Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzīve pēc 30

 
Reitings 4
Reģ: 30.06.2023
Sveiki!
Situācija man diezgan interesanta.
Esmu šķīrusies ar bērniem no bērna tēva, jo tur attiecības gaja uz grunti jau pēdejos 5 gadus.
Bet situācija tagad ir savādaka. Sāku atkopties mentāli un fiziski tā skaitā.
Man ir jaunas spēcīgas simpātijas pret vienu vīrieti, kuru saskatījos tiekoties ikdienā, jo bieži sanāk saskrieties, ne gluži dienu dienā,bet tomēr sanāk redzēt, sasmaidamies un sasveicinamies arī,kad vedām bērnus uz skolu. Viņs dzīvo diezgan tuvu man.
Viņs ir vecāks par mani, tapēc īsti nezinu ar ko sākt :D nekad savos 32 gados neesmu uzlūkojusi ap 40 gadu vecu vīrieti, bet šim piemīt pieklājība, stalta gaita, patīkams, var redzēt, ka viņam ir savas vērtības un tāds diezgan nopietns,bet arī maigs tai pat laikā! Skaists manā izpratnē jau no gabala :)
un zinu,ka viņš ir viens,jo tas bija runāts ar dažām paziņām sen atpakaļ,viens audzina bērnu un pamanīju,ka arī viņs ir iepazīšanas portalos. noteikti kaut ko meklē,bet tad,kad mēs saskrienamies, jūtu,ka mani uzlūko. Bet esmu ļoti shy person!
Bet, kas ir fun, tas,ka reāli pēc daudzu,daudzu gadu vienām attiecibam,kuras bija briesmīgas un toksiskas un manu psihi ir sabojājušas par attiecībam kā tādām, nezinu ka rikoties..
Vienmēr esmu gribējusi satikties ar vecaku virieti, kas noteikti ir ari daudzam citām.
Varbūt iesakiet ar ko sākt, kā turpināt šo pacelto jautājumu savā galvā, negribas viņam rakstīt un kaut ko sākt, ja nu atšūs, tad palikšu vecmeitās :D vispār es viņu pamanīju jau rudenī, kad mani sveicināja, tā iepriekšējos gadus vispār neinteresejos, kas tā par personu, kā tas var but dzīve, ka ar vienu cilvēku esi 14 gadus un te pēkšņi uzliec stop krānu un beigās ieskaties cilvēkā,kas dzivo netālu no tevis! :)
Lūdzu nenosodiet mani, tā jau nav viegli,bet nevēlos arī neko nedarīt un sēdēt viena un gruzīties.
30.06.2023 15:08 |
 
Reitings 23
Reģ: 31.05.2023
Anna P @ 30.06.2023 15:08
Sveiki!
Situācija man diezgan interesanta.
Esmu šķīrusies ar bērniem no bērna tēva, jo tur attiecības gaja uz grunti jau pēdejos 5 gadus.
Bet situācija tagad ir savādaka. Sāku atkopties mentāli un fiziski tā skaitā.
Man ir jaunas spēcīgas simpātijas pret vienu vīrieti, kuru saskatījos tiekoties ikdienā, jo bieži sanāk saskrieties, ne gluži dienu dienā,bet tomēr sanāk redzēt, sasmaidamies un sasveicinamies arī,kad vedām bērnus uz skolu. Viņs dzīvo diezgan tuvu man.
Viņs ir vecāks par mani, tapēc īsti nezinu ar ko sākt :D nekad savos 32 gados neesmu uzlūkojusi ap 40 gadu vecu vīrieti, bet šim piemīt pieklājība, stalta gaita, patīkams, var redzēt, ka viņam ir savas vērtības un tāds diezgan nopietns,bet arī maigs tai pat laikā! Skaists manā izpratnē jau no gabala :)
un zinu,ka viņš ir viens,jo tas bija runāts ar dažām paziņām sen atpakaļ,viens audzina bērnu un pamanīju,ka arī viņs ir iepazīšanas portalos. noteikti kaut ko meklē,bet tad,kad mēs saskrienamies, jūtu,ka mani uzlūko. Bet esmu ļoti shy person!
Bet, kas ir fun, tas,ka reāli pēc daudzu,daudzu gadu vienām attiecibam,kuras bija briesmīgas un toksiskas un manu psihi ir sabojājušas par attiecībam kā tādām, nezinu ka rikoties..
Vienmēr esmu gribējusi satikties ar vecaku virieti, kas noteikti ir ari daudzam citām.
Varbūt iesakiet ar ko sākt, kā turpināt šo pacelto jautājumu savā galvā, negribas viņam rakstīt un kaut ko sākt, ja nu atšūs, tad palikšu vecmeitās :D vispār es viņu pamanīju jau rudenī, kad mani sveicināja, tā iepriekšējos gadus vispār neinteresejos, kas tā par personu, kā tas var but dzīve, ka ar vienu cilvēku esi 14 gadus un te pēkšņi uzliec stop krānu un beigās ieskaties cilvēkā,kas dzivo netālu no tevis! :)
Lūdzu nenosodiet mani, tā jau nav viegli,bet nevēlos arī neko nedarīt un sēdēt viena un gruzīties.

Tu saki ka nevēlies viena sēdēt un gruzīties, bet gaidi ka viņš tevi uzrunās uz attiecībām un pati negribi rīkoties? Šitā var arī sagaidīt līdz viņš atrod kādu no iepazīšanās vietnēm.
Ņem lietu savās rokās un uzrunā viņu uz kādu kafiju vai kaut ko vēl. Itkā jau kaut cik dzīvi redzējusi un pieaugusi, bet savus mērķus bail sasniegt.
30.06.2023 15:32 |
 
Reitings 8688
Reģ: 06.07.2022
40 gadi tak ir jauns puisis, kāds vēl vecums?! :D Sevišķi, ja pašai nav daudz mazāk. Murgains topiks.
30.06.2023 15:49 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
"Ja nu atšūs, tad palikšu vecmeitās".
Tu paliksi arī tad, ja nejautāsi neko un neuzsāksi sarunu.
Ja zini ka ir iepazīšanās portālos, ar to arī sāktu. Izveidotu profilu un uzspiestu simpātiju.
30.06.2023 15:56 |
 
Reitings 4
Reģ: 30.06.2023
Paldies par uzbraucienu Emilija! Ja visi butu tadi dzives eksperti ka tu!
Ir jau gruti kko uzsakt pec ilgam un vel pie tam ne tam labākajam attiecibam dzive. Un nevaru saprast vai vispar tas notiks, negribas pec tam redzet ikdiena un saprast, ka atsauca manu uzaicinājumu. Jo reali dizi cilvekos neeju ara. Nemeklēju. Man parasti iekrit konkrēts tipāžs acis un tas ir uz ilgu laiku.
30.06.2023 16:31 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Vnk satiecies. Priekš kam JAU iespringt domājot par nākamajām attiecībām? Mazāk domā.
30.06.2023 17:44 |
 
Reitings 1213
Reģ: 25.01.2023
40 gadi jau nav vectēvs! Starpcitu pec 30 gadi izlidzinās ,un kur 32 tur ar 40.Nav tik traki,ja virietis ar meistara ķerienu uzaicini salabot krānu piemeram un pacienā ar kafiju,vai garšigam pusdienām.Runāšana pati saksies no sevis🙂Nu lab lab tas varbūt tā hihinot par krānu,bet nu kas zin.Bet nelaid garām iespēju,ja tas būs abpusēji.
30.06.2023 22:12 |
 
Reitings 661
Reģ: 18.06.2018
Domāju ka, ja viņš ir iepazīšanās portālos tad tas vispār viegli. Uzraksti. Tātad viņš kādu meklē. Ja nebūtu, tad būtu varbūt lielāks stress rakstīt.
30.06.2023 22:19 |
 
Reitings 750
Reģ: 14.05.2019
nu jā, tiešām! uztaisi savu profilā un izrādi simpātijas. Tieši tik vienkārši. Aizmirsti par pagātnes pieredzi un baudi mirkli. Tālāk jau redzēsi, kas un kā notiks. :)
30.06.2023 22:43 |
 
Reitings 750
Reģ: 14.05.2019
mangos @ 30.06.2023 22:43
nu jā, tiešām! uztaisi savu profilā un izrādi simpātijas. Tieši tik vienkārši. Aizmirsti par pagātnes pieredzi un baudi mirkli. Tālāk jau redzēsi, kas un kā notiks. :)
mangos @ 30.06.2023 22:43
nu jā, tiešām! uztaisi savu profilā un izrādi simpātijas. Tieši tik vienkārši. Aizmirsti par pagātnes pieredzi un baudi mirkli. Tālāk jau redzēsi, kas un kā notiks. :)

protams, var arī izrādīt interesi dzīvē, ja to vari uzdrīkstēties. :)
30.06.2023 22:53 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
Toties ja tu nepamēģināsi un nespersi pirmo soli, gan jau visu laiku domāsi par to, kā būtu, ja būtu.
Tev jāizdomā, kas tevi vairāk varētu “grauzt” - neliela kauna sajūta, ja viņš tevi atraidīs, vai nožēla, ka nepamēģināji?
Kā jau citas te ieteica - ja nevari saņemties dzīvē viņu uzrunāt, tad uzraksti viņam tajā iepazīšanās portālā, kur redzēji viņa profilu.
01.07.2023 11:21 |
 
Reitings 686
Reģ: 23.03.2020
Reģistrētos iepazīšanās portālā,kur viņš 😀 uzraksti vai uz uzspied "like" vai ko tajā portālā var izdarīt un viss. Manuprāt, 100x grūtāk dzīvē būtu uzrunāt un ja kas neizdosies,tad vienkārši uz ielas pasmaidīsi viņu satiekot.
01.07.2023 13:26 |
 
Reitings 1465
Reģ: 10.02.2016
Tieši tā 40 nav nekāds vecums.
Man ir 32, vīram mazliet zem 40. Nepateiksi ka mums ir 6 gadu starpība.
01.07.2023 20:07 |
 
Reitings 1576
Reģ: 11.04.2023
8 gadu starpība ir ok, bet pie nosacījuma, ka vīrietis rūpējas par savu veselību un izskatu.
01.07.2023 21:04 |
 
Moderators
Reitings 3692
Reģ: 13.11.2016
Jā, ja vīrietim nav kaitīgu ieradumu, tad 8 gadu vecuma starpība nav liela, un nav pat īpaši redzama no malas. Cilvēki ar kaitīgiem ieradumiem vienkārši noveco straujāk.
Zinu daudzus pārus, kuriem līdzīga vecuma starpība. Visos gadījumos sievietes ir izvēlējušās ļoti labus vīriešus, un tiem pāriem viss ir OK.
02.07.2023 09:19 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
32 vau 40 ir stipri nosacīti, ja vērtējam vizuāli ģenētika un rūpes par sevi, kā vīriesi, tā sievietes 32 un 40 gados var izskatities par 10 gadiem vecāki, norūpējušies, apvelušies utt., tas pats ar jauneklīgu izskatu, var 32 un 40 izskatities ļoti labi ka viens tā otrs. Vecums ir relatīvs
02.07.2023 12:39 |
 
Reitings 90
Reģ: 31.10.2022
Kenty @ 30.06.2023 22:12
40 gadi jau nav vectēvs! Starpcitu pec 30 gadi izlidzinās ,un kur 32 tur ar 40.Nav tik traki,ja virietis ar meistara ķerienu uzaicini salabot krānu piemeram un pacienā ar kafiju,vai garšigam pusdienām.Runāšana pati saksies no sevis?Nu lab lab tas varbūt tā hihinot par krānu,bet nu kas zin.Bet nelaid garām iespēju,ja tas būs abpusēji.

Man arī liekas, ka uzjautāšana pēc palīdzības vienmēr nostrādā. 👍
17.07.2023 05:13 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
32 gadi un jau 2 bērni ? 😮
Nu tu ļoti sačakarējusi esi savu dzīvi..
Varēji neprecēties un netaisīt bērnus līdz tiem 30 gadiem, būtu atradusi normālu vīrieti šādā vecumā, jo saprastu kas ir labs, kas ne.
Protams, ka 18 gadnieces, kas sataisa bērnus ar rindām 30 gados brīnās, ka draugam apnikusi šī ģimenes dzīve.
Šī problēma ļoti izplatīta slāvu zemēs. Rietumeiropā gan šādas vilšanās retāk, jo netaisa bērnus ar pirmo kas pagadās pie pirmās izdevības.
23.08.2023 22:29 |
 
Reitings 669
Reģ: 15.08.2023
lietotājs @ 23.08.2023 22:29
32 gadi un jau 2 bērni ? ?
Nu tu ļoti sačakarējusi esi savu dzīvi..
Varēji neprecēties un netaisīt bērnus līdz tiem 30 gadiem, būtu atradusi normālu vīrieti šādā vecumā, jo saprastu kas ir labs, kas ne.
Protams, ka 18 gadnieces, kas sataisa bērnus ar rindām 30 gados brīnās, ka draugam apnikusi šī ģimenes dzīve.
Šī problēma ļoti izplatīta slāvu zemēs. Rietumeiropā gan šādas vilšanās retāk, jo netaisa bērnus ar pirmo kas pagadās pie pirmās izdevības.

Vienā diskusijā to tevis var saprast, ka 35 jau ir pēdējais vecums kad dzemdēt, un te tu šokējies, ka 32 gadu vecumā ir 2 bērni. Kad tad lai dzemdē?
23.08.2023 22:37 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
Bumbule @ 23.08.2023 22:37

Vienā diskusijā to tevis var saprast, ka 35 jau ir pēdējais vecums kad dzemdēt, un te tu šokējies, ka 32 gadu vecumā ir 2 bērni. Kad tad lai dzemdē?

Ideāli ir no 30-35. Bet protams, vēlāk ir slikti dēļ autisma un dauna sindroma.. Agrāk arī slikti dēļ socioekonomiskām problēmām sabiedrībā.
Bet kā jau teicu, liela daļa naivu sieviešu Latvijā, kas tagad dzemdē 18-25 gados visticamāk ap 30 gadiem kļūs par vientuļajām mātēm. Jūs taču šķiršanās statistiku esat redzējušas? Latvija joprojām topā.

https://ec.europa.eu/eurostat/statistics-explained/index.php?title=Marriage_and_divorce_statistics
Ir neiespējami dabūt tik jauneklīgus, izklaidīgus puikas, kas ar tevi gribēs visu mūžu nodzīvot no 20 gadu vecuma...
Vīrieši šajā vecumā negrib tādu atbildību uzņemties, bet viņi neapzinās, nedomā par ilgtermiņa sekām, jo gribas taču ficki ficki tagad.
23.08.2023 22:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits