Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sievietes, kas gadiem sēž iepazīšanās vientēs

 
Reitings 656
Reģ: 28.07.2023
Droši vien tas pats ir vērojams arī vīriešu vidū, bet šoreiz tieši par sievietēm, par cik, varbūt, kāda par ko ir runa arī te atrodas un var paskaidrot. Papētot iepazīšanās vietnes, ļoti liela daļa tur ir tādas, kas tur aktīvi sēž jau ilgu laiku - vismaz 3, 5 un vairāk gadus. Kāpèc, ko viņas meklē? Nav runa par ne īpaši glītajām vai ar milzīgu svaru, tur vēl varētu saprast, bet daudzas ir pat ļoti skaistas, kam galīgi nebūtu jābūt problēmai sev dabūt vīrieti. Pārāk izvēlīgas, apakšā daudz putni, vai arī atrodas tur tikai lai barotu savu ego, un patiesībā neko nevēlas? Nevar būt, ka tik ilgi meklējot un randiņojot, nevar nevienu sev piemērotu atrast.
28.07.2023 11:14 |
 
10 gadi
Reitings 2656
Reģ: 29.01.2009
Kāpēc kaut kas ir JĀMEKLĒ?
Cilvēki izklaidējas.
Mani neinteresē attiecības, mani neinteresē viss tas, ko viņas nes. Toties man patīk randiņi, iziešanas, komunikācija.
28.07.2023 11:24 |
 
Reitings 4051
Reģ: 10.04.2023
Bet ja tu pats nesēdi tajās vietnēs gadiem, tad kā zini , ka konkrētais cilvēks tur gadiem sēž?🤔🤔
28.07.2023 11:31 |
 
Reitings 31
Reģ: 03.03.2022
Varu nokomentēt no savas puses, jo esmu Tinder nu jau vairākus gadus, bet periodiski viņu esmu arī dzēsusi ārā (jo vīriešu dzimums ir iztracinājis) un piereģistrējusies pēc kāda laika atpakaļ.
Manā gadījumā situācija ir tāda, ka lai gan esmu tur ilgu laiku uz randiņiem no šīs vietnes esmu bijusi ļoti maz (uz abu roku pirkstiem pat varu saskaitīt uz cik). Esmu tur lai tiešām atrastu sev attiecības, neesmu pat izvēlīga vai ar lielām prasībām.
Lielākoties man vienkārši tur stāv Match ar vairākiem, bet sarakstes tā arī neizveidojas, vai arī ja izveidojas tās retos gadījumos aiziet līdz randiņam. Esmu diezgan vecmodīga iepazīšanās ziņā un man patīk, ja saraksti uzsāk vīrietis vai arī inaciatīvu randiņam izrādā arī vīrietis ( bet pie mūsdienu vīriešiem tas ir tik rets gadījums :D). Tajās retajās reizēs, kad es pat uzsāku sarunu, atbildi saņemu ļoti reti (un tad man parasti rodas jautājums, ko Jūs vīrieši tur darat? Krājat Match, lai paceltu savu ego? :D) Kā arī problēma ir diemžēl tāda, ka 80% no vīriešiem, kas tur atrodas meklē - mīļākās, friends with benefit, vienas nakts sakarus. Un tad ir tādi arī kas grib visu to kas ir attiecībās, bet nevēlas sev aizņemta vīrieša statusu. Līdz ar to nav iespējams atrast sev partneri ar līdzīgām vēlēm un domāšanu, bet turpinu tur visus šos gadus būt ar cerību, ka nu varbūt tomēr palaimēsies. :D
28.07.2023 11:35 |
 
Reitings 656
Reģ: 28.07.2023
Kāpēc kaut kas ir JĀMEKLĒ?
Cilvēki izklaidējas.

Ok, daļa ir jā, kam patīk plivināties ar vienu, tad ar otru, bet daudzām ir statuss “long term”, to nu ar izklaidi gluži nevar sasaistīt.
Bet ja tu pats nesēdi tajās vietnēs gadiem, tad kā zini , ka konkrētais cilvēks tur gadiem sēž?

Tu par kādu tēmu māki arī konkrēti atbildēt, vai tikai visu laiku virzies no tām prom? Ir doti konkrēti jautājumi, ja ir ko atbildēt, tad atbildi nevis dzen muļķības.
28.07.2023 11:40 |
 
Reitings 1576
Reģ: 11.04.2023
Visticamāk neko nemeklē, iespējams mājās pašai draugs vai vīrs. Vienkārši kaut kāda veida atkarība, svešu vīriešu uzmanība, vēstules, dikbildes rada labsajūtu.
28.07.2023 11:56 |
 
Reitings 1212
Reģ: 25.01.2023
Var gadities ,ka aizmirsa izdzest profilu😁
28.07.2023 11:56 |
 
10 gadi
Reitings 2656
Reģ: 29.01.2009
Tā jau var teikt, ka es gadiem sēžu Candy Crush, bet nē, tieši tāpat kā Tinder, tā vienkārši ir aplikācija, kuru es atveru kaut kādos boring brīžos. Man ir pietiekami interesanta un aizņemta dzīve, lai tur "sēdētu".
28.07.2023 12:00 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Es, piemēram, arī esmu ļoti glīta, slaida utt. un bieži dzirdu šo tekstu, ka man jau nebūtu problēmu atrast vīrieti. Bet vīrieši vienmēr skatoties domā , ka es jau esmu aizņemta un man arī FB vai IG sveši cilvēki nesāk rakstīt. Iepazīšanās aplikācijā neesmu, draugu draugi visi jau aizņemti, kur tad lai atrod? :D
28.07.2023 12:28 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
kinderbueno @ 28.07.2023 12:28
Es, piemēram, arī esmu ļoti glīta, slaida utt. un bieži dzirdu šo tekstu, ka man jau nebūtu problēmu atrast vīrieti. Bet vīrieši vienmēr skatoties domā , ka es jau esmu aizņemta un man arī FB vai IG sveši cilvēki nesāk rakstīt. Iepazīšanās aplikācijā neesmu, draugu draugi visi jau aizņemti, kur tad lai atrod? :D

Sēdi aplikācijās un tur arī atradīsi.
28.07.2023 12:41 |
 
Reitings 42
Reģ: 28.07.2023
Es varu par sevi pateikt. Noteikti daudzām ir līdzīgi. Pēc šķiršanās kādus gadus 6 dzīvojos pa iepazīšanās vietnēm (no malas šķiet ilgi, bet pašai nemaz tā nešķiet). Man patika vienkārši komunicēt, staigāt pa randiņiem, satikties, pavadīt laiku kopā. Protams, neizslēdzu iespēju, ka tad, ja satiktu kādu sev piemērotu ekemplāru, es nobāzētos. Bet kaut kā uz to nekoncentrējos.
Ir bijuši ļoti daudz randiņi, daudz iepazītu cilvēku. Tas bija riktīgi feins periods.
28.07.2023 12:44 |
 
Reitings 656
Reģ: 28.07.2023
kinderbueno @ 28.07.2023 12:28
Es, piemēram, arī esmu ļoti glīta, slaida utt. un bieži dzirdu šo tekstu, ka man jau nebūtu problēmu atrast vīrieti. Bet vīrieši vienmēr skatoties domā , ka es jau esmu aizņemta un man arī FB vai IG sveši cilvēki nesāk rakstīt. Iepazīšanās aplikācijā neesmu, draugu draugi visi jau aizņemti, kur tad lai atrod? :D

Dzīvē protams visādi var gadīties, vīrieši FB neraksta, negrib aplauzties , jo nezin, ka esi brīva. Ja vēl neapgrozies sabiedrībā, kur izteikts vīriešu vairākums, tad loģiski, ka vari būt viena, jo iepazīšanās iespējas ir diezgan ierobežotas. Runa šoreiz ir tieši par iepazīšanās vietnēm, kur, ja reiz atrodies, tad visiem ir skaidrs, ka esi brīva un vēlies iepazīties, vismaz tā tam standarta gadījumā vajadzētu būt.
Tā jau var teikt, ka es gadiem sēžu Candy Crush, bet nē, tieši tāpat kā Tinder, tā vienkārši ir aplikācija, kuru es atveru kaut kādos boring brīžos. Man ir pietiekami interesanta un aizņemta dzīve, lai tur "sēdētu".

Un ko tieši Tu tajā Tinderī dari - tikai svaipo, čato, satiecies, pārguli un ņem nākošo, vai kā tieši izpaužas tā Tava gadiem ilgā “izklaide”?
28.07.2023 12:46 |
 
Reitings 2686
Reģ: 03.06.2023
Lafemme @ 28.07.2023 11:35
Varu nokomentēt no savas puses, jo esmu Tinder nu jau vairākus gadus, bet periodiski viņu esmu arī dzēsusi ārā (jo vīriešu dzimums ir iztracinājis) un piereģistrējusies pēc kāda laika atpakaļ.
Manā gadījumā situācija ir tāda, ka lai gan esmu tur ilgu laiku uz randiņiem no šīs vietnes esmu bijusi ļoti maz (uz abu roku pirkstiem pat varu saskaitīt uz cik). Esmu tur lai tiešām atrastu sev attiecības, neesmu pat izvēlīga vai ar lielām prasībām.
Lielākoties man vienkārši tur stāv Match ar vairākiem, bet sarakstes tā arī neizveidojas, vai arī ja izveidojas tās retos gadījumos aiziet līdz randiņam. Esmu diezgan vecmodīga iepazīšanās ziņā un man patīk, ja saraksti uzsāk vīrietis vai arī inaciatīvu randiņam izrādā arī vīrietis ( bet pie mūsdienu vīriešiem tas ir tik rets gadījums :D). Tajās retajās reizēs, kad es pat uzsāku sarunu, atbildi saņemu ļoti reti (un tad man parasti rodas jautājums, ko Jūs vīrieši tur darat? Krājat Match, lai paceltu savu ego? :D) Kā arī problēma ir diemžēl tāda, ka 80% no vīriešiem, kas tur atrodas meklē - mīļākās, friends with benefit, vienas nakts sakarus. Un tad ir tādi arī kas grib visu to kas ir attiecībās, bet nevēlas sev aizņemta vīrieša statusu. Līdz ar to nav iespējams atrast sev partneri ar līdzīgām vēlēm un domāšanu, bet turpinu tur visus šos gadus būt ar cerību, ka nu varbūt tomēr palaimēsies. :D
Es arī ceru tur atrast izskatīgu patstāvīgu fuck buddy, kas neprasīs no manis $.
28.07.2023 13:03 |
 
Reitings 1576
Reģ: 11.04.2023
Kāda pieredze ar badoo? Kādai tur ir konts?
28.07.2023 13:06 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Es pati arī esmu bijusi Tinder, tad izdzēsusies, tad atkal reģistrējusies. Bet man vienmēr uznāk tāda kā kauna apziņa, ka esmu iepazīšanās aplikācijā, lai gan man zināmi daudzi pāri kas jau apprecējušies no šīs vietnes, kur viens otru satikuši. Jums tā nav nevienai?
28.07.2023 13:09 |
 
Reitings 656
Reģ: 28.07.2023
Acīm redzot, citām tā nav, ja jau var gadiem sēdēt.
Vispār interesanti, vienai kauns, cita to uztver kā Candy Crush... 😁
28.07.2023 13:16 |
 
10 gadi
Reitings 2656
Reģ: 29.01.2009
Un ko tieši Tu tajā Tinderī dari - tikai svaipo, čato, satiecies, pārguli un ņem nākošo, vai kā tieši izpaužas tā Tava gadiem ilgā “izklaide”?

Kas Tevi trigerē tik ļoti, ka izklaide ir jāliek pēdiņās?
Daru visu to pašu, ko cilvēki tur dara, arī visu Tevis nosaukto. Pārgulēšana cits jautājums, tur jābūt īpaši sexy. Papildus intelektam un visam pārējam.
28.07.2023 13:26 |
 
Reitings 656
Reģ: 28.07.2023
IceCream @ 28.07.2023 13:26

Kas Tevi trigerē tik ļoti, ka izklaide ir jāliek pēdiņās?
Daru visu to pašu, ko cilvēki tur dara, arī visu Tevis nosaukto. Pārgulēšana cits jautājums, tur jābūt īpaši sexy. Papildus intelektam un visam pārējam.

Nekas, nekas, izklaidējies vien. 🤟
Vai arī brīvajos brīžos palasi blakus diskusiju par normālajiem vīriešiem un saproti, ka par tādu izklaidi beigās spīd tikai kāds Aldveidīgais, kas par to būs starā.
28.07.2023 13:38 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Jānis Parastais @ 28.07.2023 13:38

Nekas, nekas, izklaidējies vien. ?
Vai arī brīvajos brīžos palasi blakus diskusiju par normālajiem vīriešiem un saproti, ka par tādu izklaidi beigās spīd tikai kāds Aldveidīgais, kas par to būs starā.

Tev kas tieši sāp? Tas ka ir arī sievietes, kas nesēž tur meklējot lielo dzīves mīlu?
28.07.2023 13:41 |
 
Reitings 656
Reģ: 28.07.2023
.Eksperte. @ 28.07.2023 13:41

Tev kas tieši sāp? Tas ka ir arī sievietes, kas nesēž tur meklējot lielo dzīves mīlu?

Man sāp tas, ka neproti izlasīto saprast, tēma vispār ir par tām, kam profilā minēts “long term” nevis whore, ar tām viss skaidrs.
28.07.2023 13:47 |
 
Reitings 1745
Reģ: 01.02.2023
akul12 @ 28.07.2023 13:06
Kāda pieredze ar badoo? Kādai tur ir konts?

Nekas diži savādāks par Tinderi. Tikai uzrakstīt var kādam arī, ja nav match.
28.07.2023 13:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits