Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dieviešu ikdienas ēdienkarte

 
Reitings 76
Reģ: 30.05.2023
Kāda ir foruma dieviešu ēdienkarte? Cik Jums ir ēdienreižu? Ko mēdzat ēst brokastīs, pusdienās, launadziņā un vakariņās? Vai mēdzat notiesāt uzkodas starp ēdienreizēm? Vai pašas gatavojat mājās, vai Jums kāds gatavo, vai mēdzat paēst ārpus mājas - bistro, restorānā, darba, universitātes ēdnīcā, vai kafejnīcā? Vai, Jūsuprāt, Jūs ēdat pilnvērtīgi?
Būtu interesanti savā starpā padalīties.
30.07.2023 17:31 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
nu ārkārtīgi interesanti būtu
30.07.2023 17:31 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10495
Reģ: 29.01.2009
Ēdu ļoti tradicionāli - brokastis, pusdienas, vakariņas un ēdiens pamatā ir ļoti vienkāršs. Ja esmu mājās vai darbā, tad ēdu arī starp ēdienreizēm, ne vienmēr tie ir našķi.
Šodien brokastīs bija auzu pārslu putra ar ievārījumu, pusdienās maizīte ar pastēti un banāns, vakariņās pilngraudu pasta ar liellopa gaļas kotletēm, ziemas gurķu salāti un krējums. Pa vidu sauja riekstu, kāda konfekte, čipsu plāksnīte. Tā kaut kā.
Man ir svarīgi pašai gatavot un, lai pašas gatavotais tiktu ņemts līdzi arī ēšanai uz darbu gan sev, gan vīram. Reizēs, kad nav bijis laika vai patukšs ledusskapis, tad neko, pasūtam ēdienu uz mājām. Ļoti bieži ēdam arī ārpus mājas, vismaz reizi nedēļā (attiecīgi darba dienu vakaros vai brīvdienās). Tā var būt gan Hinkalnaya, gan Hessburger, gan restorāns.
Jā, uzskatu, ka ēdu pilnvērtīgi.
30.07.2023 17:52 |
 
Reitings 142
Reģ: 10.04.2023
Ēdu principā tikai ārpus mājas, gatavoju ļoti reti, max kādu olu izvāru brikastīs vai iemetu cepeškrāsnī lasi ar brokoļiem.
Ārpus mājas ēdu pilnvērtīgi, pusdienās forele, zaķis, kalmārs vai pīles krūtiņa, vakariņās lobsteru salāti vai ķirbja zupiņa ar karaliskajām garnelēm , ja gribas ko iekost tad pārsvarā uzkožu grauzdiņu ar kaviāru vai rīsu cepumus ar auglīšiem.
Cenšos ēst tikai kvalitatīvu ēdienu, eju tikai uz labiem restorāniem. Dzeru daudz ūdeni protams .
30.07.2023 18:02 |
 
Patīk
Reitings 2690
Reģ: 08.05.2022
Ēdu tik bieži cik vien vēlos. Atšķirībā darba diena vai brīvdiena. Vienmēr ir brokastis, auzu pārslu biezputra ar banānu, vai omlete. Neko citu brokastīs neēdu. Tad jau ir kāda uzkoda , tāds viegls ēdiens un tad seko pusdienas. Vienmēr gatavoju tā lai ir vismaz divām dienām, lai otrā dienā var vienkārši uzsildīt. Tad atkal kaut ko ieēdu starplaikā, tēju ar bulciņu, retos gadījumos maizīti, varbūt augļu salātus un tad jau vakariņas.
Bieži man gatavo mans vīrietis, patīk, ka man nav vienai visu laiku jādomā ko nu šodien taisīt ēst.
Un uzskatu, ka ēdu pilnvērtīgi. Manā uzturā ir gan zivju ēdieni, gaļas, zupas, augļi, dārzeņi, ļoti garšo visāda veida salāti, rieksti.
Gadās arī ēst ārpus mājas. Picas un burgeri vairs man baigi nepiesaista, bet bieži sanāk aiziet uz kādu ķīniešu ēstuvi, ļoooti garšo.
30.07.2023 18:03 |
 
Reitings 706
Reģ: 04.05.2015
Nav man tādas konkrētas ēdienreizes. Katru dienu sanāk citā laikā ēst, arī atkarībā no darba dienas vai brīvdienas. Brokastis gan needu nekad, pat ja pēc naktsmaiņas pieceļos pusdienlaikā, neēdu uzreiz.
Neuzskatu, ka ēdu baigi pilnvērtīgi. Augļus un dārzeņus noteikti ēdu par maz, nu varbūt vasarā vairāk. Gatavoju pati, bet ne vienmēr kārtīgas vakariņas, neesmu sajūsmā par gatavošanu. citreiz iztieku arī ar vnk uzceptu olu un sardelēm.
30.07.2023 21:47 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Brokastis ēdu ļoti reti. Pēdējās dienās pusdienās ir salāti no sīpollokiem, dillēm, redīsiem, gurķiem, krējuma, papildus ir pāris cīsiņi un ola. Vakariņās reizēm zupa vai kāda uzkoda.
31.07.2023 00:30 |
 
Reitings 2686
Reģ: 03.06.2023
Olas brokastīs, lielopa steiks pusdienās.
31.07.2023 00:37 |
 
10 gadi
Reitings 1533
Reģ: 29.01.2009
TimeToDream @ 31.07.2023 00:30
Brokastis ēdu ļoti reti. Pēdējās dienās pusdienās ir salāti no sīpollokiem, dillēm, redīsiem, gurķiem, krējuma, papildus ir pāris cīsiņi un ola. Vakariņās reizēm zupa vai kāda uzkoda.

Izskatās pēc ļoti vienveidīgām un nabadzīgām ēdienreizēm. Spēks pietiek?
31.07.2023 00:48 |
 
Reitings 110
Reģ: 19.02.2022
Brokastīs- kafija melna ( Nevaru ieest brokastis)
Pusdienās - pārsvarā salāti, kartupelīsi ar merci jeb rīsiem
Vakarinas - mēdzu ēst biezpienu jeb vienu maizīti ar ceptu jeb vārītu olu.
Protams dazreiz pa vidam kāds auglis jeb konfekte utt.
31.07.2023 00:56 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Brokastis - glāze ūdens (neko vairāk tik agri no rīta nevaru dabūt iekšā un ja paēdu tad ir slikta dūša).
Pusdienas - laikā posmā no 12:00-15:00. Parasti pārpalikumi no iepriekšējās dienas vakariņām vai sviestmaizes.
Vakariņas ap 20:00, ko nu tajā dienā gribas-makaroni, wrapi, salāti, picas utt.
Gribētos ēst veselīgāk un vairāk dārzeņu, bet man viņi negaršo 😅 vienīgi tomāts, gurķis un salāti ir tie ko varu ēst. No krāsnī ceptiem burkāniem, brokoļiem un kā tik vēl ne, varu apvemties. Laikam bērnības trauma.
31.07.2023 08:35 |
 
Reitings 4933
Reģ: 27.03.2023
Atrodos Uk un diemžēl šeit ir gandrīz neiespējami garšīgi un priekš mums veselīgi paēst ārpus mājas.
Katru reizi sanāk vilties un saprotam, ka tomēr mājās taisītais ir pats labākais.
Katru dienu gatavoju visiem brokastis, vakariņas. Pusdienas ēd darbā/skolā(tagad bērnam brīvdienas).
Man ļoti patīk gatavot, pērku pamatā sezionālos un vietējos produktus. Galvenais, lai ir kvalitāte, nežēloju naudu un uz cenām neskatos.
Ja par produktu izvēli, tad katrā ēdienreizē jābūt olbaltumvielām plus dārzeņi. Graudaugi ļoti, ļoti minimāli. Putras brokastīs jau sen kā neēdam, piena produktus arī ļoti minimāli.
Jābūt kvalitatīvai gaļai, zivju produktiem un pārējām jūras veltēm. Piedāvājums ir ļoti plašs un pietiek izplānot katrai dienai citu ēdienu.
Cukurs arī ļoti ierobežots, snackot starp ēdienreizēm negribas, mans deserts ir dažāda veida ogas, augļi, tumšā šokolāde un lielās medjool dateles.
31.07.2023 08:41 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Brokastis un pusdienas ēdu vienmēr, vakariņas šad tad (atkarīgs no konkrētās dienas grafika) sanāk izlaist vai vienkārši kaut ko uz ātro uzkost.
Pārsvarā pati mājās gatavoju. Kafejnīcas tiek apmeklētas tikai tad, ja kaut kur dodamies vai arī vāāāāājprātīgi negribās neko gatavot😁
Brokastīs parasti ir 4 vai 5 graudu putra vai kaut kāda veida maizītes/tostermaizes + kafija. Brīvdienās mēdzu izcept olas vai pankūkas.
Pusdienās..kā kuru reizi. Parasti tas ir tas, ko esmu pagatavojusi iepriekšējā vakarā. Var būt zupa, var būt sautējums vai sacepums, vai jebkas cits. Bet parasti cenšos, lai porcijā ir gan gaļa/zivs, gan visādu veidu dārzeņi (bet citreiz sirsniņa prasa tikai makaronus ar tomātu mērci...nepretojos😁😁😁)
+ pa dienu mēdzu knakstīties gar saldumiem un augļiem😁
31.07.2023 09:23 |
 
Reitings 291
Reģ: 29.03.2021
Man ir vai nu divas ēdienreizes vai arī viena + uzkodas. Pirmo reizi dienā ēdu starp 15:00 - 17:00. Pirms tam man vienkārši nav apetītes. Ēdu diezgan lielu porciju. Parasti tie ir makaroni/rīsi/griķi ar vistu/falafelu/pupiņām. Reizēm, ja slinkums gatavot vai iet uz veikalu, pēc darba paņemu kaut ko subway vai burger king, jo tie ir tieši blakus darbam.
Pēc tam vakarā ap 23:00 vai nu ēdu vēl vienu ēdienreizi ar to pašu ēdienu (parasti gatavoju 2 porcijas vienlaikus) vai arī uztaisu kādu maizīti vai instant noodles
31.07.2023 15:12 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
mazaaduuda @ 31.07.2023 00:48

Izskatās pēc ļoti vienveidīgām un nabadzīgām ēdienreizēm. Spēks pietiek?

Ja jau sēž forumā un raksta komentārus, tad jau spēks ir gana daudz. 😃
01.08.2023 02:46 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Aldis30 @ 31.07.2023 00:37
Olas brokastīs, lielopa steiks pusdienās.

Aldi, ka tev var būt tik nabadzīga edienkarte, ja es tev katru dienu šmorēju vusadus piradziņus, pirparkukas, sacepumus. Dodu tev katru dienu est banānu un biezpienu. Kauns nav šita melot.
01.08.2023 02:53 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Stefania @ 31.07.2023 15:12
Man ir vai nu divas ēdienreizes vai arī viena + uzkodas. Pirmo reizi dienā ēdu starp 15:00 - 17:00. Pirms tam man vienkārši nav apetītes. Ēdu diezgan lielu porciju. Parasti tie ir makaroni/rīsi/griķi ar vistu/falafelu/pupiņām. Reizēm, ja slinkums gatavot vai iet uz veikalu, pēc darba paņemu kaut ko subway vai burger king, jo tie ir tieši blakus darbam.
Pēc tam vakarā ap 23:00 vai nu ēdu vēl vienu ēdienreizi ar to pašu ēdienu (parasti gatavoju 2 porcijas vienlaikus) vai arī uztaisu kādu maizīti vai instant noodles

Liekā svara problēmas nevar raaties no šitā?
01.08.2023 02:56 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
TuunEs @ 31.07.2023 08:41
Atrodos Uk un diemžēl šeit ir gandrīz neiespējami garšīgi un priekš mums veselīgi paēst ārpus mājas.
Katru reizi sanāk vilties un saprotam, ka tomēr mājās taisītais ir pats labākais.
Katru dienu gatavoju visiem brokastis, vakariņas. Pusdienas ēd darbā/skolā(tagad bērnam brīvdienas).
Man ļoti patīk gatavot, pērku pamatā sezionālos un vietējos produktus. Galvenais, lai ir kvalitāte, nežēloju naudu un uz cenām neskatos.
Ja par produktu izvēli, tad katrā ēdienreizē jābūt olbaltumvielām plus dārzeņi. Graudaugi ļoti, ļoti minimāli. Putras brokastīs jau sen kā neēdam, piena produktus arī ļoti minimāli.
Jābūt kvalitatīvai gaļai, zivju produktiem un pārējām jūras veltēm. Piedāvājums ir ļoti plašs un pietiek izplānot katrai dienai citu ēdienu.
Cukurs arī ļoti ierobežots, snackot starp ēdienreizēm negribas, mans deserts ir dažāda veida ogas, augļi, tumšā šokolāde un lielās medjool dateles.

Katru dienu gatavoju visiem brokastis, vakariņas.
nežēloju naudu un uz cenām neskatos.

Tad nu gan tev ir verdzība virtuvē. 😄😄 Virtuves vergs.
Un neticu šitām, kas neskatoties cenas un pērk uz aklo visu. Ja tu pirktu mašinu ari neskatitos cenu? Tu pati strādā jeb esi bezdarbniece un dzīvo uz kakla vecim?
01.08.2023 03:01 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Beverly Hilza @ 01.08.2023 03:01

Tad nu gan tev ir verdzība virtuvē. ?? Virtuves vergs.
Un neticu šitām, kas neskatoties cenas un pērk uz aklo visu. Ja tu pirktu mašinu ari neskatitos cenu? Tu pati strādā jeb esi bezdarbniece un dzīvo uz kakla vecim?

A Tev sāp, ka Tev nav veča, tikai Alfonsi, kuri pat pārtiku nevar nopirkt?
01.08.2023 07:52 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Beverly Hilza @ 01.08.2023 02:53

Aldi, ka tev var būt tik nabadzīga edienkarte, ja es tev katru dienu šmorēju vusadus piradziņus, pirparkukas, sacepumus. Dodu tev katru dienu est banānu un biezpienu. Kauns nav šita melot.

Tāds izmisums, ka jāpiepišas katram vīrietītim anonīmā forumā?
01.08.2023 07:54 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Beverly Hilza @ 01.08.2023 02:56

Liekā svara problēmas nevar raaties no šitā?

Iedomājies - visi neresnē no burgera vai bulciñas. Ir tāda lieta kā normāla vielmaiña, tev nabadzītei tādas nav.
01.08.2023 07:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits