Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sports

 
Reitings 18
Reģ: 13.07.2023
Sveiki visiem! Beidzot esmu nolēmusi sākt sportot, līdz šim ar sportu esmu bijusi uz "Jūs"! Bet tagad gribās to pamainīt! Esmu nolēmusi sākt ar privātajiem treniņiem? Varbūt kādam te ir pieredze? Kurā sporta zālē labāk? Ar ko sākt?
21.07.2023 21:22 |
 
Reitings 1004
Reģ: 20.06.2023
Par sporta zālēm nemācēšu teikt, katrā pilsētā jau citas. Bet iesaku sameklēt sev treneri, kurš arī iedos tev pamatzināšanas, kā izpildīt vingrojumus pareizi un sevi nesavainojot. Jo tāds “vienkārši ej un kačājies” nestrādā.
Es pati iesāku ar treneri, divus mēnešus trenējos viņas pavadībā, pēc tam jau pati. Bet arī ļooti daudz mācos no dažādiem video instagram un youtube par visādiem tips and tricks. 😄
21.07.2023 23:12 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Treneris sākumam ir laba izvēle. Tāpat vari pamēģināšanas pēc aiziet uz dažādām grupu nodarbībām, jo citiem labāk patīk šādi grupu treniņi, citiem individuālie. Mēdz būt daudz kas interesants, sākot ar jogu līdz dažādiem spēka treniņiem u.tml.
No zālēm man patīk MyFitness, bet arī par Lemon Gym dzirdētas labas atsauksmes. Nezinu vai starp tām ir īpaša atšķirība, manuprāt, svarīgāk varētu būt iet uz zāli izdevīgā vietā, jo tas vienkārši paaugstina iespēju, ka iesi uz to regulāri (ko ne vienmēr gribas darīt).
22.07.2023 10:17 |
 
10 gadi
Reitings 4390
Reģ: 30.09.2013
Varu piedāvāt privātus fitnesa treniņus
08.12.2023 09:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits