LV nav normālu....

 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Sveiki! Manuprāt, Latvijā nav normālu vīriešu, ar kuriem veidot ģimeni, jeb ieņemt bērnu, jo daudzi ir dzērāji, pļēguri, azatspēletaji, kaislīgi smēķētāji, nesporto un resnē, memesdēliņi, vāji emocionāli, un fiziski, baltrociši, atkarīgi no vecākiem, nav normāla darba/izglītības. Alimentus nemaksā, par bēerniem nerupejas. Dīvaiņi, perversi, izvirtuļi, p*rno atkarīgie. un turpināt sarakstu var mūžīgi...
Es secinu, ka ar tādiem ģimenes nevar veidot.
Šie ir 97% mūsu vīriešu no LV, tie pārējie 3% ir normālie, kuri ir aizņemti, sataisījuši bērnus, un pazuduši, kuri nav pieejami.
Ja piedzemdē, no tādiem bērnus, tad seko milzīgas problēmu virtenes.
Tā ir nopietna problēma mums daudziem. Domāju, ka daudzas sievietes ar to saskaras tagad mūsdienās 21.gs
Kā risināt šo problēmu? Jūsu domas? Paldies!😊
26.07.2023 07:48 |
 
Patīk
Reitings 10305
Reģ: 18.09.2021
akul12 @ 28.07.2023 17:02

Top vīrietis tieši izvēlēsies skaistāko un seksīgāko un jo lielāks beta, jo resnāku, neglītāku. Daži izņēmumi ir, bet tā šī pasaule iekārtota.
Teits par savām sievietēm tik ļoti rūpējās, ka draud cietums par sutenerismu ?

Es kopš ieraudzīju Tate vienā video ar Dan Bilzerian, tā viss - norakstīts! Smieklīgi liekas tie cilvēki, kas šēro Teitu - lohs viņš ir
28.07.2023 17:38 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Man ir problēma, ka tas ir gandrīz vienīgais, kas vīrietim var būt būtiski un pats galvenais - cik degradējoši Tu to pasniedz un ar kādu pretīgu valodu.

Kas tur slikts, ka vīrietim tas ir ļoti būtiski, es varu saderēt, ka tev jau pašai gan jau ir kaut kāds punkts/i pret vīrieti, kurš būtu pilnīgs dealbreaker, ja tas atbilstu, vai neatbilstu.
Tu to sauc par degradējošu valdou, es to saucu par lietu saukšanu īstajos vārdos. Vot tas gan man nepatīk, ka, manuprāt, mūsdienās mēs pārāk daudz izdomājam un pielietojam jaunus sinonīmus, jaunvārdus lietām, kas, protams, nekādīgi nemaina lietas būtību, bet tas vienkārši skan labāk, tā lai sabiedrības acīs tas būtu vairāk pieņemams un sabiedrības uz to neskatītos ar tik "šķiību aci". Zini, tas ir tāpat kā ar prostitūtām. Daļa no viņām sevi dēvē par suger baby, kas protams, lietas būtību nemaina, bet tikai vārds "sugar baby" smukāk skan, siebedrībā vairāk pieņemamāks, jo tak grib izklausīties klasi augstāk nekā tā, kas uz ielas stāv, bet patiesībā tas ar neko neatšķirās, viņa vienkārši ir dārga mauka.
Tavās acīs nedrīkst būt, nedod dievs vīrieša ego pakustinās un pelnīs vairāk - tas kā piemērs.

Kā gan tas varētu iedragāt manu ego? tu vispār pati paklausies, kā tas no malas izklausās? Es tiešām nevaru iedomāties sievieti LV, vecuma grupā, kura man bija aktuāla, kura pelnītu vairāk par mani. Redzi, te arī ir tā problēma, ar jums karjeristēm, jūs domāt, un tiešām ticat, ka liela vīrieši negrib ar tādām neko veidot dēļ sava ego, bet patieso iemeslu jūs atzīt nevēlaties, kāpēc viņi to nevēlas darīt.
28.07.2023 17:54 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Elizabeteputnos @ 28.07.2023 17:36
nav runa par standartiem kā tādiem, man nav problēmu ar faktu, ka vēlies sev kādu, kam bijis maz seksuālo partneru. Man ir problēma, ka tas ir gandrīz vienīgais, kas vīrietim var būt būtiski un pats galvenais - cik degradējoši Tu to pasniedz un ar kādu pretīgu valodu. Tam visam ir pieskaņa " galvenais, lai esmu pārāks par sievieti" , karjera arī Tavās acīs nedrīkst būt, nedod dievs vīrieša ego pakustinās un pelnīs vairāk - tas kā piemērs. Ja es saku, ka nevēlos kādu, kam alus vēders, tad es teikšu, ka vēlētos kadu sportisku vīrieti, jo pati esmu sportiska. Ir atšķirība, kā to pasaka ar cieņu vai necieņu pret otru dzimumu, ne?

🙌🙌
28.07.2023 18:01 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Mušpapīrs @ 28.07.2023 11:51

Bišku aizrāvās ?

Tikai bišiņ? 😀😀
28.07.2023 18:03 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
GhostGG @ 28.07.2023 15:39

Nice, jāsaka, ka mani pārsteidz, ka vismaz viena ir iedziļinājusies un noskatījusies Tate pilnās intervijas, nevis atreferē to ko medijos raksta un apskatījušās tikai mazos "shortus" youtube. Cepums tev.
P.S. Tate jau nav nekāds mūsdienu fenomens, 90% lietu, ko viņš saka, ir pilnīgi pašaprotamas un pamatotas, kas bija pilnīgi normāli 10-20 gadus atpakaļ. Tas tikai pierāda to, kāda pasaule ir palikusi par klaunu pasauli, ka viņa teikto uztver par kaut ko tik šausmīgu un "controversial".

Tāpēc, ka Teitam ir spēcīga nostāja uz standarta gender roles. Vecis ir vecis, un sieviete ir sieviete. Bet sabiedrība vairs tam nepiekrīt. Tagad visi ir viss, tikai ne tas. They/them un vēl nez kas.
Teits ir arī paudis nostāju citos jautājumos, piemēram par transgender cilvēkiem olimpiskajās spēlēs. Nu nav ko darīt vīrietim sieviešu olimpiskajās spēlēs un vinnēt medaļas. Un daudzas šādas lietas viņš pasaka kā to reāli domā lielākā daļa cilvēku. Un ļoti daudz kur viņš aizstāv sievietes un pasaka lietas kā ir.
Tagad taču jebkurš var kļūt par sievieti, pat tad ja tā acīmredzami nav. Un ''dabīgās'' sievietes tiek sauktas par cis women. Ja mani kāds nosauks par cis woman jebkad dzīvē es sākšu mētāties ar dūrēm. Vai par ''dzemdējošo vecāku''.
Šīs lietas, protams, vairāk notiek Amerikā, bet ar laiku tas sviests paliks Eiropejiskāks.
Es neesmu 100% nekāda Teita atbalstītāja, bet tomēr daudz kur piekrītu viņam. Un es piekrītu tam, ka pasaulei vajag reality check.
28.07.2023 18:10 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
GhostGG @ 28.07.2023 17:54

Kas tur slikts, ka vīrietim tas ir ļoti būtiski, es varu saderēt, ka tev jau pašai gan jau ir kaut kāds punkts/i pret vīrieti, kurš būtu pilnīgs dealbreaker, ja tas atbilstu, vai neatbilstu.
Tu to sauc par degradējošu valdou, es to saucu par lietu saukšanu īstajos vārdos. Vot tas gan man nepatīk, ka, manuprāt, mūsdienās mēs pārāk daudz izdomājam un pielietojam jaunus sinonīmus, jaunvārdus lietām, kas, protams, nekādīgi nemaina lietas būtību, bet tas vienkārši skan labāk, tā lai sabiedrības acīs tas būtu vairāk pieņemams un sabiedrības uz to neskatītos ar tik "šķiību aci". Zini, tas ir tāpat kā ar prostitūtām. Daļa no viņām sevi dēvē par suger baby, kas protams, lietas būtību nemaina, bet tikai vārds "sugar baby" smukāk skan, siebedrībā vairāk pieņemamāks, jo tak grib izklausīties klasi augstāk nekā tā, kas uz ielas stāv, bet patiesībā tas ar neko neatšķirās, viņa vienkārši ir dārga mauka.
Kā gan tas varētu iedragāt manu ego? tu vispār pati paklausies, kā tas no malas izklausās? Es tiešām nevaru iedomāties sievieti LV, vecuma grupā, kura man bija aktuāla, kura pelnītu vairāk par mani. Redzi, te arī ir tā problēma, ar jums karjeristēm, jūs domāt, un tiešām ticat, ka liela vīrieši negrib ar tādām neko veidot dēļ sava ego, bet patieso iemeslu jūs atzīt nevēlaties, kāpēc viņi to nevēlas darīt.
Tava valoda par Tevi pasaka visu. Negribētu taču tikties ar sievieti, kas ir rupja un lamājas?
Esmu ievērojusi ka Tev ļoti riebj karjeristes šajā forumā, nu tā, ka ļoti ļoti. Tātad kaut kas jau Tevi aizķer faktā, ka arī sievietei var būt sasniegumi, mērķi un zināšanas. Kas tieši - to tikai Tev atbildēt.
28.07.2023 18:28 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Tava valoda par Tevi pasaka visu. Negribētu taču tikties ar sievieti, kas ir rupja un lamājas?

Atkarībā par ko, ja sieviete nosauktu vīrieti, kurš patmat savu bērnus par izdzimteni un lopu un (izdomā pati pretīgāko vārdu), man nebūtu nekas pret.
Esmu ievērojusi ka Tev ļoti riebj karjeristes šajā forumā, nu tā, ka ļoti ļoti. Tātad kaut kas jau Tevi aizķer faktā, ka arī sievietei var būt sasniegumi, mērķi un zināšanas. Kas tieši - to tikai Tev atbildēt.

Nē, viņas man neriebjās, es tikai izsaku savu viedokli un paskaidroju kādi ir tie iemesli kāpēc ar tādām ielaizties nevajadzētu, un kas arī bieži atspoguļojas realitā'te - šai sieviešu grupai ir grūti atrast vīrieti, kas, protams, nav sagadīšanās. Lai viņām ir sasniegumi un kas tik vēl nē, good for you. Tā kā tavs kārtējais mēģinājums kaunināt vīriešus (šinī gadījumā mani), par viņu preferencēm ir izgāzies.
28.07.2023 18:39 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
Malibu Steisija @ 28.07.2023 18:10

Tāpēc, ka Teitam ir spēcīga nostāja uz standarta gender roles. Vecis ir vecis, un sieviete ir sieviete. Bet sabiedrība vairs tam nepiekrīt. Tagad visi ir viss, tikai ne tas. They/them un vēl nez kas.
Teits ir arī paudis nostāju citos jautājumos, piemēram par transgender cilvēkiem olimpiskajās spēlēs. Nu nav ko darīt vīrietim sieviešu olimpiskajās spēlēs un vinnēt medaļas. Un daudzas šādas lietas viņš pasaka kā to reāli domā lielākā daļa cilvēku. Un ļoti daudz kur viņš aizstāv sievietes un pasaka lietas kā ir.
Tagad taču jebkurš var kļūt par sievieti, pat tad ja tā acīmredzami nav. Un ''dabīgās'' sievietes tiek sauktas par cis women. Ja mani kāds nosauks par cis woman jebkad dzīvē es sākšu mētāties ar dūrēm. Vai par ''dzemdējošo vecāku''.
Šīs lietas, protams, vairāk notiek Amerikā, bet ar laiku tas sviests paliks Eiropejiskāks.
Es neesmu 100% nekāda Teita atbalstītāja, bet tomēr daudz kur piekrītu viņam. Un es piekrītu tam, ka pasaulei vajag reality check.

Noteikti viss atnāks līdz Eiropai paredzu tuvāko 20 gadu laikā.
Cancel kultūra arī uzņem apgriezienus, lai visus normie, kuri iebilst izslēgtu. Būs vien jāpieņem, ka sauks cis woman
28.07.2023 18:42 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Mušpapīrs @ 28.07.2023 11:44

Nu jau, nu jau
Tajā pat laikā gribat sievieti, kas ir mīļa, apčubina un nezāģē
Grozi kā gribi, ja būs divas ekvivalenti skaistas sievietes, visticamāk, izvēlēsies to ar manis nosauktajām īpašībām, nevis to psiho, kas dos ar pannu pa galvu

Es. Zinu daudzus, kam patīk sievietes ar raksturu jeb temperamentu. Negrib visi tās mierīgās, čiepstošas blondīnes pie sāniem. Kas uz visu atbild ar jā, mīļais. Ir daudzi kas grib ugunīgu, karstu meksikāņu temperamentu ko tu sauc par psiho, psihotāju. Visi mav vienā pannā bažami un cepami. Ir arī kardināli pretējas vēlmes. Un pat vīrietim patīk, ka sieviete rīko dusmīgas, izvirdumu skandālu drāmu scenas. Visi negrib tikia mieru un saticību.
28.07.2023 23:18 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
akul12 @ 28.07.2023 11:44

Tā gluži nav, izļurkāšana, muskuļu atmiņa sauciet kā gribat, bet vagīna maina savu izmēru gan sākot dzimumdzīvi, gan dzemdējot.

Tapec neviens normāls virietis (kam nav atkarību, citu divainību) negribēs sev platu 4 - 8bērnu māti. Kurai tur viss ir sabeigts. Tik tālu ka javeic operācija.
28.07.2023 23:24 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
MartaElza @ 28.07.2023 11:53

Tici man, ir arī tie, kuri tās psihās izvēlās. Un tad, pa kluso sēž iepazīšanās portālos un raksta meitenēm, cik nenormāla ir sieva/draudzene. Un čīkst, cik viss ir slikti, ka grib mīļumu, sapratni un maigumu. Bet saņem tikai zāģēšanu.

Tu no savas pieredzes raksti?
28.07.2023 23:25 |
 
Reitings 1754
Reģ: 01.02.2023
Beverly Hilza @ 28.07.2023 23:25

Tu no savas pieredzes raksti?

Jā. Bija man sen, sen viens draugs, ar kuru pašķīrāmies. Viņš sagāja ar citu, bet nesen uzmeklēja mani, un sūdzējās cik viss ir slikti, draudzene esot nenormāla, visu laiku kontrolējot, taisot histērijas utt. Teica, ka atslodzei sēžot tinderī. Pieļauju, ka ne viņš vienīgais tāds.
28.07.2023 23:32 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Beverly Hilza @ 28.07.2023 23:24

Tapec neviens normāls virietis (kam nav atkarību, citu divainību) negribēs sev platu 4 - 8bērnu māti. Kurai tur viss ir sabeigts. Tik tālu ka javeic operācija.

Tu nu gan esi stulba zoss!
28.07.2023 23:48 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Ai meitenes, beidziet ņemties gar šitiem večiem. Te 10x jau šis iztirzāts.
29.07.2023 00:00 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Globuss @ 28.07.2023 23:48

Tu nu gan esi stulba zoss!

Kas ir tev ir 4 bērn ģimenīte? Jeb tavai muterei?
Paldies par komplimentu! 😘Tu esi vēl vairāk tāda, kā nosauci mani.
29.07.2023 00:05 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Globuss @ 28.07.2023 23:48

Tu nu gan esi stulba zoss!

Tu noteikti esi resna kā globuss, tadeļ tev tads nikvārds.🌐🌎
29.07.2023 00:06 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Globuss @ 28.07.2023 23:48

Tu nu gan esi stulba zoss!

Un kas tu esi? GUDRĀ ZOSS? 😂
Gudrā zossu mātīte. Kura visu uztver personīgi.
29.07.2023 00:09 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Beverly Hilza @ 28.07.2023 23:24

Tapec neviens normāls virietis (kam nav atkarību, citu divainību) negribēs sev platu 4 - 8bērnu māti. Kurai tur viss ir sabeigts. Tik tālu ka javeic operācija.

Tu tikai neaizmirsti ar Aldi30 piestrādāt pie 3. bēbja.😁 Gan jau sagribēsiet 4. un 5. Tad būsi tāda pati kā tu raksti “izļurkāta”. Beverlihilsas zoss.
29.07.2023 00:19 |
 
Reitings 4923
Reģ: 11.08.2022
Beverly Hilza @ 28.07.2023 23:18

Es. Zinu daudzus, kam patīk sievietes ar raksturu jeb temperamentu. Negrib visi tās mierīgās, čiepstošas blondīnes pie sāniem. Kas uz visu atbild ar jā, mīļais. Ir daudzi kas grib ugunīgu, karstu meksikāņu temperamentu ko tu sauc par psiho, psihotāju. Visi mav vienā pannā bažami un cepami. Ir arī kardināli pretējas vēlmes. Un pat vīrietim patīk, ka sieviete rīko dusmīgas, izvirdumu skandālu drāmu scenas. Visi negrib tikia mieru un saticību.

Nesaku, ka visi.
Starp citu, Aldis pats saka, ka esot stipri average, lai dabūtu smuku, jaunu, foršu zaķi. Tātad.... 🤷‍♀️
29.07.2023 00:25 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Beverly Hilza @ 29.07.2023 00:30

Tu esi tik pretīga, noteikti tev pašai uz sevi ir grūti spogulī paskatīties.
Glubusa anā*ā atvere.
Globusa kanalizācijas caurums.
Globusa izkārnijums. Tas tev labāk piestāvētu. Gudrā, pretīgā zossu mātīge aizej sevi paosti pa gabalu. Viss forums smird no tevis.

Nu gan izpaudies. Psihenē šodien atvērto durvju diena?
29.07.2023 00:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits