Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Aplauziens

 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Heeeiloou!
Es īsti pat nezinu ko ar šo visu gribu panākt.
Mazliet situācija rubbed me the wrong way....
Backatory.
Man šo sestdien ir dzimšanas diena, kuru es izdomāju, ka gribu pavadīt Stirnubukā skrienot. Otrs tajā pusē, kur trase ir, neesmu super daudz bijusi, līdz ar to mazāk zinu to apkārtni, draugs atkal +/- zina to pusi.
Iepriekšējā nedēļas nogalē es piedāvāju vai viņš nevēlas braukt man līdzi vnk tāpat, parasti es braucu solo vai ar draugiem, man par pārateigumu ar entuzismu piekrita, ka jā varētu (šis viss galīgi nav viņa lauciņš), kā arī izmest kādu extra km apskatīt šo un to apkārtnē, līdz ar to es neko ar draugiem neplānoju.
Un te sākās....Šodien ir ceturdiena, vēl no rīta esmu pilnā pārliecībā, ka viņš ar mani brauc, uzjautāju, ar kuru mašīnu brauksim, ar domu, kā šodien iebraukšu uzpildīties, sapakot līdzi ņemamo un iztīrīt salonu, kad viņš paziņo nu kā, ka es taču braukšu ar savu, kā jau parasti, jo viņam viņa mašīnu vajag, jo viņš ar čomu brauks ar kvadriem prom, kas man šorīt bija galīgs jaunums.
Es parasti neiespringstu, bet nu kaut kā rubbed me the wrong way, jo šodien ir ceturdiena, pasākums ir sestdien, un tikai šodien viņš man paziņo, ka viņš izrādās nebrauks, un tikai tāpēc, ka es uzjautāju par to ar kuru mašīnu brauksim.
Tāda meehh...sajūta, bišķīt jūtos aplauzusies, negribās arī tgd nīdēt, lai viņš tomēr brauc līdzi, jo tad visiticamāk būs kinda īgns un otrs, tas, ka viņš pirms pāris nedēļam atcēla savus plānus ar to čomu manis dēļ, bet tas nemaina faktu, ka jūtos aplauzusies, kā minēju, nezinu ko ar šo visu gribēju panāk...droši vien blow some steam off.
Jūtos bišķīt ar ieskrambātu garīgo, bet vai ir mega pamats?
29.06.2023 11:57 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Es īsti nesapratu, viņš sākumā piekrita, bet šonedēļ pārdomāja un tev nepateica? Pateica tikai, kad jautāji par mašīnu?
29.06.2023 12:02 |
 
Reitings 1403
Reģ: 19.05.2016
Kaut kāds miscomunication vnk. Tā gadās. Bet es par to izrunātos. Justies slikti tu, protams, drīksti.
29.06.2023 12:04 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Lula @ 29.06.2023 12:02
Es īsti nesapratu, viņš sākumā piekrita, bet šonedēļ pārdomāja un tev nepateica? Pateica tikai, kad jautāji par mašīnu?

Jā, viņš sākumā piekrita, jo viņš to pusi zina +/- , līdz ar to bija doma, ka savu dzimšanas dienu pavadīšu trasē ar viņu un draugiem un tad mums būs neliels roadtripiņš, bet kādā brīdī izrādās, viņš ir pārdomājis un ir citi plāni. Lkm škrobīgāk par to ka, tomēr ir kinda man dzimšanas diena un manu plānu, bet man neko nepasakot viņš pārdomā.🙄
Jau arī pateicu, ka es biju gatavojusies, ka braukism abi tomēr, uz ko saņēmu atbild, ka tā sanāca un viņš neplāno atcelt savu plānu ar čomu.
29.06.2023 12:17 |
 
Reitings 1403
Reģ: 19.05.2016
Andie @ 29.06.2023 12:17

Jā, viņš sākumā piekrita, jo viņš to pusi zina +/- , līdz ar to bija doma, ka savu dzimšanas dienu pavadīšu trasē ar viņu un draugiem un tad mums būs neliels roadtripiņš, bet kādā brīdī izrādās, viņš ir pārdomājis un ir citi plāni. Lkm škrobīgāk par to ka, tomēr ir kinda man dzimšanas diena un manu plānu, bet man neko nepasakot viņš pārdomā.?
Jau arī pateicu, ka es biju gatavojusies, ka braukism abi tomēr, uz ko saņēmu atbild, ka tā sanāca un viņš neplāno atcelt savu plānu ar čomu.
Awww dzimšanas dienā..... es būtu ļoti sāpināta. Un viņš pat nejūtas slikti par to???
29.06.2023 12:29 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Jupiter @ 29.06.2023 12:29
Awww dzimšanas dienā..... es būtu ļoti sāpināta. Un viņš pat nejūtas slikti par to???

Saprotu, ka ne īpaši, un viņš joprojām taisās braukt.🙄 Bet nu nīdēt, lai tgd ar mani brauc arī kaut kā galīgi negribās, vai tiešām vīrieši ir nu TIK neaptēsti.
29.06.2023 12:38 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Es domāju ka problēma ir nevis tajā ka autore ir kaut kāda princesīte kuras dzimšanas dienā visām jānotiek pēc viņas prātā, bet gan tajā ka viņš pasaka ka brauks un pēc tam nebrīdinot izdomā ka tomēr nē. Autore arī rakstīja ka gatavojās tam, un mani arī kaitina, ka es jau esmu saplānojusi visu bet tad pasaka ka nē. Gan jau arī dīvaina sajūta ka draugs negrib pavadīt dzimšanas dienu ar viņu(tas, protams, no katra cilvēka individuāli, jo citiem vienalga par dzimšanas dienu)
Pajautā kāpēc viņš pārdomāja, izrunājies un būs okey. Pārpratumi notiek un ja plānojat it ilgi kopā tādas lietas jārisina.
29.06.2023 12:47 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Pārdomāja, jo čoms uzzavnīja un viņi vnk izdomāja braukt, jo pirms dažām nedēļām viņiem tas nesanāca un tieši šondēļ viņa čoms var un mans draugs ofc piekrita, jo kāpēc gan ne, lgn par plānu viņš bija pilnīgi informēts un pats labprātīgi piekrita. Šķiet jocīgi "aizmirst" man pateikt, lai gan mēs dzīvojam kopā un viņš mani sejā redz katru dienu, katru vakaru un zina, ka es plānoju maršrutu, jo to arī pārrunājām, kad prasīju par dažām vietām, ko varētu apskatīt tur.
Rubbed me the wrong way, ka tik un tā saplānoja ko citu un pirncipā līdz pēdejam brīdim novilka, lai man pateikt. Parasti, ja es piekrītu es braucu, ja nevaru vai 50 uz 50 es startā pasaku. Vai vīrieši tiešām ir TIK neaptēsti.🤦‍♀️ Tgd sēžu un domāju vrb panīdēt, bet sev to neļauju, lai tad arī brauc, ja nu tik ļoti tas viņam vitāli izrādās.
29.06.2023 13:20 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Vai vīrieši tiešām ir TIK neaptēsti.

Tam nav nekāda sakara ar ''nu vīrieši vnk tādi ir'', vai ''viņš vnk tāds ir''. Protams, ka tā ir necieņa pret cilvēku, šādi izjaukt visus plānus un pat neuzskatīt par vajadzīgu tevi informēt. Jo īpaši dzimšanas dienā. Vienkārši nīdēt un zāģēt ir bezjēdzīgi, īpaši ja pati nevari salikt 2 un 2 kopā, vai tiešām te ir kaut kas vispār noticis. Šāda situācija no viņa prasa kā minimums atvainošanos, un papildus arī apņemšanos nākotnē turēt doto vārdu. Cilvēkiem, kas dara tādas lietas, nav iespējams uzticēties.
29.06.2023 14:10 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
Es noteikti būtu uzmetusi lūpu. Lūgties gan es neietu, lai brauc ar mani, jo ja jau plānus atcelt netaisās, tad ko tur vairs.
Jā, stulbi, ka nepateica neko. es gan būtu arī paprasījusi, vai nebija doma tomēr mani arī informēt par plānu maiņu?
Noteikti vairāk abidno būtu par to, ka dzimšanas diena tomēr. Nezinu gan kā ir pieņemts citiem, tomēr mums dzimšanas dienas parasti tādas īpašākas. Kopā kaut ko sadarīt, aizbraukt utml.
Par cik es esmu es, noteikti ieplānotu kaut ko sev, kaut kur noīrētu, vai sarunātu ar draudzenēm kaut kur, kaut ko bez viņa prom. Ja negrib kopā, tad atrastu ko foršu sadarīt bez viņa savā dzimšanas dienā.
29.06.2023 14:56 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Ļoti nesmuki, ja sarunā un apsola, ka brauks ar tevi, tad tas arī būtu jādara, pat tad, ja vēlme ir maza.
29.06.2023 14:59 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Tas nav ok 😕
Protams, vienmēr vajag izrunāties, pateikt, ka tas bija sāpīgi. Beeet, ja tādas mazākas/lielākas necieņas notiek bieži, tad varbūt paskaties kārtīgi uz attiecībām kopumā, vai viss ir okei.
Es būtu ļoti apvainojusies, bet arī - mana otrā puse tā nevarētu izdarīt bez sirdsapziņas pārmetumiem.
29.06.2023 15:01 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
Es piekrītu par to, ka varbūt der apskatīties no malas vai šsi jau kaut kur nav bijis, jo izskatās, ka viņam šķiet normāla situācija un visdrīzāk tā nebūs pēdējā reize..
29.06.2023 15:04 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
Man liekas ļoti, ļoti nesmuki no viņa puses. Pirmkārt, jūs jau bijāt sarunājuši kopīgu pasākumu. Ok, saprastu vēl, ja viņš pirms uzreiz mainītu plānus un piekristu satikties ar čomu, pajautātu tev, kā tu par to jūties. Otrkārt, tā ir tava dzimšanas diena! Parasti jau cilvēki attiecībās vēlas jubilejas atzīmēt kopā ar saviem mīļajiem. Kaut kā liekas, ka tu viņam esi kaut kādā otrajā plānā un īsti nerēķinās ar tevi un tavām jūtām. Piekritīšu, kā te jau kāds iepriekš minēja, ka vajadzētu patīt bildi atpakaļ un padomāt - vai šī viņam nav tendence līdzīgi rīkoties regulāri? Tad tiešām jāpadomā, vai šīm attiecībām ir nākotne.
Godīgi sakot, es apvainotos par tādu rīcību, kas, protams, nav īsti veselīgi. Pareizākais droši vien būtu izrunāties un pateikt, ka tevi tāda pēkšņa plānu maiņa, turklāt neinformējot tevi, sāpināja. Ja viņš arī tad nesaprot un neatzīst savu kļūdu, tad man tev ir sliktas ziņas…
29.06.2023 15:18 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Es būtu apvainojusies. Ne jau tādēļ, ka visam būtu jānotiek tā kā gribu, bet ja mainās kopīgi izdomātie plāni, tad tas ir jāpasaka uzreiz. Attiecībās tā nevajadzētu vienkārši izdomāt kaut ko un saplānot pa savam, tādējādi savā ziņā izjaucot iepriekš kopīgi saplānoto.
Es gan nedomāju, ka te ir vieta kašķim. Kļūdas pieļaujam mēs katrs. Vienkārši pasaki viņam, lai turpmāk, ja līdzīgi gadījumi notiek, lai uzreiz pasaka, jo tu tomēr arī esi cilvēks un tu domā uz priekšu saskaņā ar to, kas ir sarunāts.
Tas kas ir sarunāts, tas ir spēkā, līdz brīdim kad ABI kopīgi nolemj savādāk.
29.06.2023 15:25 |
 
Reitings 733
Reģ: 29.05.2023
Offtopic - kurai vēl nepatīk/kaitina autores anglicisma iestarpinājumi? 😄 Ok, es arī ko tādu dažreiz iestarpinu, bet nesaprotu - ir problēmas izteikties latviešu valodā? Nav pietiekošs vārdu krājums? Tas nav uzbrauciens, tikai vēlme saprast.
29.06.2023 15:31 |
 
Reitings 1403
Reģ: 19.05.2016
Merilda @ 29.06.2023 15:31
Offtopic - kurai vēl nepatīk/kaitina autores anglicisma iestarpinājumi? ? Ok, es arī ko tādu dažreiz iestarpinu, bet nesaprotu - ir problēmas izteikties latviešu valodā? Nav pietiekošs vārdu krājums? Tas nav uzbrauciens, tikai vēlme saprast.
daudzi vārdi netulkojas pietiekami precīzi.
29.06.2023 15:32 |
 
Reitings 799
Reģ: 26.02.2022
Tā nav nekāda kļūda no viņa puses, bet gan apzināta un iespējams sistemātiska necieņa, jo:
1) Jums viss bija sarunāts, un pēdējā brīdī atcelt ir vnk nepieklājīgi, pie tam lai ar draugu atpūstos. Tātad draugs svarīgāks. Mož lai draugs tad seksu arī viņam dod;
2) Tā ir tava dzimšanas diena;
3) viņš meloja tev, un leadoja tevi on - tu plānoji visu, viņš redzēja, un neko neteica, ka ir pārdomājis;
4) kāpēc tev kā sievietei ir jālej benzīns mašīnā par savu naudu, lai jūs kkur brauktu, pie tam savā dzimšanas dienā. skan tāds 50/50 variants, kas norāda uz to, ka vīrietis īsti vērtīgs nav;
5) liekas, ka tev bail ar viņu runāt un sadusmot - šāda veida attiecību dinamika nav veselīga.
Viņš jau var solīt, ka vairs tā nedarīs, cienīs tevi un tavus plānus turpmāk, bet parasti tas beidzas ar tukšiem solījumiem un šķiršanos pēc kāda laika.
Protams, pastāv minimāla iespēja, ka tas ir pārpratums, taču šaubos.
29.06.2023 15:38 |
 
Reitings 733
Reģ: 29.05.2023
Es saku, ka viņš vienkārši atcēla, jo gatavo autorei pārsteigumu 🙈
29.06.2023 15:39 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
Merilda @ 29.06.2023 15:31
Offtopic - kurai vēl nepatīk/kaitina autores anglicisma iestarpinājumi? ? Ok, es arī ko tādu dažreiz iestarpinu, bet nesaprotu - ir problēmas izteikties latviešu valodā? Nav pietiekošs vārdu krājums? Tas nav uzbrauciens, tikai vēlme saprast.

Tas bija pirmais, ko nodomāju - latviešu valoda tik skaista, bet puse teikumu jāiepina angļu valodā. Vai tiešām nevar atrast vārdus dzimtajā valodā.
29.06.2023 15:44 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Iepriekš TIK ļoti krasa plāna maiņa nav bijusi no viņa puses līdz šim, ja kaut ko plānojam darīt kopā, bet visam pirmā reize un šī reize, tādu neforšu aplauziena sajūtu ieslēdza man. Viņš ir informērts, ka šis man ir lūpas uzmešanas materiāls. Mēs startā neesam pāris, kas visu dara kopā, esam diezgan patstāvīgi, jo mums hobiji nesakrīt un ir katram savs draugu loks, neesam mega svinētāji, bet parasti kopā kaut ko pasākam, kaut vai vakariņas smth.
Pirms diviem mēnešiem, bija viņa draugu pasākums uz kuru viņš mani aicināja, bet man kā reiz tajā dienā bija 2.posma Stirnubukam un es jau sākumā pateicu, ka diemžēl šoreiz ne, jo gribu noskriet un man ar viņa čomiem īsti nav saskares trajektoriju, bet viņš īsti neko neteica, ka būtu baigi gribējis, lai es braucu, vai apvainojies....un tieši tgd mani uzmet🤷‍♀️ (over thinking is my middle name) sakrītība vai ne.
Neeeezinu, vnk arī šo tēmu pārrunāt ar viņu vairs īsti nav vēlme, jo tas man tikai uzsitīs pa pacietību, atvainošanos es varu negaidīt, jo viņš nejūtas vainīgs, jo īsti nesaport vai tgd izliekas nesaprotam, nezinu kāpēc, bet sāk mākt sajūta, ka šī ir atmaksa par to gadījumu.
Lkm būšu nolaidusi tvaiku sākotnējo, kā ir tā irrrrr....braukšu mājās ar uzmestu lūpiņu, jo tā bija viņa paša apzinātā izvēle (made his own bed), lai gan viņam es skotnēji devu opciju saprast un apdomīgi izvēlēties pa kuru taciņu viņš ies.
29.06.2023 15:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits