Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Blonda matu krāsa ar vēsu toni mājās

 
Reitings 2718
Reģ: 15.07.2021
Sveikas!
Vai kāda var padalīties, ar kādu matu krāsu mājas apstākļos var dabūt vēsi blondus matus?
Kādreiz smuki sanāca ar Loreal preference vienu toni, neatceros gan kuru.
Biju balināt matus pie frizieres, bet tagad gribētu kādu reizi mājās, jo katru mēnesi apmeklet frizieri ir dikti sālīti🙈
02.07.2023 18:23 |
 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Nezinu pat ko lai iesaka. Cik gaiši tev viņi ir? Un kā ar saknēm? Cik tumši ir dabīgie mati ? Es arī mājās balinu, tonēju un griežu. Rezultātā ir smuks platīnblonds tonis. Es nekad neizmantoju permanentās krāsas, jo tā ir bezjēdzīga matu čakarēšana jo permanent krāsās parasti nāk iekšā 30 vol jeb 9% peroksīds. Un tici man, tā ir nāves smaka priekš taviem tā jau balinātajiem matiem. Es reiz pamēģināju un rezultātā bija paredzēts platīnblonds bet notonēja brūngani pelēkus. Vairs nekad tā nedarīšu.
Tikai sakņu balināšana + toneris atkarībā no vēlamā rezultāta. + Tev gaišos matus nemaz nav jāaiztiek pietiek notonēt reizi mēnesī pēc sakņu balināšanas
03.07.2023 16:22 |
 
Reitings 4051
Reģ: 10.04.2023
Katru mēnesi matus nevajag krāsot vai balināt, ja vēlies, lai mati paliek veselīgi. Iesaku ik pēc 6 nedēļām izbalināt matu saknes un tad notonēt visus matus.Starpā lieto violeto šampūnu, bet noteikti ne katru reizi, kad mazgā matus.
Drogas krāsas arī neiesaku lietot blondajiem matiem,jo visticamāk būs uz rižo pusi vai pavisam pelēki.
Friziere neesmu, bet balinu matus jau 5 gadus mājās un mati ir tiešām mīksti un gari.
03.07.2023 17:24 |
 
Reitings 4529
Reģ: 19.06.2022
Vajadzētu zināt vairāk par tavu dabīgo matu krāsu un ieliec bildi aptuveni kādu toni vēlies, tad varētu vairāk ieteikt.
Bet kopumā violeti pelēkie toņi piešķirtu vēsumu.
Vēsie toņi vispār ātri nomagājas, tādēļ piekrītu par violeto šampūnu.
03.07.2023 19:49 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
NEDARI TO, būs ka man matu sape.
03.07.2023 19:59 |
 
Reitings 3
Reģ: 02.07.2023
Ja gribas, lai nav zili un sausi, bet smuki vēss tonis, tad L’Alga SEALWER šampūns un maska 🤍 Es jau te kkur rakstīju, ka man liels atklājums!!! Beidzot kkas, kas tiešām strādā uz matu atjaunošanu, kad bojāti! Atrast var www.lieliskimati.lv 😉
03.07.2023 22:14 |
 
Reitings 799
Reģ: 26.02.2022
HARDLUXURY @ 03.07.2023 19:59
NEDARI TO, būs ka man matu sape.

Piekrītu. Daudzi frizieri sačakarē matus balinot, kur nu vēl pašai ar to ņemties. Reāli, ja gribi smuku airtouch/balayage ar vēsu toni, friziera krēslā tas prasa ap 6-7h, kur nu pašai ņemties ar to + aizmuguri normāli jau neredz.
Matus viegli “nodedzināt” ar pašdarbību, man to izdarīja 1 friziere, mati bija ļooti sausi un pagāja 3 gadi, kamēr varēju nogriezt to nedzīvo gabalu, un vēljoprojām mēģinu ataudzēt lai ir veselīgi garāki par pleciem.
03.07.2023 22:25 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Persiks89 @ 03.07.2023 22:25

Piekrītu. Daudzi frizieri sačakarē matus balinot, kur nu vēl pašai ar to ņemties. Reāli, ja gribi smuku airtouch/balayage ar vēsu toni, friziera krēslā tas prasa ap 6-7h, kur nu pašai ņemties ar to + aizmuguri normāli jau neredz.
Matus viegli “nodedzināt” ar pašdarbību, man to izdarīja 1 friziere, mati bija ļooti sausi un pagāja 3 gadi, kamēr varēju nogriezt to nedzīvo gabalu, un vēljoprojām mēģinu ataudzēt lai ir veselīgi garāki par pleciem.
man vsp vietām pliks no balinataja 😫😝
03.07.2023 22:48 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
Pilnīgi piekrītu tam, ka pašai mājās labāk ar Drogu krāsām nebalināt. Es pirms 2 gadiem šādi pati sev nodedzināju matus. Tagad vēl pēdējos centimetrus griezīšu nost, un būs savi veseli dabīgie mati. Labāk pajautā savam frizierim kādu balinātāju viņa izmanto, un ar ko tonē, un, lai nokonsultē tevi kā to darīt mājās apstākļos. Es zinu meitenes, kas šādi dara, vienu reizi aiziet pie friziera, un tad divas reizes pašas mājās balina, tad atkal pie friziera, un tad atkal pašas, jo, ja tu mājās pieļausi kādu kļūdu, tad frizieris nākošreiz izlabos.
03.07.2023 22:49 |
 
Reitings 2718
Reģ: 15.07.2021
goodmorning @ 03.07.2023 16:22
Nezinu pat ko lai iesaka. Cik gaiši tev viņi ir? Un kā ar saknēm? Cik tumši ir dabīgie mati ? Es arī mājās balinu, tonēju un griežu. Rezultātā ir smuks platīnblonds tonis. Es nekad neizmantoju permanentās krāsas, jo tā ir bezjēdzīga matu čakarēšana jo permanent krāsās parasti nāk iekšā 30 vol jeb 9% peroksīds. Un tici man, tā ir nāves smaka priekš taviem tā jau balinātajiem matiem. Es reiz pamēģināju un rezultātā bija paredzēts platīnblonds bet notonēja brūngani pelēkus. Vairs nekad tā nedarīšu.
Tikai sakņu balināšana + toneris atkarībā no vēlamā rezultāta. + Tev gaišos matus nemaz nav jāaiztiek pietiek notonēt reizi mēnesī pēc sakņu balināšanas

Sveika!
Vai vari padalīties ar ko balini saknes un ar ko tonē?
04.07.2023 15:19 |
 
Reitings 2718
Reģ: 15.07.2021
Lauma Ruby @ 03.07.2023 17:24
Katru mēnesi matus nevajag krāsot vai balināt, ja vēlies, lai mati paliek veselīgi. Iesaku ik pēc 6 nedēļām izbalināt matu saknes un tad notonēt visus matus.Starpā lieto violeto šampūnu, bet noteikti ne katru reizi, kad mazgā matus.
Drogas krāsas arī neiesaku lietot blondajiem matiem,jo visticamāk būs uz rižo pusi vai pavisam pelēki.
Friziere neesmu, bet balinu matus jau 5 gadus mājās un mati ir tiešām mīksti un gari.

Vai vari ieteikt ar ko balināt?
04.07.2023 15:20 |
 
10 gadi
Reitings 3477
Reģ: 05.08.2013
Nē.
Vispār ir viens zelta likums, ko esmu iemācījusies - Ja tev ir tumši mati, tad pie tumšiem toņiem arī pieturies. Ja gaiši, tad pie gaišiem. Viss. Punkts. amen. Basta.
Un Nebalini mājās pati. Tonē, jā. Bet nebalini!!!! Uz blondiem matiem tak katru kludu redz 😬 Staigā pēc tam pleķainas un rižas. fu nu! Blonda matu krāsa ir visdārgākā!!! Tāpec vai nu ej pie friziera reizi menesi un maksā, vai krāso tumšus pati.
04.07.2023 15:26 |
 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
yay @ 04.07.2023 15:26
Nē.
Vispār ir viens zelta likums, ko esmu iemācījusies - Ja tev ir tumši mati, tad pie tumšiem toņiem arī pieturies. Ja gaiši, tad pie gaišiem. Viss. Punkts. amen. Basta.
Un Nebalini mājās pati. Tonē, jā. Bet nebalini!!!! Uz blondiem matiem tak katru kludu redz ? Staigā pēc tam pleķainas un rižas. fu nu! Blonda matu krāsa ir visdārgākā!!! Tāpec vai nu ej pie friziera reizi menesi un maksā, vai krāso tumšus pati.

Ne vienmēr piekritīšu. Jā tas ir ļoti atkarīgs no meistara. Ir ļoti maz tādu meistaru kas spēj paveikt to darbiņu ideāli. Man ir bijusi tikai slikta pieredze. Pa cik man mati nav baigi garie, reiz izdomāju sava tumši brūnās saknes izbalināt pie friziera. Intereses pēc. Rezultāts bija ļoti slikts. Uzreiz sāka ar 40 Vol un vēl pie tam uz gaišajiem matiem arī. Es protestēju un teicu ka uz gaišajiem nevajag likt . Viņa man saka ka vienmēr tā dara un man jau ir īsi, nekādu baigi postu tāpat nenodarīs. Lieki piebilst, ka mani izlaida ārā ar rižām saknēm jo es atteicos likt vēlreiz 40 Vol . Skalps man bija čūlās un rižas saknes un labi ka man arī ir īsi mati, jo toreiz sakārtoju tā ka nav nekas redzams. Pēc nedēļas izbalināju saknes vēlreiz pati un bija viss ok. Kopš tās reizes nekad vairs neiešu. Samaksāju 75€ par pixie un bija galīgā pakaļā. Dušā mati sāka lūzt nost varēja noplēst tā kā papīra strēmeles. Ataudzēju tumšās saknes, nogriezu visu sačakarēto un sāku no jauna tikai un vienīgi pašrocīgi.
Bet arī varu piekrist tev, ja nav sajēgas nekādas kā kas strādā kā balinātājs strādā, matu līmeņi, toneri izvēle un kā pareizi jābalina un kādu peroksīdu izvēlēties - tad labāk neķerties nemaz klāt. Es visu samācijos no Brad Mondo bleach 101 guide un viss vienmēr ir perfekti ar minimālu bojājumu
04.07.2023 16:51 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Atcerējos, ka Keune violetais šampūns ir super, dod labu efektu
04.07.2023 21:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits