Kādi pārsvarā ir klienti kuri izīrē mājas booking, airbnb ?

 
Reitings 107
Reģ: 14.08.2019
Sveicināti!
Jautājums tiem cilvēkiem kuri iznomā savu privātmāju/sīkmājiņas tādās vietās kā booking, airbnb.
Kāda ir Jūsu, vai Jūsu radinieku, draugu pieredze?
Kādi ir klienti? Nav pārsvarā tā, ka liela daļa klientu rīko skaļus tusiņus, dzerot, bļaujot naktīs, utt?
Uz cik ilgu laiku parasti nomā tādus īpašumus?
Padalieties, lūdzu, ar savu pieredzi.
Paldies!
14.08.2023 08:33 |
 
Reitings 22292
Reģ: 18.08.2022
Man ar bijusi pārsvarā pozitīva pieredze,arī ir bijušas vietas kur saimnieki atstājuši complimentary šampi,kadus cepumus,reiz bija pat uz Halovīniem priekš bērna atstāts aktivitatei krasojama figurina,reiz bijam aizbraukuši uz mazu cottage un nebijam iedomājušies panemt savas ogles līdzi,saimnieki piedāvaja savas,lai varam pacept desas tiesham laba pieredze.
Arī Lv kopumā ir laba pieredze,reiz saimniece rakstīja un atvainojas,ka dzivoklis nav pietiekoši tīrs pēc tīrītājas un atsutija otrā dienā citu tiritaju (lai gan atklati sakot arī pēc pirmas vismaz mums likās ,ka viss bija ok)
Vienigi vienu reizi gadījās aiz sienas kaiminš,kas laikam nebija īsti sajūsmā pat īpašnieka biznesu un vakarā dauzijās pie sienas ,lai gan mēs sarunajamies normala tonī(nebija ne skala smiešanas ,ne blaušana) bet nu tā jau nav saimnieka vaina ,ja kaiminos tadi cilveki.
Paši mēs vienmēr aiz sevis savācam,iznesam atkritumus,ja ir pieejama slota vai mazgāšanas lidzekli parasti aiz sevis nedaudz uzkopjam,izmazgajam gridas,nomazgajam traukus,notiram virtuves virsmas,netiros dvielus parasti atstajam vannā/vai duškabinē (lai zin ,ka ir lietoti) ,parvalkus un gultas velju gan parasti nenemam nost ,bet vienkarshi pieklajīgi saklajam un atstajam.
15.08.2023 21:28 |
 
Patīk
Reitings 10367
Reģ: 18.09.2021
AnnnaMannna @ 15.08.2023 14:12
Saimnieki arī nav ideāli.
Pēdējā vietā nebija ziepju rokām (dušas želejas, šampūna arī nē). Aiziepriekšējā vietā divu dvieļu vietā bija viens un vēl dažas lietas.
Ja vēl es tur noņemtu gultasveļu un uzslaucītu grīdu, tad labs bizness - no viesu puses pašapkalpošanās visā, tādā veidā var izdomāt, ka arī gultasveļu jāņem viesiem no mājām.
Es padomāju, ka šiem saimniekiem tie bija misēkļi, nevis ierasta prakse.
Jā, man liekas, ka, ja es samaksāju par vietu, varu tur neuzkopt, izņemot, ja kaut kas ārpus kārtas. Manuprāt, uzkopšanu jāieliek cenā, tāpat kā ziepes un pārējo. Un pēc cenām man šķita, ka tā arī notiek.
Jo reāli tad sanāk, ka saimnieks pēc viesa pats neorganizē uzkopšanu? Kā saimnieks var uzticēties iepriekšējā viesa tīrīšanas standartiem? Piemēram, cilvēkiem ir dažāda izpratne par to, kas ir tīra grīda. Ja saimnieks tāpat vēlreiz tīra, tad kur jēga viesa tīrīšanai?
Secinājums pēc šīs diskusijas - saimniekiem ir jāieliek skaidri noteikumi, ka gaida no viesa uzkopšanu, jo viesiem tas nav pašsaprotami. Tad viesis novērtēs, vai par to naudu izvēlēsies šo vietu vai citu.

Par tīrīšanu - es atstāju īres vietas tīras, grīdas gan nemazgāju kā šeit daži (mazgātu, ja kaut kas būtu izlijis vai tamlīdzīgi). Vienkārši cenšos dzīvot tīrīgi, parasti nestaigāju pa iekšu ar āra apaviem, nedrupinu gultā cepumus, nešļakstinos pa vannasistabu kā pīle pa dīķi utt. :D Tad arī īstermiņā netīrība nerodas. Gultas pārvalkus arī lielākoties neņemu nost, bet viens hosts ir teicis, ka to novērtējot. Manuprāt, normāli tā īsti nevajadzētu būt, ka hosts sagaida perfektu tīrīšanu no viesa un pēc tam pats vairs netīra. Vienkārši, ja vieta tiek atstāta tīra, tad hostam/apkopējai mazāk darba. Pie tam Airbnb taču parasti ir iekļauta nodeva par tīrīšanu - to visu var redzēt rezervējot.
P.S. Un ļoti bieži saņemu labas atsauksmes arī par atstāto tīrību un kārtību
15.08.2023 22:36 |
 
Reitings 1397
Reģ: 15.08.2023
Kur var bookinga apskatīties par sevi vērtējumus?
16.08.2023 09:45 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
bru @ 14.08.2023 22:22

Pastāsti lūdzu vairāk, ko tie indieši un angļi dara. Tagad vispār Rīgā tik daudz indiešu, man nepatīk tas viņu skatiens-tāds dzīvniecisks. Lai cik tas neizklausītos labi, bet man tiešām nepatīk. Un vēl viņi staigā bieži apkārt bariņos- pa 4 vai 5 kopā ar indietēm

Manā pieredzē pēc indiešiem vienmēr ir tīra netīrība un cūcība. Un ne jau tikai netīras grīdas, vai nemazgāti trauki, tas viss ir saprotams, bet vienkārši neiedomājamas lietas. Pāris iepriekšminētās situācijas - par tualetes papīru podā, šķīvjiem zem gultas. Aizdambēts tualetes pods ir standarts. Un plusā vēl - majonēze izsmērēta pa gultu un dīvānu, apčurāti aizkari, vai aizdedzināti aizkari. Izsmēķi visur, to starp arī gultā. Vāzes/bļodas/katliņi uztaisīti par pelnutraukiem. Apvemti spilveni, izlietnes pievemtas. Saplēstas vāzes un trauki. Ēdiens pa grīdu, izlietas zupas, maķīša friškas dušā. Nu tādas debīlības. Neizprotamas lietas.
Angļiem ir vairāk dzeršanas tusiņu nekārtība un netīrība. Alkohola pudeles, arī visur izsmēķi, grīdas lipīgas no alkohola. Vairākas reizes kafijas galdiņi ir salauzti, televizori. Dīvāns ar caurumu no cigaretes. Trokšņo ļoti, bļaustās pa logu, skaļa mūzika, kautiņi.
Es negaidu, ka cilvēkiem ir jātīra ļoti pēc sevis, man ir apkopēja, kas to dara, var droši savu nekārtību atstāt, viss normāli. Bet kā divu vai trīs dienu laikā var uztaisīt reālu postažu vienam dzīvoklim, tas man ir neizprotami. Nu tiešām, kam prātā ienāk majonēzi izsmērēt pa gultu un dīvānu? WTF. Un tas nav darīts speciāli, lai ieriebtu man kā saimniekam, jo no citiem ''kolēģiem'' šajā jomā esmu dzirdējusi to pašu. Tie cilvēki vienkārši tādi ir un tā viņi dzīvo un izturās pret apkārtējo vidi.
16.08.2023 09:55 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
AnnnaMannna @ 14.08.2023 22:22

Es neslauku, gultasveļu nenoņemu, bet kaut ko acīmredzami netīru (izlietu vai ko tādu) un traukus nomazgāju. No Booking un Airnbnb sagaidu, ka saimnieki paši nodrošina izīrējamās telpas tīrīšanu.
Ja es maksāju tādu pašu cenu kā viesnīcā, tad saņemu tos pašus pakalpojumus kā viesnīcā. Viesnīcā neatstāju miskasti, bet arī par istabeni nepiestrādāju.

Protams, tas ir apkopējas darbs, nav ne jātīra, ne jāslauka, ne gultasveļa jāmaina. Tāpat visam apkopēja ies pāri, tāpat grīdu mazgās un tāpat lietotos traukus pārmazgās, tas viesim ir tikai lieks darbs.
16.08.2023 10:00 |
 
Patīk
Reitings 10367
Reģ: 18.09.2021
Dzelde @ 16.08.2023 09:45
Kur var bookinga apskatīties par sevi vērtējumus?

Man šķiet, ka Bookingā nav tādas opcijas - atstāt atsauksmi par viesi. Tas ir tikai Airbnb. Tādā ziņā godīgi, jo arī hosts tad var izvēlēties viesi. Ne tikai pēc tautības, bet arī pēc atsauksmēm par konkrēto cilvēku.
P.S. Tas, ko te lasu par indiešiem, - ārprāts! Man bija viena indiešu draudzene - viņa bija tāda haotiska, laikam tas bardaks ir gēnos (var iegūglēt, kāda miskaste ir Indijā). Un angļi savukārt, ja tusē, tad tusē. Tie raksti par tusējošajiem britiem ir patiesība - vārtās pa zemi utt. Biju vienā tusiņā ar angļiem, kur meitenes izmetās pusplikas un tad kāds pēkšņi iesaucas "let's make a human pile" un visi sakrīt čupā. Pilnīgs bezsakars. Visas tās majonēzes un izlietais alko - diez vai cūkojas speciāli, tas vienkārši ir tusiņā, kad pālī grīļojas ar alko glāzēm un ēdienu rokās. Un no rīta ir pārāk lielas pohas, lai kaut ko tīrītu. Tā es domāju
16.08.2023 10:21 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
SantaBarbara @ 15.08.2023 21:28
Man ar bijusi pārsvarā pozitīva pieredze,arī ir bijušas vietas kur saimnieki atstājuši complimentary šampi,kadus cepumus,reiz bija pat uz Halovīniem priekš bērna atstāts aktivitatei krasojama figurina,reiz bijam aizbraukuši uz mazu cottage un nebijam iedomājušies panemt savas ogles līdzi,saimnieki piedāvaja savas,lai varam pacept desas tiesham laba pieredze.
Arī Lv kopumā ir laba pieredze,reiz saimniece rakstīja un atvainojas,ka dzivoklis nav pietiekoši tīrs pēc tīrītājas un atsutija otrā dienā citu tiritaju (lai gan atklati sakot arī pēc pirmas vismaz mums likās ,ka viss bija ok)
Vienigi vienu reizi gadījās aiz sienas kaiminš,kas laikam nebija īsti sajūsmā pat īpašnieka biznesu un vakarā dauzijās pie sienas ,lai gan mēs sarunajamies normala tonī(nebija ne skala smiešanas ,ne blaušana) bet nu tā jau nav saimnieka vaina ,ja kaiminos tadi cilveki.
Paši mēs vienmēr aiz sevis savācam,iznesam atkritumus,ja ir pieejama slota vai mazgāšanas lidzekli parasti aiz sevis nedaudz uzkopjam,izmazgajam gridas,nomazgajam traukus,notiram virtuves virsmas,netiros dvielus parasti atstajam vannā/vai duškabinē (lai zin ,ka ir lietoti) ,parvalkus un gultas velju gan parasti nenemam nost ,bet vienkarshi pieklajīgi saklajam un atstajam.
Ak dievs ,viesnīca mazgā grīdas viesi
😀
16.08.2023 15:03 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Apple of my eye @ 16.08.2023 10:21

Man šķiet, ka Bookingā nav tādas opcijas - atstāt atsauksmi par viesi. Tas ir tikai Airbnb. Tādā ziņā godīgi, jo arī hosts tad var izvēlēties viesi. Ne tikai pēc tautības, bet arī pēc atsauksmēm par konkrēto cilvēku.
P.S. Tas, ko te lasu par indiešiem, - ārprāts! Man bija viena indiešu draudzene - viņa bija tāda haotiska, laikam tas bardaks ir gēnos (var iegūglēt, kāda miskaste ir Indijā). Un angļi savukārt, ja tusē, tad tusē. Tie raksti par tusējošajiem britiem ir patiesība - vārtās pa zemi utt. Biju vienā tusiņā ar angļiem, kur meitenes izmetās pusplikas un tad kāds pēkšņi iesaucas "let's make a human pile" un visi sakrīt čupā. Pilnīgs bezsakars. Visas tās majonēzes un izlietais alko - diez vai cūkojas speciāli, tas vienkārši ir tusiņā, kad pālī grīļojas ar alko glāzēm un ēdienu rokās. Un no rīta ir pārāk lielas pohas, lai kaut ko tīrītu. Tā es domāju

Ir ir tā. Man gan citreiz pasaka, ka esmu rasiste, ka vairs neņemu pretī indiešus vai angļus 😄😅
Nu lai sauc mani par rasisti, droši, bet pēc manas pieredzes tas vienkārši nav tā vērts. Labāk pasaudzēju savus un apkopējas nervus un spēkus. Un bizness no tā lēnāk neiet. 😄
Vēl atceros, ka trakākie gadījumi ar angļiem bija, tad kad viņi futbolu skatījās pie manis airbnb. Vienreiz arī kaimiņi policiju izsauca. Nācās man 1 naktī braukt runāt ar policiju un dzīt tos angļus ārā.
17.08.2023 08:41 |
 
Reitings 22292
Reģ: 18.08.2022
Kalnos @ 16.08.2023 15:03
Ak dievs ,viesnīca mazgā grīdas viesi
?

Nevis viesnīcu mazgāju ,bet vietas,kas pieder privātajiem,ja tur ir atstāta slota ar kuru uzslaucīt un izmazgāt,kādēl lai es to nedarītu,man patįk atstāt tīru aiz sevis .
Es respektēju īpašnieku un tā ir mana pateicība!
Tas,ka es maksāju naudu par pakalpojumu nenozīmē,ka uzreiz jāatstāj nekārtība!
17.08.2023 09:28 |
 
Reitings 455
Reģ: 14.08.2023
Malibu Steisija @ 17.08.2023 08:41

Ir ir tā. Man gan citreiz pasaka, ka esmu rasiste, ka vairs neņemu pretī indiešus vai angļus ??
Nu lai sauc mani par rasisti, droši, bet pēc manas pieredzes tas vienkārši nav tā vērts. Labāk pasaudzēju savus un apkopējas nervus un spēkus. Un bizness no tā lēnāk neiet. ?
Vēl atceros, ka trakākie gadījumi ar angļiem bija, tad kad viņi futbolu skatījās pie manis airbnb. Vienreiz arī kaimiņi policiju izsauca. Nācās man 1 naktī braukt runāt ar policiju un dzīt tos angļus ārā.

Tevis rakstītais tiešām pēc rasisma izklausās, tāpēc cerams, ka vietnēs, kur izīrē, neliec skaidru uzrakstu, ka indiešiem vai angļiem nē. Vai, izmantojot šīs starpniekvietnes, tu vari neierobežoti atteikties no klientiem bez iemesla?
17.08.2023 10:08 |
 
10 gadi
Reitings 370
Reģ: 21.01.2013
Izmantojam booking, lai noiretu pārsvarā dzīvokļus Latvija. Pārsvarā 2 naktis, ir reizēm vairāk. Visos gadījumos viss ir bijis kārtībā. Vienu reizi Kuldīga mums īsti neapmierināja, jo teica, ka ir 3 vietas, kur gulēt, bet realitātē bērnam bija jāguļ ar mums. Es ka viesis parasti nomazgāju traukus, noslauku virsmas un ja nepieciešams izslauku grīdu, reizēm pat iznesam miskasti.
Mans priekšnieks savu māju izīrē arnb, tad viņam pārsvarā ir ārzemnieki, bet neko traku nav stāstījis. Ir bijis students, tad kāda militārā persona.
17.08.2023 11:59 |
 
Reitings 1559
Reģ: 06.10.2022
AnnnaMannna @ 14.08.2023 22:22

Es neslauku, gultasveļu nenoņemu, bet kaut ko acīmredzami netīru (izlietu vai ko tādu) un traukus nomazgāju. No Booking un Airnbnb sagaidu, ka saimnieki paši nodrošina izīrējamās telpas tīrīšanu.
Ja es maksāju tādu pašu cenu kā viesnīcā, tad saņemu tos pašus pakalpojumus kā viesnīcā. Viesnīcā neatstāju miskasti, bet arī par istabeni nepiestrādāju.

Precīzi tas pats. Nu ja es palieku vairākas dienas, tad savu kafijas krūzi izmazgāju, bet, neuzkopju un nemainu gultas veļu. It īpaši ja vēl ir cleaning fee jāmaksā.
17.08.2023 12:36 |
 
Reitings 1559
Reģ: 06.10.2022
.Eksperte. @ 15.08.2023 13:30

Esi kādreiz saskārusies, vai bijusi lietas kursā, ka ir pat viesu mājas, kur obligāts noteikums ir pie izvākšanās novilkt visus segas un spilnenu pārvalkus, palagu un dvieļus, un salikt speciāli istabiņā noliktā maisā?

Es tādas nekad neizvēlos. Manuprāt, mazliet par traku. Es saprotu atstāt cilvēcīgi, parasti smuki saloku, saklāju gultas, visu smuki atstāju, dvieļus nevis sametu, bet smuki kaudzītē zemē saloku (lielākoties prasība ir netīros dvieļus atstāt zemē), bet mainīt gultas veļu netaisos un par to vēl maksāt, to es varu mājās darīt.
17.08.2023 12:38 |
 
Reitings 1559
Reģ: 06.10.2022
.Eksperte. @ 15.08.2023 14:08
Es pieļauju, ka tās gultas veļas noņemšanas tieši LV nav raksturīgas. Citu valstu cilvēki (ne visi), ir kaut kā pieklājīgāki un akceptējošāki. Latvijā kaut kā šķiet, ka par visu ir samaksājis, nekas arī līdz ar to nav jāizdara.

Bet protams, parasti ir arī cleaning fee, tad kāpēc man jāuzkopj? Nu tiešām nesaprotu. Ok, miskasti parasti es iznesu, bet nu ņemt nost gultas veļu vai slaucīt/mazgāt grīdas?
17.08.2023 12:41 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Skandināvijā viesnīcās un airbnb neņem nost gultas veļu, labi ja 1 no 1000, kas pats strādājis cleaningā, kempingi, daļa airbnb,hyttes ir jāņem sava gultas veļa, tad nu tā paņemta līdzi loģiski. Ja man jāmaksā extra 40-60€ par uzkopšanu, tad es vēl jo vairāk neko ekstra netīrīšu, bet tāpat trauki tiks nomazgāti, izlietne, sanitārie mezgli tīri un gultas nebūs izvandītas, misene būs izmesta, ja būs kur. Bet vienmēr tiek sekots katra mitekļa noteikumiem un ievēroti. Indijā būts un tā pārapdzīvotība atstājusi sekas uz izpratni par tīrību, esmu CS izmitinājusi indiešus pie sevis mājās, ļoti jauki cilvēki, respektējuši mūsu mājas kārtību, bet tie bijuši izglītoti un pa vienam vienmēr.
17.08.2023 13:01 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Man nepatīk, ka reizēm tiek iesaldēta depozītmaksas summa apmēram 250-300 EUR apmērā. Par depozītu uzzini tad, kad maksā par viesnīcas numuru. Pēc tam gaidi, kad tā naudas summa būs atpakaļ kontā izmantojamā veidā. Vēl tie pelēkie dvieļi, kas kādreiz ir bijuši balti. Brrr! Aizbildinās ar rūpēm par ekoloģiju. Mūsdienās ir arī dabai draudzīgi mazgāšanas līdzekļi, tostarp arī veļas balinātāji. Mēs braucienos paņemam līdzi savus dvieļus. Francijā viesnīcā vispār dvieļi bija ne tikai pelēki, bet ar pelējuma pleķiem, kondicionieris knapi dvesa. Sapratām, ka Francijā pie francūžiem ir tīrāks, bet paviršība un tīrība zem katras kritikas ir citu tautību cilvēku pārvaldītajās viesnīcās. Un tas nav rasisms, dzīves pieredze. Spānijā viena viesnīca mūs sagaidīja ar numuriņā noliktu trauku mīļdzīvniekam un pat wc kaste bija nolikta. Personāls lūdza atļauju bužināt un nobildēt mūsu skaistuli. Spāņi vispār ļoti labi attiecas pret mīļdzīvniekiem, ucinās un lutina viņus. Visvairāk iegrābienu bijis ar Airbnb, jo nereti bildes neatbilst īstenībai. Esam vairākkārt uzreiz pēc ierašanās devušies prom un pēc tam saņēmuši atpakaļ iemaksāto naudu. Ar booking ir vienkāršāk, jo bieži vien drīkst maksāt uz vietas, nevis ar priekšapmaksu. Vari apskatīties numuriņu un, ja nepatīk, dodies tālāk. Ir gan bijis iegrābiens ar Bookingā rezervētu 4 * viesnīcu. Iesaucām par Drakulas viesnīcu. Tur varētu filmēt šausmenes. Francijā vienreiz gan par netīru dzīvokli nedabūjām atpakaļ naudu, lai gan tur nepalikām un nosūtījām foto un diskutējām ar Airbnb.
Mēs sakopjam dzīvokli vai numuriņu, kur bijām apmetušies. Ja no rīta vairāk laika, noņemam gultas veļu, bet ne vienmēr. Traukus cenšamies nomazgāt, mikasti iznesam un cenšamies atstāt tīru dzīvokli vai numuriņu. Tā doma ir tāda, ka jāciena arī citu darbs.
17.08.2023 13:12 |
 
Patīk
Reitings 10367
Reģ: 18.09.2021
Lola12345 @ 17.08.2023 12:38

Es tādas nekad neizvēlos. Manuprāt, mazliet par traku. Es saprotu atstāt cilvēcīgi, parasti smuki saloku, saklāju gultas, visu smuki atstāju, dvieļus nevis sametu, bet smuki kaudzītē zemē saloku (lielākoties prasība ir netīros dvieļus atstāt zemē), bet mainīt gultas veļu netaisos un par to vēl maksāt, to es varu mājās darīt.

+
Es daru tāpat un bieži saņemu labas atsauksmes no hosta par tīrību.
Daudziem Airbnb ir diezgan liela maksa par uzkopšanu, tad lai to arī novirza pamatīgai tīrīšanai.
Diezgan bieži kaut kur palieku un ne vienmēr ir laiks izlasīt visus noteikumus no A līdz Ž (tikai galvenos punktus, kas mani interesē), tāpēc varbūt neesmu pamanījusi, ja kādreiz ir bijis rakstīts, ka obligāti jānoņem gultas veļa. Katrā ziņā vados pēc veselā saprāta. Ja nenoņemšu gultas veļu un hosts man par to atstās sliktu atsauksmi, tad lai citi paši vērtē, cik šī atsauksme ir bijusi saprātīga vai būtiska :D
17.08.2023 13:15 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Ak, jā, viesnīcās, kur ir mini virtuvīte, mēdz būt uzraksts pie sienas, kāds ir soda naudas apjoms, ja nebūs nomazgāti trauki un sakopta virtuve.
17.08.2023 13:15 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Dusmojos, ja tīrītāji pukst par dažām atrastām mīļdzīvnieka spalvām. Esam atstājuši visu tīru, bet, protams, kamēr ejam ārā, kāda spalva aizlido pa gaisu. Pie tam par mīļdzīvnieku samaksāti 10 EUR dienā un par tīrīšanu arī samaksāts. Beigu beigās atvainojas.
Nemaz ne tik reti ir nācies nopirkt cauruļu tīrīšanas līdzekļus, jo ūdens izlietnēs sakrājas līdz augšai. Dažreiz brīnies par izīrētājiem un viņu izpratni par kārtību un tīrību.
Konfektes un vīns bija atstāts Latvijā viesu namiņā. Tas bija pirmssvētku laiks. Uzcienāja arī ar tikko ezerā nomakšķerētām zivīm.
Un tad vēl - ja ir ilgtermiņa īre, kāda joda pēc jāmaksā vēl 10 EUR par nomaināmo gultas veļas komplektu, kas stāv skapī.
17.08.2023 13:26 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.05.2019
eergle @ 14.08.2023 08:33
Sveicināti!
Jautājums tiem cilvēkiem kuri iznomā savu privātmāju/sīkmājiņas tādās vietās kā booking, airbnb.
Kāda ir Jūsu, vai Jūsu radinieku, draugu pieredze?
Kādi ir klienti? Nav pārsvarā tā, ka liela daļa klientu rīko skaļus tusiņus, dzerot, bļaujot naktīs, utt?
Uz cik ilgu laiku parasti nomā tādus īpašumus?
Padalieties, lūdzu, ar savu pieredzi.
Paldies!
man draugam ir. Par nomas periodu dzirdets visādi - gan viena diena, gan nedēļas.
Par atgadījumiem arī - gan tīrīgi klienti, gan cūcīgi, bet jārēķinas ar abiem variantiem. Ir bijuši viņa traipi utt.
18.08.2023 00:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits