Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par modelēm

 
Reitings 115
Reģ: 21.06.2023
Kādām modelēm jūs ikdienā sekojat līdzi?
Manas top modeles ir
* Bella Hadid & Gigi Hadid
* Kendal Jenner(highest paid model)
Par un ap modelēm.
Kādi ir jūsu stereotipi par modelēm?viens no popularakajiem ir, ka modelēm ir viegla dzīve, saņem daudz naudas,neko īpašu nedarot. Kas ir pats grūtākais modeļu darbā?
Vai jums liekas, ka modelēm ir smags darbs iekdienā? Kādas ir aizkulises modeļu dzīvēs? Ar ko jāreķinās sievietēm, kas vēlas kļūt par modelēm?
No Latvijas modelēm, man vislabāk patika Ginta Lapiņa.
Jauku vakaru!
01.08.2023 19:54 |
 
Reitings 115
Reģ: 21.06.2023
🤍
01.08.2023 20:40 |
 
Reitings 1212
Reģ: 25.01.2023
Man topā ir plus size modele Tatjana Mackeviča.Tās formas.Viena intervijā stāstija ,ka lielakais mits uz plus size modelēm,ka plus size ēd ko velas un kad vēlas ,atskiribā no standarta modelēm.patiesībā ,lai uzturētu tadu formu kā viņai ir.Ir speciali tieši vinai sastādita edienkarte,sporta zāle.un nevar ne nomest svaru ne uznemt vairāk. Lai startētu augsta limeņa modes pasaulē
01.08.2023 21:21 |
 
Reitings 4051
Reģ: 10.04.2023
Man no latviešu modelēm visvairāk patika kādreiz Ieva Lagūna, tagad baigi neko nezinu par latviešu modelēm.
No ārzemju - Kate Moss, lai gan nav tas garais modeļu augums, bet vienmēr ir patikusi.
Personīgi Bella Hadid neliekas skaista ,bet tas tāds nepopulārs viedoklis.
01.08.2023 22:02 |
 
Reitings 8688
Reģ: 06.07.2022
Man tomēr vislabāk patīk 90-o gadu supermodeles - Sindija Krauforde joprojām šķiet skaistākā sieviete pasaulē. Vēl no tā laika arī Kristija Tērlingtone, Linda Evandželista un melnā mamba Naomi Kempbela. Viņām bija gan seja, gan forma, gan katrā attēlā spēja izskatīties citādāka (ok, Krauforde un Tērlingtone nē, bet Evandželistai gan nebija divu līdzīgu fotosesiju, viņa kā tāds hameleons). Vienlaikus ar šīm sulīgajām modē bija arī heroīniķu tipažās - Keita Mosa un citas. Tās man nepatika, es balsoju par jaudīgu sievišķību. Arī no mūsdienu smukulēm feinākās liekas tās juicy tipa, bet vārdā gan nevienu modeli vairs nemāku nosaukt.
01.08.2023 22:30 |
 
Patīk
Reitings 10222
Reģ: 18.09.2021
Piekrītu - Bella Hadid ir stipri pārvērtēta. Un noteikti arī Kendall Jenner. Nesaprotu, ko vispār viņā saskata.
Gigi Hadid vēl ir ok.
Man arī šķiet, ka kādreiz bija skaistākas un iespaidīgākas supermodeles – no 90.tajiem un kkādus gadus pēc millenium - Gisele Bündchen, Cindy Crawford, Alessandra Ambrosio, Adriana Lima, Doutzen Kroes, Irina Shayk… Tas bija cits līmenis nekā Kendall ar savu babyface vai Bella, kas, manuprāt, mēģina taisīt tādu seju, lai būtu wow, bet man personīgi viņa nešķiet ne ļoti skaista, ne citādi iespaidīga
01.08.2023 23:24 |
 
Reitings 212
Reģ: 10.01.2023
Es, piemēram, neko daudz modelēm nesekoju līdzi, bet tīņu gados man ļoti patika skatīties America's Next Top Model un kopš tā laika nu dikti patika Tyra Banks. Vismaz tajā šovā viņa man likās tik dikti feina, ļoti harizmātiska, ar labu humora izjūtu.
Pāris gadus atpakaļ man Facebookā izmeta vienu modeli, kas ļoti iesēdās prātā, man viņa liekas diezgan īpaša un arī dikti skaista. Patīkami redzēt kaut ko vairāk par "ideālām" modelēm. Tā bija Winnie Harlow.
02.08.2023 09:20 |
 
Reitings 1002
Reģ: 20.06.2023
SabiineB @ 02.08.2023 09:20
Es, piemēram, neko daudz modelēm nesekoju līdzi, bet tīņu gados man ļoti patika skatīties America's Next Top Model un kopš tā laika nu dikti patika Tyra Banks. Vismaz tajā šovā viņa man likās tik dikti feina, ļoti harizmātiska, ar labu humora izjūtu.
Pāris gadus atpakaļ man Facebookā izmeta vienu modeli, kas ļoti iesēdās prātā, man viņa liekas diezgan īpaša un arī dikti skaista. Patīkami redzēt kaut ko vairāk par "ideālām" modelēm. Tā bija Winnie Harlow.

Negribu sabojāt bērnības atmiņas, bet Ar Tyra Banks ir tāpat kā ar Ellen Degeneres. TV izliekas par baigo saulstariņu, bet īstenībā baigā maita. 😄 bērnībā man ar viņa patika, bet tagad paskatoties atpakaļ, tajā šovā ir vairāk briesmīgā nekā patīkamā.
02.08.2023 09:27 |
 
Reitings 212
Reģ: 10.01.2023
fifinators @ 02.08.2023 09:27

Negribu sabojāt bērnības atmiņas, bet Ar Tyra Banks ir tāpat kā ar Ellen Degeneres. TV izliekas par baigo saulstariņu, bet īstenībā baigā maita. ? bērnībā man ar viņa patika, bet tagad paskatoties atpakaļ, tajā šovā ir vairāk briesmīgā nekā patīkamā.

Uuu, ja? 😬😃 Sabojāji manas bērnības ilūzijas 😃
02.08.2023 09:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits