Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pēc šķiršanās

 
Reitings 114
Reģ: 02.03.2022
Sveikas.
Padalaties kā jums ir gājis pēc šķiršanās. Kā esat atguvušās, atradušas spēku visu sākt no jauna? Esmu bijusi attiecībās 13 gadus, no 16 gadu vecuma... Un pat grūti saprast kā virzīties tālāk, ar ko sākt... Ir arī bērns...
29.07.2023 22:49 |
 
Reitings 560
Reģ: 09.06.2023
Man šķiet nesaprotami, ka pieeaugušas sievietes var neprast dzīvot bez attiecībām un kā virzīties tālāk. Nepārproti, nav nekāds pārmetums 🙂, bet ja reiz tev rodas šāds jautājums, tad, acīmredzami, vairāk jāstrādā pašai pie savas dzīves. Attiecības ir tikai daļa no tā. Ja tev būs spēja kustēties tālāk un vadīt savu dzīvi, arī vēlāk būs vieglāk uzsākt jaunas attiecības, kad tam būs piemērots brīdis. Šķiršanas arī pašpietiekamiem cilvēkiem būs nepatīkami, bet tam būs vieglāk tikt pāri, ja ir pareiza apziņa par savu pašvērtējumu un dzīvi.
Noteikti ir iespēja doties gan pie psihologa, gan pie kāda astrologa(mūsdienās ļoti aktuāli tas ir) palīdzēs salikt visu plauktiņiem, un ātri sapratīsi, ka viss, kas notiek notiek uz labu.
Pavadi laiku ar draugiem un ģimeni. Izrunājies par saviem pārdzīvojumiem, un viss būs labi. ❤️
29.07.2023 23:11 |
 
Reitings 114
Reģ: 02.03.2022
Jā, pilnībā piekrītu, ka vajadzētu mācēt dzīvot bez vīrieša.
Bet šīs šķiršanās rezultātā nācās mainīt dzīvesvietu (uz citu valsti), darba šobrīd nav vairs, taisos tikai meklēt, mašīnas nav... Viss sabrucis un tāda sajūta, ka jāsāk vispār no 0... Tā kā tas nav tikai par vīrieša neesamību, šoreiz tas ir daudz vairāk... Un tiešām nezinu ar ko sākt.
29.07.2023 23:20 |
 
Reitings 1788
Reģ: 01.02.2023
Viss būs labi.
Prasi palīdzību līdzcilvēkiem, darbojies ar savām lietām, un neskumsti baigi daudz par to. Zinu, grūti, bet tas pāriet kaut kādā brīdī. Izraudies, ja nepieciešams, ej psihoterapeita, ja vajag.
Laiks dziedē visas rētas.
29.07.2023 23:28 |
 
Reitings 1129
Reģ: 20.06.2023
Man nebija tik grūti, jo nedzīvojām kopā un man piederēja visas mantiskās vērtības. Raudāju tikai par to, ka izniekoju savu laiku un atļāvu pret sevi tā izturēties. Protams, nebija patīkama viņa draudēšana, terorizēšana ar zvaniem un sms pa naktīm, lai ņemu viņu atpakaļ, vairāku mēnešu garumā..
bet meklē sev nodarbošanos. Pagaidām tiešām lūdz tuvāko palīdzību. Un nākotnē nekad nepieļauj tādu situāciju, ka esi atkarīga no vīrieša.
30.07.2023 09:06 |
 
Reitings 1579
Reģ: 25.01.2023
Pirmkārt atceries.Tu jau esi pieaugusi sieviete.Un ir pienācis laiks,kad japarupējas pašai par sevi un mazo dzivibu tev blakus.Viss tev būs,.saliec prioritātes ,kas tev pašlaik vajadzigs un ,kas var pagaidīt. Darbs,dzivesvieta mašina u.t.t.Un sac pildit pa punktiem.no svarīgakā.tadā veidā tev nebūs haosa galvā.Paralēri strāda ar savu pašapziņu,Tā apmēram.Viss tev būs un,lai tev labi klājas🙂
30.07.2023 11:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits