foršas sievietes paliek par ignām tantēm,kad nesaņem atgriezenisko saiti preti un nemak to otram pateikt.Viens otru nesaprot un rodas visi aizvainojumi,neapmierinātība u.t.t.
18.08.2023 15:52 |
 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
BalamuteSalija @ 18.08.2023 15:20
Pieaudzis vīrietis pelna 1200 eur uz rokas un apsaukā tevi par stulbu? Domāju viņam vajadzētu savu enerģiju ieguldīt domājot kā vairāk nopelnīt nevis apsaukājot tevi, tajā vecumā taka jau būtu jāprotas nomaksāt par dzīvokli un auto pašam, tomēr jābūt patstāvīgam, visu mūžu taču nerēķināsies ar tavu algu, ja vēl plānojat nākotnē bērnus, savu dzīves vietu etc, protams jauki, ja ko pati vari piemest attiecību katlā, bet ja tam jābūt obligāti, tad jau vari arī ar draudzenēm kopā īrēt un paliks tev tas pats. Kaut kādu stabilitāti taču no vīrieša mēs sagaidām, vai ne tā. Beigās būs , ka viens pērk vienu nedēļu pamperus , otrs otru, un rēķini , ka dekrēta nauda būtu mazāka, nu nezinu , vai tev to vajag.

Cik paskatījos oficiālās statistikas portālā, vidējā bruto alga(vīriešiem) ir 1609 EUR. Neto tas sanāk 1160.98 EUR. Līdz ar to es teiktu, ka viņš pelna adekvāti vidējam vīrietim Latvijā.
18.08.2023 15:54 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Sievietes negrib bērnus, negrib slogu ap kaklu, viņas veido karjeras, ceļo un dzīvo dzīvi nost.

Tev te ir taisnība, bet tas ir tikai līdz vienam brīdim. Kamēr vēl kaut cik normāli izskatās un vīriešu uzmanība netrūkt, tikmēr viss ir ok un var teikt "mierīgi dzīvo nost", vēlāk gan viss apgriežās ar kājām gaisā. Tad kad skaistums ir atkāpies, tad arī ir tas moments, kad iestājās "reality check", kad saprot, ka ne tava karjera, panākumi nevienam īsti neinteresē un tad kad vairs ar neko nevar piesaistīt vīriešu uzmanību, tad, tas "dzīvo nost" nemaz tik vilinošs neliekās. Netici? paskaties, pilns internets un youtube ar pavecākām sievietēm, kurām šitāds scenārijs ir izveidojies. Nekas jauns, dzīve iet pa apli un vienmēr atgriežās dabīgo un ierasto lietu kārtībā.
18.08.2023 16:05 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
GhostGG @ 18.08.2023 16:05

Tev te ir taisnība, bet tas ir tikai līdz vienam brīdim. Kamēr vēl kaut cik normāli izskatās un vīriešu uzmanība netrūkt, tikmēr viss ir ok un var teikt "mierīgi dzīvo nost", vēlāk gan viss apgriežās ar kājām gaisā. Tad kad skaistums ir atkāpies, tad arī ir tas moments, kad iestājās "reality check", kad saprot, ka ne tava karjera, panākumi nevienam īsti neinteresē un tad kad vairs ar neko nevar piesaistīt vīriešu uzmanību, tad, tas "dzīvo nost" nemaz tik vilinošs neliekās. Netici? paskaties, pilns internets un youtube ar pavecākām sievietēm, kurām šitāds scenārijs ir izveidojies. Nekas jauns, dzīve iet pa apli un vienmēr atgriežās dabīgo un ierasto lietu kārtībā.

Nu negrozās viss ap vīrieša uzmanību tomēr
18.08.2023 16:12 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Lula @ 18.08.2023 16:12

Nu negrozās viss ap vīrieša uzmanību tomēr

Kas tad sunim asti cels, ja ne pats. 😀 Katrs foruma pļūtīzers iedomājas, ka ir neaizmirstams, īpašs un vispār - alfa vecis.😁
18.08.2023 16:18 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Nu negrozās viss ap vīrieša uzmanību tomēr

Nu nesaki gan tā. Tas ir filozofisks jautājums. Cilvēki parasti nespēj saprast, kas ir svarīgi un kas nav, ja viņi nav bijuši abās spektra pusēs. Tas ir tāpat kā, cilvēki, kuri ir piedzimuši ļoti bagātās ģimenēs, viņi nezin kā tas ir, ka nav nauda, jo viņiem vienmēr tā ir bijusi un līdz ar to, viņi to neuzskata par neko īpašu, jo tas ir "viņu normālais", viss mainās tad, kad viņiem tā nauda vairs nav, un tad viņi saprot, ka tomēr tā ir bijusi ļoti svarīga, pat vairāk nekā viņiem varētu šķist, dzīves sastāvdaļa. Tieši tāpat ir ar sievietēm, kurām vīriešu uzmanība ir bijusi, viņas to neuztver par neko īpašu, jo ego dienu, dienā "tiek apmierināts", vēlāk, kad tas pazūd, tad redz patieso bildi. Tā nav sagadīšanās, ka ar vien vairāk un vairāk video parādās, kurās sievietes "izkrata sirdi" ar atskatu uz pagātni un nožēlošanu par savas dzīves izvēlēm. Kā jau teicu, viss iet pa apli.
18.08.2023 16:20 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Švīka @ 18.08.2023 14:34

Tu zini, ka vīrietim nepatīk visu vilkt, tu zini, ka viņš nevar pavilkt, tu zini, ka trūkst un viņam pašam nekas nesanāk - kāpēc tu tēlo muļķi, ka nezini kas tev jādara? Tev jāpiedalās maksājumos. Kad saņemat rēķinus, saki, ka tu maksāsi to un to, nevis kā maza meitene gaidi, kad tevi sirsnīgi palūgt samaksāt. Tāpat kā pie letes, kad viņš tev pārmetoši saka kaut ko - pie letes paņem maku un samaksā, nevis gaidi, kad tev palūgs samaksāt, jo, acīmredzot, viņš nav apmierināts ,ka tu to nedari. Muļķīte nezina, ka pie kases ir jāsamaksā.

Nu tak maksā, dura, ja Tavs lūzeris nespēj samaksāt, ko te citas māci maksāt?
18.08.2023 16:27 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Globuss @ 18.08.2023 16:18

Kas tad sunim asti cels, ja ne pats. ? Katrs foruma pļūtīzers iedomājas, ka ir neaizmirstams, īpašs un vispār - alfa vecis.?

Nu bez viņiem jau mēs, sievietes, tikai skropstas un somiņas vien esam, satura nekāda. 😁
Ja nopietni, man patīk dzīvot ar manu vīru, vīrieši ir forši, man patīk būt attiecībās. Bet lai visu dzīvi dzīvotu domājot par cik ballēm lielākā vecumā nokritīsies mana vērtība un tāpēc ķertu un grābtu tādu kā šie forumieši? :D Nu nē, paldies, ir adopcijas iespējas un karjera un seksa rotaļlietas. :D
18.08.2023 16:27 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Lorra @ 18.08.2023 14:41
Tā pat dodu 100% ka šī dāma neko neņems vērā no diskusijas, savs viedoklis būs palicis, vīrietim jāspēj visu apmaksāt un vēl iedod naudu tērēšanai un punkts.

Pareizi darīs, ja neñems vērā, vismaz par vienu latvju cietēju mazāk
18.08.2023 16:27 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Jānis Parastais @ 18.08.2023 13:17
Nesatraucieties, daudzi jaunie pētījumi pierāda, ka ap 2030. gadu, puse sieviešu būs vienas un bez bērniem. Tā kā, lielai daļai no jums nāksies vien pelnīt pašām, un nekāda uzturēšana no vīriesa puses nespīd.

Kāpēc Tu domā, ka visas to vien grib kā apdzemdēties un vākt dirsošus kviecējus gadiem, it kā nekā cita dzīvē nebūtu.
18.08.2023 16:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!