Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Spontānais aborts.

 
Reitings 14
Reģ: 30.06.2023
Sveikas, sākumā minēšu, ka pie ārsta jau ir būts, tomēr.
Spontānais aborts 5.grūtniecības nedēļā. Sākusies asiņošana, taču daktere neliek doties uz uzņemšanu , esot jāpavēro, ja sāpot ļoti stipri esot tad jābrauc, pagaidām sāpes ir kā mēnešreižu laikā. Varbūt kāda ir saskārusies ar to? Cik ilgi asiņošana notiek un kāds ir atlabšanas periods?
Daktere ir informeta par visu, teica, ka pēc nedēļas esot jāiet uz pārbaudi, kur visu izrunāsim. Bet tagad 101 doma galvā, kāpēc...
Paldies, priecāšos par atbildi.💔
30.07.2023 21:45 |
 
Reitings 40
Reģ: 25.04.2023
Laacciitiis @ 30.07.2023 21:45
Sveikas, sākumā minēšu, ka pie ārsta jau ir būts, tomēr.
Spontānais aborts 5.grūtniecības nedēļā. Sākusies asiņošana, taču daktere neliek doties uz uzņemšanu , esot jāpavēro, ja sāpot ļoti stipri esot tad jābrauc, pagaidām sāpes ir kā mēnešreižu laikā. Varbūt kāda ir saskārusies ar to? Cik ilgi asiņošana notiek un kāds ir atlabšanas periods?
Daktere ir informeta par visu, teica, ka pēc nedēļas esot jāiet uz pārbaudi, kur visu izrunāsim. Bet tagad 101 doma galvā, kāpēc...
Paldies, priecāšos par atbildi.?
Sveika! Ļoti žēl, ka tā noticis. 😢 Man arī bija SA pirms gada, stipra asiņošana bija kādas 2 dienas, pēc tam jau palika mazāk, bija kā mēnešreizes, kādas 6 dienas, kamēr viss iztīrījās. Pēc tam aizgāju uz pārbaudi, viss bija kārtībā. Sāpes arī nebija ļoti trakas, diezgan paciešamas.
30.07.2023 22:42 |
 
Reitings 40
Reģ: 25.04.2023
Karolaina @ 30.07.2023 22:42
Sveika! Ļoti žēl, ka tā noticis. ? Man arī bija SA pirms gada, stipra asiņošana bija kādas 2 dienas, pēc tam jau palika mazāk, bija kā mēnešreizes, kādas 6 dienas, kamēr viss iztīrījās. Pēc tam aizgāju uz pārbaudi, viss bija kārtībā. Sāpes arī nebija ļoti trakas, diezgan paciešamas.
Piebildīšu. Pēc spontānā aborta sagaidīju pirmās mēnešreizes un tad jau pēc mēneša uzzināju, ka esmu atkal stāvoklī. 🥰 Sanāk spontānais bija septembra sākumā, stāvoklī paliku novembrī.
30.07.2023 22:44 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Karolaina @ 30.07.2023 22:44
Piebildīšu. Pēc spontānā aborta sagaidīju pirmās mēnešreizes un tad jau pēc mēneša uzzināju, ka esmu atkal stāvoklī. ? Sanāk spontānais bija septembra sākumā, stāvoklī paliku novembrī.

Cik tev gadu?jaunām ta medz būt, bet pavecākām nē.
31.07.2023 00:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!