Kāzas tikai baznīcā

 
10 gadi
Reitings 177
Reģ: 29.01.2009
Plānojam kāzas. Mēs esam tādi cilvēki,kam nevajag ballīti ar daudz cilvēkiem, viesu namiem, alkoholu utt. Mācītājs mums ieteica,ka,lai laulājamiea baznīcā un pēc tam pie baznīcas varam ar viesiem iedzert glāzi šampanieti, uzēst uzkodas un pirms pusnakts jau doties katrs uz savu pusi. Mums tas liekas ideāls variants, bet kaut kā liekas,kā tas būs no viesu puses. Nesaprotu vai man kaut kādi stereotipi,ka vajag to lielo viesu namu ar alkohola kalniem vai kas, bet šķiet,ka varbūt tas liktos citiem,ka vēlamies ko taupīt vai kā,bet nu tiešām mēs paši neesam vairs nekādi ballīšu cilvēki un negribam to 😁 ielūgt tuvākos pēc tam uz vakariņām man šķiet vēl neforšāk,jo tad tiktu dalīti viesi,ko negribam. Šis mums būtu arī labs variants,ka varam ielūgt visus draugus,radiniekus,ko vēlamies un,kas ar mums ir bijuši šo kopdzīves gadu laikā.
Tīri diskusijai - ko Jūs domātu par kāzām,kas notiek tikai baznīcā ar nelielu pasvinēšanu pēc tam terasē,turpat pie baznīcas!?
29.06.2023 14:10 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Berry5 @ 29.06.2023 17:49
Īstenībā nekas tur tāds ekskluzīvs nebija. Viņi vienkārši ne uz ko netaupīja. Bija arī diezgan daudz viesu, labs ēdiens, dārgs alkohols, labs dīdžejs, vakara vadītājs. Bija daudz viesi no ASV, kuriem apmaksāja biļetes un viesnīcu uz nedēļu, bija Rundāles pilī noīrēts uz kādu laiku, līgavai nepatika viesu nama numuriņi - visi palika divās viesnīcās. Visādi zirgi, baloži.... Viss bija ļoti smuki un zolīdi.

Tad jau vairāk kā puse aizgāja biļetēs un viesnīcās tiem, kas no asv
29.06.2023 17:54 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Lula @ 29.06.2023 17:54

Tad jau vairāk kā puse aizgāja biļetēs un viesnīcās tiem, kas no asv

Zinu, ka līgavas saderināšanās gredzens maksāja 15tūkst. Ieminējās, ka auto īre maksāja ap tūkstoti. Kaut kāds ekskluzīvais.
29.06.2023 18:02 |
 
Reitings 634
Reģ: 07.09.2018
Nu personīgi es gribētu tādas krutas/foršas...😅😅😅, piemēram, Havaju salās...🙈.
Bet nav nekas pret, ja citi grib baznīcā.
29.06.2023 23:54 |
 
Reitings 2698
Reģ: 30.01.2023
Tā ir jūsu abu diena, un tikai vienīgi jūs nosakiet kādai tai būt un pārèjie viedokļi var iet trīs mājas tālāk. Ir kas ņems krītu un ir, kas vienkārši sarakstīsies un viss būs labi.
30.06.2023 08:30 |
 
10 gadi
Reitings 861
Reģ: 12.05.2010
Mūsdienās katrs pāris izvēlas, kā viņiem labāk. Visiem tāpat neizdabās. Galvenais, lai pašiem ir labi. Ja mani uzaicinātu uz tādām kāzām, es protams, ietu, jo nu tas ir jauki, ka uzaicina un tā. Ne jau man komentēt vai nosodīt jaunā pāra izvēlēto formātu. Viņu kāzas, viņu izvēle. Bet teikšu godīgi, ka ar aploksnes summu neaizrautos. Man vienalga, ko kāds cits par to domā, bet nu ja ir fiksais pasākums a la ceremonija+viens pīrāgs un visi pa mājām, es arī tajā no sava budžeta neieguldīšos tik daudz.
Es vispār pirms kovida laikā biju vienās tādās kāzās, kur jaunais pāris bija uztaisījis šito baznīca-pīrāgs-ej mājās variantu. Un pēc tam bija jūtams, ka abi ir mazliet apvainojušies, ka viesi nesadāvināja lielas naudas dāvanās, nebija kopsumma tik liela, kā bija gaidījuši. Nu... ja tu negribi ieguldīties un baigi parūpēties par tiem viesiem, kāpēc viņiem vajadzētu baigi ieguldīties no sava budžeta un iespringt? Tjipa, jo kāzas?
30.06.2023 09:33 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Mums bija līdzīga formāta. Pēcāk bija ļoti labas atsauksmes - cik forši bija, ka nebija otrās dienas, varējām pamosties mājās :)
Kā vīrs saka - tiklīdz tu lūdz viesus, kāzas nav tev. Šādi vismaz daļu dienas var pataisīt par savu :)
Un par dāvanām. Mēs ielūgumā vispār neko nerakstījām, bet visi bija ar dāvanām. Kas nu kādu. Draugi bija sametušies naudu aploksnē. Omīte uzdāvināja segu. Citi draugi - konjaka pudeli. Un tas mums bija pārsteigums, jo mēs tiešām negaidījām, ka kaut ko dāvinās :)
30.06.2023 09:36 |
 
10 gadi
Reitings 2780
Reģ: 25.05.2009
Nezinu, kā šis tulkosies uz latviešu valodu, bet autorei ieteiktu palasīt par “modern elopement” vai “elopement wedding”. Šis tagad ir populārs apprecēšanās veids ārzemēs, kad pāris izvēlas apprecēties skaistā vietā ar jaukām dekorācijām, profesionālu fotogrāfu un pāris tuvākajiem viesiem vai pat tikai ar vedējiem. Man zināms pāris atrada ārzemēs heliwedding pakalpojumus, kad jauno pāri kopā ar vedējiem un fotogrāfu aizveda ar helikopteru uz skaistu kalnu vietu, kur jau viss ir smuki izdekorēts un sagatavots mini ceremonijai. Pāris apprecējas tā kā paši gribēja, nebija jāņem nekādi kredīti kāzām un draugi arī viņus nenosodīja par to, ka nebija liela ballīte.
30.06.2023 10:46 |
 
Reitings 634
Reģ: 07.09.2018
cory @ 30.06.2023 10:46
Nezinu, kā šis tulkosies uz latviešu valodu, bet autorei ieteiktu palasīt par “modern elopement” vai “elopement wedding”. Šis tagad ir populārs apprecēšanās veids ārzemēs, kad pāris izvēlas apprecēties skaistā vietā ar jaukām dekorācijām, profesionālu fotogrāfu un pāris tuvākajiem viesiem vai pat tikai ar vedējiem. Man zināms pāris atrada ārzemēs heliwedding pakalpojumus, kad jauno pāri kopā ar vedējiem un fotogrāfu aizveda ar helikopteru uz skaistu kalnu vietu, kur jau viss ir smuki izdekorēts un sagatavots mini ceremonijai. Pāris apprecējas tā kā paši gribēja, nebija jāņem nekādi kredīti kāzām un draugi arī viņus nenosodīja par to, ka nebija liela ballīte.

Vot, šis ir tas, ko es gribu
30.06.2023 11:32 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Ja neesat ballīšu cilvēki, kad kāpēc vispār piemini ballīti? :D
Tavām mini svinībām nav nekādas vainas, tikai pabrīdini par to viesus.
30.06.2023 17:51 |
 
10 gadi
Reitings 177
Reģ: 29.01.2009
woman_wonderland @ 30.06.2023 17:51
Ja neesat ballīšu cilvēki, kad kāpēc vispār piemini ballīti? :D
Tavām mini svinībām nav nekādas vainas, tikai pabrīdini par to viesus.

Pieminu ballīti, jo visas kāzās,kur esam bijuši, vienmēr pēc tam ir ballīte bijusi😁
30.06.2023 20:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits