Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Helikobaktērija

 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Interesē jūsu pieredzes stāsti par h baktēriju. Lietojāt antibiotikas? Kā atklāja? Un vai ir kādas problēmas piem. gastrīts?
Lietoju antibiotikas otro dienu. Baigi s*dīgi vispār ir. Man kuņģis galīgi izpostīts ir gastrīts un bijusi čūla kurā ir apdzijusi. Slikta dūša oēc antibiotikas bet funkcionēt var. Man atklāja caur endoskopijas biopsiju. Tagad jālieto 2 antibiotikas un Omeprazole
Sūtīšu vīru uz pārbaudes varbūt viņam arī ir. Vai esat taisījuši elptestu CL vai gulbī? Cik samaksājāt ar nosūtījumu ? Un vai testējāt visu ģimeni?
02.07.2023 12:20 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10495
Reģ: 29.01.2009
Man tieši nav bijis, bet zinu divus cilvēkus (vīrietis ap 40 un sieviete ap 60), kam ir. Es teiktu, ka mutes viņiem smirdējušas visu laiku, kopš abus pazīstu un tās helikobaktērijas ir tagad kaut kāds jauns izmeklējums (jo abi izmeklējumus bija taisījuši apmēram pirms kādiem 2-3 gadiem), turklāt tā īsti nemaz izārstēt nevar. Ja dēļ tā ir vēdersāpes vai ir atklātas kādas čūlas, tad, protams, jāārstē.
02.07.2023 13:55 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Ja dzer antibiotikas tad jādzer probiotikas, it īpaši, ja ir jau problēmas ar zarnām. Ja omeprazol nepalīdz ieteiktu pajautā ārstam escadra, jo daudziem tas nepalīdz.
Cenas elptestam var redzēt laboratorijas mājaslapā.
Ja baktērija izraisa problēmas, tad obligāti jāārstē. Daudzi var nodzīvot visu mūžu un nekādas problēmas tā neizsauc. Gastroentorolgiem arī domas dalās kad jāārstē un kad nē. Bet tev gan ir jāārstē, ja čūla bija.
02.07.2023 18:57 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Elptests rudenī šķiet bija ap 50€ Gulbī. Nedrīkst mēnesi dzert antibiotikas pirms testa.
02.07.2023 22:32 |
 
Reitings 88
Reģ: 12.10.2022
goodmorning @ 02.07.2023 12:20
Interesē jūsu pieredzes stāsti par h baktēriju. Lietojāt antibiotikas? Kā atklāja? Un vai ir kādas problēmas piem. gastrīts?
Lietoju antibiotikas otro dienu. Baigi s*dīgi vispār ir. Man kuņģis galīgi izpostīts ir gastrīts un bijusi čūla kurā ir apdzijusi. Slikta dūša oēc antibiotikas bet funkcionēt var. Man atklāja caur endoskopijas biopsiju. Tagad jālieto 2 antibiotikas un Omeprazole
Sūtīšu vīru uz pārbaudes varbūt viņam arī ir. Vai esat taisījuši elptestu CL vai gulbī? Cik samaksājāt ar nosūtījumu ? Un vai testējāt visu ģimeni?
nopērc probiotikas - Lactobex ir labs
03.07.2023 13:12 |
 
Reitings 83
Reģ: 15.11.2014
Man bija ļoti slikti no tām AB. Āsts izrakstīja citas, izdzēru kursu. Probiotiķis obligāti, man bija Liveo. Pēc pāris mēnešiem jātaisa elptests, bet neesmu vēl uztaisījusi.
10.07.2023 21:48 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Man agrā bērnībā atklāja, ārstēja, dzēru antibiotikas. Atceros, ka sākās kaut kādas problēmas un pārtraucu ārstēšanos. Tagad neesmu taisījusi pārbaudes, tfu tfu tfū, bet liekas, ka viss kārtībā.
Nesen tieši domāju vai nav jāpārbaudās, varbūt jāarstē.
10.07.2023 22:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits