Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atmiņu glabāšana

 
Reitings 87
Reģ: 04.04.2020
Sveikas. Neatceros vai būtu bijusi šāda tēma, bet vēlētos saprast kā jūs domājat. Piemērs, jums ir bijušas pirmās attiecības, kas ir ilgušas vairākus gadus, un tieši tas bija laiks , kas jūs arī vienlaicīgi stiprināja un balstīja uz izaugsmi, tad beidzoties tām attiecībām, vai jūs izdzēšat visas bildes ar to cilvēku? Vai iespējams jūs kautkur viņas glabājat? Un ja ir cita otra pusīte, vai jūs izdzēsāt tās bildes pilnībā, vai tomēr atstājāt, jo tā bija daļa no jums kādreiz…
20.07.2023 19:36 |
 
Reitings 706
Reģ: 04.05.2015
Izdzēsu visas bildes ar bijušo. Ne grama jūtas man pret viņu, atmiņas pff, kas bija tas bija, kam man tādas bildes glabāt.
20.07.2023 19:38 |
 
Reitings 1002
Reģ: 20.06.2023
Visu izdzēsu vai arī nogriezu viņu no bildēm nost. Pašai bija jāsmejas to darot. 😄
20.07.2023 19:45 |
 
Reitings 14327
Reģ: 29.08.2022
Pati personīgi uzreiz pēc attiecību beigām izdzēsu bildes ar bijušajiem, neredzu iemeslu paturēt. Godīgi sakot, man tas pat liekas dīvaini (red flag), ja cilvēki patur ex bildes, jo reti kad šķiršanās ir uz labas nots. Viennozīmīgi ir kaut kas, kas noveda līdz attiecību beigām un diez vai tās ir labas atmiņas. Otrs ir tas, ka, manuprāt, tas nebūtu godīgi pret nākamo. Teiksim, tu satiksi citu puisi, apprecēsies, bet joprojām paturēsi bildes ar bijušo? Tas varētu likt cilvēkam šaubīties par sevi un būt nepārliecinātam.
Izņēmums ir tad, ja attiecības ir beigušās tāpēc, ka partneris nomira. Visticamākais tad ir daudz labu atmiņu un nekas neliecināja par attiecību beigšanos. Savādāk kā paturēt bildes no ex, kur tika pieņemts lēmums par šķiršanos.
Ja neceļas roka izdzēst, iespējams ir iekšā kāda sāpe, neesi tikusi pāri.
20.07.2023 19:50 |
 
Patīk
Reitings 2690
Reģ: 08.05.2022
Manam vīrietim ir cietais disks kur bildes ir pat no 2012.gada. Mapes tur ir n’tās. Nu 100 noteikti. Pa to laiku bijušas pāris sievietes un bildes viņam kā ir stāvējušas, tā arī joprojām tur ir . Man jau pašai arī ir pāris bildes ar kādu bijušo palikušas. Es nez, Baigi speciāli nelienu, neskatos, kā arī manējais pat nemaz cieto disku vairs nepēta. Bet tā padomājot, nav tas ok. Būtu pašai jāpašķiro un jāizdzēš, jo zinu cik man bija nepatīkami drauga bildes skatīties kur viņš ar iepriekšējo sievieti, kuru mīlēja, sēž un skūpstās.
20.07.2023 20:12 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
Senāk uzskatīju, ka jādzēš, tas bija saistīts ar sliktām attiecību beigām, aizvainojumu utt. Tagad uzskatu, ka tas bija muļķīgi un pēdējām attiecībām beidzoties neko neesmu dzēsusi. Tagad, kad ir citas attiecības, bildes ir, vienkārši tās neskatos. Cietais disks šķiet laba opcija. Tās ir atmiņas, dažādi notikumi, domāju, ka vēlāk būs interesanti paskatīties un kopumā vairs nesaprotu, kāpēc jādzēš sava daļa pagātnes. Pēc gadiem nekādu nepatīkamu emociju nav un arī nav tā, ka visi šķiras ar sliktu.
Senāk uzskatīju, ka otrai pusei arī nevajag glabāt bijušo bildes, kas bija saistīts ar greizsirdību. Šobrīd man tas šķiet neveselīgi un tagad nemaz nezinu, kādas bildes ir partnera datorā vai cietajos diskos.
20.07.2023 20:29 |
 
Reitings 154
Reģ: 20.07.2023
Dzēšanai +, jo nepatīkami skatīties un kavēties atmiņās.
20.07.2023 20:35 |
 
Reitings 1933
Reģ: 28.04.2019
Visu dzēšu.
20.07.2023 21:44 |
 
Reitings 510
Reģ: 28.01.2023
Izdzēsu pilnīgi visas,bet ne uzreiz pēc šķiršanās(es izšķiros). Sākumā domāju, ka ,lai paliek, bet bijušais deaugs sāka mani šantažēt ar pašnāvību, un solīja iznīcināt manu dzīvi, nākotni un jaunās attiecības, izsekoja mani, zvanījas pa simts reizēm dienā, rakstīja palagus un nekādi negribeja pieņemt to faktu. Pēc tam izdzēsu, jo pārņēma dusmas uz šo cilvēku. Vairs neesam kontaktējušies, ne runājuši. Bija iedzinis mani tādā morālā stresā , ka pèc augstskolas baidījos iziet ārā, jo gaidīja mani tur un nācās iet pa rezerves izeju😃
20.07.2023 21:45 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Viss ir izdzēsts. Ja arī kaut kur palikuš, tas tāpēc ka nav atrastas.
Man pašai ir nepatīkamo skatīties, jo šķiršanās nebija patīkama un draugi arī nepalikām.
20.07.2023 21:52 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3738
Reģ: 31.10.2010
Personīgi es nevienas attiecības neesmu beigusi ar naidu. Izņemu kopīgās bildes no soc. tīkliem un tad tās pazūd, jo nekur citur nav saglabātas.
Bet atmiņas var saistīties ne tikai ar bildēm, bet arī priekšmetiem. Man ir bijušā dāvināta zelta ķēdīte ar kulonu, ko regulāri nēsāju. Skaista un zelts ir vērtība. Nu nemetīšu es to ārā tikai tāpēc, ka saistās ar bijušo. Tas ir muļķīgi.
20.07.2023 22:00 |
 
Reitings 839
Reģ: 18.01.2023
Man ir saglabātas bildes ar bijušajiem. Tās ir manas atmiņas, tikai man. Man nav neērti uz tām skatīties, jo man nav bilžu, kur sēžu klēpī, skūpstos vai vēl nez ko daru ar viņiem. Es nemēdzu tādas bildes taisīt, arī ar vīru nē. Manuprāt, tuvība ir intīma, tikai pārim pašam un tas nav jāiemūžina bildēs citu acīm. Tāpēc man tādu bilžu nav un tāpēc man nav problēmu saglabāt bildes, kurās esmu attēlota es ar bijušo, vienkārši stāvot blakus, vai pie kāda dabas objekta, utt. Tikpat labi tas varētu būt klasesbiedrs, kursa biedrs, brālēns..
20.07.2023 22:51 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Bija iedzinis mani tādā morālā stresā , ka pèc augstskolas baidījos iziet ārā, jo gaidīja mani tur un nācās iet pa rezerves izeju
😃
Cik jābut "gudrai" pēdiņās, 🤣(sarkasms), lai tevi iedzītu morālā stresā. Nu traki gan ja viens tirliņs, var tadu panikunun stresu sagādāt. 😖🤯🤣
21.07.2023 09:45 |
 
Reitings 112
Reģ: 15.05.2023
neko nedzēšu, viss stāv google drive. esmu pārāk slinka, lai šķirotu bildes. es ikdienā uz tām bildēm neskatos, un es neteiktu, ka mani, paskatoties uz bijušo bildēm, pārņemtu kaut kādas emocijas. man vienk vienalga.
21.07.2023 09:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits