Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Liekais svars, iemīlēt sevi, pašapziņa

 
Reitings 669
Reģ: 15.08.2023
Čau, forumietes!
Ilgu laiku lasīju forumu, bet pati nepiedalījos sarunās. Bet pēc šodien lasītā tepat forumā, izlēmu arī pati piedalīties.
Tātad pie lietas - šeit forumā vairākkārt runāts un lasīts par resnām un arī nesmukām sievietēm. Diemžēl, esmu viena no tām, ja runa ir par resnumu. Man nav tas baigi traucējis dzīvē, līdz brīdim, kad vēlos iepazīties ar vīriešiem.
Man ir bijušas attiecības, arī ilgstošas, bet tās vienmēr ir beigušās kaut kā baigi nelāgi - krāpšanas, aci pret aci ir pateikts, ka esmu par resnu utml.
Šajā vasarā iepazinos ar vīrieti, kurš man patīk, es viņam it kā arī patīkot, bet lika saprast, ka nekas nopietns nebūšot, kamēr būs tie liekie kilogrami.
Pie šī jautājuma es sāku strādāt vēl pirms iepazināmies un pāris kg ir jau nost.
Bet vairāk es gribēju jautāt jums meitenēm, kā jūs strādājat pie savas pašapziņas, kā iemīlēt sevi, lai nebūtu pēc katra atraidījuma jāraud spilvenā. Kā pacelt to savu vērtību, kļūt pārliecinātākai par sevi, arī ja man ir tie liekie kilogrami.
15.08.2023 16:52 |
 
Reitings 733
Reģ: 29.05.2023
Es Tev uzreiz varu pateikt, ka neviens no tiem vīriešiem nebija Tavs īstais. Tas nav ok, ja vēlas veidot attiecības tikai uz kkādiem nosacījumiem - tā dara manipulatori, tāpēc Tev paveicās, uztver to tā.
15.08.2023 16:58 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Ir iekšiņa un ir āriņa. Es esmu par spēcīgu un skaistu iekšiņu un tad āriņa būs smuka arī ar liekiem kilogramiem.
Es arī neesmu tieva, tādēļ zinu ko saku.
Un reiz no kādas studiju laiku draudzenes dzirdēju - kā tas nākas, ka tādai kā tu ir vairāki pielūdzēji, bet man neviens. Tas man iznesa smadzenes.
Un arī vīrieši ir tādi, kuriem primāri svarīga ir tā āriene, acīm redzot, tev sanāk satikt tieši tādus. Bet ir arī normāli vīrieši, kuriem tie tavi kilogrami netraucēs, jo tu patiksi kā persona.
Veido sevi kā daudzveidīgu personību ar kuru ir forši komunicēt un tad nāks arī pārējais.
Liekos taukus gan labāk dzīt prom, bet tīri no veselības viedokļa :)
15.08.2023 17:01 |
 
10 gadi
Reitings 396
Reģ: 29.01.2009
Ir vīrieši kam patīk kalsnākas sievietes ,ir vīrieši,kam patīk apaļākas sievietes. Jautājums, kādam vīriešu tipam tu pati pievērs uzmanību? Otrkārt, rūpes par svaru ir rūpes par veselību. Cik tie liekie kg ietekmē tavu pašsajūtu. Man tas liktu uzmanīties,ja vīrietim prioritāte būtu izskats. Izskats gadu laikā var mainīties.
15.08.2023 17:04 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Man liekas ka tu satiecies ar toxic tipa vīriešiem. Ja tev uzstāda ka jābūt tievai, tad tas nav labi. Teiksim, ja tieva sieviete pēc dzemdībām tik ātri nezaudētu liekos kg, vai salsimtu ar kādu slimību kuras laikā pieņemas svarā vai ir grūti nomest svaru, tad šie vīrieši visticamāk kraptu. Tie nav cilvēki ir kuri meklē nopietnas attiecības, bet vairāk sievieti kura būs kā lieta vai trofeja.
Kā tikt tam pāri? Īsti nezinu, bet atceries ka tu dzīvo savu dzīvi kas ir veltīta tev un tev nav jaizdabā citiem, kaut kādiem skaistuma standartiem utt. Beigu beigās tev pašai būs grūti un tikai varbūt pāris cilvēkiem tas interesēs.
Ir vīrieši kuriem vairāk saista iekšējā būtībā, gan jau tādu atradīsi, galvenais nevajag tērēt laiku uz kaut kādiem pašpasludinātiem "alfa male".
15.08.2023 17:15 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Merilda @ 15.08.2023 16:58
Es Tev uzreiz varu pateikt, ka neviens no tiem vīriešiem nebija Tavs īstais. Tas nav ok, ja vēlas veidot attiecības tikai uz kkādiem nosacījumiem - tā dara manipulatori, tāpēc Tev paveicās, uztver to tā.

Tev attiecībām nav pilnīgi nekādu nosacījumu?
15.08.2023 17:22 |
 
Reitings 1576
Reģ: 11.04.2023
Resni vīrieši prasa tievu sievieti? Nesmuki.
15.08.2023 17:31 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Liekie kg nav tikai izskats, bet arii veseliiba, tik gruuti atjeegt? Svars normas robezhaas jaauztur sevis nevis vechu deelj.
15.08.2023 17:33 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Dieva dēļ, nekad un es vēlreiz uzsveru - NEKAD, neklausies šos murgus - nebija īstais, ja jau traucēja, mīli sevi kāda esi, kāds mīlēs kāda esi utt. Kārtējais pierādījums, ka sievietes viena otrai dod sūdīgus padomus.
Tad nu par tavu problēmu - nav jāizdomā ritenis no jauna. Veselīgs kaloriju deficīts un sports, neaizmirsti arī par spēka treniņiem. Piekopjot to visu pēc 6 mēnešiem vajadzētu būt jau labi redzamam rezultātam. Galvenais nepadoties pie pirmajām grūtībām. Lai izdodas.
15.08.2023 17:38 |
 
Reitings 669
Reģ: 15.08.2023
GhostGG @ 15.08.2023 17:38
Dieva dēļ, nekad un es vēlreiz uzsveru - NEKAD, neklausies šos murgus - nebija īstais, ja jau traucēja, mīli sevi kāda esi, kāds mīlēs kāda esi utt. Kārtējais pierādījums, ka sievietes viena otrai dod sūdīgus padomus.
Tad nu par tavu problēmu - nav jāizdomā ritenis no jauna. Veselīgs kaloriju deficīts un sports, neaizmirsti arī par spēka treniņiem. Piekopjot to visu pēc 6 mēnešiem vajadzētu būt jau labi redzamam rezultātam. Galvenais nepadoties pie pirmajām grūtībām. Lai izdodas.

Pateicos :)
15.08.2023 17:49 |
 
Reitings 2686
Reģ: 03.06.2023
Pozitīvais ka lieko svaru var nomest, tas pat nav grūti, ja ir motivācija.
Daudz bēdīgāk ir ja esi ļoti maza auguma, vai ar mazu locekli, tur neko neizdarīsi, kā ir tā jādzīvo.
Resnas sievietes nekad nav bijušas cieņā, ir kaut kāds mazs procents vīriešu kam ir fetišs uz tādām, varbūt izdodas trāpīt uz tādu.
Edit:
GG pareizi pateica* 👍🏻
15.08.2023 18:39 |
 
Reitings 386
Reģ: 24.02.2022
Piedod, bet lai viņš iet pie citām. Viņš Tev var garantēt, ka būs skaists un jauns blakus visu dzīvi? Ja viņam traucē Tavi liekie kg, tad uzdod jautājumu, ja Tev notiktu nelaime un pēkšņi nebūtu kājas vai rokas, vai šis cilvēks paliktu ar Tevi?
Esi kopā ar cilvēku, kam esi perfekta, kāda esi, ar kuru zini, ka viņš būs kopā ar Tevi gan laimē, gan nelaimē.
Un ne jau Tev pašapziņa jāuzlabo, bet viņam. Pašapzinīgs vīrietis ies kopā ar Tevi pa ielu, lepojoties ar Tevi tādu, kāda Tu esi.
15.08.2023 18:48 |
 
Reitings 669
Reģ: 15.08.2023
NataL @ 15.08.2023 18:48
Piedod, bet lai viņš iet pie citām. Viņš Tev var garantēt, ka būs skaists un jauns blakus visu dzīvi? Ja viņam traucē Tavi liekie kg, tad uzdod jautājumu, ja Tev notiktu nelaime un pēkšņi nebūtu kājas vai rokas, vai šis cilvēks paliktu ar Tevi?
Esi kopā ar cilvēku, kam esi perfekta, kāda esi, ar kuru zini, ka viņš būs kopā ar Tevi gan laimē, gan nelaimē.
Un ne jau Tev pašapziņa jāuzlabo, bet viņam. Pašapzinīgs vīrietis ies kopā ar Tevi pa ielu, lepojoties ar Tevi tādu, kāda Tu esi.

Tur pat arī nevar nekas sanākt, ja es cilvēkam nederu tāda kāda esmu.
15.08.2023 19:00 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Pašapzinīgs vīrietis ies kopā ar Tevi pa ielu, lepojoties ar Tevi tādu, kāda Tu esi.

Leposies ar ko? Ka draudzene ir par slinku, lai sakārtotu savu ķermeni? Ar to nav jālepojas.
15.08.2023 19:06 |
 
Reitings 669
Reģ: 15.08.2023
GhostGG @ 15.08.2023 19:06

Leposies ar ko? Ka draudzene ir par slinku, lai sakārtotu savu ķermeni? Ar to nav jālepojas.

"Paldies", es šeit meklēju atbalstu un pašvērtējuma boosteri, nevis kārtējo nolikšanu..
15.08.2023 19:15 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
"Paldies", es šeit meklēju atbalstu un pašvērtējuma boosteri, nevis kārtējo nolikšanu..

Tas nebija uzbrauciens tev. Tu jau esi 1/2 ceļu nogājusi - zini savu problēmu un apzinies, ka ir kaut kas jāmaina un esi gatava kaut ko darīt lietas labā. Tādas lietas ir respektējamas.
15.08.2023 19:18 |
 
Reitings 656
Reģ: 28.07.2023
NataL @ 15.08.2023 18:48
Piedod, bet lai viņš iet pie citām. Viņš Tev var garantēt, ka būs skaists un jauns blakus visu dzīvi? Ja viņam traucē Tavi liekie kg, tad uzdod jautājumu, ja Tev notiktu nelaime un pēkšņi nebūtu kājas vai rokas, vai šis cilvēks paliktu ar Tevi?
Esi kopā ar cilvēku, kam esi perfekta, kāda esi, ar kuru zini, ka viņš būs kopā ar Tevi gan laimē, gan nelaimē.
Un ne jau Tev pašapziņa jāuzlabo, bet viņam. Pašapzinīgs vīrietis ies kopā ar Tevi pa ielu, lepojoties ar Tevi tādu, kāda Tu esi.

Nu ko var muldēt, 99% šejienes meiteņu, ja viņu čaļiem pēkšņi nebūtu roku vai kāju, ātri vien būtu tālēs zilajās, nav ko te dzīt demagoģiju. Un nav jau arī tā, ka tie cilvēki, kam viņa ir perfekta rindā viņai stāv ar ko būt kopā.
Pa lielam jau Ghosts visu pateica. Rīkojies un nepadodies, lielā mērā pašapziņa pati radīsies līdz ar svara nomešanu.
15.08.2023 19:24 |
 
Reitings 289
Reģ: 26.10.2022
Te pāris dienas atpakaļ bija diskusija, BARIATRIJA! 😀
Varbūt ir vērts apsvērt.👍
Notievēsi, būsi slaida, iekārojama, pašpārliecinata.😀
Veči liptin lips klāt.☺️❤️❤️❤️
15.08.2023 19:32 |
 
Reitings 289
Reģ: 26.10.2022
Merilda @ 15.08.2023 16:58
Es Tev uzreiz varu pateikt, ka neviens no tiem vīriešiem nebija Tavs īstais. Tas nav ok, ja vēlas veidot attiecības tikai uz kkādiem nosacījumiem - tā dara manipulatori, tāpēc Tev paveicās, uztver to tā.

Labi!
Bet atzīsti ka sievietes izveidojot attiecības ar vīriešiem “izlaižas”, nerūpējas par sevi. Tas manā paziņu/kolēgu vidū novērojams!!!!!!!!!! 😒😒😒😒
Vēl bonusam atruna “man jau ir tikko dzimis bērns” utt!!!🙄
Jo KAUT KĀDS jau man ir tad jau viss ir ok… un pec gadiem attopies ka tev pasaka “Tu esi resna, un man nepatīc”. Arī attiecības pie sevis ir jāstrādā, jārūpējas (gan sievietei, gan vīrietim) 👍 gan 1 randiņā gan 31 kāzu gadadienā!
15.08.2023 19:38 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Bet atzīsti ka sievietes izveidojot attiecības ar vīriešiem “izlaižas”, nerūpējas par sevi. Tas manā paziņu/kolēgu vidū novērojams!!!!!!!!!! 😒😒😒😒
Vēl bonusam atruna “man jau ir tikko dzimis bērns” utt!!!

Jā šitādi gadījumi ļoti daudz redzēti. Patiesībā tas ir traki un baigais appisiens vīrietim.
Tas ir tāpat kā - iedomājies tu jau sen gribi nopirkt savu sapņu mašīnu (piemēra pēc, teiksim ka tas ir ferrari) un tu ilgi strādā, lai tādu dabūtu un baidzot ir pienākusi diena, kad tu aizej uz salonu un viņu beidzot vari nopirkt. Un atbrauc mājās priecājies, brauc pa ielu ar smaidu uz sejas un pēc nedēļas, tu no rita piecelies un tavs ferrari ir pārvērties pa žiguli... un tu kasi pauri un domā pie sevis: "bet es tak tādu nepirku".
15.08.2023 19:45 |
 
Reitings 669
Reģ: 15.08.2023
Ugunsmeita @ 15.08.2023 19:32
Te pāris dienas atpakaļ bija diskusija, BARIATRIJA! ?
Varbūt ir vērts apsvērt.?
Notievēsi, būsi slaida, iekārojama, pašpārliecinata.?
Veči liptin lips klāt.☺️❤️❤️❤️

Tas laikam nav priekš manis. Tur ir ļoti daudz ierobežojumu pēc tam uzturā. Piemēram, neesmu gatava uz visu atlikušo mūžu atteikties no minerālūdens.
15.08.2023 19:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits