Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kādi pārsvarā ir klienti kuri izīrē mājas booking, airbnb ?

 
Reitings 104
Reģ: 14.08.2019
Sveicināti!
Jautājums tiem cilvēkiem kuri iznomā savu privātmāju/sīkmājiņas tādās vietās kā booking, airbnb.
Kāda ir Jūsu, vai Jūsu radinieku, draugu pieredze?
Kādi ir klienti? Nav pārsvarā tā, ka liela daļa klientu rīko skaļus tusiņus, dzerot, bļaujot naktīs, utt?
Uz cik ilgu laiku parasti nomā tādus īpašumus?
Padalieties, lūdzu, ar savu pieredzi.
Paldies!
14.08.2023 08:33 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
airbnb daudzi neizmanto .Jo tu kā klients nevari atstāt sliktu atsauksmi, tevi apmelos tie saimnieki .Daudzi šo stāsta no pieredzes .Tur tikai 99% labas atsauksmes ,neticu tāpēc .
Tusiniem nomā uz 2 vai 4dienām pamatā palielas kompānijas .
Es ja vēlos irēt meklēju atpūtai kur norādīts ka bus pilnīgs klusums . Esot pie dabas mūziku vai haju vispār nevelos dzirdēt.Putnu dziedāšanu,koku šalkoņu..dabu gribu dzirdēt.
14.08.2023 08:44 |
 
Reitings 455
Reģ: 14.08.2023
Ceļojot Latvijā, izvēlos Airbnb vai Booking, vienā vietā parasti 1-3 naktis. Kā klientam ar Airbnb bijusi dažāda pieredze, ļoti laba un arī nesakopti dzīvokļi, atsauksmes liku patiesas. Par mani labas atsauksmes, ballītes netaisu utt. :D
14.08.2023 10:24 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Es paralēli menedžēju dažus savus dzīvokļus airbnb un bookingā Rīgas centrā. Katra diena ir savādāka.
Ir cilvēki kas ir pieklājīgi un jauki. Visu atstāj tīru, nomazgā traukus, atstāj kādu šokolādīti un zīmīti. Noņem paši gultasveļu, izslauka.
Ir cilvēki, kuri uztaisa tīru miskasti. Atstāj kaudzes ar traukiem, salauž mēbeles, saplēš kaut ko. Iemet tualetes papīra rulli podā, šķīvjus zem gultas, lampas skapjos... nu sviests. Standartiņš, protams, ir izlietoti prezervatīvi kaut kur un tādas lietas.
Vācieši ir ļoti jauki un pieklājīgi, latviešu jaunieši īstenībā arī. Nekad nav bijušas problēmas.
Bet nevienu indieti vai angli es vairs nelaižu dzīvokļos iekšā. Ja man uzraksta kādi no viņiem - no availability. Tādi brīnumi bijuši, ak šausmas. Nav bijusi neviena reize kad kāds indietis vai anglis paliktu un būtu viss bijis kaut vai druscīt okey. Pēc kārtējiem braucieniem uz ikea nolēmu, ka negribu vairs galvassāpes.
Bet tā tiešām, nav tādas vienas receptes kā tas viss notiek, jo katrs klients jau ir individuāls.
14.08.2023 20:41 |
 
Reitings 1745
Reģ: 01.02.2023
Ir cilvēki, kuri uztaisa tīru miskasti. Atstāj kaudzes ar traukiem, salauž mēbeles, saplēš kaut ko. Iemet tualetes papīra rulli podā, šķīvjus zem gultas, lampas skapjos... nu sviests. Standartiņš, protams, ir izlietoti prezervatīvi kaut kur un tādas lietas.

Nu fui! Šis ir šausmīgi. Tas vien jau cilvēka kultūru parāda.
14.08.2023 21:28 |
 
10 gadi
Reitings 590
Reģ: 13.08.2010
Malibu Steisija @ 14.08.2023 20:41
Es paralēli menedžēju dažus savus dzīvokļus airbnb un bookingā Rīgas centrā. Katra diena ir savādāka.
Ir cilvēki kas ir pieklājīgi un jauki. Visu atstāj tīru, nomazgā traukus, atstāj kādu šokolādīti un zīmīti. Noņem paši gultasveļu, izslauka.
Ir cilvēki, kuri uztaisa tīru miskasti. Atstāj kaudzes ar traukiem, salauž mēbeles, saplēš kaut ko. Iemet tualetes papīra rulli podā, šķīvjus zem gultas, lampas skapjos... nu sviests. Standartiņš, protams, ir izlietoti prezervatīvi kaut kur un tādas lietas.
Vācieši ir ļoti jauki un pieklājīgi, latviešu jaunieši īstenībā arī. Nekad nav bijušas problēmas.
Bet nevienu indieti vai angli es vairs nelaižu dzīvokļos iekšā. Ja man uzraksta kādi no viņiem - no availability. Tādi brīnumi bijuši, ak šausmas. Nav bijusi neviena reize kad kāds indietis vai anglis paliktu un būtu viss bijis kaut vai druscīt okey. Pēc kārtējiem braucieniem uz ikea nolēmu, ka negribu vairs galvassāpes.
Bet tā tiešām, nav tādas vienas receptes kā tas viss notiek, jo katrs klients jau ir individuāls.

Pastāsti lūdzu vairāk, ko tie indieši un angļi dara. Tagad vispār Rīgā tik daudz indiešu, man nepatīk tas viņu skatiens-tāds dzīvniecisks. Lai cik tas neizklausītos labi, bet man tiešām nepatīk. Un vēl viņi staigā bieži apkārt bariņos- pa 4 vai 5 kopā ar indietēm
14.08.2023 22:22 |
 
Reitings 455
Reģ: 14.08.2023
Malibu Steisija @ 14.08.2023 20:41
Es paralēli menedžēju dažus savus dzīvokļus airbnb un bookingā Rīgas centrā. Katra diena ir savādāka.
Ir cilvēki kas ir pieklājīgi un jauki. Visu atstāj tīru, nomazgā traukus, atstāj kādu šokolādīti un zīmīti. Noņem paši gultasveļu, izslauka.
Ir cilvēki, kuri uztaisa tīru miskasti. Atstāj kaudzes ar traukiem, salauž mēbeles, saplēš kaut ko. Iemet tualetes papīra rulli podā, šķīvjus zem gultas, lampas skapjos... nu sviests. Standartiņš, protams, ir izlietoti prezervatīvi kaut kur un tādas lietas.
Vācieši ir ļoti jauki un pieklājīgi, latviešu jaunieši īstenībā arī. Nekad nav bijušas problēmas.
Bet nevienu indieti vai angli es vairs nelaižu dzīvokļos iekšā. Ja man uzraksta kādi no viņiem - no availability. Tādi brīnumi bijuši, ak šausmas. Nav bijusi neviena reize kad kāds indietis vai anglis paliktu un būtu viss bijis kaut vai druscīt okey. Pēc kārtējiem braucieniem uz ikea nolēmu, ka negribu vairs galvassāpes.
Bet tā tiešām, nav tādas vienas receptes kā tas viss notiek, jo katrs klients jau ir individuāls.

Es neslauku, gultasveļu nenoņemu, bet kaut ko acīmredzami netīru (izlietu vai ko tādu) un traukus nomazgāju. No Booking un Airnbnb sagaidu, ka saimnieki paši nodrošina izīrējamās telpas tīrīšanu.
Ja es maksāju tādu pašu cenu kā viesnīcā, tad saņemu tos pašus pakalpojumus kā viesnīcā. Viesnīcā neatstāju miskasti, bet arī par istabeni nepiestrādāju.
14.08.2023 22:22 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
bru @ 14.08.2023 22:22

Pastāsti lūdzu vairāk, ko tie indieši un angļi dara. Tagad vispār Rīgā tik daudz indiešu, man nepatīk tas viņu skatiens-tāds dzīvniecisks. Lai cik tas neizklausītos labi, bet man tiešām nepatīk. Un vēl viņi staigā bieži apkārt bariņos- pa 4 vai 5 kopā ar indietēm

Grūti būs viņiem atrast bariņu ar latviešiem, ar ko staigāt, zinot, ka visi šķībi skatās
15.08.2023 13:02 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
AnnnaMannna @ 14.08.2023 22:22

Es neslauku, gultasveļu nenoņemu, bet kaut ko acīmredzami netīru (izlietu vai ko tādu) un traukus nomazgāju. No Booking un Airnbnb sagaidu, ka saimnieki paši nodrošina izīrējamās telpas tīrīšanu.
Ja es maksāju tādu pašu cenu kā viesnīcā, tad saņemu tos pašus pakalpojumus kā viesnīcā. Viesnīcā neatstāju miskasti, bet arī par istabeni nepiestrādāju.

Esi kādreiz saskārusies, vai bijusi lietas kursā, ka ir pat viesu mājas, kur obligāts noteikums ir pie izvākšanās novilkt visus segas un spilnenu pārvalkus, palagu un dvieļus, un salikt speciāli istabiņā noliktā maisā?
15.08.2023 13:30 |
 
Reitings 455
Reģ: 14.08.2023
.Eksperte. @ 15.08.2023 13:30

Esi kādreiz saskārusies, vai bijusi lietas kursā, ka ir pat viesu mājas, kur obligāts noteikums ir pie izvākšanās novilkt visus segas un spilnenu pārvalkus, palagu un dvieļus, un salikt speciāli istabiņā noliktā maisā?

Neesmu saskārusies. Pirms braukšanas izlasu vietas noteikumus. Pēc vietas apmeklējuma par mani nav bijušas sliktas atsauksmes. Līdz ar to spriežu, ka neesmu bijusi tādās vietās.
Man liekas, ka likt viesiem ņemt nost gultasveļu, slaucīt grīdas un citu nav īsti jauki, ja vien vieta nav krietni lētāka par citiem piedāvājumiem. Ja vieta ir par sviestmaizi, tad ne tādus vien noteikumus var ievērot.
15.08.2023 13:47 |
 
Reitings 1576
Reģ: 11.04.2023
Viesu māja, pirts tusiņam, viesnīca pārnakšņošanai. 👍
15.08.2023 13:57 |
 
Reitings 284
Reģ: 31.10.2022
Covid laikā izzīrēju privātmājiņu Baltezerā, man bija pagadījušies apzinīgi īrnieki no Vācijas. Noteikti ne tādas cūkas kā citreiz mēdz lasīt atsauksmēs. ;)
15.08.2023 13:58 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Ja vieta ir ļoti lēta tad var ņemt nost veļu un uzkopt . Taču es tādas neesmu redzējusi ,un neizvēlētos.Braucu atpūsties , un par to maksāju,tad jau labāk lēta viesnīca vai telts .Izvēle tagad ir milzīga.
15.08.2023 13:59 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Es pieļauju, ka tās gultas veļas noņemšanas tieši LV nav raksturīgas. Citu valstu cilvēki (ne visi), ir kaut kā pieklājīgāki un akceptējošāki. Latvijā kaut kā šķiet, ka par visu ir samaksājis, nekas arī līdz ar to nav jāizdara.
15.08.2023 14:08 |
 
Reitings 455
Reģ: 14.08.2023
Saimnieki arī nav ideāli.
Pēdējā vietā nebija ziepju rokām (dušas želejas, šampūna arī nē). Aiziepriekšējā vietā divu dvieļu vietā bija viens un vēl dažas lietas.
Ja vēl es tur noņemtu gultasveļu un uzslaucītu grīdu, tad labs bizness - no viesu puses pašapkalpošanās visā, tādā veidā var izdomāt, ka arī gultasveļu jāņem viesiem no mājām.
Es padomāju, ka šiem saimniekiem tie bija misēkļi, nevis ierasta prakse.
Jā, man liekas, ka, ja es samaksāju par vietu, varu tur neuzkopt, izņemot, ja kaut kas ārpus kārtas. Manuprāt, uzkopšanu jāieliek cenā, tāpat kā ziepes un pārējo. Un pēc cenām man šķita, ka tā arī notiek.
Jo reāli tad sanāk, ka saimnieks pēc viesa pats neorganizē uzkopšanu? Kā saimnieks var uzticēties iepriekšējā viesa tīrīšanas standartiem? Piemēram, cilvēkiem ir dažāda izpratne par to, kas ir tīra grīda. Ja saimnieks tāpat vēlreiz tīra, tad kur jēga viesa tīrīšanai?
Secinājums pēc šīs diskusijas - saimniekiem ir jāieliek skaidri noteikumi, ka gaida no viesa uzkopšanu, jo viesiem tas nav pašsaprotami. Tad viesis novērtēs, vai par to naudu izvēlēsies šo vietu vai citu.
15.08.2023 14:12 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Mans secinājums, savukārt, pēc šīs diskusijas ir tāds, ka es laikam neesmu tik piekasīga. Bet es saprotu. Ja esi izvēlējies diezgan augstas klases nakšņošanu un samaksājis virs vidējā, un pat vidējā, tad arī gaidi, ka būs tie dvieļi, ziepes utt. Ja izej pa lēto, tad arī īsti nav ko vainot.
15.08.2023 14:21 |
 
Reitings 455
Reģ: 14.08.2023
.Eksperte. @ 15.08.2023 14:21
Mans secinājums, savukārt, pēc šīs diskusijas ir tāds, ka es laikam neesmu tik piekasīga. Bet es saprotu. Ja esi izvēlējies diezgan augstas klases nakšņošanu un samaksājis virs vidējā, un pat vidējā, tad arī gaidi, ka būs tie dvieļi, ziepes utt. Ja izej pa lēto, tad arī īsti nav ko vainot.

Man ne dvieļi, ne ziepes nebija noskaņojuma bojātājs. To pieminēju tikai tādā ziņā, ka, ja grib no viesa ideālu uzvedību (uzkopšana), tad saimniekam arī jābūt ideālam. Citādāk sanāk, ka pret saimniekiem piekasīga neesi, bet pret viesiem esi.
15.08.2023 14:28 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Es atkal brīnos ka par augstu klasi tiek uzskatīts istabenes darbs ko iekļauj arī ļoti lētas viesnīcas .Gultas veļas nomaiņa ,grīdu ,putekļu izkopšana ir norma .Nekas ekskluzīvs.Patiesībā bēdīgi ja pat šo uzskata par nez kādu ekstru.
15.08.2023 15:16 |
 
Reitings 455
Reģ: 14.08.2023
Kalnos @ 15.08.2023 15:16
Es atkal brīnos ka par augstu klasi tiek uzskatīts istabenes darbs ko iekļauj arī ļoti lētas viesnīcas .Gultas veļas nomaiņa ,grīdu ,putekļu izkopšana ir norma .Nekas ekskluzīvs.Patiesībā bēdīgi ja pat šo uzskata par nez kādu ekstru.

Piekrītu!
Es centos vienkārši parādīt to, ka no viesiem sagaida nez ko, bet saimniekiem piedodams daudz kas.
Iespējams, ja vieta būtu par maksimums 30, nu varbūt 40 eiro par nakti, tas liktos pieņemami, bet arī tikai tad, ja tas no saimnieka tiek norādīts uzreiz vietnē.
15.08.2023 19:55 |
 
10 gadi
Reitings 834
Reģ: 17.12.2010
Bija man tikai Dānijā tāds gadījums, ka maksa par mājiņu bija augsta , ap 300eur par nakti un bija pašiem jāstiepj maisā gultas veļa, dvieļi, tur nebija ziepes, papīrs. Otreiz tādā nepaliktu, kur nu vēl par 300eur, bet toreiz nebija varianti.
15.08.2023 20:13 |
 
Reitings 611
Reģ: 12.01.2021
Esmu daudz palikusies kā viesis dažādās mājiņās, dzīvokļos, caur airbnb un booking, gan latvijā gan ārpus. Man pieredze nekad nav bijusi slikta, izņemot vienu reizi kad jūrmalā aizbraucām un mājiņa smirdēja pēc vecām olām, saimniece bija nelaipna un bildes vispār neatbilda realitātei, toreiz nepalikām, pieprasijām naudu atpakaļ , un saimniece bija ar mieru atdot kaut bija refundable, tikai lai neieliktu sliktu atsauksmi. Itkā jau par smaku laikam tur nebija īst saimnieces vaina, jo kaut kas ar kanalizāciju bija čp sagājis, bet nu varēja vismaz brīdināt… bet toreiz caur facebook atradām superīgu mājiņu saulkrastos , un viss beidzās ok ❤️ . Pārējās pieredzes tiešām pozitīvas, laipni saimnieki, ir gadijies kad rīgas šampis un šokolāde ir uz vietas, ir bijis kad saimnieki pamana ka tiks svineta jubileja un atstajusi ziedus ❤️ . Vienigais kas reizem vel netiek noradits, ka sakmnieki turpat aiz stura dzivo, vai nu blakus dzivokli vai pardesmit metrus talak, itka jau netrauce bet reizem liekas ka nevar tik brivi uzvesties ja saimnieki blakus 😁
15.08.2023 21:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits