Liekais svars, iemīlēt sevi, pašapziņa

 
Reitings 669
Reģ: 15.08.2023
Čau, forumietes!
Ilgu laiku lasīju forumu, bet pati nepiedalījos sarunās. Bet pēc šodien lasītā tepat forumā, izlēmu arī pati piedalīties.
Tātad pie lietas - šeit forumā vairākkārt runāts un lasīts par resnām un arī nesmukām sievietēm. Diemžēl, esmu viena no tām, ja runa ir par resnumu. Man nav tas baigi traucējis dzīvē, līdz brīdim, kad vēlos iepazīties ar vīriešiem.
Man ir bijušas attiecības, arī ilgstošas, bet tās vienmēr ir beigušās kaut kā baigi nelāgi - krāpšanas, aci pret aci ir pateikts, ka esmu par resnu utml.
Šajā vasarā iepazinos ar vīrieti, kurš man patīk, es viņam it kā arī patīkot, bet lika saprast, ka nekas nopietns nebūšot, kamēr būs tie liekie kilogrami.
Pie šī jautājuma es sāku strādāt vēl pirms iepazināmies un pāris kg ir jau nost.
Bet vairāk es gribēju jautāt jums meitenēm, kā jūs strādājat pie savas pašapziņas, kā iemīlēt sevi, lai nebūtu pēc katra atraidījuma jāraud spilvenā. Kā pacelt to savu vērtību, kļūt pārliecinātākai par sevi, arī ja man ir tie liekie kilogrami.
15.08.2023 16:52 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
Jānis Parastais @ 16.08.2023 09:06

Es nerunāju par mūsdienu 16 gadīgiem skalu buntēm, bet gan vīriešiem vidējā darbspējas vecumā, kas kaut ko fiziski var arī izdarīt, un tiem tas ir vidējs, normāls svars. Un vidējai Eiropas sievietei ap 165cm, arī 60 skaitītos par daudz, bet nu ok, lai būtu. Neattaisnoju nevienu, ne 120kg vīrieti, ne 95kg sievieti, abiem ir par ko padomāt un ieviest korekcijas.

Vidējais darbspējīgais vīrietis ir aptaukojies viss tik vienkārši!
2 metrus garam vīrietim būtu jāsver 80kg un īsākiem vīriešiem vēl mazāk.
16.08.2023 09:12 |
 
Reitings 656
Reģ: 28.07.2023
Es runāju par svaru, kas labi arī izskatās, nevis tiem distrofiķu cipariem, nu piedodiet, bet 65kg pieaugušu vīrieti nevar uzskatīt par normālu vīrieti, ja vien viņš nav pundura augumā.
16.08.2023 09:24 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Ekhoo @ 16.08.2023 07:46
Ne jau kilogramos ir problēma. Bet gan galvā.
Kurš vsp normāls vecis var ko tādu pateikt-nekas nopietns nebūs kamēr liekie kg,?!? Waaat? Bet pagaidām gulēt ir ok? Kas ir nopietns? Altāris?
Man ir abas pieredzes. Gan tievā, gan netievā.
Pēdejo 5 gadu laikā ir +30kg.
Pa vidu izšķīros, padepresoju, kovids un tas viss rezultejās ar 95-100kg uz 173m. Un šeku reku ar saviem 95 es tieši atradu savu vīrieti. Pilnīgi tādas pašas domas bija, kamēr nenotievesu, kādi randiņi, kam es tāda utt. Bet tad saņēmos. Drusku psihologs, drusciņ nometu (burtiski ar 5kg pietika lai justos jau kriiietni labāk) un jā, izrādās esmu pati skaistākā, labākā utt. Un seksa man ir 10x vairāk nekā tad kad svēru 65kg.
Pagaodām vēl ceru, ka saņemšos kkā un notievēšu. Bet ja būtu konstanti virs 100kg, nedomājot ietu uz baroatriju. Da kāds tur minerālūdens?? Tik smieklīgu attaisnojumu neesmu dzirdējusi.

Paarstaat riit neesi domaajusi, ripojoshaa siveenmaate?
16.08.2023 09:26 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
Jānis Parastais @ 16.08.2023 09:24
Es runāju par svaru, kas labi arī izskatās, nevis tiem distrofiķu cipariem, nu piedodiet, bet 65kg pieaugušu vīrieti nevar uzskatīt par normālu vīrieti, ja vien viņš nav pundura augumā.

Labi dzīvot iedomu pasaulē, kurā 100kg vīrietis ir eiropas vidējais vīrietis, bet 95kg sieviete noēdusies un nespēj piecelties no gultas 😁
Un veselīga svara vīriešus saukt par distrofiķiem 😁
16.08.2023 09:31 |
 
Reitings 271
Reģ: 01.05.2022
Es piemetīšu savu komentāru :)
Neklausies ko tie vīrieši saka, ir tādi tipa vīrieši kuri saka par meiteni nesmukas lietas- ne komplimentus, uzbraucošu tekstus par izskatu, tikai lai paceltu sevi augstāk un pazeminātu meitenes vērtību!
Esmu saskārusies ar tādiem tipiem, parasti pēc šādiem komentāriem vīrieša vērtība manās acīs krīt, lai arī cik izskatīgs vai cik nē- viņš būtu!
Un vispār, manuprāt, apaļīgām sievietēm ir savs šarms- izskatās sievišķīgākas :)
16.08.2023 09:32 |
 
Reitings 1258
Reģ: 25.01.2023
Miuce @ 16.08.2023 09:26

Paarstaat riit neesi domaajusi, ripojoshaa siveenmaate?
kas tev lēcies?kadi kompleksi pašu ēd nost?
16.08.2023 09:42 |
 
Reitings 656
Reģ: 28.07.2023
akul12 @ 16.08.2023 09:31

Labi dzīvot iedomu pasaulē, kurā 100kg vīrietis ir eiropas vidējais vīrietis, bet 95kg sieviete noēdusies un nespēj piecelties no gultas ?
Un veselīga svara vīriešus saukt par distrofiķiem ?

Vai ari Tu dzīvo iedomu pasaulē, kur 65 kg čalis nav tievs tirliņš, un 90kg ir resns tusnis. Aizej uz jebkuru gym, atrodi čali, kas ir vismaz 185cm garš, izskatās izteiksmīgi trenēts ar mazu tauku %, un pajautā cik viņš sver, tur būs dikti tālu no taviem 65kg.
16.08.2023 09:44 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
Jānis Parastais @ 16.08.2023 09:44

Vai ari Tu dzīvo iedomu pasaulē, kur 65 kg čalis nav tievs tirliņš, un 90kg ir resns tusnis. Aizej uz jebkuru gym, atrodi čali, kas ir vismaz 185cm garš, izskatās izteiksmīgi trenēts ar mazu tauku %, un pajautā cik viņš sver, tur būs dikti tālu no taviem 65kg.

Cik procenti no 100kg vīriešiem iet uz gym? 😁
BMI tabula ir nepielūdzama 100kg vīrietis ir obese
16.08.2023 09:47 |
 
Reitings 656
Reģ: 28.07.2023
akul12 @ 16.08.2023 09:47

Cik procenti no 100kg vīriešiem iet uz gym? ?
BMI tabula ir nepielūdzama 100kg vīrietis ir obese

Un cik procenti 95 - 100 kg sievietes izskatīsies labi, skaisti un seksīgi? Resnums nav attaisnojams ne vīrietim, ne sievietei. Var jau muldēt, kāds neģēlis, ka kāds aizrāda, vai nav īstais, ja kāds negrib ar tādu tusni būt kopā, bet realitāte ir tāda kāda ir, tad var visu mūžu dzīvot ar omi, kam vienmēr būsi perfekta, bet arī tā visticamāk zemapziņā domā, ka esi resna.
16.08.2023 09:55 |
 
Reitings 2689
Reģ: 03.06.2023
akul12 @ 16.08.2023 09:12

Vidējais darbspējīgais vīrietis ir aptaukojies viss tik vienkārši!
2 metrus garam vīrietim būtu jāsver 80kg un īsākiem vīriešiem vēl mazāk.
Google pat tādu nevar atrast ar 2m un 80kg, tas būs kaulu kmbaris bez muskuļiem. 2m un 100kg arī būs tievs. Ar 20% body fat.
16.08.2023 09:56 |
 
Reitings 992
Reģ: 23.02.2023
Jānis Parastais @ 16.08.2023 08:04

Muahaha, nu beidz, sieviete ar 95kg, kāda tur skaistākā un labākā, labi ja ar lielu piepūli no gultas var tikt ārā, par veselīgumu nemaz nerunājot. Sekss 10x vairāk tagad esot, 0 x 10 joprojām ir nulle, pie tāda svara tur jāmeklē kur vispār iebāzt. Nevajag fantazēt par resnuma foršumu, Tu meklē tikai mierinājumu,, ko lieliski pierāda Tava beigu piebilde par cerībām saņemities un notievēt, ja jau viss tik forši tad priekš kam.

Man pilnīgi pie vienas vietas ko tu tur murgo. Es zinu, ka tas tā ir un fakts.
Par notievēšanu-jā, loģiski, saprotu, ka liekie kg nenāk par labu veselībai.
Bet man stāsts bija autorei nevis kaut kādiem īgniem troļļiem, kuriem šķiet ka 95kg ir tāds cilvēks kas no gultas nevar piecelties, ahahahaa. Un par to seksa trūkumu-toč var redzēt kam te viņa trūkst.
Ar šo ierakstu es gribēju pateikt, ka ne jau no kg skaota ir atkarīgs vai ar tevi vēlēsies iepazīties vai nē. Un nevajag te glorificēt šo visu un dzīvot iedomu pasaulē kur visi kam virs 60kg knapi no gultas izraušas. Mož ķīniešu ciematā kur garumā 1.50m, jā. Bet ne jau garajiem cilvēkiem 60kg ir resnuma robeža.
Viss ir galvā.
Un tie kas te par sivēnmātēm utt runā-ejiet paglaudiet galvu savam iekšējam bērnam, kurš brēktin brēc uzmanības un atzinības, un vienīgais kā to saņemt ir nodirst un censties sāpināt citus.
16.08.2023 11:40 |
 
Reitings 2689
Reģ: 03.06.2023
Ekhoo @ 16.08.2023 11:40

Man pilnīgi pie vienas vietas ko tu tur murgo. Es zinu, ka tas tā ir un fakts.
Par notievēšanu-jā, loģiski, saprotu, ka liekie kg nenāk par labu veselībai.
Bet man stāsts bija autorei nevis kaut kādiem īgniem troļļiem, kuriem šķiet ka 95kg ir tāds cilvēks kas no gultas nevar piecelties, ahahahaa. Un par to seksa trūkumu-toč var redzēt kam te viņa trūkst.
Ar šo ierakstu es gribēju pateikt, ka ne jau no kg skaota ir atkarīgs vai ar tevi vēlēsies iepazīties vai nē. Un nevajag te glorificēt šo visu un dzīvot iedomu pasaulē kur visi kam virs 60kg knapi no gultas izraušas. Mož ķīniešu ciematā kur garumā 1.50m, jā. Bet ne jau garajiem cilvēkiem 60kg ir resnuma robeža.
Viss ir galvā.
Un tie kas te par sivēnmātēm utt runā-ejiet paglaudiet galvu savam iekšējam bērnam, kurš brēktin brēc uzmanības un atzinības, un vienīgais kā to saņemt ir nodirst un censties sāpināt citus.
No šī es sapratu ka kg nav nozīme, autore pa velti uztracās.
16.08.2023 11:49 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
Jānis Parastais @ 16.08.2023 09:55

Un cik procenti 95 - 100 kg sievietes izskatīsies labi, skaisti un seksīgi? Resnums nav attaisnojams ne vīrietim, ne sievietei. Var jau muldēt, kāds neģēlis, ka kāds aizrāda, vai nav īstais, ja kāds negrib ar tādu tusni būt kopā, bet realitāte ir tāda kāda ir, tad var visu mūžu dzīvot ar omi, kam vienmēr būsi perfekta, bet arī tā visticamāk zemapziņā domā, ka esi resna.

Vīrietis ar 100kg arī zemapziņā doma, ka ir resns, tāpēc jau izliekas, ka iet uz gym 😁 Savus 100kg sievietēm sauc par kultūristu svaru 🙃 trolloollo 😁
16.08.2023 12:09 |
 
Reitings 42
Reģ: 28.07.2023
Ja man kāds attiecību sākuma uzstādītu ultimātu, ka man jābūt citādākai nekā esmu (tievākai, resnākai, ar citu matu krāsu vai garumu utt.), lai viņš ar mani veidotu attiecības, tad es šādu indivīdu sūtītu dillēs jau uzreiz. Un tas viņa paša labā. Lai taču čalis atrod sev ideālo, kuru nav jāpārveido, nevis tērē savu laiku, nervus un enerģiju, pārveidojot kaut ko nederīgu sev derīgā.
Un vispār – cilvēka svars nav noteicošais cilvēka pievilcībai. Noteicošais ir iekšējais starojums, attieksme pret sevi un citiem, lietu uztvere. Ir tik daudz apaļīgu (un pat resnu) cilvēku, kuri ir ļoti šaramanti, kuriem apkārtējie līp apkārt. Tāpat ir cilvēki ar ideālu figūru, no kuriem apkārtējie mūk pa gabalu.
Tas, vai apkārtējos pievilksim vai atgrūdīsim, ir atkarīgs no tā mūsu starojuma. Ja paši nejūtamies labi, tad starojuma nav un kaut kas tur ir jāmaina. Ja autore domā, ka problēma ir svars, tad jārīkojas un jātiek no tā vaļā. Bet, esot attiecībās ar cilvēku, kurš ar savu attieksmi un komentāriem “velk uz leju”, būs grūti to izdarīt, tāpēc no šī cilvēka jāatbrīvojas.
Es darītu tā: no sākuma tiktu vaļā no boyfrienda un tad pievērstos savas pašsajūtas uzlabošanai – sabalansēts uzturs, pietiekami daudz atpūtas, fiziskas aktivitātes, laika pavadīšana kopā ar pozitīviem cilvēkiem (pozitīvisms ir lipīgs, ja kas).
16.08.2023 12:22 |
 
Reitings 2689
Reģ: 03.06.2023
nikkitta @ 16.08.2023 12:22
Ja man kāds attiecību sākuma uzstādītu ultimātu, ka man jābūt citādākai nekā esmu (tievākai, resnākai, ar citu matu krāsu vai garumu utt.), lai viņš ar mani veidotu attiecības, tad es šādu indivīdu sūtītu dillēs jau uzreiz. Un tas viņa paša labā. Lai taču čalis atrod sev ideālo, kuru nav jāpārveido, nevis tērē savu laiku, nervus un enerģiju, pārveidojot kaut ko nederīgu sev derīgā.
Un vispār – cilvēka svars nav noteicošais cilvēka pievilcībai. Noteicošais ir iekšējais starojums, attieksme pret sevi un citiem, lietu uztvere. Ir tik daudz apaļīgu (un pat resnu) cilvēku, kuri ir ļoti šaramanti, kuriem apkārtējie līp apkārt. Tāpat ir cilvēki ar ideālu figūru, no kuriem apkārtējie mūk pa gabalu.
Tas, vai apkārtējos pievilksim vai atgrūdīsim, ir atkarīgs no tā mūsu starojuma. Ja paši nejūtamies labi, tad starojuma nav un kaut kas tur ir jāmaina. Ja autore domā, ka problēma ir svars, tad jārīkojas un jātiek no tā vaļā. Bet, esot attiecībās ar cilvēku, kurš ar savu attieksmi un komentāriem “velk uz leju”, būs grūti to izdarīt, tāpēc no šī cilvēka jāatbrīvojas.
Es darītu tā: no sākuma tiktu vaļā no boyfrienda un tad pievērstos savas pašsajūtas uzlabošanai – sabalansēts uzturs, pietiekami daudz atpūtas, fiziskas aktivitātes, laika pavadīšana kopā ar pozitīviem cilvēkiem (pozitīvisms ir lipīgs, ja kas).
Piekrītu, man arī ir labs iekšējais starojums, gaidu kad kāda simpātiska meitene to pamanīs. Pelnīt/sasniegt vairāk nav svarīgi, galvenais lai ir starojums.
16.08.2023 12:26 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Aldis30 @ 16.08.2023 12:26
Piekrītu, man arī ir labs iekšējais starojums, gaidu kad kāda simpātiska meitene to pamanīs. Pelnīt/sasniegt vairāk nav svarīgi, galvenais lai ir starojums.

Tev nevis starojums, bet mūžīgais gribulis. 😀
16.08.2023 12:29 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
Aldis30 @ 16.08.2023 12:26
Piekrītu, man arī ir labs iekšējais starojums, gaidu kad kāda simpātiska meitene to pamanīs. Pelnīt/sasniegt vairāk nav svarīgi, galvenais lai ir starojums.

Čali iekšējais starojums, sievisķā enerģija un citas nemateriālas vērtības ir priekš sievietēm!
Vīriešu iekšējais skaistums nevienai neinteresē būs nauda būs meitenes.
16.08.2023 12:32 |
 
Reitings 114
Reģ: 17.01.2023
Ekhoo @ 16.08.2023 07:46
Ne jau kilogramos ir problēma. Bet gan galvā.
Kurš vsp normāls vecis var ko tādu pateikt-nekas nopietns nebūs kamēr liekie kg,?!? Waaat? Bet pagaidām gulēt ir ok? Kas ir nopietns? Altāris?
Man ir abas pieredzes. Gan tievā, gan netievā.
Pēdejo 5 gadu laikā ir +30kg.
Pa vidu izšķīros, padepresoju, kovids un tas viss rezultejās ar 95-100kg uz 173m. Un šeku reku ar saviem 95 es tieši atradu savu vīrieti. Pilnīgi tādas pašas domas bija, kamēr nenotievesu, kādi randiņi, kam es tāda utt. Bet tad saņēmos. Drusku psihologs, drusciņ nometu (burtiski ar 5kg pietika lai justos jau kriiietni labāk) un jā, izrādās esmu pati skaistākā, labākā utt. Un seksa man ir 10x vairāk nekā tad kad svēru 65kg.
Pagaodām vēl ceru, ka saņemšos kkā un notievēšu. Bet ja būtu konstanti virs 100kg, nedomājot ietu uz baroatriju. Da kāds tur minerālūdens?? Tik smieklīgu attaisnojumu neesmu dzirdējusi.

Vai šis vīrietis ir veiksmīgs, rūpējas par Tevi un vai Tev šajā savienībā ir jāstrādā?
16.08.2023 12:44 |
 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
Trennēti cilvēki tiešām sver vairāk, kā izskatās, jo muskuļi ir blīvāki par taukiem. Arī dzenot nost taukus un sportojot var būt tā, ka kādā brīdī pat paliec smagāks uz muskuļu masas pieauguma rēķina.
Un liekie tauki nav nekas, ko vajadzētu pieņemt. Drīzāk vajadzītu būt apziņai - jā, esmu resns/resna, tas nav ok, bet nešaustīšu sevi par to un risināšu šo problēmu. Tā kā autore to jau dara, tad tam arī vajadzētu būt pašapziņas dzinulim.
16.08.2023 12:54 |
 
Reitings 42
Reģ: 28.07.2023
Aldis30 @ 16.08.2023 12:26
Piekrītu, man arī ir labs iekšējais starojums, gaidu kad kāda simpātiska meitene to pamanīs. Pelnīt/sasniegt vairāk nav svarīgi, galvenais lai ir starojums.

To, kāds cilvēks esi reālajā dzīvē, nevar zināt. Pēc komentāriem šķiet, ka esi nepašpārliecināts un uzskati, ka visi citi vainīgi pie Tavām neveiksmēm. Bet varbūt tas ir vienkārši tēls, kādu gribi šeit par sevi veidot izklaides pēc un reālajā dzīvē esi laipns, draudzīgs, pieklājīgs un ar lielisku meiteni pie sāniem.
16.08.2023 14:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits