Sekss Trijataa.

 
Reitings 7
Reģ: 09.07.2023
Sveiki Daamas un Kungi. Laiciigi sarunaajam kad iztiksim bez apvainojoshiem komentaariem. Lieta taada ka ilgaaku laiku esmu domaajis par seksu trijataa V+S+V bet nekaadi nevaru sanjemties saveejai meitenei to uzjautaat jo baidos kaa vinja to uznjems un kas notiks taadaa gadiijumaa ja vinja buus pret, ko vinja peec tam domaas par mani. Varbuut kadam ir kaadi ieteikumi, iespeejams ir kaadi citi veidi kaa to paarbaudiit vai vinjai tas patiktu pirms es jautaaju un cik liela dalja sievieshu patiesiibaa to veeleetos pameegjinaat?
09.07.2023 13:55 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
Beverly Hilza @ 11.07.2023 20:19

Ja man ko tādu virietis pajautātu, es domātu ka viņd ir slims ar galvu jeb ar leju. Sviests. Ka vienmer scenarijs virietis pazemigi ludz un sievietie nav kur likties, un japiekrīt, jo tak muža mila prasa to darit.?

Tu biji klāt,ka zini teikt,ka vīrietis pazemīgi lūdzās un sieviete bezizejā piekrita?
Kā vienmēr izdari maldīgus secinājumus neizlasot kārtīgi komentāru.
11.07.2023 21:27 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Aldis30 @ 11.07.2023 09:44
Man bija sex trijatā šovasar 1x, bija fun, bet varēja būt labāk, jo mums nesakrita vēlmes/preferences. Visi brīvi cilvēki, tāpēc nebija nekāda greizsirdība.

Varbūt vel siki smalki apraksti visas darbības no a lidz h un uzraksti vel aprakstu par to ka jus visi laimīgi trijatā kakājat uz poda un noskatijaties viens uz otru. Tieši tas pats būtu. 👍
11.07.2023 23:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits